2 тижні від 900€

Включено: мовний курс та проживання

Детальніше »

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Курси французької мови в Рабаті

Мовна поїздка в Рабат допоможе вам у всіх відношеннях! Завдяки історії Марокко, жителі країни розмовляють французькою мовою, а також офіційною мовою - арабською, яка вважається торговою, освітньою та неофіційною мовою в Марокко. Ви можете вивчати дві мови в нашій мовній школі в Рабаті!

Навіть після закінчення занять у Рабаті ви будете оточені арабською та французькою мовами. Ви зможете практикувати свої мовні навички та навчитися використовувати мову у повсякденному житті, торгуючись на ринках, вживаючи в сім'ї, що приймає, або на екскурсіях з іншими іноземними учасниками. Говорячи місцевою мовою та відчуваючи східний колорит, ви станете ще ближче до марокканської культури.

Найкращі однокурсники

Мовні подорожі для дорослих з усього світу

Арабська та французька

Скористайтеся двомовністю міста та вивчіть арабську або французьку мову

Традиції та сучасність

Історія Сходу та зростаюча модернізація

Відмінне розташування

Пам'ятки та пляж поблизу

Що робить мовну поїздку до Рабата такою особливою?

У нашій мовній школі в Рабаті ви можете вибрати одну з двох мов: арабську або французьку. Або ви можете замовити наш комбінований курс та вивчити обидві мови відразу! Столиця Марокко Рабат одразу ж зачарує вас - тут ви відчуєте чарівність Сходу у чудовому райському куточку для відпочинку. Фантастичні пляжі, середземноморський клімат, вражаючі пейзажі та захоплююча культура роблять Рабат універсальним туристичним напрямком. Якщо ви хочете вивчити французьку або арабську мову та одночасно поринути в іноземну культуру, то столиця Марокко - це місце для вас!


Вивчайте арабську або французьку мову на мовних курсах у Рабаті

Мовні курси в Рабат обов'язково допоможуть вам просунутися вперед! У Sprachcaffe ви навчатиметеся на своєму індивідуальному рівні володіння мовою в невеликих групах міжнародних учасників, так що не тільки наші кваліфіковані викладачі, але й ваша група підтримуватиме вас у вивченні французької мови. За допомогою вступного тесту, який ви можете пройти заздалегідь онлайн або на місці в Рабаті, ми підберемо ідеальний мовний курс! На наших різноманітних уроках основна увага приділятиметься спілкуванню, щоб ви швидше засвоїли отримані знання та швидше досягли своєї мети.

Тест на рівень знань

Онлайн з дому або на початку вашої поїздки для вивчення мови

Маленькі групи

Від 6 до 12 міжнародних учасників курсу

Викладачі-носії мови

Різноманітний та інтерактивний процес навчання

Сертифікат учасника

Отримайте сертифікат Sprachcaffe після закінчення курсу

Стандартний курс

На стандартному курсі ви вивчатиме англійську мову протягом 20 уроків по 45 хвилин кожен, максимальний розмір групи - 14 осіб. Мінімальна тривалість стандартного курсу складає 1 тиждень.

Детальніше »

Стандартний курс (міні-групи)

На стандартному курс в міні групах ви вивчатиме англійську мову протягом 20 уроків по 45 хвилин кожен, максимальний розмір групи - 4 особи. Мінімальна тривалість стандартного курсу складає 1 тиждень.

Детальніше »

Інтенсивний курс

Інтенсивний курс складається з 30 занять по 45 хвилин кожне. Максимальний розмір групи для інтенсивного курсу - 14 осіб, мінімальна тривалість - 1 тиждень.

Детальніше »

Супер-інтенсивний курс

Супер-інтенсивний курс складається із 40 уроків по 45 хвилин кожен. Мінімальна тривалість - 1 тиждень, і його можна зарахувати як академічну відпустку. Розмір групи трохи більше 14 осіб.

Детальніше »

Комбінований курс

Комбінований курс складається з курсу арабської та французької мов, на вибір: 20 уроків французької + 10 уроків арабської або 20 уроків арабської + 10 уроків французької. Кожен урок триває 45 хвилин, максимальний розмір групи - 12 осіб. Мінімальна тривалість комбінованого курсу - 1 тиждень.

Детальніше »

Індивідуальне заняття

Під час індивідуальних занять ви можете вибрати актуальні для вас теми за 10 або 20 уроків по 45 хвилин разом з викладачем. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. За бажанням може брати участь ще одна людина.

Детальніше »

Досвід Фатіми у Sprachcaffe Рабат

Sprachcaffe - дуже гарне місце для вивчення арабської мови.

Вчителі дуже приємні та справжні професіонали своєї справи, вони також розповідали нам про культуру та мову. Вчителі дуже мотивовані та зацікавлені в навчанні нас. Вони також терпляче ставляться до підвищення мовного рівня.

Я думаю, що кожен, незалежно від того, звідки він родом, знайде своє місце у Sprachcaffe. Якщо ви хочете вивчити мову, це те, що вам потрібно.

Фатіма

Досвід Сема у Sprachcaffe Рабат

Sprachcaffe в Рабаті пропонує дуже гарну програму для вивчення арабської мови та знайомства з іншими студентами з усього світу.

Вчителі підбирають уроки у точній відповідності до потреб учнів і стежать за тим, щоб кожен виніс для себе все найкраще та корисне. Вони також розробляють уроки так, щоб навчання було цікавим.

Сем

Досвід Елізабет у Sprachcaffe Рабат

Мені дуже сподобалось моє перебування у Sprachcaffe у Rabat.

Атмосфера дуже приємна та доброзичлива. Вчителі терплячі та використовують ефективні методи навчання. Я вивчала арабську мову протягом трьох місяців і не очікувала, що досягну таких великих успіхів. Інтенсивний курс був чудовою ідеєю для покращення граматики та словникового запасу.

Мені особливо сподобалося, що вчителі враховували наші індивідуальні інтереси. Крім того, Рабат - дуже приємне місто для життя.

Елізабет


Мовна школа у Рабаті

В центрі міста

У самому центрі Рабата за кілька кроків від пляжу

Сучасне обладнання

Відремонтована будівля з 5 світлими класами та видом на Королівський палац

Інші зручності

Студентська вітальня, книжковий куточок, кавовий куточок, балкон із чудовим виглядом

Відреставрована будівля

Сучасна обстановка та марокканський шарм

Мапа


Проживання під час мовної поїздки в Рабаті

Прибуття

День прибуття - неділя, день від'їзду - субота

Традиційно марокканський

Познайомтеся зі справжнім марокканським життям!

Засвоїти мову

У сім'ї, що приймає, ви будете вивчати французьку або арабську мову ще інтенсивніше

Виберіть своє житло

Вибирайте між приймаючою родиною, ріадом та готелем

Приймаюча сім'я

✔ Живіть із місцевими жителями
✔ Одномісний номер
✔ Напівпансіон (сніданок і вечеря)
✔ макс. 50 хв. від кампусу
✔ Типова місцева обстановка

Детальніше »

Готель

✔ Одномісний чи двомісний номер
✔ Сніданок
✔ 10-15 хвилин пішки
✔ Власна ванна кімната
✔ Кондиціонер, телевізор та WiFi

Гостевий дім Riad

✔ Одномісний чи двомісний номер
✔ Сніданок
✔ Власна ванна кімната
✔ Кондиціонер та WiFi

Заїзд після прибуття в Рабат може здійснюватися в приймаючій родині, з 8:00 ранку до опівночі. У готелі та гостьовому будинку заїзд здійснюється з 14:00 (стійка реєстрації працює цілодобово).

Будь ласка, будьте готові до обмеженого вибору їжі під час ісламського посту на місяць Рамадан і ознайомтеся зі звичаями та традиціями під час посту!


Заходи під час мовної поїздки до Рабата

Визначні пам'ятки

Королівський палац, Андалузькі сади, Касба Удайя, Велика мечеть, Башта Хасана

Дозвілля

Смачні страви, пляж, східні ринки, спортивні заходи

Околиці

Медіна, Фес, Касабланка, Хемісет

Зразкова програма дозвілля

Понеділок

Ранок:
Тест на знання мови / Перші уроки

Друга половина дня:
Вільний час

Вечір:
Вільний час

Вівторок

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Екскурсія до Медини

Вечір:
Вільний час

Середа

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Вільний час

Вечір:
Вільний час

Четвер

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Екскурсія по місту

Вечір:
Вільний час

П'ятниця

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Вільний час

Вечір:
Вільний час

Субота

Екскурсія: Шефчауен (повний день)

Неділя

Вільний день

Зверніть увагу:

Заходи, наведені в нашому зразковому розкладі, є лише рекомендаціями для поїздки з метою вивчення мови.

Екскурсії

Екскурсія в Марракеш

Загубіться у базарах та вузьких вуличках медини у Марракеш. Ви можете приєднатися до 2-денної екскурсії в це чудове місто. Гід, загальний номер у готелі, упакований ланч із собою щодня та трансфери коштують 300€.

Екскурсія в Уллю та гончарну майстерню

Це ремісниче село в Салі, наповнене виробами ручної роботи та ремеслами, особливо виробами з глини. Всього за 70 € ви можете вирушити в поїздку в Вулику і навчитися робити в гончарній майстерні все, що завгодно - від горщика до попільнички.

Визначні місця Рабата

Башта Хасана

Визначною пам'яткою Рабата є вежа Хасана заввишки 44 м. Це мінарет недобудованої мечеті. Оскільки визначна пам'ятка була наполовину зруйнована землетрусом, зараз тут стоїть безліч колон. Звідси відкривається чудовий краєвид на пристань для яхт Сале та море.

Касбах де Удайас

Прямо поряд з Медіною знаходиться Касба де Удайас, одна з найважливіших будівель періоду Альмохадів. Це гарна фортеця з невеликими алеями. З нього також відкривається дивовижний вид на місто Рабат.

Медіна

Медіна - це старе місто та серце Рабата. Барвисті ринки є родзинкою Медини. Під час перебування в Рабаті обов'язково відвідайте Медину, тому що тут можна придбати гарні та дешеві сувеніри, такі як спеції чи вироби ремісників.

Путівник Марокко

Відкрийте всі основні визначні пам'ятки Марокко в нашому путівнику!

Перейти до путівника »

Місцеві заходи

У Рабаті відбувається безліч заходів, які варто відвідати. Нижче ви можете ознайомитись з оглядом заходів, що проводяться щороку. Якщо на момент вашої поїздки нічого не відбувається, не хвилюйтеся: це лише невелика добірка, тому що Рабат може запропонувати широкий спектр заходів. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, звертайтесь до наших співробітників у Sprachcaffe Rabat!

Фестиваль вишні: (червень) У місті Сефру, розташованому трохи далі, ви можете відвідати фестиваль вишні. Марокко є одним з провідних виробників цього фрукта, і тому в кінці сезону збирання врожаю було створено фестиваль! Цей фестиваль є найстарішим у країні і розпочинається наприкінці червня. Місцеві жителі вбираються та прикрашають вулиці трояндами. Звучать народні пісні, і вибираються дев'ять гарних дівчат у традиційному одязі. Потім ці дівчата роздають людям троянди та вишні. Його обов'язково варто відвідати, якщо ви цікавитеся марокканською культурою!

Фестиваль Mawazine:(червень) З 2,5 мільйонами відвідувачів, 7 сценами та 90 виступами, Mawazine "World Rhythms" є одним з найбільших фестивалів у світі. Мета заходу - представити Марокко як толерантну націю та показати Рабат як космополітичну метрополію. На фестивалі виступали такі зірки, як Мерайя Кері, Вітні Х'юстон, Шакіра, Каньє Вест, Evanescence, Стіві Вандер, Пітбуль, Алісія Кіс та багато інших. Осб офіційнийна сторінка фестивалю в Facebook.

Jazz au Chellah: (вересень) З 1996 року протягом п'яти днів на території Chellah проводяться концерти марокканського та європейського джазу з метою розвитку діалогу між Європою та Марокко. Поза фестивалем тут також дедалі частіше відбуваються джазові концерти за участю європейських та марокканських виконавців.

Oudayas Surf Club: (щодня) Якщо ви захочете зайнятися серфінгом, ви можете відправитися в Oudayas Surf Club. З 1998 року ця школа серфінгу приваблює ентузіастів серфінгу, щоб поділитися своєю пристрастю. Уроки серфінгу тут можна брати щодня, окрім понеділка. Урок серфінгу коштує 150 дирхамів.

Нашестя свічок: (дата варіюється) Цей фестиваль проходить у місті Сале. Тут чоловіки несуть величезні воскові ліхтарі всіх форм та розмірів та танцюють по колу. Місто красиво прикрашене, і місцеві жителі особливо люблять святкувати. Це пов'язано з тим, що саме в цей час починається сезон свічок, покликаний ознаменувати народження Мухаммеда. Місцеві жителі у цей час навіть отримують два вихідні дні.


Включені послуги

У Sprachcaffe все необхідне для успішної мовної подорожі включено у вартість. Проживання, мовний курс, вступний тест, мовний сертифікат і, звичайно, незабутні враження.

Мовна поїздка вашої мрії:

У нас ви можете замовити різні туристичні страховки. Дізнайтеся більше про умови, зв'язавшись з нами.

Ви можете придбати підручники та навчальні матеріали у мовній школі або взяти їх в оренду.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами