İş için Yabancı Dil Kursları

Yeni bir dil öğrenerek kariyer fırsatlarınızı arttırmka ister misiniz? O halde iş için dil kurslarımızdan birine katılın!

Programları inceleyin »

COVID'siz seyahat | YENİ KATALOGLAR ÇIKTI! | Erken kayıt indirimi - 400€'ya kadar tasarruf edin! | Esnek rezervasyon seçenekleri

İş için Yabancı Dil Kursu

Sprachcaffe, 35 yılı aşkın deneyime sahip bağımsız bir kurumdur. Deneyimimiz, çeşitli seçeneklerimiz ve piyasaya uyum sağlama isteğimiz, bizi diğer dil kurslarından ayıran temel avantajlarımızdır.

Bu günlerde, profesyonel iş hayatı için normalde iyi ila mükemmel yabancı dil becerilerine ihtiyacınız vardır. Bir dilde bu yeterlilik derecesini elde etmenin ideal yolu, o dilin günlük yaşamda konuşulduğu bir ülkede iş dili kursu almaktır. Bunun nedeni, günlük dil derslerinden sonra öğrenmeye devam ederek, hızlı bir ilerleme kaydedebileceğinize ve uzun vadede bilginizi koruyabileceğinize inanıyor olmamızdır.

  • Profesyoneller için etkili iş dili kursları
  • 13 farklı kurs lokasyonu
  • Online dil testi ile dil yeterliliğinizi test edin!

İş için Online Yabancı Dil Kursu

Tüm iş dili kursları küçük gruplar veya bireysel dersler halinde kalifiye dil öğretmenleri ile her zamanki Sprachcaffe kalitesinde online olarak da öğrenilebilir.

İş için Online Yabancı Dil Kursu

İş için Farklı Dillerde Yabancı Dil Kursları

İş için dil kurslarımızın ana hedefi

Günlük bir sohbetten, önemli müzakerelere kadar uluslararası iş dünyasında dille ilgili olan gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olabiliriz. Öncelikle öğrenmekistediğiniz dili seçin veya çeşitli iş için dil kurslarımızı inceleyin.

Hedef seviyenizi belirleme:

Günlük konuşma, sohbete aktif katılım veya dile sağlam bir hakimiyet olsun, kendi bireysel hedefinizi siz belirlersiniz. Bu hedef doğrultusunda size en uygun dil kursunu seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Mevcut seviyenizi belirleme:

Çevrimiçi dil testimizi kullanarak mevcut seviyenizi hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz! Böylece ilerlemenize yardımcı olacak mükemmel kursu bulmanızı sağlayabiliriz.

Sunduğumuz iş dili kursları türleri

Sprachcaffe iş dili becerilerinizi geliştirmeniz için en etkili öğrenme şekli olan bireysel dersler sunar. Bu yöntem, öğretmenin tamamen sizin bireysel hedeflerinize ve gereksinimlerinize odaklanmasını ve derslerin içeriğini sizin için öncelikli olan konulara uyarlamasını sağlar.

İş dili dersleriniz sırasında uluslararası iş ortaklarıyla yazışma, müzakere veya günlük konuşma gibi profesyonel faaliyetlerde bulunmanız için gerekli bilgileri öğreneceksiniz. İsteğe bağlı olarak, yabancı dilde sunumlara veya mülakatlara hazırlanmak için bireysel ders alabilirsiniz. Bu aynı zamanda tıp, ekonomi veya hukuk gibi belirli alanlarda kelime dağarcığınızı geliştirmeniz için de mümkün olabilir.

Bireysel derslerin esnek içeriklerinin yanı sıra organizasyonel esnekliğe sahip olma avantajı da vardır. Planlarınıza göre ders saatlerini ve günlük ders sayısını ayarlayabilirsiniz. Sonuç olarak, bireysel iş dili derslerinizi diğer kurslarla birleştirme fırsatına da sahip olabilirsiniz.

Brighton, Toronto ve Malta'da grup iş ingilizcesi kursları sunduğumuzu lütfen unutmayın.

İş için Yabancı Dil Kursu Lokasyonları

Kurs lokasyonlarımız arasında herkes için bir şeyler vardır: plaj, kültür, gece hayatı, doğa veya spor. Tüm gün seçtiğiniz yabancı dile maruz kalacak, derslerinizden sonra öğrenmeye devam edebileceğinizi keşfedeceksiniz. Dünyanın her yerinden insanlarla farklı bir dilde daha kolay iletişim kurmaya başlayacaksınız.

Konaklama

Dil derslerinizden önce ve sonra da kendinizi rahat hissetmeniz için çeşitli seçenekler arasından tercih ettiğiniz konaklama birimini seçebilirsiniz. İlgili kurs yerinin web sayfasını ziyaret ederek seçtiğiniz destinasyonda hangi konaklama türlerinin mevcut olduğunu öğrenebilirsiniz.

Belirli konaklama türleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki seçeneklere tıklamanız yeterlidir:

Bireysel Teklif

Hangi alanda uzmanlaşmak istediğinizi bize söyleyin, bireysel bir plan hazırlayalım ve dil kursunun türünü, süresini ve içeriğini önerilerinize ve hedeflerinize göre uyarlayalım!

Dil seyahatleri, kursları ve konaklama ile ilgili genel bilgileri yurtdışında dil eğitimi bölümünde bulabilirsiniz.