Питання які нам часто задають (FAQ)

Sprachcaffe пропонує мовні поїздки для молоді для вивчення англійської, іспанської, французької, італійської, німецької та китайської мов. На цій сторінці ви можете ознайомитися з найбільш поширеними питаннями на тему "Мовні поїздки для молоді".

Питання про мовні поїздки для школярів та студентів

Загальні відомості

Наші молодіжні подорожі діляться на 3 категорії: пляжний відпочинок, відпочинок у місті та кругові подорожі.

Ми пропонуємо вам огляд того, що на вас чекає у відповідній молодіжній поїздці:

  • Пляжний відпочинок: Якщо ви хочете просто відключитися від всього на кілька днів і відправитися в сонячне місце відпочинку, наш пляжний відпочинок - це правильний вибір. Прохолода на пляжі опівдні, пізніше круїз на заході сонця, а ввечері унікальні вечірки - формула ідеального літа.
  • Міські канікули: Хочете поринути у міські джунглі? Наш відпочинок у місті підходить для молодих людей, які не хочуть ні про що турбуватися при знайомстві з містом та при цьому хочуть побачити все найцікавіше!
  • Кругові поїздки: Наші кругові поїздки для молодих людей - це особливий досвід! Ці поїздки ідеально підходять для авантюрних підлітків, котрі хочуть провести незвичайний час. Якщо під час канікул вам хочеться побувати в різних місцях, відкрити для себе багато нового і ні про що не турбуватися, просто оберіть пункт призначення вашої мрії і почніть свою кругову подорож зі Sprachcaffe!

Ціни на наші молодіжні поїздки залежать від того, коли ви їдете, куди і на який час. Хоча поїздки містами дешевші і коротші, ви, звичайно, витратите більше грошей на 4-тижневу кругову подорож. Особливістю наших молодіжних поїздок є те, що всі послуги включені у вартість від трансферів до спостереження та численних розважальних заходів.

Чи можу я мандрувати з друзями?

Звичайно можете! Для цього просто забронюйте свою подорож індивідуально, а потім вкажіть, з ким ви подорожуєте. Ми подбаємо про те, щоб вас розмістили разом в одному номері за вашим бажанням.

Звісно, це також можливо! У молодіжній подорожі ви швидко порозумієтеся з одногрупниками, оскільки багато видів дозвілля ви проводите разом.

Скільки кишенькових грошей потрібно?

Для підлітків ми рекомендуємо суму 150-200 євро на тиждень, але це залежить від вас! Багато молодіжних поїздок включають сніданок, напівпансіон або повний пансіон - повідомте про це заздалегідь на сторінці відповідного місця, щоб запланувати гроші на харчування. Крім того, часто пропонуються розважальні заходи, які можна замовити за додаткову плату. Якщо ж ви захочете зробити щось додатково, вам знадобляться кишенькові гроші на сувеніри чи покупки, щоб поїсти у місцевому ресторані або на оплату вхідних квитків. Звичайно, тут ви можете позбавитися великих грошей - найкраще заздалегідь подумати про те, на що ви хочете витратити гроші!

До всіх наших молодіжних поїздок включено такі послуги:

  • Зворотні рейси
  • Трансфер з аеропорту та назад
  • Підтримка з боку наших членів команди
  • Проживання у гуртожитку, готелі чи таборі
  • Численні розважальні заходи
  • Для багатьох молодіжних поїздок ми пропонуємо сніданок, напівпансіон або повний пансіон.

Проведення дозвілля

З метою створення успішного групового досвіду всі учасники беруть участь у дозвільних заходах. Але ми також передбачили можливість вашого вільного часу!

У віці до 18 років ви завжди маєте перебувати у групі. Найчастіше вас супроводжують наші співробітники.

Ми склали чудову програму дозвілля, в ході якої, звичайно, продумали і час, коли ви можете просто відпочити або пройтися магазинами міста.

Піклування

Як тільки ви зійдете з літака в аеропорту призначення, наші співробітники зустрінуть вас і разом із вами поїдуть до місця проживання. Якщо ви організуєте своє прибуття самостійно, супровід розпочнеться одразу після того, як ви дістанетеся до місця проживання.

Так, члени команди будуть супроводжувати вас протягом усієї подорожі як ваш місцевий координатор!

Наші помічники - це молоді люди, які добре ладнають із молоддю, відкриті та люблять дбати. Команда підтримки складається з досвідчених та нових співробітників, які мають різну кваліфікацію. Перед тим, як прийняти їх на роботу в Sprachcaffe, ми, природно, інтенсивно готуємо їх до роботи. На наших тренінгах вони дізнаються, як вирішувати проблеми, як краще діяти у різних ситуаціях та що потрібно враховувати у різних країнах. Отримайте більше інформації про наших тимлідерів»

Тут ви зможете подивитись усі міста, в яких ми пропонуємо вам пройти мовні курси.

У вас виникли запитання? Зв'яжіться з нами, наші співробітники із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання.