Online kursy języka Francuskiego

Naucz się pięknego języka francuskiego bez wychodzenia z domu.

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Online kursy języka francuskiego

Francuski to jeden z najpiękniejszych języków na świecie. Niestety wiele osób, które chcą się go nauczyć, po prostu nie może tego zrobić z powodu braku czasu, niedogodnych terminów regularnych kursów językowych, niemożności znalezienia motywujących i doświadczonych lektorów i innych przyczyn. W rezultacie wszystko zależy od wyboru odpowiedniego kursu do nauki języka francuskiego.

Sprachcaffe wie, czego potrzeba, aby zapewnić studentom wygodne, skuteczne i niedrogie kursy językowe. Kontynuuj czytanie tego artykułu, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach i wybrać kurs, który Ci odpowiada.

Kurs grupowy

 • 4-10 uczestników o tym samym poziomie językowym (A1-C2)
 • Poznawaj znajomych z całego świata w wirtualnej klasie
 • Interakcja w stałej grupie, nauka języka i codzienny kontakt
 • od 8 do 120 lekcji miesięcznie
 • Inne modele na zapytanie

 

5 dni w tygodniu

10 lekcji tygodniowo 480 zł/tydzień

20 lekcji tygodniowo 960 zł/tydzień

Lekcje indywidualne

 • dla 1 osoby lub 2 osób o tym samym poziomie językowym
 • możliwy kurs specjalistyczny i przygotowanie do egzaminów językowych
 • spersonalizowany program nauczania i wsparcie
 • elastyczne daty i godziny
 • 1 lekcja = 45 min. - możliwe 2 do 6 lekcji dziennie

 

Lekcje prywatne 1:1

10 lekcji: 2064 zł

Lekcje 2:1

Cena za osobę

10 lekcji: 1632 zł/osoba

Rezerwując kurs online, otrzymujesz 5% rabatu lojalnościowego na następny wyjazd językowy, aby ćwiczyć swoje umiejętności językowe w dowolnej z naszych szkół we Francji!

Dlaczego warto uczyć się francuskiego?

Istnieje wiele dobrych powodów, aby uczyć się francuskiego. Poniżej znajdują się główne:

Więcej możliwości podróżowania

Jeśli lubisz zwiedzać różne kraje, rozważ możliwość zostania jednym z francuskojęzycznych turystów, ucząc się języka na kursach organizowanych przez Sprachcaffe. Będziesz mógł z niego korzystać nie tylko we Francji, ale także w krajach takich jak Belgia, Kamerun, Kanada, Gwinea, Haiti, Luksemburg i wiele krajów afrykańskich.

Imponująca kultura

Francja to kraj sztuki, pysznego jedzenia, wspaniałej architektury i mody. Jest to z pewnością jeden z najbardziej romantycznych krajów, a jego stolica, Paryż, nazywana jest "miastem miłości". Znajomość tej kultury to z pewnością dobry powód, aby zapisać się na dobre kursy i uczyć się francuskiego.

Doskonała praca i możliwości rozwoju biznesu

Jeśli szukasz dobrze pracy, znajomość tego języka zdecydowanie zwiększy Twoje szanse. Ponadto Francja ma jedną z największych gospodarek, co czyni ją wartościową dla inwestycji. Wybierz odpowiedni kurs, aby pokazać swoje mistrzostwo w tym języku.

Globalny język

Francuskim posługuje się ponad 300 milionów ludzi na różnych kontynentach. Jest to drugi, po angielskim, najpopularniejszy język obcy do nauki.

Dobra baza do nauki języków

Jeśli zamierzasz nauczyć się więcej niż jednego języka romańskiego, takiego jak hiszpański czy portugalski, powinieneś zacząć od francuskiego. To znacznie ułatwi dalszy proces nauki

Niezbyt trudne do nauczenia

Regularnie uczęszczając na kursy, nie będziesz się martwić o opanowanie gramatyki tego języka i będziesz w stanie opanować go dość szybko.

Współpraca z instytucjami państwowymi

Francuski jest językiem urzędowym ONZ, UNESCO, NATO i innych ważnych organizacji. Dlatego studiowanie jego gramatyki, słownictwa i wyrażeń pomoże ci komunikować się z urzędnikami.

Edukacja

Chcesz zdobyć dyplom w jednej z najlepszych instytucji edukacyjnych na świecie? W takim razie rozważ studiowanie na uniwersytecie we Francji. W takim przypadku musisz najpierw nauczyć się francuskiego.

Jak uczyć się francuskiego?

Istnieje kilka sposobów nauki francuskiego:

 • samokształcenie
 • klasyczne kursy języka francuskiego
 • kursy online

Przyjrzyjmy się bliżej każdej opcji, aby pomóc Ci stworzyć własną strategię uczenia się.

Samokształcenie

W Internecie bez problemu znajdziesz wiele przydatnych materiałów do nauki gramatyki francuskiej. Obejmuje to filmy z YouTube, artykuły, testy i inne materiały. Jednocześnie nie musisz zapisywać się na żaden konkretny kurs.

Zalety tej opcji:

 • oszczędność pieniądzy
 • uczysz się w dogodnym dla Ciebie czasie

Niedogodności:

 • brak nauczycieli, którzy mogą odpowiedzieć na twoje pytania lub poprawić twoje błędy
 • możliwe są niskie wyniki

Być może ta opcja Ci odpowiada, ale pamiętaj, że bez profesjonalnej pomocy doświadczonego nauczyciela będzie to dość czasochłonne i trudne. Weź pod uwagę, że będziesz musiał popracować nad wymową, poprawić słownictwo i gramatykę, poświęcić wystarczająco dużo czasu na ćwiczenie mówienia itp. Tylko doświadczony nauczyciel pomoże ci rozwinąć umiejętności niezbędne do wystarczająco dobrej komunikacji.

Kursy języka francuskiego

Możesz łatwo zapisać się na standardowe kursy francuskiego.

W takim przypadku otrzymasz następujące:

 • komunikacja na żywo z nauczycielem i innymi uczniami
 • według określonego programu opracowanego przez profesjonalistów

Co do wad:

 • jest to opcja płatna
 • potrzebujesz czasu, aby dotrzeć do miejsca, w którym odbywają się lekcje francuskiego

To skuteczny sposób na naukę francuskiego, poprawę gramatyki i wzbogacenie słownictwa, ale trzeba mieć na to odpowiednio dużo czasu i pieniędzy.

Online kursy języka francuskiego

Tę opcję można nazwać złotym środkiem, a prawdopodobieństwo, że ci się spodoba, jest bardzo wysokie.

Jego główne zalety są następujące:

 • nie trzeba nigdzie iść
 • rozsądna cena
 • komunikacja z nauczycielami francuskojęzycznymi na żywo i innymi uczniami
 • szkolenie według specjalnie opracowanego programu

Wady:

 • Nie nadaje się dla każdego. Wszystko zależy od osobistych preferencji. Jeśli wolisz po prostu pojechać gdzieś, aby uczyć się francuskiego lub nawet pojechać do Francji, lepiej wybrać klasyczne kursy językowe.
 • To nie jest darmowa opcja. Będziesz musiał zapłacić określoną kwotę za zajęcia

Bardzo ważne jest, aby wybrać wysokiej jakości kursy języka francuskiego, aby skutecznie nauczyć się gramatyki, słownictwa, wyrażeń itp. Sprachcaffe to dobry wybór dla osób poszukujących skutecznych i angażujących kursów online.

Czy można nauczyć się francuskiego online?

Niektórzy nie wirzą w skuteczność zajęć francuskiego online. Uniemożliwia im to wykorzystanie świetnej okazji do nauki tego języka w wygodny sposób. Niektórzy mają złe doświadczenia z kursami online, więc nie chcą szukać czegoś innego.

Jednak lekcje online to świetny sposób na naukę francuskiego. Ważne jest również znalezienie dobrej szkoły językowej i wybranie najbardziej odpowiedniego programu nauki języka. Tak, Sprachcaffe udowodniła, że ​​nauka francuskiego online może być przyjemna, skuteczna i wygodna. To tutaj znajdziesz odpowiedni program studiów połączony z dobrymi warunkami.

Aby osiągnąć najlepsze wyniki, musisz wykonać następujące czynności:

Zapisz się na kurs online razem z partnerem, przyjaciółką itp.

Wybierz optymalne tempo nauki.

Wyznacz sobie cel.

Określ swój cel, dla którego zapisujesz się na zajęcia.

Jaki jest najlepszy kurs francuskiego online?

Aby uczyć się francuskiego, musisz wybrać wysokiej jakości lekcje online. W Sprachcaffe na pewno znajdziesz idealną opcję, ponieważ nasza szkoła językowa opracowała różne kursy języka francuskiego dla każdego.

Ważne jest, aby zrozumieć, że nie ma jednego uniwersalnego kursu. Każda osoba ma indywidualne cechy, poziom wiedzy, cel, możliwości finansowe, harmonogram, preferencje itp. Dlatego musisz wybrać lekcje w oparciu o własne potrzeby.

Przede wszystkim musisz zdecydować, czy chcesz zapisać się na lekcje grupowe, czy indywidualne. Pierwsza opcja jest świetna dla tych, którzy chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy i spotkać się z innymi międzynarodowymi studentami. Druga opcja jest odpowiednia dla tych, którzy chcą osiągnąć określone cele, realizować indywidualny harmonogram lub uczyć się z partnerem, synem/córką, rodzicami itp.

Zanim zdecydujesz, jakiego kursu potrzebujesz, określ swój poziom wiedzy.

Istnieją trzy główne poziomy:

 • Początkujący
 • Przeciętny
 • Zaawansowany

Tutaj wszystko jest proste. Jeśli nigdy wcześniej nie uczyłeś się języka, możesz po prostu zapisać się na kurs przeznaczony dla początkujących. Jeśli jednak wcześniej brałeś udział w kursach, być może będziesz musiał zapisać się na inne lekcje francuskiego online. Po zdaniu testu wstępnego będziesz mógł określić swój poziom wiedzy, aby wybrać odpowiedni program.

Najszybszym sposobem zapisania się na odpowiedni kurs francuskiego jest skontaktowanie się z przedstawicielami wsparcia Sprachcaffe. Wyjaśnij im swoją sytuację, a oni z przyjemnością polecą Ci najodpowiedniejsze zajęcia. Nawet jeśli ostatecznie zdecydujesz się wybrać inny kurs, bez problemu będziesz mógł to zrobić, ponieważ Sprachcaffe oferuje różne kursy.

Dlaczego warto wybrać Sprachcaffe do nauki francuskiego?

Sprachcaffe nie jest jedyną szkołą językową, którą można znaleźć online, ale zdecydowanie jest to jedna z najlepszych opcji, które warto wypróbować.

Główne powody, dla których warto wybrać kurs ze Sprachcaffe

 • doskonała obsługa klienta
 • zaawansowane technologie
 • efektywna nauka języka
 • profesjonalni i sympatyczni nauczyciele (tylko francuskojęzyczni)
 • oficjalne zaświadczenia wydawane na zakończenie kursu
 • dobre ceny i rabaty
 • ponad 40 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć na wysokim poziomie
 • różnorodne kursy online dostosowane do potrzeb każdego

Pytania dotyczące zajęć online

Link i dane dostępowe otrzymasz wcześniej e-mailem.

Jeśli chcesz dołączyć do sesji przez przeglądarkę internetową, wystarczy kliknąć w link. Zostaniesz poproszony o pobranie i aktywację pliku. Po uruchomieniu pliku znajdziesz się w klasie szkoleniowej.

Jeśli chcesz uczestniczyć w kursie językowym online za pomocą smartfona, musisz najpierw zainstalować odpowiedni program. Następnie zostaniesz poproszony o podanie danych logowania.

Sesja rozpocznie się, gdy tylko nauczyciel pojawi się online.

Idealnie powinieneś mieć działającą kamerkę z mikrofonem lub smartfon z "aparatem do selfie". Ale możesz uczestniczyć w kursie językowym online również bez kamery j. W takim przypadku inni uczestnicy nie będą mogli Cię zobaczyć, ale Ty nadal będziesz mógł ich zobaczyć.

Połączenia szerokopasmowe mają szybkość wysyłania, która różni się od szybkości pobierania. Jeśli łączysz się z Internetem przez Wi-Fi, upewnij się, że masz stabilny sygnał. Najlepszym sposobem na to jest nie przebywanie zbyt daleko od punktu dostępowego/routera.

Warunki uczestnictwa w kursie językowym online:

Wideo w standardowej jakości
Odbiór 0,5 Mb/s
Transfer 0,5 Mb/s

Wideo w wysokiej rozdzielczości
Odbiór 2,5 Mb/s
Transfer 3,0 Mb/s

Sprawdź prędkość swojego internetu tutaj: http://www.dslreports.com/speedtest

Korzystamy ze sprawdzonego oprogramowania Cisco. Możesz wcześniej przetestować format tego programu. Wystąpienie problemów jest bardzo mało prawdopodobne. Możesz wziąć udział w spotkaniu przedtestowym, aby upewnić się, że kamera internetowa i mikrofon są prawidłowo skonfigurowane oraz że nasze zajęcia online działają prawidłowo.