🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Efektywne kursy języka chińskiego za granicą

Najlepszym sposobem na naukę języka obcego są niewątpliwie kursy chińskiego za granicą. Nauka chińskiego staje się szczególnie popularna ze względu na rozwój gospodarczy Chin i znaczenie chińskiego, jako drugiego globalnego języka po angielskim. Zanurz się w fascynującą chińską kulturę i jednocześnie wypoczywaj na niezapomnianym urlopie! Oferujemy różne kursy chińskiego w Pekiniew samym centrum tej metropoli!

Możesz wybrać spośród różnych rodzajów kursów. Oferujemy Ci kursy chińskiego za granicą na wielu poziomach: od początkującego do zaawansowanego, w grupach jak i indywidualnie. Na początku kursu odbędzie się test kwalifikacyjny, który pozwoli dopasować do Ciebie najbardziej odpowiedni kurs chińskiego!

Wybierz kurs dla dorosłych lub dla młodzieży

Popularność chińskiego

Chiński (mandaryński) jest najczęściej używanym językiem na świecie. Będziesz mógł więc rozmawiać z wieloma ludźmi.

Wyjątkowa kultura

Wycieczkę językową do Pekinu będziesz pamiętać całe życie. Poznanie chińskiej kultury to niesamowite doświadczenie.

Język przyszłości

Chiński staje się coraz ważniejszy, szczególnie w biznesie, i może być ważnym elementem Twojego CV.

Centrum miasta

Nasza szkoła językowa znajduje się w centrum Pekinu, w pobliżu Zakazanego Miasta. Zobacz Pekin z bliska.

Kurs języka chińskiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy z języka chińskiego w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Gdzie możesz nauczyć się chińskiego za granicą?

Zrealizuj swoje marzenia związane z językiem chińskim w “Centrum Świata”. Chińska stolica Pekin z milionami mieszkańców, będzie oślepiać Cię swoimi kontrastami starych i nowych budowli, imponujących zabytków i różnorodnej kuchni. Chiny stają się obecnie potentatem, jeśli chodzi o produkcję, turystykę i sam język chiński. Ponad 1,3 miliarda mieszkańców tego państwa to 1/5 ludności świata. 

Dlaczego nauka języka chińskiego ze Sprachcaffe?

Nauka za granicą niesie ze sobą bardzo wiele korzyści...

Chiński jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Staje się coraz ważniejszy w świecie biznesu i jest sam w sobie fascynujący. Wybierając jeden z naszych kursów chińskiego, możesz uczyć się języka w państwie, gdzie jest on używany każdego dnia – w Chinach! Odkryj niesamowite różnorodności Państwa Środka. Podczas kursu możesz szybko poprawić swoje umiejętności językowe i jednocześnie poznawać kulturę, mentalność i gościnność Chińczyków. Możesz również zdobyć cenne doświadczenie podczas pobytu na kursie chińskiego i oprócz poprawy znajomości języka spędzisz jednocześnie bardzo przyjemny urlop! Zapraszamy na pełne egzotyki, kultury i przygód kursy chińskiego za granicą ze Sprachcaffe!

Szybko skorzystaj z promocji - wypełnij formularz rezerwacyjny: