İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Dil Kurslarımız Hakkında Bilgiler

Kayıt yaptırmadan önce dil kursları ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgileri edinmenizin ne kadar önemli olduğunuz biliyoruz. Dil kursu öğrencilerimiz tarafından sorulan soruları not ediyoruz ve yurtdışı dil kursunuzla ilgili her türlü detayla ilgili olarak sizi bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Aşağıda yer alan sayfalarımızda destinasyondan bağımsız olarak yurtdışı eğitimle ilgili konularda bilgiler yer almaktadır ve umuyoruz ki bu bilgiler sizin de sorularınıza cevap olacaktır:

SSS: Sıkça Sorulan Sorular

Dil Kurslarımız : Sunduğumuz farklı seçeneklerle istediğiniz dilde eğitim imkanına sahip olabileceğinize inanıyoruz. Aşağıdaki linklerde farklı dil kurslarımızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dil kurslarımızda derslerimiz eğitimli ve yüksek motivasyonlu öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Eğitim amaçlı dil kurslarımız: Uzun süreli yoğun dil kurslarımız içerik olarak sizi dil sınavlarına hazırlamaktadırlar. Bu sayede yurt dışında eğitim veya iş amaçlı hedeflerinizde ihtiyacınız olan dil sınavlarına profesyonel eğitmenler eşliğinde hazırlanabilir ve hedeflediğiniz puanları kolaylıkla alabilirsiniz.

Konaklama: Sprachcaffe / Languages PLUS dil kurslarınız süresince size farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Konaklamalarımız düzenli olarak kontrol edilmektedir. Konaklamalarımızla ilgili daha detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz.