2 тижні від 2.080 USD

Включено: мовний курс та проживання

Детальніше »

Іспанська мова на Кубі

Куба - одне з найпопулярніших місць для вивчення іспанської мови. Батьківщина енергійних ритмів та сигар пропонує вам казкові природні ландшафти, субтропічний клімат та унікальну культурну спадщину.

Під час подорожі на Кубу ви зможете ефективно вчити іспанську мову, провести захоплюючу відпустку та отримати незабутні враження. Ви познайомитеся з культурою Куби, її традиціями та пам'ятками. Кубa - ідеальне місце для вивчення іспанської та відпочинку.

Карибський острів

Мовний курс на Карибському острові - екзотичний досвід, який ви запам'ятаєте надовго!

Культура

Кубинська культура - це унікальний досвід, тут можна знайти безліч реліквій періоду холодної війни

Спекотний клімат

Теплий клімат Кубинського острова потішить вас! Насолоджуйтесь вивченням іспанської мови під пальмами.

Ефективне навчання

Швидке та ефективне вивчення мови завдяки спілкуванню з місцевими жителями та іноземними студентами.

Відкрийте для себе Кубу та її культуру! Ми пропонуємо різні типи курсів, вам залишається лише вибрати той, що підходить саме вам! Заняття відбуваються у невеликих групах, ми намагаємось підібрати групи так, щоб усі учасники приблизно однаково володіли іноземною мовою.

Чому варто відвідати мовний курс на Кубі?

Завдяки мовному курсу на Кубі, ви не тільки навчаєте іспанську мову, але й знайомитеся з приголомшливою та унікальною країною. Насолоджуйтеся карибським способом життя, метушнею міст і самобутнім життям на острові. Обов'язково поспілкуйтеся з місцевими жителями, познайомтеся з їхніми традиціями та звичаями. Ваша подорож на Кубу стане незабутньою! Але якщо з якихось причин Вам не виходить вирушить у поїздку - ви завжди можете записатися на онлайн навчання іспанської мови.