2 тижні від 2.080 USD

Включено: мовний курс та проживання

Детальніше »

Вивчення іспанської мови у Гавані

Ви хотіли б покращити свою іспанську і одночасно здійснити поїздку на Кариби? Тоді ви не помилитеся, якщо вирушите до Гавани для вивчення мови. У Гавані ви будете оточені іспанською мовою протягом усього дня. Ви швидко позбавитеся сором'язливості і щодня добиватиметеся успіхів у розмовній іспанській.

Разом з іноземними учасниками наших курсів іспанської мови, після закінчення курсу ви огляньте столицю Куби та придбаєте безліч незабутніх спогадів. Райські пляжі та прекрасне старе місто чекають на вас під час мовної поїздки в Гавану.

Найкращі однокурсники

Ознайомтеся з іншими учасниками курсу з усього світу

Поїздки островом

Відкрийте для себе всі межі острова з нашими екскурсіями

Курси танцю

Танці на Кубі всюди - ми покажемо вам, як це робиться

Завжди з вами

Наша команда завжди готова вам допомогти

Чому варто відвідати мовний курс саме у Гавані?

Мовний курс у Гавані - це особливий досвід. Ви навчаєте іспанську мову під чуйним керівництвом висококваліфікованих викладачів, носіїв мови, і відкриваєте для себе одне з найпрекрасніших міст світу. Звичайно, ви можете багато чого оглянути під час піших прогулянок, але чому б не здійснити оглядову екскурсію містом старовинним раритетним автомобілем? Можливо, ви захочете викурити справжню кубинську сигару? Тоді Гавана - саме те, що вам потрібно! Курс іспанської мови - інвестиції в майбутнє, незабутній досвід та нові друзі.


Курси іспанської в Гавані

Ваш успіх у навчанні також є пріоритетом у Sprachcaffe Havana на найбільшому острові Карибського басейну! На кубинському мовному курсі ви вивчатимете іспанську мову в доброзичливій та невимушеній атмосфері. Висококваліфіковані, компетентні та досвідчені викладачі проводять уроки ефективно та різноманітно.

Дискусії, питання та рольові ігри - це головне на заняттях, у яких усі учасники із задоволенням беруть участь із самого початку. Це робить значний внесок у практику та зміцнення вашої іспанської мови. За допомогою нашого курсу іспанської мови ви швидко, ефективно та надовго покращите свої мовні навички.

Тест визначення рівня знань

Онлайн з дому або на початку вашої поїздки для вивчення мови

Гнучкий підхід до навчання

Наші викладачі адаптуються до потреб студентів, які вивчають мову

Кваліфіковані педагоги

Носії іспанської мови викладають мовними курсами на Кубі.

Сертифікат учасника

Отримайте сертифікат Sprachcaffe після закінчення курсу

Наші мовні курси у Гавані

Стандартний курс

На стандартному курсі ви вивчатиме англійську мову протягом 20 уроків по 45 хвилин кожен, максимальний розмір групи - 14 осіб. Мінімальна тривалість стандартного курсу складає 1 тиждень.

Детальніше »

Міні-курс

Міні-курс має мінімальну тривалість 1 тиждень і складається з 10 уроків в тиждень, по 45 хвилин кожен. В групі може бути максимум 14 осіб.

Детальніше »

Індивідуальне заняття

При індивідуальних заняттях ви можете обрати актуальні теми за 10 або 20 уроків по 45 хвилин разом з викладачем. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. За бажанням може брати участь ще одна людина.

Детальніше »

Інтенсивний курс

Інтенсивний курс складається з 30 занять по 45 хвилин кожне. Максимальний розмір групи для інтенсивного курсу - 14 осіб, мінімальна тривалість - 1 тиждень.

Детальніше »

Супер-інтенсивний курс

Супер-інтенсивний курс складається із 40 уроків по 45 хвилин кожен. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. Розмір групи може бути до 14 людей.

Детальніше »

Курс Сальси

10 уроків на тиждень
заняття з кубинським танцювальним партнером


Мовна школа у Гавані

Наша мовна школа на Кубі розташована в районі Мірамар, елітному житловому районі Гавани. Колись він вважався найгламурнішим районом Гавани, і сьогодні тут, як і раніше, розташовані найсучасніші та найрозкішніші готелі, а також посольства, консульства та міжнародні корпорації.

Наша мовна школа Sprachcaffe у Гавані була заснована у 2001 році, має нові, просторі класи та дозволяє навчатися у спокійній та приємній атмосфері. Тут ви отримаєте задоволення від навчання мови на найвищому рівні, і ваш прогрес не забариться! Пляжі Карибського моря знаходяться всього за два кроки від школи. Різні парки та багато визначних пам'яток Гавани також знаходяться в межах легкої досяжності від будівлі нашої мовної школи на Кубі.

Добре обладнані класи

6 кондиціонованих аудиторій з аудіовізуальним обладнанням для успішного навчання

Недалеко від пляжу

Неподалік розташовані пляжі Карбіана і безліч визначних пам'яток.

Інші зручності

Невелика кухня, студентська вітальня, комп'ютерний куточок з доступом до Інтернету та кафетерій

Танцювальна студія у школі

Після мовних занять можливі курси сальси, меренге, бачати чи танго


Проживання в Гавані

Ми пропонуємо різні варіанти розміщення у Гавані. Проживання є важливою частиною вашої поїздки на Кубу, і ви можете вибрати найбільш підходящий тип проживання в залежності від ваших особистих уподобань. Ви можете зупинитись у комфортабельній квартирі або готеліу. У Гавані обидва типи розміщення пропонують вам можливість швидко поговорити з іншими людьми та попрактикуватися в іспанській мові. Завжди є можливість обмінятися порадами з однодумцями та разом планувати екскурсії та дозвілля.

Виберіть своє житло

Виберіть між апартаментами та готелем

Типова Куба

Відчуйте кубинський колорит у своєму житлі

Почуття комфорту

Наше житло ретельно відібрано!

Прибуття

День прибуття - неділя, день від'їзду - субота

Готель

✔ Одномісний чи двомісний номер
✔ 20-30 хвилин ходьби
✔ Кондиціонер, телевізор, телефон, сейф та фен
✔ Балкон або тераса
✔ Заїзд: 16:00 - 24:00

Комфортні апартаменти

✔ Одномісний чи двомісний номер
✔ спільна ванна кімната
✔ 20-30 хвилин ходьби
✔ Кухня повністю обладнана
✔ Кондиціонер, телевізор, телефон, сейф та фен
✔ Балкон або тераса
✔ Заїзд: 12:00 - 24:00


Позакласні заходи у Гавані

Столиця Куби вважається культурним центром країни. Відповідно, Гавана пропонує широкий спектр культури та пам'яток. Від музеїв та церков до вражаючих фортець та колоніальних будівель, від театру, кіно та балету - у Гавані знайдеться щось для кожного. Не пропустіть поїздку до Варадеро. Ми також рекомендуємо відвідати Музей кубинського рому, екскурсії на південний бік острова, а також наші курси дайвінгу та танців!

Визначні пам'ятки

Будівля Національного Капітолію, Малекон, Пасео-дель-Прадо, Замок Лос-Трес-Рейес-дель-Морро, Площа Катедраль.

Дозвілля

Відкрийте для себе карибські пляжі, відвідайте музеї та церкви, здійсніть екскурсію ретро-автомобілем, зробіть покупки в торговому центрі, музеї рому

Околиці

Сургідеро-де-Батабано, долина Віньялес, Ель-Вулкан, Сан-Хосе-де-лас-Лахас, різноманітні чудові плайї

Зразкова програма розваг у двох словах

Понеділок

Ранок:
Тест на знання мови / Перші уроки

Друга половина дня:
Вільний час

Вечір:
Вітальна вечеря

Вівторок

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Екскурсія по місту

Вечір:
Вільний час

Середа

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Водне поло

Вечір:
Танцювальний курс

Четвер

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Екскурсія в Плайяс-дель-Есте

Вечір:
Вільний час

П'ятниця

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Танцювальний курс

Вечір:
Вечір у Каса-де-ла-Музика

Субота

Екскурсія: Лас-Терразас (повний день)

Неділя

Екскурсія: Річка Канімар (повний день)

Зверніть увагу:
Заходи, наведені в нашому зразковому розкладі, є лише рекомендаціями для поїздки з метою вивчення мови.

Курси танців у Гавані

У карибській атмосфері Sprachcaffe ви можете вивчати іспанську мову, а також займатися танцями і таким чином глибше поринути у кубинську культуру. Ми пропонуємо різні додаткові програми для гостей, які хотіли б розширити свій світогляд і поєднати мовний курс з іншими програмами.

Виберіть заняття на свій смак з нашої додаткової програми, щоб отримати справді незабутні враження. Для отримання додаткової інформації просто натисніть на вид діяльності, що вас цікавить:

Відкрийте для себе світ пристрасних кубинських ритмів та відвідайте нашу школу танців! У нас ви можете навчитися сальсі, танго, реггетону, меренге та бачаті. Професійний учитель танців посвятить вас у секрети чуттєвих танцювальних рухів. Звичайно, вам також буде призначено особистого партнера з кубинських танців!

Ціна за тиждень: 152 EUR

Включено у вартість:

  • 2 уроки танців на день (10 уроків по 45 хвилин на тиждень)
  • Початок: щопонеділка
  • Особистий партнер з танців
  • Сертифікат учасника після закінчення курсу

Визначні пам'ятки Гавани

Музей революції

Цей революційний музей розташований у колишньому президентському палаці. Будівлю виконано в історичному стилі. На виставці у музеї представлені предмети часів Кубинської революції.

Ель-Малекон

Ель-Малекон - це привабливий восьмикілометровий пляжний променад. Архітектура Малекона виняткова і включає безліч старовинних будівель. Якщо ви поїдете в Гавану влітку, ви також зможете побувати тут на великому карнавалі.

Тютюнові поля

Один із найкрасивіших краєвидів острівної держави - тютюнове поле. Зелені рослини, охристий ґрунт та вапнякові гори роблять краєвид вражаючим видовищем. Комбінація землі та людей робить долину місцем, де варто зупинитися та відкрити для себе нові враження.

Путівник по Кубі

Відкрийте для себе всі основні визначні пам'ятки Куби у нашому путівнику!

Перейти до путівника »

Місцеві свята

Фестиваль сигар в Гавані: (лютий - березень) Любителі сигар з усього світу щорічно здійснюють паломництво на унікальний "Festival del Habano". Все обертається навколо насолоди сигарою: видаються нові сигарні інновації, відвідуються фабрики та мануфактури, проводяться семінари, на яких відвідувачі можуть попрактикуватися у скручуванні сигар.

Болерос де Оро: (червень) Кожен другий рік ви можете взяти участь у фестивалі Болерос де Оро у Гавані. Це свято музичного жанру болеро. Цей фестиваль проводиться в Гавані з 1987 року і вважається найстарішим у Латинській Америці. Вперше цей фестиваль був проведений у Гавані, але з того часу поширився по всій країні.

Гаванський карнавал: (липень - серпень) Не пропустіть карнавал на Карибах: з 1573 року в Гавані проходить це традиційне видовище з парадами, барвистими костюмами, жвавими вуличними вечірками, дикими танцями та чарівними феєрверками.

Міжнародний фестиваль балету: (жовтень - листопад) Кожні два роки у "Gran Teatro de La Habana Alicia Alonso" проходить фестиваль балету, який був заснований у 1960 році невдовзі після кубинської революції. Сьогодні вона є невід'ємною частиною кубинської культурної сцени. Тут представлені танцюристи з усіх континентів, які репрезентують творчі танці на високому рівні.

Міжнародний кінофестиваль:(грудень) Любителям американських фільмів обов'язково варто відвідати Гаванський кінофестиваль: щороку тут видаються переважно американські фільми. Під час фестивалю вручаються призи найкращим фільмам.


Послуги включені

У Sprachcaffe все необхідне для успішної мовної подорожі включено у вартість. Проживання, мовний курс, вступний тест, мовний сертифікат і, звичайно, незабутні враження.

Мовна поїздка вашої мрії:

Деталі подорожі

  • У нас ви можете замовити різні туристичні страховки. Дізнайтеся про умови зв'язалися з нами.
  • Для в'їзду на Кубу необхідна туристична карта з терміном дії не більше 30 днів. Продовження ще на 30 днів зазвичай можливе на місці. Вам також потрібне підтвердження наявності приватної медичної страховки для мандрівників.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами