2 tygodnie: od 3869zł

W cenie: kurs standardowy, zakwaterowanie, opłaty rejestracyjne, test kwalifikujący i dyplom ukończenia kursu

Sprawdź oferty!

Egzotyczne kursy języka hiszpańskiego na Kubie

Kuba to piękna i egzotyczna wyspa z bardzo przyjaznymi mieszkaćami. Jest  to jedno z najpopularniejszych miejsc na naukę hiszpańskiego za granicą. Kuba to miejsce pełne energii, oprócz poznawania języka oferuje zróżnicowaną i zachwycającą scenerię, wspaniały subtropikalny klimat oraz unikalne dziedzictwo kulturalne i artystyczne.

Odkryj tą wspaniałą wyspę podczas jednego z programów hiszpańskiego na Kubie!Kursy hiszpańskiego to przygoda połączona z nauką języka obcego. Nauka na Kubie to możliwość połączenia efektywnego kursu hiszpańskiego z ekscytującym urlopem i niezapomnianym doświadczeniem. Zanurz się w kubańską kulturę i tradycję.

Dlaczego warto polecieć na kurs hiszpańskiego na Kubę?

Przepiękne Karaiby

Kuba uważane jest przez wielu za najpiękniejszą wyspę na świecie. Po prostu zapiera dech w piersiach.

Niesamowite plaże

Turkusowa woda i perłowe plaże - ciesz się wyjazdem pod egzotycznymi palmami.

Cudowna kultura

Poznanie kultury kubańskiej to niepowtarzalne doświadczenie. Można odnaleźć tu relikty z czasów Zimnej Wojny.

Wartościowe lekcje

Na kursie na Kubie możesz wiele się nauczyć - oferujemy kursy zarówno grupowe jak i indywidualne.

Kurs hiszpańskiego na Kubie

Kuba jest jednym z najpopularniejszych miejsc, w których odbywają się kursy hiszpańskiego. Jest to miejsce pełne energii oferujące cygara, gdzie oprócz języka oferuje zróżnicowaną i zachwycającą scenerię, wspaniały subtropikalny klimat oraz unikalne dziedzictwo kulturalne i artystyczne. Odkryj tą wspaniałą wyspę podczas jednego z naszych programów hiszpańskiego na Kubie!

Kursy hiszpańskiego na Kubie to Twoja przygoda połączona z nauką hiszpańskiego.

Uczestnicząc w programie nauki za granicą Sprachcaffe możesz połączyć efektywną naukę hiszpańskiego z ekscytującym urlopem i niezapomnianym doświadczeniem, zanurzając się w różnorodną kubańską kulturę oraz poznając tradycje i zwyczaje panujące w tym kraju.

Kurs hiszpańskiego na Kubie

Nasza szkoła hiszpańskiego na Kubie

Szkoła na Kubie znajduje się w Hawanie. Przebywając tam na kursie hiszpańskiego, będziesz mógł próbować pysznych koktajli z rumem, korzystać z uroków turkusowego morza i białych plaż. Przekonasz się, że w takim otoczeniu nauka przychodzi bez wysiłku. Wybierz się na wycieczkę do pobliskich regionów i odkryj malownicze miasta, fascynujący świat podwodny i słynną kubańską gościnność.

Informacje ogólne o Kubie

  • Oficjalna nazwa: República de Cuba
  • Ustrój polityczny: Republika socjalistyczna
  • Stolica: Hawana
  • System polityczny: Jednopartyjne państwo komunistyczne
  • Powierzchnia: 110.861 km²
  • Populacja: 11.5 miliona mieszkańców
  • Język: hiszpański
  • Religia: 60% mieszkańców jest katolikami, 5% to protestanci
  • Grupy etniczne: 65% pochodzi z europy, 10% z Afryki
  • Waluta: Peso Cubano i Peso Convertible

Dlaczego kursy języka hiszpańskiego na pięknej Kubie ze Sprachcaffe?

Efektywne i egzotyczne kursy hiszpańskiego to szansa nie tylko na poprawę znajomości języka ale również szansa na poznanie tej fascynującej tajemnicznej wyspy. Zanurz się w kraju pełnym kontrastów i daj się porwać radości życia, jaką przepełnieni są mieszkańcy. Korzystaj z karaibskiej atmosfery, gwaru panującego w stolicy oraz niepowtarzalnego stylu życia na wyspie. Podczas pobytu spróbuj również zaangażować się w rozmowę z mieszkańcami. W trakcie pobytu możesz także poznać tradycje i zwyczaje Kubańczyków, ich kolorowe festiwale i unikalną kubańską kuchnię – to wszystko możesz poznać wybierając jeden z programów nauki hiszpańskiego ze Sprachcaffe! Kursy hiszpańskiego na Kubie to najlepszy wybór na naukę hiszpańskiego jeśli lubisz dalekie i egzotyczne podróże.

Katalogi Sprachcaffe

✓ Wszystkie najlepsze oferty w Twoich rękach
✓ Kompaktowo i przejrzyście
✓ Szkoły w ciekawych miejscach
✓ Katalog otrzymasz jeszcze dzisiaj
✓ Plik PDF wysyłamy na Twój email

Zamów katalog

Nasz magazyn online

W naszym magazynie o językach obcych i podróżach znajdziesz interesujące artykuły, z których dowiesz się o ekscytujących wyprawach, przygodach oraz zgłębisz swoją wiedzę na temat różnych kultur. Podrzucamy także rady, jak skutecznie uczyć się języków!

Czytaj »