İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Ortak Çalıştığımız Kurumlar

YEDAD

Türkiye'nin dört bir yanından 103 farklı yurtdışı eğitim acentesinin birleşerek 2013 yılında kurduğu Yurtdışı Eğitim Danışmanları ve Acenteleri Derneği (YEDAD) yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında standartları belirlemeyi ve sektörü tek çatı altında birleştirmeyi hedeflemektedir. Yurt dahilinde sivil toplum örgütleri, resmi kurumlar ve konsolosluklarla iletişim halinde olan YEDAD yurtdışında meslek birlikleri ve eğitim kurumları ile çalışmaktadır. Hazırladığı seminer, kurs ve panel gibi çalışmalar ile üyelerini mesleki alanda bilgilendirip eğiterek, üyeleri aracılığı ile yurtdışına seyahat eden öğrencilerin karşılaşabilcekleri olası mağduriyeti engellemek YEDAD'ın temel hedefidir.  Yurtdışı Eğitim Danışmanları ve Acenteleri Derneğine bağlı üye acenteler ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

YEDAB

Mayıs 2013'te kurulan Yurtdışı Eğitim Danışmanları Birliği Derneği (YEDAB) yurtdışı eğitim sektöründe birlik ve bütün oluşturmayı hedeflemektedir.
Yurtdışı eğitimin globalleştiği günümüzde YEDAB, sektördeki kurumların birbirlerini daha iyi tanıyıp ortak paydada fikirler üretmelerine, sektörün problemleri üzerine çalışmalar yapmalarına ve ortak kalitenin arttırılmasına çabalamaktadır. Bu amaçla yurtiçinde ve dışında çeşitli kurumlarla ortaklaşa çalışmalar yürütmektedir.
YEDAB üyelerine dernek bünyesinde seminer, konferans, panel gibi etkinlikler düzenleyerek uluslararası faaliyette bulunan eğitim kurumları ve acentelerin standartlarını belirlemektedir. Yurtdışı Eğitim Danışmanları Birliği Derneğine üye olan acenteler ile ilgili detaylı bilgiler için lütfen tıklayınız.

UED

Uluslararası Eğitim Danışmanları Derneği (UED) 15 farklı yurtdışı eğitim danışmanlık firması tarafından 2001 yılında kurulmuş ve 2013 yılında üye sayısını 41'e kadar yükseltmiştir. Yurtdışı eğitim sektöründe belirli kalite standartları oluşturan dernek yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile eğitim kurumları arasında köprü kurmaktadır. UED yurtdışındaki okullara direkt başvuru yapmayı düşünen öğrencileri güvenilir danışmanlara yönlendirerek öğrencilerin tecrübe ve bilgi eksikliğinden dolayı yaşayabilecekleri mağduriyetlere engel olmaktadır. Yurtdışı eğitim danışmanlığı alanında faaliyette bulunan pek çok acenteyi bünyesinde barındıran UED;nin üye listesine buradan ulaşabilirsiniz.

TEAG

Türkiye Eğitim Acenteleri Grubu (TEAG)yurtdışına giden öğrenci sayısının yıl arttığı ülkemizde doğru bir yurtdışı eğitim planı oluşturulması için gerekli güvenilir kişi ve kurumları biraraya getirmek amacı ile kurulmuştur. Yurtdışına okumaya giden öğrencilerin ihtiyaç ve taleplerinin doğru ve güvenilir kurumlar tarafından sunulmasını garanti altına alan TEAG, öğrencilerin mağduriyet ihtimalini azaltmayı hedeflemektedir. Öğrenci ve velilerin isteklerine, beklentilerine ve bütçelerine en uygun eğitimi almaları için hizmet veren Türkiye Eğitim Acenteleri Grubu üyesi olan acentelerin listesi için lütfen tıklayınız.   

EDUDER

Türkiye'nin farklı şehirlerinden üyelere sahip EduDer yurtdışında öğrenim görmek isteyen her yaş grubuna hizmet vermektedir. Üyeleri vasıtası ile öğrencilere ulaşan EduDer yurtdışı dil kursları, yaz okulları, kariyer imkanları ve üniversite başvuruları ile ilgili öğrencilere destek olmaktadır.

EduDer'e bağlı üye acentelerin listesi için lütfen tıklayınız.