★ Nicea

Francja - obóz młodzieżowy

Francuski: obozy językowe we Francji

Lekcje francuskiego w Polsce nie są dla Ciebie satysfakcjonujące? Efekty przychodzą z orgomnym wysiłkiem? Weź udział w naszym obozie z językiem francuskim za granicą.

To najlepsza alternatywa jak i dodatek do klasycznej nauki francuskiego. Warto uczyć się języka francuskiego nie tylko dlatego, że pięknie brzmi ale również dlatego, że daje możliwość porozumiewania się z ludźmi w wielu miejscach na świecie!


Na naszych obozach uczymy francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania w jednym z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miast świata - w pełnej nadmorskiego blichtru Nicei. Nasza szkoła posiadają akredytacje i znaki jakości przyznawane przez poszczególne państwa w kategorii najwyższej jakości nauczania.

Nasz francuski obóz językowy przeznaczony dla młodzieży w wieku 13-21 lat. To najskuteczniejszy i najszybszy sposób na poprawę znajomości języka obcego i zdobycie dobrego akcentu francuskiego!

Kurs języka obcego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy językowe możliwe są bez wychodzenia z domu w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Dlaczego obóz językowy z francuskim ze Sprachcaffe?

Francuski jest jednym z ważniejszych języków w Europie, a wybierając naukę na naszym kursie dla młodzieży, poznasz ten język w kraju, gdzie używa się go na co dzień. Na obozie młodzieżowym z języka francuskiego spędzisz niezapomniane wakacje, spotkasz sympatycznych rówieśników i poznasz kulturę, mentalność oraz gościnność Francuzów. Uczestnicząc w programie dla młodzieży pogłębisz znajomość francuskiego i będziesz czerpać z tego przyjemność. Jedź na wakacje i jednocześnie naucz się francuskiego - to właśnie to, co oferują nasze obozy języka francuskiego za granicą.

Dlaczego warto pojechać na obóz z językiem francuskim?

Kursy francuskiego i wszystko inne w pakiecie

Zakwaterowanie, jedzenie, kurs językowy, wycieczki i opieka w pakiecie.

Certyfikowane obozy językowe

Idealne połączenie obozu wakacyjnego i kursu francuskiego.

40 lat doświadczenia

Ponad 55 000 kursantów rocznie może potwierdzić, że oferujemy coś więcej niż tylko wysokiej jakości kursy francuskiego.

Ucz się francuskiego podczas zabawy

Nauka jest relaksująca - w małych grupach, w których wszyscy czują się komfortowo.

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Całkowicie bezpłatny, ale pełny ważnych informacji: oferowane języki, miejsca docelowe, rózne rodzaje kursów i zakwaterowania.

Zamów bezpłatny katalog