CILS Hazırlık Kursu

İtalyanca sınav kursumuz CILS sertifikası için hazırlık kursudur. C.I.L.S. "Certificazione di Italiano come Lingua Straniera" anlamına gelir. Dil yeterliliğinin kanıtı olarak üniversitelere veya işverenlere sunulabilen resmi olarak tanınan bir dil sertifikasıdır. CILS hazırlık kursumuz, sınav hazırlığına odaklanan standart bir derstir. Çalışma, iş veya diğer amaçlar için İtalyanca bilgilerinin kanıtına ihtiyaç duyan öğrencilere yöneliktir. CILS sınavı, İtalyan dilini kullanmadaki belirli becerileri değerlendiren birkaç bölümden oluşur. Ana odak noktası okuduğunu anlama, dinlediğini anlama, yazılı ve sözlü anlatım, dilbilgisi ve kelime dağarcığıdır. İtalyanca sınavınıza hazırlanmanın en iyi yolu öğrenciler için İtalyanca dil kursu almaktır! Sınav ücretinin ve öğretim materyallerinin maliyetinin kurs fiyatına dahil olmadığını lütfen unutmayın.

CILS Kurs ve Sınav Tarihleri

Floransa'daki veya çevrimiçi olarak dil okulumuzda CILS hazırlık kursları sunuyoruz. Kurs 8 hafta sürer. Maks. 12 kişi sınava girer.

Sorularınız mı var veya bireysel tavsiye mi istiyorsunuz?

Pazartesiden cumaya 09:00-18:00 saatleri arasında açık, her zaman güler yüzlü ekibimiz ile, Dil Eğitimi ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

BİZE ULAŞIN!