Opinia o szkole w Montrealu

"Przyjechałam do Montrealu aby podszkolić francuski w GEOS. Porównując szkołę GEOS z innymi szkołami pierwszą różnicą, którą znalazłam była bardzo przyjazna rodzinna atmosfera.

Uważam, że jest to największa zaleta Sprachcaffe GEOS. Wiem, że szkole nie zależy na ilości ale na jakości prowadzenia zajęć – co czyni lekcje bardziej efektywnymi. Dodatkowo, małe grupy pozwalają na przyjemniejszą i szybszą naukę.
Nauczyciele są doświadczeni i cierpliwi przy pracy ze studentami. Dzięki dużej różnorodności kursantów (osoby z całego świata) można podszkolić tutaj zarówno francuski jak i angielski.

W szkole znajduje się również miejsce, gdzie można wspólnie porozmawiać/spędzić przerwę między lekcjami. Lokalizacja szkoły ma również znaczenie, gdyż dzięki dobremu położeniu wszędzie można szybko i łatwo dotrzeć.

Zakwaterowanie jakie wybrałam to apartament, który był położony trochę poza centrum miasta, ale dzięki dobrze rozwiniętej linii metra nie było problemów z transportem. Właściciele mieszkania byli pomocni i mili. Pokoje, kuchnia, toaleta były czyste i dobrze wyposażone.

Podumowując bardzo spodobał mi się międzynarodowy charakter miasta i osobowość jego mieszkańców"

Dalma A Molnar

 

>> zobacz oryginalną opinię