2 тижні від 1540 USD

Включено: Стандартний мовний курс, резиденція з повнимпансіоном,стандартна програма дозвілля, екскурсії, професйональний нагляд з боку вожатих (Трансфер не входить)

Докладніше »

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Мовна школа для підлітків у Пекіні

Ласкаво просимо до Середнього королівства! Пекін - столиця Китаю, політичний та культурний центр країни. Тут проживає понад 13 мільйонів людей. Мовна поїздка для студентів до Пекіна може швидко зміцнити ваші мовні навички, оскільки ви матимете можливість спілкуватися китайською мовою навіть після занять.

Завдяки мовним курсам у Китаї ви можете поїхати у відпустку та одночасно ефективно вивчати китайську мову. Ви також поринете в чужу культуру - подорож для вивчення мови запам'ятається вам надовго!

Між традицією та сучасністю

Пекін - це місто, міський пейзаж якого ідеально представляє Китай: Глибоко сягає корінням в історію і в той же час такий сучасний.

Визначні пам'ятки

Площа Тяньаньмень, вражаючі храми Пекіна, Китайський національний музей, Заборонене місто та багато іншого!

Підтримка

Пекін може заплутати, особливо якщо ви ще не освоїли ієрогліфи. Наші кваліфіковані вожаті та вчителі завжди знають, що робити.

Найкращі вчителі

Найкращі кваліфіковані вчителі знаходяться саме в нашій школі в Пекіні

Пекін є центром світової торгівлі, але при цьому зберігає якусь атмосферу таємничої та потайливої давнини. У зв'язку з проведенням Олімпійських ігор 2008 року місто значно змінилося: у багатьох місцях було створено чудові парки та сади, що перетворили місто на зелений оазис благополуччя.

Підлітки віком від 15 до 17 років перебувають під наглядом та беруть участь у наших позакласних заходах. Учасники віком від 18 до 21 року можуть запросити гнучку програму: вони можуть добровільно брати участь у заходах нашої програми дозвілля, що цікавлять їх, але не прив'язані до неї. Більш детальну інформацію про це ви знайдете у розділі Мовні курси для студентів 18+. Якщо вам виповнилося 21 рік, ми також пропонуємо мовні курси в Пекіні для дорослих. У нашому асортименті пропозицій знайдеться щось для кожного!

Чому варто відвідати мовний курс у Пекіні?

Мовний курс у Пекіні - це цінний досвід. Ви навчаєте китайську мову під чуйним керівництвом висококваліфікованих викладачів, носіїв мови, і відкриваєте для себе одне з найпрекрасніших міст світу. Тут ви знайдете все! Шумне місто зачарує кожного. Курси китайської мови - це інвестиції в майбутнє, незабутній досвід та нові друзі. Пекін справить на вас незабутнє враження та залишить безліч приємних спогадів від поїздки. Якщо у вас немає можливості відправитися в подорож - ви можете записатися на онлайн курси.


Мовна школа у Пекіні

Наша пекінська мовна школа, обставлена в китайському та європейському стилі, розташована в безпосередній близькості від Забороненого міста, в оточенні вікових дерев та любовно розбитих садів. Площа Тяньаньмень знаходиться всього за кілька хвилин ходьби від готелю, де ви також знайдете дві однойменні станції метро, від яких можна дістатися до готелю. Найвідоміша торгова вулиця Пекіна - Ванфуцзін - також знаходиться менш ніж за 10 хвилин їзди.

Заборонене місто, серце Пекіна, безперечно, є найкрасивішим і спокійнішим місцем у столиці. У минулі епохи він служив резиденцією імператорів династій Мін та Цін. Це найбільший і найкраще зберігся зразок стародавньої архітектури у світі. Досі територія навколо Забороненого міста з її чудовими будинками та мальовничими алеями є популярним місцем відпочинку пекінців.

Заняття проводяться у невеликих групах із максимальною кількістю учасників 15 осіб. Усі навчальні матеріали надаються весь період навчання. Дуже сучасні класи нашої мовної школи Пекіні пропонують учасникам достатньо місця для ефективного вивчення китайської мови.

Завдяки тому, що мовна школа Sprachcaffe в Пекіні розташована поряд з великим парком, ви завжди маєте можливість вийти на вулицю або, наприклад, почитати в одному з павільйонів.


Курси китайської мови для молоді у Пекіні

Уроки китайської мови в нашій мовній школі в Пекіні розпочинаються о 9-й ранку. Це залишає достатньо часу для участі у нашій різноманітній програмі дозвілля у другій половині дня та ввечері. На заняттях не буває нудно, оскільки ми перетворили напружений навчальний процес у безпосередній та творчий процес навчання.

Для підлітків від 15 до 21 року
Мовні рівні: A0-C1
Навчання в малих групах із носіями
Сертифікат про проходження курсу наприкінці навчання

Крім того, ми надаємо вам гнучкі та сучасні навчальні матеріали, які допоможуть вам досягти великих успіхів у найкоротші терміни. Оскільки ми з самого початку вільно спілкуємось у класі, ви швидко та надовго засвоїте мову.

Наші курси китайської в Пекіні

Стандартний курс

Стандартний курс складається з 20 занять по 45 хвилин кожне . Максимальний розмір групи для інтенсивного курсу - 14 осіб, мінімальна тривалість - 1 тиждень.

Докладніше »

Ефективний мовний курс для студентів потребує компетентних викладачів. Всі наші викладачі іноземних мов - висококваліфіковані педагоги, які із задоволенням та ентузіазмом ставляться до своєї роботи та володіють китайською мовою на рівні носія. Вони також дружелюбні та завжди готові допомогти своїм студентам.

Щоб підібрати мовний курс, що відповідає вашому рівню, ви можете пройти наш онлайн-тест з китайської мови до поїздки, або безпосередньо в Пекіні в перший день курсу.


Наше житло для U20 у Пекіні

Наша резиденція у Пекіні - ідеальне місце для знайомства з молодими людьми з усього світу. По-перше, спілкування з іншими молодими людьми робить вашу поїздку набагато більш захоплюючою, а по-друге, ви можете використовувати свої нещодавно набуті мовні навички безпосередньо в розмові і, таким чином, дізнатися про багато нового за межами курсу китайської мови. Детальніше про розміщення для мовних поїздок »

Резиденція

✔ Двомісний чи багатомісний номер
✔ Повний пансіон
✔ 10-15 хвилин пішки
✔ Ванна кімната в номері

Проживаючи в нашій резиденції, ваші мовні навички зміцняться самі собою, і ви знайдете велику впевненість в іноземній мові! Наша сучасна резиденція розташована в центрі міста - ви зможете дістатися до школи лише за 10 хвилин!

Інтернет-куточок, ТВ-салон та ресторан запрошують вас відпочити. Сніданок та вечеря подаються у резиденції, гарячий обід можна отримати у школі; під час екскурсії студенти обідають у ресторані неподалік місця проведення екскурсії.

Ви також можете випрати свої речі в резиденції. Прибирання номерів входить до вартості проживання.


Дозвілля у Пекіні

Після занять китайською мовою майже щодня після обіду або ввечері на вас чекає різноманітна програма відпочинку. Зрештою, окрім самого курсу, проживання та місця призначення, саме вільний час із друзями запам'ятається вам надовго та перетворить мовну поїздку на незабутній досвід!

Уривок з нашої програми дозвілля

Значна частина нашої програми відпочинку пропонує вам по-справжньому познайомитися з Пекіном. Екскурсія в Заборонене місто - так само як і екскурсії до центру міста.

Ви відвідаєте чудово облаштовані парки та сади, побачите нічний Пекін або прогуляєтеся торговими вулицями міста, де ви знайдете чудові сувеніри. Ми також дамо вам захоплююче уявлення про Тайцзі, китайський бокс з тінню. Не варто пропускати міжнародні вечірки, спортивні змагання та вечори вікторин, які організують ваші вожаті. Чинник задоволення стоїть на першому місці! Такі пам'ятки, як Велика Китайська стіна, храм Біюнь, Літній палац або Сяншань, відвідуються під час екскурсій цілий день або півдня.

Нижче наведена таблиця служить зразком тижня для вибору цікавих занять. Ваша мовна школа в Пекіні надасть вам детальну інформацію про актуальні види дозвілля під час вашої мовної подорожі.

Приїжджайте до Пекіна та відкрийте для себе незліченні пам'ятки та захоплюючу культуру Китаю! Ви можете отримати початкове уявлення про країну, її пам'ятки та особливості в нашому путівнику.

Понеділок

Ранок:
Тестування та заняття

День:
Ознайомча
прогулянка школою

Вечір:
Вітальна
вечірка

Вівторок

Ранок:
Заняття

День:
Тай-цзі*

Вечір:
Настільний футбол

Середа

Ранок:
Заняття

День:
Столичний музей

Вечір:
Gongfu Show*: показ ленедарного кунг-фу, в виконанні професіоналів

​​ Четвер

Ранок:
Заняття

День:
Екскурсія до храму Лама*

Вечір:
Вільний час

Пятница

Ранок:
Заняття

День:
Перлинний ринок

Вечір:
Прощальна
вечірка

Субота

Екскурсія на Велику Китайську стіну
(або в Олімпійський парк*)

+ При проживанні від 2 тижнів поїздка в на цілий день вже включена!

Неділя

Вільний день

Зверніть увагу:

Заняття у нашому зразковому тижні є лише прикладом. Екскурсії, часи та активності можуть відрізнятися від вашої мовної поїздки і можуть призвести до додаткових витрат на місці.

Ще більше задоволення з Інтенсивним пакетом відпочинку

З Інтенсивним пакетом відпочинку ви матимете можливість брати участь у більшій кількості екскурсій та активностей. Цей пакет пропонується за додаткову плату лише 90 євро на тиждень.


Ціни та дати - Поїздка до Пекінської мовної школи для підлітків

Використовуйте канікули для мовної подорожі та візьміть участь у популярній програмі Sprachcaffe U20! Вивчайте китайську мову разом зі своїми однолітками в Пекіні та пориньте в іноземну культуру. Наші курси U20 дають вам можливість поєднати відпочинок із навчанням. Ваші творчі здібності, знання іноземних мов та вміння працювати в команді будуть професійно навчені та розвинені. У вас також є можливість взяти участь у нашій різноманітній програмі дозвілля та різноманітних екскурсіях після занять.

Всі наші викладачі мови мають високу кваліфікацію та мотивовані на навчання вас та ваших однокурсників китайської мови у веселій та невимушеній формі. Якщо у вас виникнуть проблеми, вони завжди готові допомогти. Під час мовної поїздки до Пекіна ви будете жити в резиденції та отримувати повний пансіон.

Запишіться на нашу програму U20 і пориньте у китайську мову та культуру! Тобі вже є 18? Тоді ви також можете взяти участь у наших поїздках для вивчення мови для дорослих!

Включені послуги

У Sprachcaffe ви отримуєте універсальний пакет послуг. Все, що потрібне для успішного мовного перебування, включено у вартість. Будь то: екскурсії, опіка вожатих проживання, мовний курс, навчальні матеріали, мовний сертифікат та, звичайно ж, безцінні спогади!

Включені послуги

Зверніть увагу

Будь ласка, зверніть увагу, що у зазначені дати кількість вільних місць обмежена.

У нас ви можете замовити різні туристичні страховки. Дізнайтеся більше про умови, зв'язавшись з нами.