2 тижні від 916 €

Включає курс і проживання

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Ваша мовна подорож на Мальту - Сент-Джуліанс

Вивчати англійську мову на Середземномор'ї? Це можливо під час вашої мовної подорожі до Мальти! З нами ви зможете поєднати сонячний пляжний відпочинок із ефективним курсом англійської мови. Наша популярна мовна школа на Мальті поєднує у собі навчальні аудиторії, апартаменти, великий басейн, чудовий ресторан, бар та майданчик для пляжного волейболу на території нашого унікального кампусу. Щопонеділка іноземні студенти розпочинають свої курси англійської мови та розпочинають незабутню мовну поїздку на Мальті.

Під час вашої мовної поїздки на Мальту ви напевно швидко познайомитеся з людьми, які також хочуть покращити свою англійську. Це означає, що ви зможете відразу ж застосувати отримані знання практично. Ви можете гнучко організувати свою програму дозвілля разом із іншими учасниками курсу. Більш детальну інформацію про мовну подорож на Мальту ви знайдете нижче.

Супер-команда

Тут ви зустрінете однодумців з усього світу, які об'єднані спільною метою: Вивчення англійської мови.

Унікальне місце розташування

Власний кампус з мовною школою, житлом, басейном, баром та рестораном та багатьом іншим в одному місці.

Великий вибір курсів

Курси англійської мови підходять для вашого рівня володіння мовою (A1-C1): вивчайте англійську на сонячному острові.

Член команди завжди з вами

Команда Sprachcaffe забезпечить вам підтримку на місці та зробить вашу поїздку на Мальту для вивчення мови абсолютно особливою.

Що робить мовну подорож на Мальту такою особливою?

Мовний відпочинок на Мальті з Sprachcaffe - це більше, ніж просто курси англійської мови! Розташована недалеко від жвавого міста Сент Джуліанс, наша школа знаходиться в історичному кампусі. Тут розміщується не лише мовна школа, а й житлові приміщення, великий басейн, ресторан та багато іншого, що створює унікальну атмосферу. Одне можна сказати напевно: навряд чи можна знайти більш гарне місце для вивчення англійської мови. Культура, клімат, сонце, море - все тут на висоті. Саме тому такі популярні мовні поїздки на Мальту. Ідеальний відпочинок з мовним курсом чекає на Вас на Мальті.

Мовні курси на Мальті для дорослих

Вивчайте англійську разом з іншими однодумцями з усього світу. Також як академічна відпустка або підготовка до складання іспиту на сертифікат з англійської мови.

Мальта для дорослих

Мовні курси на Мальті для підлітків з наглядом

Мовні поїздки для школярів віком від 14 до 21 року із відповідним віком спостереженням. Придбайте впевненість у використанні мови та/або підготуйтеся до складання іспитів для поступлення до ВНЗ.

Мальта для підлітків


Вивчення англійської мови на курсах на Мальті

Вивчити англійську легко з нашими мовними курсами на Мальті - тут це не проблема! Разом з однодумцями з усього світу ви спілкуватиметеся у класі у формі дискусій, питань та відповідей та рольових ігор, а потім застосовуватиме і закріплюватимете отримані знання під час проведення культурних та спортивних заходів. Так ви легко вивчите англійську мову.

Великий вибір курсів

Визначте інтенсивність вашого мовного курсу

Маленькі групи

Курси з кількістю учасників від 6 до 15 осіб

Кваліфіковані викладачі

Навчайтеся у викладачів-носіїв мови

Сертифікат учасника

Отримайте сертифікат Sprachcaffe після закінчення курсу

Першого дня вашої мовної поїздки (або ще перед початком курсу) ви пройдете тест на визначення рівня знань. Це дозволить нам визначити ваш рівень володіння мовою та підібрати для вас ідеальний курс англійської мови. Мовний курс відбувається з понеділка по п'ятницю в легендарному кампусі Sprachcaffe. Виберіть свій мовний курс з нашого широкого асортименту.

Стандартний курс

На стандартному курсі ви вивчатиме англійську мову протягом 20 уроків по 45 хвилин кожен, максимальний розмір групи - 14 осіб. Мінімальна тривалість стандартного курсу складає 1 тиждень.

Детальніше »

Індивідуальне заняття

Під час індивідуальних занять ви можете вибрати актуальні для вас теми за 10 або 20 уроків на тиждень по 45 хвилин разом з викладачем. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. За бажанням може брати участь ще одна людина.

Детальніше »

Інтенсивний курс

Інтенсивний курс складається із 30 уроків по 45 хвилин кожен. Мінімальна тривалість - 1 тиждень, . Розмір групи до 14 людей.

Детальніше »

Супер-інтенсивний курс

Супер-інтенсивний курс складається із 40 уроків по 45 хвилин кожен. Мінімальна тривалість - 1 тиждень, . Розмір групи до 14 людей.

Детальніше »

Сертифікати з англійської мови

Наші курси - ідеальний спосіб підготуватися до екзаменів з TOEFL або IELTS або CAE. Тривалість курсу становить від 20 до 30 уроків до 45 хвилин кожен. Мінімальна тривалість курсу становить 12 тижнів, розмір групи обмежений максимум - 15 студентів. За іспит стягується додаткова оплата.

Детальніше »

Семінари

Семінари передбачають 10 уроків. Вибирайте з багатьох напрямків для свого курсу англійської мови. Мінімальна тривалість - 1 тиждень, максимальний розмір групи - 14 студентів.

Детальніше »

Відгуки

Лукас чудово провів час на Мальті. Йому особливо сподобалася школа, обстановка та методи викладання. Він зміг познайомитися з різними людьми з усього світу.

Марен (Німеччина)

Марен брала участь у стандартному мовному курсі на Мальті. На уроках їй було дуже весело, і особливо сподобалася мультикультурна атмосфера. Після занять вона могла відпочити біля басейну чи дослідити острів.

Для мене участь у курсі Sprachcaffe стала неймовірною пригодою. Я приїхала сюди сама, але зараз я не можу порахувати, скільки людей я зустріла з усього світу. Це найкращий спосіб освоїти англійську та розважитися, так що не сумнівайтеся!


Мовна школа на Мальті

Легендарний кампус Sprachcaffe

У нашій мовній школі на Мальті ви знайдете безліч місць для спокійних занять на нашому великому кампусі. Крім кондиціонованих аудиторій, у вас буде безліч можливостей для навчання на відкритому повітрі. У нашій школі на Мальті ви можете відточувати свої навички в райській атмосфері навчання під тінню дерев. Мовною школою керує досвідчений академічний директор, а викладають лише досвідчені викладачі-носія мови. Мовна школа акредитована FELTOM та є офіційним Кембриджським підготовчим центром.

Стійка реєстрації відкрита 24 години на добу і ви завжди знайдете, до кого звернутися. Вчіться для майбутнього та проведіть прекрасне, насичене різноманітними подіями свято у сьогоденні.

Все в одному

Навчальні класи, резиденція, басейн, ресторан, бар та майданчики для пляжного волейболу

Заняття на свіжому повітрі

Заняття у кондиціонованих аудиторіях або під тінистими деревами в саду

Додаткові переваги

Бібліотека, загальна кімната, приймальня, безкоштовний Wi-Fi, навчальні матеріали

Розташування

Мовна школа розташована прямо на території нашого власного кампусу Sprachcaffe

АкредитованаFELTOM

Якість мовної школи регулярно перевіряється та підтверджується FELTOM (Федерація Мальтійських організацій з викладання англійської мови) відповідно до суворих критеріїв. Система акредитації забезпечує досягнення та підтримання академічної досконалості. Ми разом з FELTOM прагнемо встановити стандарти якості у всіх аспектах, пов'язаних із перебуванням студентів на Мальті, включаючи безпеку, соціальне забезпечення, вимоги до проживання та дозвілля.


Ваше проживання під час мовної подорожі на Мальту

У Sprachcaffe ваше комфортне самопочуття є нашим пріоритетом. Ми знаємо, що для того, щоб реалізувати свій потенціал на заняттях, вам потрібно відпочити та почуватися комфортно протягом усього перебування. Ось чому ми пропонуємо для вас різноманітні приємні варіанти розміщення в Сент Джуліанс. Виберіть один із наших апартаментів на території Sprachcaffe, студію з ванною кімнатою та міні-кухнею або одну з наших ретельно відібраних приймаючих родин поблизу.

Більше інформації про проживання під час мовної подорожі »

Коротко про наші види розміщення на Мальті

Проживання на кампусі

Ви можете жити прямо в нашому кампусі Sprachcaffe!

Високий всказник гарного настрою

Усі помешкання ретельно відібрані для вас.

Прибуття

Приїзд завжди в неділю, а виїзд у суботу.

Безліч варіантів

Виберіть апартаменти, студію та розміщення в приймаючій родині.

Club Village на кампусі Sprachcaffe

Що на вас чекає

Наш Club Village є частиною кампусу Sprachcaffe. Тут ви опинитесь в центрі своєї мовної подорожі на Мальту. Ви будете знаходиться безпосередньо в мовній школі. На місці у вас є все необхідне для захоплюючого мовного відпочинку. Окрім добре обладнаних класів, кампус Sprachcaffe пропонує все необхідне для відпочинку і розваг після успішного мовного курсу. До цього входить великий басейн, бар-ресторан та майданчик для пляжного волейболу. Виберіть Club Village на Кампусі Sprachcaffe і будьте в самому центрі подій протягом всього свого мовного відпочинку на Мальті!

Ці апартаменти розташовані в Club Village

Стандартні апартаменти

Наші стандартні апартаменти пропонують зручне проживання з варіантами харчування, одномісними або двомісними номерами, міжнародними сусідами та загальними кухнею та ванною кімнатою. Вони розташованиі на кампусі, або в межах максимально 10-хвилинної прогулянки.

Якщо коротко:

✔ Одномісний або двомісний номер

✔ Спільна кухня та ванна кімната

✔ Регулярне прибирання

Дізнайтеся більше тут »

Комфортні апартаменти

Наші комфортні апартаменти пропонують проживання першого класу з варіантами харчування (сніданок, напівпансіон або повний пансіон) та вибором одномісних або двомісних номерів. Ви будете частиною міжнародної групи.

Якщо коротко:

✔ Одномісний або двомісний номер

✔ Вищий стандарт, більші кімнати

✔ Прибирання кожен 2-й день

Дізнайтеся більше тут »

Студія

Наша студія пропонує варіанти сніданку, напівпансіону або повного пансіону, одномісні або двомісні номери та щоденне прибирання. Крім того, ви будете жити в Club Village безпосередньо на кампусі Sprachcaffe. У кожної студії є власна ванна кімната та кухня.

Якщо коротко:

✔ Одномісний або двомісний номер

✔ Власна ванна кімната та кухня

✔ Щоденне прибирання

Дізнайтеся більше тут »

Приймаюча родина

Бажаєте відчути життя на Мальті зсередини? Тоді проживання уприймаючій родині саме те, що вам потрібно. Тут ви можете познайомитися з типовим повсякденним життям на Мальті. Ваша приймаюча родина може дати вам безліч порад, які вам, ймовірно, не були б відомі як звичайному туристові.

Якщо коротко:

✔ Одномісний або двомісний номер

✔Напівпансіон

✔ До 30 хвилин від кампусу Sprachcaffe

✔ Меблі кімнати типові для країни

✔ Ванна кімната та кухня в спільному використанні

Дізнайтеся більше про приймаючі родини »

Лаунж-бар та ресторан на кампусі Sprachcaffe

У нашому лаунж-барі та ресторані на кампусі Sprachcaffe ви можете насолоджуватися стравами та напоями середземноморської кухні в розслабленій атмосфері. Ресторан можна відвідати протягом усього дня. Від сніданку вранці до смачного обіду та приємних вечерень. Крім внутрішньої зони, наш ресторан також надає можливість провести приємно час на вулиці під пальмами. Зовнішній майданчик розташований безпосередньо поруч із нашим великим басейном. Ми з нетерпінням чекаємо на вас.

Чи хочете ви насолодитися аперитивом у барі чи смачним вечерею в ресторані, це місце для вас. Кампус і бар розташовані лише близько 10 хвилин пішки від Пейсвіля, відомого району з вечірками на Мальті. Так що, якщо ви плануєте вечірку, це ідеальне місце для початку.


Активності під час вашої мовної подорожі на Мальту

На території кампусу

Пляжний волейбол, басейн, бар, ресторан, організована відпочинкова програма

Дозвілля

Пляж, дайвінг, ринки, виставки, театр, старі міста, спорт, бари

Околиці

Сент-Джуліанс Бей, Спінола Бей, сонце та пляжний спорт, торговий центр The Point, казино Dragonara, Пачевіль

Зразкова програма розваг на Мальті

Понеділок

Ранок:
Тестування та заняття

Друга половина дня:
Ознайомлення з групою / Волейбольний турнір

Вечір:
Вітальна вечірка

Вівторок

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Екскурсія до Валетти

Вечір:
Вільний час

Середа

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Вільний час

Вечір:
Комедійний вечір

Четвер

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Прогулянка великою Гованю

Вечір:
Барбекю

Пятница

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Волейбольний турнір

Вечір:
Дегустація вин

Субота

Екскурсія "Основні визначні пам'ятки Мальти"

Вечір:
Міжнародна вечірка на кампусі

Неділя

Тур до Гозо

Вечір:
Вільний час

Зверніть увагу:

заходи, наведені у нашому прикладі тижня, є лише рекомендаціями щодо мовної поїздки. Екскурсії, час та заходи можуть відрізнятися від вашої мовної поїздки та можуть спричинити витрати у розмірі 10-50€ на місці.

Визначні місця Сент-Джуліанс

Бухта Спіноли

Затока Спіноли - це невелика морська бухта з маленькою гаванню та традиційними різнокольоровими рибальськими човнами. Тут також є багато гарних ресторанів та барів. За невелику плату тут також можна поплавати.

Валлетта

Відвідайте чудове місто Валлетта, яке також є столицею Мальти. Тут ви знайдете кілька чудових пам'яток, таких як собор Святого Іоанна. Старе місто також варто подивитися, тому що тут можна відчути чарівність стародавнього часу.

Блакитний Гріт

Дослідіть природну пам'ятку Мальти: унікальний Блакитний Гріт. Це печера, вода у якій має гарний блакитний колір. Колір обумовлений синьо-зеленими водоростями, які ростуть у воді. Ви можете дослідити печеру на човні.

Путівник по Мальті

Відкрийте всі основні визначні пам'ятки Мальти в нашому путівнику!

Детальніше »

Курси підводного плавання

Відкрийте для себе коралове та рибне багатство Середземномор'я та займіться дайвінгом разом із нами. Фантастичний світ Мальти пропонує дайвінг для всіх: гроти, скелясті ландшафти, невеликі бухти, барвисті рифи з жвавими зграями риб і прозора, глибока блакитна вода.

Підходить для початківців!

 • 3 години теорії дайвінгу
 • 3 занурення в басейні
 • 2 занурення в море, включаючи трансфер туди і назад
 • Спостереження професійного інструктора з дайвінгу

Вартість - 330€

Підходить для початківців!

 • 5 годин теорії
 • 5 занурень у басейні
 • 4 занурення в море, включаючи трансфер туди і назад

Вартість - 460€

 • 6 занурень у море
 • Спорядження для дайвінгу
 • Трансфер туди і назад
 • Міні-група

Вартість - 290€

У нашій школі дайвінгу ми пропонуємо ще більше можливостей для занурень, у тому числі для вже просунутих дайверів. Крім того, можна замовити інші заходи, наприклад, снорклінг. У вихідні пропонуються дайвінг-поїздки на Гозо та Коміно. Якщо ви хочете дізнатися більше, будь ласка, зв'яжіться з нами - ми будемо раді надати вам інформацію!

Місцеві свята

Сент-Джуліанс пропонує низку заходів, які варто відвідати. Нижче наведено приблизний список. Якщо ваша мовна поїздка не співпадає із зазначеними подіями, не засмучуйтесь! Сент-Джуліанс запропонує вам багато іншого! Не соромтеся зв'язатися з нашими співробітниками у Sprachcaffe в Сент-Джуліанс, якщо у вас виникнуть питання або пропозиції!

Карнавал: (лютий) Карнавал на Мальті - особлива подія. Традиція існує понад 450 років і є одним із найбільших свят Мальти. Карнавальний тиждень на острові традиційно проходить останній тиждень лютого.

Міжнародний фестиваль феєрверків: (з квітня до травня) Як випливає з назви, тут будуть феєрверки. Це змагання між місцевими та міжнародними піротехніками, Ви не повинні його пропустити.

Джазовий фестиваль на Мальті:(липень) Вже понад 25 років на вихідні третього тижня липня тут зустрічаються всесвітньо відомі (джаз) музиканти. Любителі джазу просто зобов'язані відвідати цей захід!

Міжнародний фестиваль мистецтв: (липень-серпень) Це місцевий та регіональний фестиваль, який відбувається влітку. Під час цього фестивалю багато спектаклів відбуваються просто неба.


Ціни та послуги для мовних поїздок Сент-Джуліанс

У Sprachcaffe все необхідне для успішної мовної подорожі включено у вартість. Проживання, мовний курс, вступний тест, мовний сертифікат і, звичайно, незабутні враження.

Мовна поїздка вашої мрії:

Рекомендації для мовної поїздки на Мальту

Матеріали для навчання можна придбати в школі або взяти напрокат за плату у розмірі 7,50 євро на тиждень та за депозит (або покупку) у розмірі 30,00 євро.

У нас ви також можете замовити різноманітні туристичні страховки.

У вас є питання або потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами зараз!