Kursy języka francuskiego w Maroko

Jeśli szukasz miejsca, gdzie mógłbyś uczyć się języka francuskiego ale Francja to dla Ciebie za mało, zachęcamy do kursu w egzotycznym Maroko! W końcu wbrew pozorom, nie tylko we Francji używa się języka francuskiego ale również w wielu krajach północnoafrykańskich ze względu na ich niegdysiejszą historię kolonialną. W Maroko język francuski jest oficjalnym językiem urzędowym wraz z językiem arabskim. Nauka francuskiego w Maroko to niepowtarzalna okazja rozkoszowania się całoroczną słoneczną pogodą, niezwykle aromatyczną kuchnią i fascynującą kulturą.

W Rabacie uczymy również języka arabskiego. Możesz połączyć lekcje dwóch języków w trakcie jednego kursu wystarczy, że się z nami skontaktujesz. 

Kultura Orientu

Tutaj znajduje się Brama do Afryki. Kultura Maroko jest wielobarwna i niezwykła.

Francuski i arabski

Ze względu na to, że Maroko jest krajem dwujęzycznym, oferujemy Wam kursy zarówno francuskiego, jak i arabskiego.

Wybór zajęć

W zależności od indywidualnych życzeń oferujemy różnorodne kursy językowe i dodatkowe. Przegląd znajduje się tutaj.

Nauka i wypoczynek

Połącz przyjemne z pożytecznym i ucz się w czasie urlopu w wyjątkowym kraju.

Dlaczego warto uczyć się w Maroku?

Dzięki kursom językowym w Maroku poznasz nie tylko języki arabski i francuski, ale także wspaniały kraj. Ten kraj Afryki Północnej jest niezwykle fascynującym i bardzo szczególnym celem podróży. Kursy językowe w Maroku zwracają się podwójnie! Tutaj możesz przeżyć spacer między orientalnymi stylami życia a europejskimi wpływami. Poznaj tradycje i osobliwości Marokańczyków, ich najbardziej kolorowe festiwale i wyjątkową kuchnię arabską na swoim kursie językowym - wszystko to jest możliwe dzięki kursom językowym w Maroku!

Katalogi Sprachcaffe

✓ Wszystkie najlepsze oferty w Twoich rękach
✓ Kompaktowo i przejrzyście
✓ Szkoły w ciekawych miejscach
✓ Katalog otrzymasz jeszcze dzisiaj
✓ Plik PDF wysyłamy na Twój email

Zamów katalog

Nasz magazyn online

W naszym magazynie o językach obcych i podróżach znajdziesz interesujące artykuły, z których dowiesz się o ekscytujących wyprawach, przygodach oraz zgłębisz swoją wiedzę na temat różnych kultur. Podrzucamy także rady, jak skutecznie uczyć się języków!

Czytaj »