2 тижні від 1000€

Включає курс і проживання

Детальніше »

Курси німецької мови у Франкфурті

Ви хотіли б покращити свої знання німецької мови та одночасно познайомитися з великим містом? Тоді мовна поїздка до Франкфурта ідеально підходить для вас. У нас ви можете пройти курс німецької мови, яка за допомогою наших кваліфікованих викладачів допоможе вам вивести вашу німецьку на новий рівень у найкоротші терміни.

Але навчання не закінчується після закінчення курсу. Разом з іншими учасниками мовного курсу ви зможете дослідити космополітичне місто на Майні. Таким чином ви швидко познайомитеся з німецькою культурою. Численні музеї на березі Майна та затишні яблучні винні бари у модному районі Альт-Заксенхаузен гарантують, що ваша мовна поїздка до Франкфурта не буде нудною.

Найкращі однокурсники

Вивчайте німецьку мову з учасниками з усього світу

Сучасна мовна школа

Сучасна техніка, прогулянкова зона та Wi-Fi - ідеальна атмосфера для навчання

Кваліфіковані педагоги

Наші навчені викладачі іноземних мов використовують новітні та найбільш мотивуючі методи навчання

Визначні пам'ятки

Небосхил, красиве старе місто і чарівний банківський район

Чому варто відвідати мовний курс у Франкфурті?

Мовний курс у Франкфурті - це особливий досвід. Ви навчаєте німецьку мову під чуйним керівництвом висококваліфікованих викладачів, носіїв німецької мови, і відкриваєте для себе чудове місто Європи. Насолоджуйтеся яблучним вином, смачним сиром з музикою і різноманітними розвагами. Курс німецької мови - інвестиції в майбутнє, незабутній досвід та нові друзі. Сходіть до зоопарку та Пальмового саду, де ви побачите багато дивовижних рослин, а також прогуляйтеся набережною і підніміться на Майн Тауер. Переконайтеся в широкому спектрі можливостей, які відкриває мовна поїздка у Франкфурт!

Мовні курси у Франкфурті для дорослих

Вивчайте німецьку мову разом з іншими однодумцями з усього світу.

Франкфурт для дорослих

Мовні курси у Франкфурті для підлітків з наглядом

Мовні поїздки для школярів віком від 14 до 21 року із відповідним віком спостереженням.

Франкфурт для підлітків


Курси німецької мови у Франкфурті

Ми запрошуємо вас ефективно навчатися та весело проводити час у нашій мовній школі у самому центрі Франкфурта! Ми приділяємо особливу увагу вашому успіху у навчанні, тому тут викладають лише висококваліфіковані викладачі, які є носіями мови. Учасники зі всього світу спілкуються один з одним у класі. Щоб переконатися, що ви не будете перевантажені або недовантажені, спочатку ви пройдете мовний тест у Франкфурті, щоб визначити ваш рівень володіння мовою. Ми пропонуємо курси німецької мови для будь-яких цілей та вимог до навчання. Заняття завжди проводяться з понеділка до п'ятниці. Крім курсу німецької мови ви також можете покращити свою англійську на наших курсах англійської мови у Франкфурті.

Великий вибір курсів

Вибирайте між різними моделями курсів у Франкфурті.

Різноманітні заняття

Викладачі допомагають вам досягти своєї мети

Викладачі-носії

Вивчайте німецьку з носіями мови

Тест на визначення рівня та мовний сертифікат

Ми підберемо для вас відповідний курс

Стандартний курс

На стандартному курсі ви вивчатиме англійську мову протягом 20 уроків по 45 хвилин кожен, максимальний розмір групи - 14 осіб. Мінімальна тривалість стандартного курсу складає 1 тиждень.

Детальніше »

Індивідуальне заняття

Під час індивідуальних занять ви можете вибрати актуальні для вас теми за 10 або 20 уроків на тиждень по 45 хвилин разом з викладачем. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. За бажанням може брати участь ще одна людина.

Детальніше »

Інтенсивний курс

Інтенсивний курс складається із 30 уроків по 45 хвилин кожен. Мінімальна тривалість - 1 тиждень, . Розмір групи до 14 людей.

Детальніше »

Факультативні заняття

Факультативи передбачають 10 уроків. Вибирайте з двох напрямків для свого курсу англійської мови. Мінімальна тривалість - 1 тиждень, максимальний розмір групи - 14 студентів.

Детальніше »

Стаді-клаб

Заняття у навчальному клубі складаються з 2 уроків на тиждень по 45 хвилин кожен. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. Одночасно у навчальному клубі можуть брати участь не більше ніж 10 осіб. Участь безкоштовна.

Детальніше »

Курси з підготовки до TestDAF

На підготовчому курсі до TestDAF ви можете підготуватися за 20 уроків по 45 хвилин кожен за максимальної чисельності групи у 12 осіб. Мінімальна тривалість курсу складає 8 тижнів.

Детальніше »


Мовна школа у Франкфурті

Наша мовна школа у Франкфурті розташована у модному районі Заксенхаузен, неподалік берегів Майна. В околицях безліч затишних кафе та ресторанів, які схильні до відпочинку.

Кафе з терасою

Відкритий майданчик для обідньої перерви та відпочинку

У центрі чудового району

Ресторани, кафе та бари поруч

Близькість до Майну

5 хвилин до набережної з видом на скайлайн

Найкраща мовна школа

Відремонтовані, сучасні та світлі класи

Наша мовна школа у Франкфурті офіційно визнана Fachverband Deutscher Sprachreise-Veranstalter.


Проживання у Франкфурті

Ми пропонуємо низку варіантів розміщення, щоб зробити ваше перебування у Франкфурті максимально комфортним як до, так і після мовного курсу. Адже якщо ви почуватиметеся комфортно, це також підвищить вашу успішність у навчанні. У Франкфурті ви можете вибирати між квартирою, яка приймає сім'єю та готелем.

Виберіть місце проживання

Оберіть між риймаючою сім'ю та апартаментами

Хороше транспортне сполучення

Станція метро поблизу

Прибуття

День приїзду - неділя, день від'їзду - субота.

Жити як місцевий

Познайомтеся з культурою та життям Німеччини

Приймаюча сім'я

✔ Одномісний номер
✔ Сніданок або напівпансіон
✔ Не більше 50 хвилин на громадському транспорті
✔ Типова німецька атмосфера

Детальніше »

Стандартні апартаменти

✔ Одномісний чи двомісний номер
✔Спільна кухня та ванна кімната
✔ У будівлі школи

Детальніше »

Комфортні апартаменти

✔ Одномісний чи двомісний номер
✔ Спільна кухня та ванна кімната
✔ Просторі номери
✔ У будівлі школи

Детальніше »


Дозвілля у Франкфурті

У Франкфурті-на-Майні, банківській метрополії землі Гессен, учні знайдуть собі багато цікавого. Ви можете організувати свій вільний час відповідно до власних уявлень. Мовна школа розташована в самому центрі Франкфурта, тому ви зможете дістатися центру всього за кілька хвилин.

Визначні пам'ятки

Скайлайн, Айзернер Штег, Ромерберг, Майн Тауер, Пальменгартен, Альте Опера

Дозвілля

Музеї, зоопарк, шопінг на Цайлі, сідр-паби, Кляйнмарктхалле

Околиці

Майнц, Вісбаден, Гейдельберг, Таунус, Карлсруе, Дармштадт

Зразкова програма дозвілля

Понеділок

Ранок:
Тест на знання мови / Перші уроки

Друга половина дня:
Знайомство з групою

Вечір:
Вільний час

Вівторок

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Вільний час

Вечір:
Кіно-вечір

Середа

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Екскурсія до будинку Ґете

Вечір:
Вільний час

Четвер

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Спорт: футбол, волейбол тощо.

Вечір:
Вільний час

П'ятниця

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Вільний час

Вечір:
Відвідування сидрової таверни

Субота

Екскурсія: Хайдельберг (повний день)

Воскресенье

Екскурсія: Кельн (повний день)

Зверніть увагу:
Заходи, наведені в нашому зразковому розкладі, є лише рекомендаціями для поїздки з метою вивчення мови.

Визначні місця Франкфурта

Скайлайн

Чи знаєте ви, що у всій Німеччині лише Франкфурт має свій скайлайн? Це достатня причина, щоб розглянути його ближче та зробити кілька гарних фотографій. Найкраще це зробити з Айзернер Штег або Альте Брюкке. Але з Майнської вежі також відкривається неймовірний краєвид на весь Франкфурт.

Ремер

Красива ратуша міста Франкфурта-на-Майні - це сьогоднішня будівля Ремер. Сьогодні він є визначною пам'яткою Франкфурта. Ви можете знайти його у старому місті Франкфурта, на Ремерберзі, навпроти церкви Святого Миколая. У середні віки тут навіть обиралися німецькі імператори. Це напевно варто відвідати!

Стара опера

Оскільки старий оперний театр у Франкфурті було сильно пошкоджено під час війни, його довелося реконструювати. З 1981 року тут знову проводяться заходи, спектаклі та концерти. Під час вашого візиту ви, безперечно, будете вражені історичною будівлею. Тут на вас чекають різні заходи, такі як гала-концерти, бали, концерти та багато іншого.

Путівник Німеччиною

Відкрийте для себе всі основні визначні пам'ятки Німеччини у нашому путівнику!

Перейти до путівника »

Місцеві заходи

Нижче ми хотіли б уявити невелику добірку щорічних заходів у Франкфурті. Ці заходи, а також багато інших подій, що відбуваються у Франкфурті, варто відвідати! Якщо у вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, звертайтесь до наших співробітників у Sprachcaffe Frankfurt.

Фестиваль Musikmesse: (квітень) Франкфуртська виставка Musikmesse має велике значення для міжнародної музичної індустрії. Крім самого ярмарку, існує також супутній фестиваль, який проходить по всьому місту та пропонує безліч концертів.

Osthafenfestival:(липень) Щороку у липні у франкфуртському районі Osthafen проходить великий фестиваль мистецтва, культури та музики. На 5 концертних майданчиках виступають різні артисти. Найприємніше: весь фестиваль безкоштовний!

Sommerwerft: (липень - серпень)Sommerwerft - це міжнародний театральний фестиваль за участю різних артистів. Він пропонує широкий спектр театральних постановок, танців, музики, перформансів та поезії, і все це безкоштовно!

Майнфест: (серпень) Майнфест - один із найстаріших громадських фестивалів, що проводяться у Франкфурті на сьогоднішній день. Цей захід присвячений святкуванню Майна як рятувального кола. Він проходить у великому літньому саду поряд із Майном. Кульмінацією цієї події є феєрверк.

Museumsuferfest: (серпень) Кожні останні вихідні серпня у Франкфурті проходить один із найбільших у Європі фестивалів мистецтва та культури - Museumsuferfest. Багато музеїв на березі Майна відкриті до пізньої ночі, а також тут є безліч сцен із живою музикою.


Послуги та ціни на мовну поїздку до Франкфурта.

Вивчайте німецьку мову в одному з найбільш економічно процвітаючих міст Європи. Ці вигідні уроки німецької мови викладаються носіями мови, пропонують місце проживання та гарантують відмінний результат.

Виберіть бажаний тип курсу, найкраще місце проживання та ідеальну тривалість перебування в Франкфурті та скористайтесь таблицею нижче, щоб знайти свій недорогий пакет цін на курси німецької мови. Ці курси німецької мови, що користуються великою повагою, пропонують співвідношення ціни і якості з цілою низкою включених послуг.

Залежно від того, коли ви вирішили пройти курс німецької мови, може стягуватись сезонна надбавка.

Включені послуги

У Sprachcaffe все необхідне для успішної мовної подорожі включено у вартість. Проживання, мовний курс, вступний тест, мовний сертифікат і, звичайно, незабутні враження.

Мовна поїздка вашої мрії:

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами