KOVID'siz seyahat

Hizmetlerimiz

Sprachcaffe dil kursları, her biri kendine özgü çekiciliğe sahip, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda dil ve yer seçeneği sunar. Dil öğrenen herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak bir şey olması için geniş bir kurs paketi yelpazesi sunmayı çalışıyoruz. Hangi kurs paketini seçerseniz seçin ve nereye gitmeye karar verirseniz verin, herkes için ortak hizmetler vardır. Sprachcaffe'deki hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik dil kursları için fiyatlarımıza dahil olan hizmetlere göz atabilirsiniz.

Dil kursları

Tüm Sprachcaffe dil kurslarının ortak özellikleri:

Yerleştirme testi

Dil gezinizin ilk gününde dil seviyenizi belirliyoruz.

Yüksek nitelikli öğretmenler

Özenle seçilmiş, eğitimli ve deneyimli öğretmenler.

Bireysel kurs seviyesi

Yeni başlayanlardan uzmanlara ve sınav hazırlığında olanlara kadar herkes için dil kursu.

Bireysel yoğunluk

Daha rahat dil gezilerinden süper yoğun kurslara kadar uzanan geniş yelpaze

Öğretim materyalleri

En yeni anlayışların ve değerli bilgilerin ideal birleşimi

Uluslararası ruh

Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla tanışın ve rahat bir ortamda sohbet edin.

Dil sertifikası

Dil kursunu tamamlayan her katılımcı Sprachcaffe sertifikasını alır.

Eğlenceli seçmeli dersler

İş İngilizcesi, Drama, Retorik ve çok daha fazlası

Dil okullarımızdan bir çoğu, derslerin hem sınıflarda hem de açık havada gerçekleştirilebilmesi için benzersiz bir konuma sahiptir.

Yetişkin Kursu Fiyatlarına Dahil Olanlar:

Kursunuz: Seçtiğiniz destinasyonda bilgili ve yetenekli ana dil öğretmenleri tarafından verilmektedir. Hedefinize ulaşmak için kurs seçenekleri arasından sizin için doğru seviyeyi ve süreyi seçin.

Konaklama: Dil kursu hedefiniz için mevcut teklifler arasından konaklama yerinizi seçin. Bazı konaklamalara yemek dahildir.

Kurs materyallerinin ödünç verilmesi: Kursunuzun süresi boyunca kitaplar dahil tüm kurs materyalleri depozito karşılığında sağlanacaktır. Bazı destinasyonlarda öğrencilerin ayrıca iade edilmeyen haftalık bir kiralama ücreti ödemeleri gerekmektedir. Talep üzerine, konaklama sonunda bu ücret depozitodan düşülebilir.

Yerleştirme testi: Bu, sizin için en uygun gruba yerleştirilmenizi sağlamak için varış gününüzde veya önceden dil seviyenizi doğru bir şekilde belirleyecektir.

Bitirme sertifikası: Kursunuzu tamamladıktan sonra, Sprachcaffe'de kaç saat eğitim aldığınızı ve ulaştığınız dil seviyesini belirten bir sertifika alacaksınız.

20 Yaş Altı Kurs Fiyatları şunları içerir:

Dil kursu: En son öğretim materyalleri ve yöntemlerini kullanan bilgili ve yetenekli anadil öğretmenleriyle eğlenceli ve dinamik dersler.

Konaklama: Seçtiğiniz dil kursu destinasyonunda sunulan seçenekler arasından tercih ettiğiniz konaklama türünü seçin. Tüm konaklamalar tam pansiyon olup, kahvaltı ve akşam yemeği verilecektir. Öğrencilere okulda veya gezilerde yiyebilecekleri paketli öğle yemeği verilecektir.

Havaalanına veya tren istasyonuna transfer: Varış noktasına bağlı olarak bu hizmet için ek bir ücret alınabilir. Havayolu, reşit olmayanlara uçuş sırasında refakat edilmesini talep ederse, Sprachcaffe bu hizmeti her yön için ek 100€ karşılığında sunabilir. Yaşı uygun olanlar için araç kiralamak yalnızca şu destinasyonlarda mümkündür: Oberwesel, Frankfurt, Biarritz ve Playa del Carmen.

Yaşa uygun denetim: Sprachcaffe'deki özel etkinlik koordinatörü ekibimiz, gezi ve boş zaman etkinlikleri sırasında reşit olmayan öğrencilere her zaman eşlik edecektir.

Çeşitli eğlence programları: Eğlence programlarımız turistik gezilerin yanı sıra spor aktiviteleri, karşılama partileri, karaoke, film geceleri, alışveriş gezileri ve çok daha fazlasını içerir. Programlar bulunulan şehre göre değişiklik gösterebilir. Etkinlikler, öğrenciler arasında etkileşimi ve ekip oluşturmayı teşvik etmenin yanı sıra ev sahibi ülkenin tarihi ve kültürü hakkında bir fikir vermek için tasarlanmıştır.

Yerleştirme testi: Öğrencinin seçtikleri dil okuluna geldiği gün veya öncesinde, öğrencinin seviyesini belirlemek için kısa bir dil testi yapılır. Bu,öğrencinin seviyesine uygun sınıfa yerleştirilmesi için yapılır.

Kurs sertifikası: Bu belge, öğrencinin kursu başarıyla tamamladığına dair resmi bir kanıt olup, öğrencinin aldığı ders sayısını ve ulaştığı dil seviyesini belirtmektedir.


Konaklama

Sprachcaffe, aile yanı veya otel gibi çeşitli konaklama seçenekleri sunar. Öğrencilerimizin konforu her şeyden önce gelir, bu nedenle kendilerini en rahat hissettirecek konaklamayı seçmekte özgürdürler.

Standart Daire

Tek veya çift kişilik oda
Kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon mevcuttur
Ortak mutfak ve banyo
Kampüste veya yürüyerek maks. 10 dakika

Konfor Daire

Tek veya çift kişilik oda
Kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon mümkün
Ortak mutfak ve banyo
Kampüs içinde
Geniş ve modern odalar
Klima

Aile Yanı

Paylaşımlı oda
Tam pansiyon
Otobüsle veya yürüyerek yaklaşık 15 dakika

Konut

Paylaşımlı oda
Tam pansiyon
Yürüyerek veya otobüsle yaklaşık 15 dakika
Özel banyo
Fan, TV ve sabit hat

Hotel

Tek veya çift kişilik oda
Öğrencinin sorumluluğunda veya tam pansiyon
5 dakikalık yürüme mesafesi
Özel banyo
TV ve sabit hat

Misafirhane

Tek veya çift kişilik oda
Öğrencinin sorumluluğunda
20 dakikalık yürüme mesafesi
Ortak banyo

Stüdyo

Tek veya çift kişilik oda
Kahvaltı, yarım pansiyon veya tam pansiyon mevcuttur
Klima
Özel banyo

Kolej

Tek kişilik oda
Tam pansiyon
Ücretsiz internet
Çalışma masası
Buzdolabı
Özel veya ortak banyo seçimi


"Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi"ne (CEFR) uygun yerleştirme sınavı

Sprachcaffe ile dil kursunuzun başlangıcında, mevcut dil seviyenizi belirleyen ve sizin için doğru dil kursunu bulmamıza yardımcı olan bir seviye belirleme sınavına gireceksiniz. Test, Avrupa çapında yabancı dil öğrenenlerin başarılarını tanımlamak için kullanılan bir kılavuz olan Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi'ne (CEFR) uygun düzenlenmektedir.

Sınava girmeden önce hazırlık konusunda endişelenmeyin. Notlandırılma veya başarısız olma gibi bir şansınız yoktur. Sonuçlarınızı yalnızca sizi seviyenize uygun bir sınıfa yerleştirmek için kullanırız.


Sprachcaffe Dil Sertifikası

Her katılımcı dil kursunun sonunda bir sertifika alır. Bunu yeni edindiğiniz yabancı dil becerilerinizi kanıtlamak için kullanabilirsiniz.

Dil sertifikaları genellikle yüksek öğrenim ve profesyonel kariyer için gereklidir. Sprachcaffe sertifikası Avrupa Ortak Referans Çerçevesi'ne (CEFR) atıfta bulunur ve uluslararası karşılaştırılabilirlik için gerekli tüm bilgileri içerir.

Önemli: Lütfen Sprachcaffe sertifikasının Cambridge Sertifikası veya TOEFL sertifikası gibi resmi olarak tanınan sertifikalardan farklı olduğunu unutmayın. Bu belgenin üniversiteniz veya işvereniniz tarafından tanınacağını garanti edemeyiz. Genellikle TOEFL sertifikası gibi resmi olarak tanınan bir belgeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Sorularınız mı var veya bireysel tavsiyeye mi ihtiyacınız var?

Her zaman güler yüzlü ve yetkin ekibimizle hizmetinizdeyiz!

Bize Ulaşın