2 тижні від 900€

Включено: мовний курс та проживання

Детальніше »

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Арабська мова в Рабаті

Мовна поїздка в Рабат допоможе вам у всіх відношеннях! Завдяки історії Марокко, жителі країни розмовляють французькою мовою, а також офіційною мовою - арабською, яка вважається торговою, освітньою та неофіційною офіційною мовою в Марокко. Ви можете вивчати дві мови в нашій мовній школі в Рабаті!

Навіть після закінчення мовних курсів ви будете оточені арабською та французькою мовами. Ви зможете практикувати свої мовні навички та навчитися використовувати мову у повсякденному житті, торгуючись на ринках, вживаючи в сім'ї, що приймає, або на екскурсіях з іншими іноземними учасниками. Говорячи місцевою мовою та відчуваючи східний колорит, ви станете ще ближче до марокканської культури.

Найкращі однокурсники

Мовні подорожі для дорослих з усього світу

Арабська та французька

Скористайтеся двомовністю міста та вивчіть арабську або французьку мову

Традиції та сучасність

Історія Сходу та зростаюча модернізація

Відмінне розташування

Пам'ятки та пляж поблизу

Що робить мовну поїздку до Рабата такою особливою?

У нашій мовній школі в Рабаті ви можете вибрати одну з двох мов: арабську або французьку. Або ви можете замовити наш комбінований курс та вивчити обидві мови відразу! Столиця Марокко Рабат одразу ж зачарує вас - тут ви відчуєте чарівність Сходу у чудовому райському куточку для відпочинку. Фантастичні пляжі, середземноморський клімат, вражаючі пейзажі та захоплююча культура роблять Рабат універсальним туристичним напрямком. Якщо ви хочете вивчити французьку або арабську мову та одночасно поринути в іноземну культуру, то столиця Марокко - це місце для вас!


Вивчайте арабську або французьку мову на мовних курсах у Рабаті

Мовні курси в Рабат обов'язково допоможуть вам просунутися вперед! У Sprachcaffe ви навчатиметеся на своєму індивідуальному рівні володіння мовою в невеликих групах міжнародних учасників, так що не тільки наші кваліфіковані викладачі, але й ваша група підтримуватиме вас у вивченні французької мови. За допомогою вступного тесту, який ви можете пройти заздалегідь онлайн або на місці в Рабаті, ми підберемо ідеальний мовний курс! На наших різноманітних уроках основна увага приділятиметься спілкуванню, щоб ви швидше засвоїли отримані знання та швидше досягли своєї мети.

Тест на рівень знань

Онлайн з дому або на початку вашої поїздки для вивчення мови

Маленькі групи

Від 6 до 12 міжнародних учасників курсу

Викладачі-носії мови

Різноманітний та інтерактивний процес навчання

Сертифікат учасника

Отримайте сертифікат Sprachcaffe після закінчення курсу

Варіанти курсів у Рабаті

Стандартний курс

На стандартному курсі ви вивчатиме англійську мову протягом 20 уроків по 45 хвилин кожен, максимальний розмір групи - 14 осіб. Мінімальна тривалість стандартного курсу складає 1 тиждень.

Детальніше »

Стандартний курс (міні-групи)

На стандартному курс в міні групах ви вивчатиме англійську мову протягом 20 уроків по 45 хвилин кожен, максимальний розмір групи - 4 особи. Мінімальна тривалість стандартного курсу складає 1 тиждень.

Детальніше »

Інтенсивний курс

Інтенсивний курс складається з 30 занять по 45 хвилин кожне. Максимальний розмір групи для інтенсивного курсу - 14 осіб, мінімальна тривалість - 1 тиждень.

Детальніше »

Комбінований курс

Комбінований курс складається з курсу арабської та французької мов, на вибір: 20 уроків французької + 10 уроків арабської або 20 уроків арабської + 10 уроків французької. Кожен урок триває 45 хвилин, максимальний розмір групи - 12 осіб. Мінімальна тривалість комбінованого курсу - 1 тиждень.

Детальніше »

Індивідуальне заняття

Під час індивідуальних занять ви можете вибрати актуальні для вас теми за 10 або 20 уроків по 45 хвилин разом з викладачем. Мінімальна тривалість - 1 тиждень. За бажанням може брати участь ще одна людина.

Детальніше »

Sprachcaffe - дуже гарне місце для вивчення арабської мови.

Вчителі дуже приємні та справжні професіонали своєї справи, вони також розповідали нам про культуру та мову. Вчителі дуже мотивовані та зацікавлені в нас. Вони також терпляче ставляться до підвищення мовного рівня.

Я думаю, що кожен, незалежно від того, звідки він родом, знайде своє місце у Sprachcaffe. Якщо ви хочете вивчити мову, це те, що вам потрібно.

Фатіма

Sprachcaffe в Рабаті пропонує дуже гарну програму для вивчення арабської мови та знайомства з іншими студентами з усього світу.

Вчителі підбирають уроки у точній відповідності до потреб учнів і стежать за тим, щоб кожен виніс для себе все найкраще та корисне. Вони також розробляють уроки так, щоб навчання було цікавим.

Сем

Мені дуже сподобалось моє перебування у Sprachcaffe у Rabat.

Атмосфера дуже приємна та доброзичлива. Вчителі терплячі та використовують ефективні методи навчання. Я вивчала арабську мову протягом трьох місяців і не очікувала, що досягну таких великих успіхів. Інтенсивний курс був чудовою ідеєю для покращення граматики та словникового запасу.

Мені особливо сподобалося, що викладачі враховували наші індивідуальні інтереси. Крім того, Рабат - дуже приємне місто для життя.

Елізабет


Мовна школа у Рабаті

В центрі міста

У самому центрі Рабата за кілька кроків від пляжу

Сучасне обладнання

Відремонтована будівля з 5 світлими класами та видом на Королівський палац

Інші зручності

Студентська вітальня, книжковий куточок, кавовий куточок, балкон із чудовим виглядом

Відреставрована будівля

Сучасна обстановка та марокканський шарм


Проживання під час мовної поїздки в Рабаті

Прибуття

День прибуття - неділя, день від'їзду - субота

Традиційний марокканський

Познайомтеся зі справжнім марокканським життям!

Засвоїти мову

У сім'ї, що приймає, ви будете вивчати французьку або арабську мову ще інтенсивніше

Виберіть своє житло

Вибирайте між приймаючою родиною, ріадом та готелем

Приймаюча сім'я

✔ Живіть із місцевими жителями
✔ Одномісний номер
✔ Напівпансіон (сніданок і вечеря)
✔ макс. 50 хв. від кампусу
✔ Типова місцева обстановка

Детальніше »

Готель

✔ Одномісний чи двомісний номер
✔ Сніданок
✔ 10-15 хвилин пішки
✔ Власна ванна кімната
✔ Кондиціонер, телевізор та WiFi

Гостевий дім Riad

✔ Одномісний чи двомісний номер
✔ Сніданок
✔ Власна ванна кімната
✔ Кондиціонер та WiFi

Заїзд після прибуття в Рабат може здійснюватися в приймаючій родині, з 8:00 ранку до опівночі. У готелі та гостьовому будинку заїзд здійснюється з 14:00 (стійка реєстрації працює цілодобово).

Будь ласка, будьте готові до обмеженого вибору їжі під час ісламського посту на місяць Рамадан і ознайомтеся зі звичаями та традиціями під час посту!


Заходи під час мовної поїздки до Рабата

Розслаблена атмосфера Рабату гарантує спокійний і дійсно захоплюючий подорожній досвід з різноманітними захоплюючими видами, фантастичною природною красою і історією, яка безсумнівно зачарує та зацікавить кожного відвідувача. Як одне з прихованих скарбів туристичного світу Марокко, Рабат є спокійнішою та трохи затишнішою версією великих міст, проте відзначається трендовою космополітною атмосферою, яка додає енергії кожному туристу протягом всього їхнього перебування.

Визначні пам'ятки

Королівський палац, Андалузькі сади, Касба Удайя, Велика мечеть, Башта Хасана

Дозвілля

Смачні страви, пляж, східні ринки, спортивні заходи

Околиці

Медіна, Фес, Касабланка, Хемісет

Визначні місця Рабата

Башта Хасана

Визначною пам'яткою Рабата є вежа Хасана заввишки 44 м. Це мінарет недобудованої мечеті. Оскільки визначна пам'ятка була наполовину зруйнована землетрусом, зараз тут стоїть безліч колон. Звідси відкривається чудовий краєвид на пристань для яхт Сале та море.

Касбах де Удайас

Прямо поряд з Медіною знаходиться Касба де Удайас, одна з найважливіших будівель періоду Альмохадів. Це гарна фортеця з невеликими алеями. З нього також відкривається дивовижний вид на місто Рабат.

Медіна

Медіна - це старе місто та серце Рабата. Барвисті ринки є родзинкою Медини. Під час перебування в Рабаті обов'язково відвідайте Медину, тому що тут можна придбати гарні та дешеві сувеніри, такі як спеції чи вироби ремісників.

Путівник Марокко

Відкрийте всі основні визначні пам'ятки Марокко в нашому путівнику!

Перейти до путівника »

Екскурсії від Sprachcaffe

Екскурсія до Оульї та Майстерня Кераміки

Оулья - це ремісниче селище в Сале, наповнене ручною роботою мистецтва та ремесел, особливо продуктами з глини. Тут ви можете бродити годинами, захоплюючись різноманітними скульптурами та глиняними виробами, створеними місцевими гончарами та митцями.

Марокко має чудову та поважну традицію створення однієї з найкращих кераміки у світі, і за всього €20 ви можете приєднатися до екскурсії до Оульї та майстерні кераміки, щоб навчитися виготовляти все від квіткових горщиків до попільничок.

Місцеві заходи в Рабаті

Рабат, столиця Марокко, є культурним і мистецьким центром, який протягом року проводить ряд захоплюючих подій та фестивалів. Від фестивалю Мавазін, одного з найбільших музичних фестивалів у регіоні, до Рабатського міжнародного кінофестивалю, який відзначає глобальне кіно, місто пропонує різноманітний набір вражень як для місцевих мешканців, так і для відвідувачів. Чи ви меломан, кіноман або просто хочете поглибитися у марокканську культуру, щорічні заходи у Рабаті надають унікальну можливість заглянути у живе та різноманітне культурне життя міста.

Фестиваль Мавазін (травень/червень): Мавазін - один з найбільших музичних фестивалів в Африці та Близькому Сході. Він представляє різноманітний спектр музичних жанрів, включаючи поп, рок, традиційну марокканську музику та міжнародних виконавців. Фестиваль відбувається у різних місцях по всьому Рабату та пропонує живий і культурно насичений музичний досвід.

Рабатський міжнародний кінофестиваль (жовтень): Рабатський міжнародний кінофестиваль, також відомий як "Фестиваль міжнародного кіно у Рабаті", - щорічна подія, яка відзначає глобальне кіно. Він демонструє вибір міжнародних фільмів, включаючи і художні фільми, і документальні стрічки. Фестиваль створює платформу для кінорежисерів, акторів та любителів кіно для зустрічей і оцінки кіномистецтва.

Рабатська міжнародна книжкова ярмарка (квітень): Рабатська міжнародна книжкова ярмарка - літературна подія, яка об'єднує авторів, видавців і любителів книг. Вона надає платформу для презентації робіт як марокканських, так і міжнародних письменників та обговорень з читачами.

Рабатський міжнародний марафон (березень): Рабатський міжнародний марафон - це важлива спортивна подія, яка збирає бігунів з усього світу. Учасники можуть вибрати різні категорії змагань, включаючи марафон, півмарафон та коротші забіги. Марафон пропонує унікальну можливість відкрити для себе місто і насолодитися його мальовничою красою.

Муссем Мулай Абдельла (серпень): Муссем Мулай Абдельла - щорічний релігійно-культурний фестиваль, що відбувається в Рабаті. Він присвячений шануванню Мулай Абдельла, почитаної постаті в історії Марокко. Фестиваль включає процесії, традиційну музику та духовні обряди, які дають уяву про культурні та релігійні традиції Марокко.

Міжнародний день джазу в Рабаті (квітень): Рабат відзначає Міжнародний день джазу живими виступами місцевих та міжнародних артистів. Любителі джазу можуть насолоджуватися концертами, джем-сесіями та майстер-класами, сприяючи розвитку джазової культури у місті.


Включені послуги

У Sprachcaffe все необхідне для успішної мовної подорожі включено у вартість. Проживання, мовний курс, вступний тест, мовний сертифікат і, звичайно, незабутні враження.

У нас ви можете замовити різні туристичні страховки. Дізнайтеся більше про умови, зв'язавшись з нами.

Ви можете придбати підручники та навчальні матеріали у мовній школі або взяти їх в оренду.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами