Курс підготовки вчителів

Розвивайте свої навички викладання з нами на Мальті чи у Франкфурті.

Методика викладання курсу

Курс «Методика викладання» призначений для вчителів без відриву від роботи, щоб отримати уявлення та дослідити поглиблені знання про різні способи викладання мов. Курс містить широкий спектр тем, починаючи з комунікативних методологій, викладання нових мов, цілісних підходів, методів навчання, підказок та інструментів, які можна додати до навчального інструментарію учасників курсу. Однією з унікальних особливостей цього курсу є практичний елемент викладання, який дозволяє учасникам практикувати те, що вони вивчають на курсі, реалізуючи це в реальних заняттях осіб, які вивчають мову. У курсі також є два пункти, де учасники отримують можливість спостерігати за уроками досвідчених і динамічних викладачів у SPRACHCAFFE, щоб отримати натхнення та зосередитися на певних підходах і техніках навчання під час цього. Зворотний зв'язок надаватиметься тренером протягом усього курсу.

Інтерактивне навчання

Інтерактивний досвід навчання, що дозволяє учасникам брати активну участь у навчальному процесі та застосовувати свої нові знання в практичних вправах.

Допасоване навчання

Спеціальне навчання для задоволення потреб і цілей кожного вчителя, забезпечуючи відповідність контексту та стилю викладання.

Досвідчені тренери

Досвідчені тренери надають підтримку та індивідуальне керівництво, спираючись на багатий педагогічний досвід.

Гнучкість

Гнучке навчання, яке відповідає напруженому графіку, доступне онлайн або особисто та налаштовується для окремих осіб або груп.

Покращуйте свої навички викладання та досліджуйте різні методики за допомогою нашого курсу методології викладання, доступного на Мальті та у Франкфурті. Скористайтеся широким діапазоном тем і практичною практикою викладання, а також можливостями спостерігати за роботою досвідчених викладачів. Отримайте індивідуальні відгуки та вказівки від наших експертів-тренерів протягом усього курсу.

Дати 2023Мальта / Англійська
18 вересня - 29 вересня
20 листопада - 01 грудня
Франкфурт
Англійська: 23 жовтня - 03 листопада
Німецька: 20 листопада - 01 грудня
Розклади:З понеділка по п'ятницю
Сеанс 1: 09:00 до 10:30
Сеанс 2: 10:45 до 12:15
Сеанс 3: 13:00 до 14:30
Учасники:5-7 максимум
2 тижні, 30 уроків на тиждень (загалом 60 уроків), включаючуно:
• 9 уроків взаємоспостереження з реальними учнями
• 3 уроки оцінюваної педагогічної практики (в трьох відрізках по 45 хв)
зі справжніми унями
• 3 уроки керованих спостережень з досвідченими викладачами
Вимоги
• Вчителі, які проходять навчання або займаються педагогічною професією або
• Викладачі з певним досвідом викладання

Учасники курсу повинні будуть здати завдання в останній день курсу, відвідати навчальні практики та відвідати принаймні 80% курсу, включаючи вхідні сесії, спостереження інших вчителів, контрольовані спостереження та, звичайно, навчальну практику, щоб отримати сертифікат для цього курсу методики викладання.

Розділ перший

Розвиваюча педагогічна практика

Під час програми підготовки вчителів учасники матимуть можливість взяти участь у викладацькій практиці, яка включає 30-хвилинне заняття часу з реальними учнями, а пізніще ще два окремі 45-хвилинні заняття часу з реальними учнями. Крім того, останні 45 хвилин вступної сесії 3-го дня з 13:45 до 14:30 будуть присвячені навчанню учасників курсу щодо планування та підготовки уроків, що дозволить їм застосувати свої щойно отримані навички та знання на практиці.

Розділ другий

Письмове завдання

Учасники курсу повинні з самого початку писати щоденник ефективності, охоплюючи теоретичні та практичні елементи та способи їх застосування у своїй навчальній практиці. Вони отримають вказівки щодо організації та вдосконалення своїх роздумів, включно з тим, чого вони навчилися, спостерігаючи за вчителями та колегами, а також рекомендації щодо дій для майбутніх сесій. Остаточне портфоліо має підсумовувати їхні думки та містити плани дій для подальшого розвитку.

Вас зацікавиви курс чи у вас є питання?

Зв'яжіться з нами