Вивчення мов за кордоном

Вийміть собі користь з нашого 40-річного досвіду!

Наші мовні подорожі »

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Мовні поїздки за кордон до будь-якої країни на ваш вибір

Для всіх рівнів та будь-яких запитів

Вже майже 40 років ми організуємо мовні поїздки для дорослих та підлітків, а також освітні канікули у наших сертифікованих мовних школах по всьому світу. З Sprachcaffe ви можете подорожувати без турбот та насолоджуватися незабутнім відпочинком.

Чи хотіли б ви зануритися в унікальну культуру разом із однодумцями та випробувати яскраві враження, одночасно розвиваючи свої мовні навички? Тоді ви прийшли у потрібне місце! Ми поєднуємо вивчення мови із захоплюючою програмою відпочинку!

З Sprachcaffe ваша поїздка для вивчення мови буде точно успішною! Тому що з нами ви не просто реєструєтесь на мовні курси за кордоном. Ми організуємо для вас комплексний пакет послуг і супроводжуватимемо вас на кожному кроці від початку до кінця вашої поїздки.

Якість Sprachcaffe протестована та визнана:

Наші найпопулярніші мовні курси

Мальта
Сент-Джуліанс

Займайтеся англійською та відпочиньте на березі Середземного моря.

Детальніше »
Англія
Брайтон

Вирушайте на найпопулярніший пляж Англії.

Детальніше »
Іспанія
Малага

Вивчайте іспанську мову та познайомтеся з прекрасною Андалусією на південному узбережжі Іспанії.

Детальніше »
Франція
Ніцца

Вивчайте французьку в перлині Лазурного берега.

Детальніше »

Наші мовні подорожі

Іспанська

Мовні поїздки до Іспанії та на Кубу - відчуття досконалої відпустки.

Вчити іспанську »
Німецька

Мовні поїздки до Німеччини - чудове рішення для навчання та роботи.

Вчити німецьку »

Мовні поїздки на будь-який смак

Під час мовної поїздки за кордон ви гарантовано досягнете швидкого прогресу. Оскільки ви стикатиметеся з мовою не тільки на заняттях, але й у вільний час, у вас швидко зникне сором'язливість при розмові. Неважливо, чи вчитеся ви ще в школі і хочете підготуватися до складання іспитів, чи хочете вивчити нову мову, працюючи. Ми пропонуємо мовні курси для всіх вікових груп, цілей навчання та рівнів володіння мовою.

Мовні подорожі для підлітків| Мовні подорожі для дорослих

Кожен учасник наших мовних поїздок проходить мовний тест. Досвідчені академічні керівники складуть відповідні навчальні групи на основі одержаних результатів.

Всі наші послуги з організації мовних поїздок

Перелік включених у вартість послуг

Щоб мовна поїздка була максимально безтурботною, ми подбаємо про всі важливі послуги.

Докладніше про включені послуги »

Наші місця проживання

Ми підібрали житло на будь-який смак згідно з нашими високими стандартами!

Докладніше про проживання »

Наші мовні курси

Завдяки нашому широкому вибору, ви гарантовано знайдете мовний курс, який підходить саме вам.

Детальніше про наші мовні курси »

Мовні поїздки до наших власних мовних шкіл Sprachcaffe

1 организация. 7 языков. 30 лучших направлений. Бесчисленные воспоминания.

Ви швидко помітите, що під час мовної подорожі можна легко та ефективно покращити свої мовні навички. Наші мовні курси спеціально адаптовані до ваших потреб, щоб ви швидко досягли успіху у навчанні. Великою перевагою мовної поїздки є те, що ви постійно перебуваєте в оточенні мови, знайомитеся з культурою країни та спілкуєтеся з іноземними учасниками.
Дізнайтесь більше про наші мовні курси »

Запитання та відповіді про наші мовні подорожі

Що таке мовні подорожі?

У мовних подорожах ви поєднуєте вивчення мови з відпочинком в країні, де розмовляють мовою, що вивчається вами. Це чудова можливість вивчити мову там, де її реально використовують. У невимушеній атмосфері ви відвідуєте мовний курс разом з іншими іноземними учасниками, де викладають носії мови, які навчають вас своєї мови. Використовуючи мову навіть після занять, ви краще засвоїте пройдений матеріал, завдяки чому ваш прогрес у навчанні зростатиме з кожним днем. У вас з'явиться не лише почуття мови, а й почуття людей та культури відповідної країни.

Широкий вибір курсів Sprachcaffe дозволяє знайти щось для кожного! Дізнайтесь більше »

Навіщо вирушати у мовну подорож?

Поїздка для вивчення мови може стати важливим кроком для майбутнього. Це може допомогти вам покращити оцінки в школі або просунутися кар'єрними сходами. У сучасному світі дуже важливо говорити не лише рідною мовою. Особливо все більшого значення набуває світова мова - англійська.

Поїздка для вивчення мови може позитивно вплинути на ваш особистий розвиток. Ви можете значно розширити свій кругозір, якщо говоритимете мовою тієї чи іншої країни. Ви краще зрозумієте культуру та життя народу та отримаєте новий досвід. Особливо для дітей та молоді мовні поїздки є добрим способом заохочення незалежності. Вони навчаються у новій та незнайомій обстановці разом із іноземними учасниками, які можуть навіть стати друзями. Це підвищує їхню впевненість у собі, адже вони обов'язково переростуть себе!

Як мені вибрати відповідний курс?

Це багато в чому залежить від вашого стилю навчання та цілей, які ви переслідуєте під час вивчення мови. Здебільшого ми розрізняємо стандартні курси, інтенсивні курси та індивідуальні мовні курси. По посиланню ви знайдете детальний огляд всіх типів курсів, інтенсивності та мовних рівнів, що пропонуються. Детальніше про мовні курси »

Починаючи з кількох років, можна брати участь у мовних поїздках?

Мовні поїздки для дорослих розраховані учасників у віці 18 років і більше, а у виняткових випадках - 16 років і старше. Для підлітків віком від 12 до 17 років ми пропонуємо мовні подорожі під наглядом співробітників, які враховують потреби молоді!

Чи будуть на заняттях говорити українською мовою і чи є самі вчителі носіями мови?

На заняттях не розмовляють українською. Це відбувається з двох причин:

  • З одного боку, якщо ви постійно використовуєте мову та постійно прогресуєте, то вже за короткий час ви відчуєте свої успіхи.
  • З іншого боку, на наші мовні курси приїжджають учасники з усього світу, а це означає, що учасники змушені спілкуватися новою мовою. Всі починання є важкими, але ми зробимо все можливе, щоб підтримати вас!

Наші викладачі здебільшого носії мови, але в будь-якому випадку вони говорять на рівні її носіїв. Вони також є добре підготовленими та досвідченими викладачами мови - це гарантує особливу якість наших мовних курсів!

Чи дорогі мовні подорожі?

На питання про вартість поїздки для вивчення мови не можна відповісти загалом, оскільки ціна залежить від ваших індивідуальних потреб. Це залежить від того, в яку країну ви хочете поїхати, як довго триватиме ваша мовна поїздка, який тип житла ви оберете і який курс ви хочете пройти. https://dev.t1.sprachcaffe.com/ukrainian/configure-course.htmТут ви можете переглянути огляд всіх наших мовних курсів і легко порівняти ціни »

Де розташовані мовні школи Sprachcaffe?

Мовні школи Sprachcaffe можна знайти у всьому світі! Більш детальну інофрмацію та точні адреси можна знайти на сторінці конкретного напряму в розділі "Мовна школа".

Підлітки залишаються під наглядом та після закінчення занять?

Підлітки знаходяться під наглядом нашої добре навченої команди із самого початку!

Якщо ви подорожуєте літаком, вас зустрінуть в аеропорту призначення: На виході на вас чекатиме доброзичливий співробітник Sprachcaffe, тримаючи в руках наш логотип Sprachcaffe. З аеропорту ви відправитеся прямо в заброньоване вами житло або в узгоджене місце зустрічі з приймаючою родиною.


Вся важлива інформація як на долоні

Цілком безкоштовно, але від цього ще більш інформативно: всі мови, напрямки, мовні курси, проживання та багато іншого в актуальному каталозі.

Замовте безкоштовний каталог