2 тижні от 968 £

Включає курс і проживання

Детальніше »

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Ваша мовна поїздка до Лондона

Ви хочете покращити свою англійську? Тоді мовна поїздка до Лондона - це те, що вам потрібно, адже з нами ви вивчатиме англійську мову не лише під час наших високоякісних мовних курсів, але й у вільний час після закінчення занять. Ви зможете відвідати Лондон разом зі своїми новими іноземними друзями та продовжити удосконалювати свої знання англійської мови.

Столиця Сполученого Королівства - це багатокультурне місце зустрічі і в той же час типово британське місто, яке тільки можна собі уявити. Саме це робить поїздку до Лондона для вивчення мови такою привабливою. Завітайте до Букінгемського палацу, що належить королівській сім'ї, прогуляйтеся по Гайд-парку та повз Біг-Бена або прокотіться на London Eye!

Унікальне розташування

Лондон поєднує у собі культурне минуле та яскраву сучасність.

Великий вибір курсів

Курси англійської для ваших власних цілей та будь-якого рівня володіння мовою.

Багатокультурний

Учасники різних країн, об'єднані спільною метою: Вивчення англійської мови.

Дозвілля

Незліченна кількість знаменитих місць, магазинів та культурних пам'яток.

Що робить мовну поїздку до Лондона такою особливою?

Лондон, столиця Сполученого Королівства Великобританії, є багатокультурним сучасним мегаполісом і в той же час типово британським містом, яке тільки можна собі уявити - саме це робить поїздку до Лондона для вивчення мови такою привабливою. Місто характеризується не лише культурними пам'ятками, а й своєю історією, архітектурою, нічним життям та кулінарною різноманітністю. З Sprachcaffe ви зможете перейнятися духом могутнього мегаполісу та відчути життя у Лондоні. Ми пропонуємо широкий вибір мовних курсів для вашої мовної подорожі до Великобританії. Невід'ємною частиною кожного перебування є використання здобутих знань у повсякденному житті. Жива атмосфера у мовній школі допоможе вам легко зав'язати розмову та знайти нових друзів.

Мовні курси в Лондоні для дорослих

Вивчайте англійську разом з іншими однодумцями з усього світу.

Лондон для дорослих

Мовні курси в Лондоні для підлітків з наглядом

Мовні поїздки для школярів віком від 12 до 17 року із відповідним віком спостереженням.

Лондон для підлітків


Вивчайте англійську мову на мовних курсах у Лондоні

На наших мовних курсах у Лондоні ви зустрінете учасників з усього світу. У цій космополітичній атмосфері вивчення англійської мови буде нескладним та захоплюючим, і ви швидко помітите свій прогрес. Вам також допоможуть наші мотивовані та кваліфіковані викладачі, які проходять спеціальну підготовку для успішного навчання. Ваша мовна поїздка до Лондона гарантовано матиме успіх.

Великий вибір курсів

Вибирайте різні варіанти курсів для вивчення англійської

Ефективне навчання у маленьких групах

Учасники з різних країн разом вивчають англійську мову

Сертифікат про проходження курсу наприкінці навчання

Отримайте сертифікат Sprachcaffe після закінчення курсу

Підготовка до TOEFL та/або Cambridge Certificate

Ми підготуємо вас до складання офіційного іспиту на знання англійської мови

Типи курсів у Лондоні

Стандартний курс

На стандартному курсі ви вивчатиме англійську мову протягом 20 уроків по 45 хвилин кожен, максимальний розмір групи - 14 осіб. Мінімальна тривалість стандартного курсу складає 1 тиждень.

Детальніше »

Індивідуальне заняття

При індивідуальних заняттях ви можете обрати актуальні теми за 10 або 20 уроків по 45 хвилин разом з викладачем. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. За бажанням може брати участь ще одна людина.

Докладніше »

Інтенсивний курс

Інтенсивний курс складається із 30 уроків по 45 хвилин кожен. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. Розмір групи до 14 осіб.

Детальніше »

Супер-інтенсивний курс

Супер-інтенсивний курс складається із 40 уроків по 45 хвилин кожен. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. Розмір групи до 14 осіб.

Детальніше »

Сертифікати з англійської мови

Наші курси - ідеальний спосіб підготуватися до здавання TOEFL, CAE або IELTS. Тривалість курсу становить від 20 до 30 уроків до 45 хвилин кожен. Мінімальна тривалість курсу становить 12 тижнів, розмір групи обмежений максимум 15 студентами. За іспит стягується додаткова оплата.

Детальніше »

Максі-група у другій або першій половині дня

Курс складається із 20 уроків по 45 хвилин кожен. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. Розмір групи до 18 осіб.

Детальніше »

Для участі в мовних курсах для дорослих вам має бути не менше 18 років. Якщо вам 16 або 17 років, і ви зацікавлені, ми можемо уточнити можливість участі, або ви можете взяти участь у курсі для підлітків. Вам не потрібно заздалегідь турбуватися про навчальний матеріал: Ви можете просто купити їх у мовній школі або взяти на певну плату.

Не знайшли потрібний курс англійської мови в нашій мовній школі в Лондоні? Sprachcaffe організовує уроки англійської мови для різних потреб. Тут ви знайдете огляд усіх мовних курсів, які ми пропонуємо.


Мовна школа у Лондоні

9 аудиторій

Добре обладнані приміщення для успішного навчання

Снекі та напої

Сад при нашій школі, ресторани та кафе поблизу

Інші зручності

Інтернет, приймальня, бібліотека, загальні кімнати

Розташування

Центральне розташування мовної школи у Лондоні в районі Ілінг

Наша мовна школа у Лондоні офіційно акредитована British Council і Education UK.


Проживання під час мовної поїздки до Лондона

Комфортне житло

Зупиніться в спеціально відібраній нами приймаючій родині

Приємні розмови

Застосовуйте свої нові мовні навички при проживанні у родині

Прибуття

День прибуття - неділя, день від'їзду - субота

Чинник благополуччя

Ваші приймаючі сім'ї ретельно відбираються

Успішна подорож для вивчення мови також вимагає правильного підбору житла. Це ваш ретріт, де ви можете проаналізувати все, що дізналися і пережили, і в той же час побудувати нові плани на частину вашої відпустки, що залишилася.

Приймаюча родина

✔ Одномісний чи двомісний номер
✔ Напівпансіон (за додаткову плату)
✔ 20-35 хвилин пішки або громадським транспортом
✔ Типова британська атмосфера

Детальніше »

Тип розміщення в приймаючій родині дозволяє вам спілкуватися з місцевими жителями або іншими однодумцями і відразу застосовувати свої нові знання англійської мови на практиці.


Заходи під час мовної подорожі до Лондона

Визначні пам'ятки

London Eye, Букінгемський палац, Тауерський міст, Британський музей, Біг Бен, Трафальгарська площа

Дозвілля

Розкішне поєднання ресторанів, парків, магазинів, музеїв та нічного життя.

Околиці

Кембридж, Оксфорд, Gymbox Ілінг, музей Ганнерсбері Парк, садиба та галерея Пітцхангер

Шопінг, нічне життя та культура у тусовочній столиці Англії

Столиця Англії Лондон є одним із найпопулярніших туристичних напрямків у Європі - і не без підстав! У модному мегаполісі одна визначна пам'ятка слідує за іншою. Відкрити для себе Лондон - означає одночасно відчути його. Завітайте до Букінгемського палацу, що належить королівській сім'ї, прогуляйтеся по Гайд-парку та повз Біг-Бена або прокотіться на London Eye! Ви також можете відвідати всесвітньо відомий музей мадам Тюссо або відправитися на екскурсію в Ноттінг-Хілл. Можливо, ви навіть помітите одну з численних зірок, які тут живуть! Обов'язково завітайте до Національної галереї та Трафальгарської площі.

У мегаполісі, який, як ніякий інший, уособлює стиль життя і нові тенденції, невеликий шопінг, звичайно, просто необхідний. Почніть свій похід магазинами з Piccadilly Circus, а ввечері насолоджуйтеся елем, відвідавши паб. Нічне життя Лондона пропонує незліченні можливості: Фестивалі, комедійні клуби та дискотеки - ось лише кілька прикладів широкого та різноманітного асортименту.

Зразкова програма розваг у двох словах

Понеділок

Ранок:
Тестування та заняття

День:
Ознайомча
прогулянка та знайомство з одногрупниками

Вечір:
Вільний час

Вівторок

Ранок:
Заняття

День:
Відвідування Парламенту та Біг-Бена

Вечір:
Вільний час

Середа

Ранок:
Заняття

День:
Вільний час

Вечір:
Похід у мюзикл "Король Лев"

Четвер

Ранок:
Заняття

День:
Відвідування Кью-Гарденс

Вечір:
Вільний час

П'ятниця

Ранок:
Заняття

День:
Вільний час

Вечір:
Нічний відпочинок у Лондоні

Субота

Екскурсія на цілий день у Стоунхендж

або вільний час

Неділя

Екскурсія в Оксфорд на цілий день

або вільний час

Зверніть увагу:
Заходи, наведені в нашому зразковому розкладі, є лише рекомендаціями для поїздки з метою вивчення мови. Екскурсії, час та заходи можуть відрізнятися від вашої мовної поїздки та можуть спричинити додаткові витрати на місці.

Пам'ятки Лондона

London Eye

London Eye - найвище оглядове колесо в Європі, його висота становить 135 метрів. Це колесо огляду обов'язково має бути у вашому списку обов'язкових місць для відвідування під час поїздки до Лондона, тому що звідси відкривається чудовий краєвид на все місто.

Тауерський міст

Тауерський міст - безумовно, один із найкрасивіших мостів у світі, він з'єднує Тауер-Хемлетс та Саутварк. Звідси відкривається чудовий краєвид і одночасно можна дізнатися про історію мосту!

Біг Бен

Однією з найвідоміших визначних пам'яток Лондона, безумовно, є Біг-Бен. Тут знаходиться Парламент, а також Елізабет Тауер. Особливо ввечері варто помилуватися вежею, бо в цей час спалахують усі чотири циферблати.

Путівник Англією

Откройте для себя все основные достопримечательности Англии в нашем путеводителе!

Перейти до путівника »

Місцеві заходи

Нижче ви можете ознайомитися з описом щорічних заходів у Лондоні, які варто відвідати. Якщо на момент вашої поїздки нічого немає, не хвилюйтеся: це лише невелика добірка, оскільки Лондон може похвалитися широким переліком заходів. Якщо у вас є питання або пропозиції, будь ласка, звертайтеся до наших співробітників в Sprachcaffe London!

Міжнародний фестиваль Грінвіч + Докленд: (червень - липень) Міжнародний фестиваль Грінвіч+Доклендс пропонує театральні, танцювальні, циркові, художні та музичні вистави на відкритому повітрі для будь-якого віку. Завітайте до одного з найбільших фестивалів мистецтв у Лондоні! Фестиваль проходить у районах Королівський Грінвіч та Східний Лондон.

Карнавал у Ноттінг-Хіллі: (Серпень) Карнавал в Ноттінг-Хіллі - це справжня подія. З більш ніж 1 мільйон відвідувачів, це найбільше вуличне свято в Європі та один з найбільших карнавалів у світі! Цей барвистий фестиваль зачарує вас.

Лондонський фестиваль дизайну: (вересень) Відкрийте для себе захоплюючий світ дизайну на Лондонському фестивалі дизайну. Протягом тижня на різних майданчиках Лондона ви зможете побачити яскраві роботи художників-дизайнерів з усього світу.

Шоколадне шоу: (жовтень) Обов'язковий елемент для всіх любителів шоколаду: трюфелі, плитки, тістечка та торти чекають на Вас на Шоколадному шоу! Це найбільше свято найулюбленіших солодких ласощів у країні!

Зимова країна чудес: (листопад-січень) Гайд-парк є домом для Зимової країни чудес. Це найкращий спосіб познайомитися з Лондоном напередодні Різдва. Ви можете покататися на ковзанах під живу музику, подивитися циркову виставу, піднятися в небо на Гігантському колесі огляду, покататися на каруселі чи американських гірках та взяти участь у майстер-класі зі створення крижаних скульптур!


Включені послуги

У Sprachcaffe все необхідне для успішної мовної подорожі включено у вартість. Проживання, мовний курс, вступний тест, мовний сертифікат і, звичайно, незабутні враження.

У нас ви можете замовити різні туристичні страховки. Дізнайтеся більше.

Ви можете придбати навчальні матеріали у школі або взяти їх в оренду за плату 9€ на тиждень та заставу у розмірі 35€.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами