Tatilinizi şimdi planlamaya başlayın, 400 Euro'ya kadar tasarruf edin!

Espresso indiriminden şimdi yararlanın ya da sevdiklerinize Yılbaşı kuponu hediye edin!

Şimdi tasarruf edin

Yurtdışında Akademik Dönem

+17 Akademik Dönem
  • İngiltere, Malta, ABD ve Kanada destinasyonları
  • Farklı konaklama imkanları
  • Yurtdışı Deneyimi!

Language Coop Programına bağlı olarak sunulan Akademik Dönem Programlarımız 17 yaş üzerindeki mezunların iş hayatına atılmadan önce dünyayı gezme ve deneyim edinme imkanına kavuşmalarını sağlıyor. Öğrencilerimiz yurtdışında geçirdikleri bir akademik dönem sayesinde hem dillerini geliştiriyorlar hem de farklı kültürlerde deneyim kazanıyorlar. İster İngiltere'de, isterseniz Malta, ABD veya Kanada'da akademik dönem Language Coop Programına katılabilirsiniz.

Yurtdışında Akademik Dönem +17

Okulunuzu veya mesleki eğitiminizi bitirdiniz mi? Profesyonel kariyerinize odaklanmadan önce dünyayı biraz daha tanımak mı istiyorsunuz? o zaman çantanızı hazırlayın ve bizimle dünyayı gezin!

Yurtdışında bir sömestr geçirmek size kişisel olarak ufkunuzu genişletmekten fazlasını sağlar. İleri derecede İngilizce becerilerine sahip olmak günümüzde hemen hemen tüm profesyonel alanlarda bir önkoşuldur. Programımıza katılarak dil becerilerinizi geliştirebilir, kendinizi farklı kültürlere adapte edebilmeyi, kendi ayaklarınızın üzerinde durmayı ve yurtdışında yaşamanın üstesinden gelmeyi öğrenebilirsiniz. 

Eğitiminiz İngiltere, KAnada, ABD veya Malta destinasyonlarımızdan birinde her sabah 4 dersten oluşmaktadır. Her ders 45 dakika sürmektedir. Dersler ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından maksimum 12 kişilik sınıflarda verilmektedir. Ders içerikleri ilerideki profesyonel hayatınıza yönelik gerekli becerilerinizi geliştirmeye yönelik olarak hazırlanmaktadır. Derslerin yanı sıra katılacağınız ek konuşma dersleri ise dil kullanımındaki hakimiyetinizi ve kendinize güveninizi geliştirecektir.

Yurtdışında Akademik Dönem Konaklama +17

Şehir merkezine mi gitmek istiyorsunuz? Farklı ülkelerden genç insanlarla mı tanışmak istiyorsunuz? Onlrla birlikte yurtdışı deneyimini yaşamak istemez misin?

Öyleyse sunduğumuz dairelerden birinde kalabilir ve şehrin haraketli atmosferinin tadını çıkarabilirsiniz. New York, Toronto veya Londra gibi büyük şehirlerdekinden daha heyecanlı bir hayat tarzını hayal etmek zordur. Dairelerimizde mutfak ve banyo diğer ev arkadaşları ile paylaşılmaktadır.

Tipik banliyö hayatını mı merak ediyorsunuz? Hedefiniz dünyanın farklı yerlerindeki hayata tam olarak adapte olmak mı? O zaman anlaşmalı olduğumuz ailelerin yanına hoş geldiniz!

Birlikte kalacağınız ailelerden alacağınız destek ile yurtdışında geçireceğiniz heyecan dolu maceraya korkusuzca başlayabilirsiniz. O ülkede daimi olarak ikamet eden ailelerin yanında kalarak bir turistin kendi kendine keşfedemeyeceği pek çok yeri de öğrenebilirsiniz.

Yurtdışında Akademik Dönem Fiyatları:

Destinasyon

12 Hafta Standart Kurs

Ekstra Hafta Kurs

12 Hafta Konaklama

Ekstra Hafta Konaklama

Konaklama Tipi

İngiltere - Brighton

1010 GBP

+ 80 GBP

1745 GBP

+ 140 GBP

Standart daire, çift kişilik oda/ yemek servisi verilmemektedir.

İngiltere - Londra

1010 GBP

+ 80 GBP

2225 GBP

+ 180 GBP

Aile yanı, çift kişilik oda/ YP

Malta - St. Julians

1260 EUR

+ 100 EUR

1400 EUR

+ 110 EUR

Standart daire, çift kişilik oda/ yemek servisi verilmemektedir.

ABD - Boston/Los Angeles

3030 USD

+ 240 USD

3340 USD

+ 270 USD

Aile yanı, tek kişilik oda/ YP

ABD - New York

3700 USD

+ 300 USD

4060 USD

+ 330 USD

Aile yanı, tek kişilik oda/ YP

Kanada - Toronto/Montreal

2790 USD

+ 220 USD

2840 USD

+ 220 USD

Aile yanı, tek kişilik oda/ YP

17 üzeri için sunduğumuz Yurtdışında Akademik Dönem Programları ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen anlaşmalı olduğumuz yurtdışı eğitim kurumları ile veya Sprachcaffe danışmanları ile bağlantıya geçiniz.