Курси іспанської мови

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Іспанська мова за кордоном

Ви зможете швидко досягти бажаних результатів вивчаючи іспанську за кордоном. Проживаючи тут ви будете спілкуватися з іншими студентами курсу та місцевими жителями іспанською мовою, таким чином у вас буде можливість застосувати отримані знання на практиці. Іспанською мовою розмовляють у багатьох країнах світу, також знання цієї мови є перевагою при прийомі на роботу в міжнародні фірми та подорожі.

Курси іспанської мови

Курси іспанської мови у сонячній Іспанії або на Кубі. Навчайтеся та відпочивайте ефективно разом зі Sprachcaffe!

Освітня відпустка

Мовна поїздка - це відпочинок за кордоном, який узгоджується з ефективним навчанням іноземної мови.

Різноманітність курсів

Стандартні та інтенсивні заняття, підготовка до іспитів та університету, воркшопи та багато іншого!

Ефективне навчання

Швидке та ефективне вивчення мови завдяки спілкуванню з місцевими жителями та іноземними студентами.

Вивчаючи іспанську в одній із наших шкіл у вас буде можливість поєднати приємне з корисним - скомбінувати чудовий відпочинок з ефективним вивченням іноземної мови. Ви зможете дізнатися все про інші культури, тому що кожен день ви будете знайомитися і спілкуватися іспанською з новими людьми. Залежно від ваших цілей, наприклад, вивчити мову з нуля, або покращити володіння іспанською, ви можете вибрати мовний курс від початкового до просунутого рівня, заняття в групі, індивідуальні уроки або стандартні курси. Вам просто залишилося вирішити, які курси та в якому місті підходять саме вам. Також можете звернути увагу на наші онлайн-курси іспанської мови.

Навчання в Іспанії

Курси іспанської мови у прибережних містах Середземномор'я

Детальніше »
Навчання на Кубі

Мовні курси на острові Карибського моря

Детальніше »

Чому варто вибрати мовну подорож для вивчення іспанської мови?

Наші мовні курси за кордоном мають безліч переваг. Іспанська є однією з найпоширеніших мов у світі, що впливає на економіку, науку, політику та торгівлю. Ми пропонуємо курси іспанської мови на Кубі та в Іспанії, де іспанська мова є державною. Для швидкого вивчення та розуміння мови необхідне спілкування з носіями мови. Вибираючи мовну подорож зі Sprachcaffe ви зможете поспілкуватися іспанською мовою з жителями Іспанії або Куби. Під час мовного курсу за кордоном ви не тільки швидко вивчите мову, а й відкриєте для себе нові країни та культури, заведете нові знайомства та поспілкуєтесь з місцевими жителями. У будь-якому випадку, відвідуючи мовний курс у школі Sprachcaffe ви покращите знання іспанської мови, отримаєте незабутні враження та чудово проведете час!

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами