🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Kursy językowe w Kanadzie

Połącz kurs językowy z wycieczkami, aby móc odkryć imponujące piękno kanadyjskiej natury,  naprawdę warto! Naucz się angielskiego w Kanadzie, wybierając kursy angielskiego w tym pięknym i egzotycznym państwie w Ameryce. Możesz połączyć efektywny kurs językowy z niezapomnianymi doświadczeniami, poprzez zanurzenie się w interesującej kanadyjskiej kulturze oraz poznawanie narodowych tradycji i zwyczajów.

Kanada jest drugim pod względem wielkości krajem i oferuje turystom nieograniczone możliwości przygody. Odkryj Wodospad Niagara, Provincial Park, jezioro Ontario i stoki Blue Mountain.  Nauka angielskiego w Kanadzie  to najlepszy sposób na naukę języka, poznanie nowych międzynarodowych osób i wypoczynek jednocześnie.

Mix kulturowy

Amerykański lifestyle i brytyjski szyk - tak można w skrócie przedstawić Kanadę, ale to nie wszystko! Wpływ na jej charakter ma jeszcze wiele innych kultur, o czym warto przekonać się osobiście.

Język angielski

Kanada jest idealnym celem podróży dla uczących się języka angielskiego.

Piękne miasta, mili ludzie

Kanadę warto odwiedzić z wielu powodów - nietylko wspaniałych miast i krajobrazów, ale też jej wyjątkowo gościnnych i serdecznych mieszkańców.

Ogrom wrażeń

Kanada jest olbrzymim państwem, już podczas lotu przekonasz się, że w czasie podróży czeka Cię mnóstwo pozytywnych emocji.

Kurs językowy za granicą to najskuteczniejszy sposób na szybką i zrównoważoną naukę języka. Jest to również idealna oferta dla młodych ludzi lub dorosłych do łączenia edukacji z wakacjami. Poznajesz z bliska kraj, jego kulturę i ludzi. Zbierzesz niezapomniane doświadczenia. Angielski jest najczęściej używanym językiem na świecie, co jest jeszcze jednym powodem do jego dobrego opanowania i płynnej komunikacji z innymi. Możesz u nas odbyć dowolny kurs. Angielski jest także językiem biznesowym, a jego znajomość jest wymagana przez większość pracodawców, dlatego oferujemy kursy biznesowe. Przygotowania do testów językowych można odbyć zarówno na kursie grupowym, jak i indywidualnym. Kursy języka angielskiego są również oferowane w wersji standardowej i intensywnej. Na kursie intensywnym będziesz na pewno dobrze przygotowany do osiągnięcia bardzo dobrych wyników. Ponadto można zauważyć szybszy postęp w nauce.

Poznaj ten fascynujący kraj kontrastów między zimą a latem, górami a morzem, ale także Europą a USA podczas kursów językowych Sprachcaffe w Kanadzie. W każdej szkole językowej możesz wybierać spośród wielu kursów języka angielskiego, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Masz swobodę wyboru kursów indywidualnych lub grupowych. Na miejscu nawet początkujący mogą uczyć się języków obcych szybko i łatwo. Na początku przeprowadzamy test kwalifikacyjny, aby znaleźć dla Ciebie odpowiednią grupę.

Angielski: kursy językowe w Kanadzie:

Dlaczego nauka w Kanadzie ze Sprachcaffe?

Nasze kursy języka angielskiego w pięknej Kanadzie pozwolą Ci poprawić znajomość języka, a także poznać niesamowity kraj. Zanurz się w dzikiej i imponującej przyrodzie, jaką oferuje to ogromne państwo. Rozpocznij swoją przygodę! Podczas pobytu w Kanadzie możesz również poznać tradycje i zwyczaje mieszkańców, ich ciepło, otwartość i styl życia - to wszystko możesz poznać podczas jednego z programów angielskiego Sprachcaffe w Kanadzie!

Kanada, drugi co do wielkości kraj na świecie po Rosji, oferuje odwiedzającym nieograniczone przygody. Możesz je przeżyć w niesamowitych okolicznościach przyrody. Podczas kursów językowych w Kanadzie odkryjesz wodospady Niagara, park Algonquin, piękne plaże nad jeziorem Ontario lub stoki narciarskie Blue Mountain! Kursy językowe obiecują wyjątkowe doświadczenia! Skontaktuj się z nami - chętnie Ci doradzimy!

Katalogi Sprachcaffe

✓ Wszystkie najlepsze oferty w Twoich rękach
✓ Kompaktowo i przejrzyście
✓ Szkoły w ciekawych miejscach
✓ Katalog otrzymasz jeszcze dzisiaj
✓ Plik PDF wysyłamy na Twój email

Zamów katalog

Nasz magazyn online

W naszym magazynie o językach obcych i podróżach znajdziesz interesujące artykuły, z których dowiesz się o ekscytujących wyprawach, przygodach oraz zgłębisz swoją wiedzę na temat różnych kultur. Podrzucamy także rady, jak skutecznie uczyć się języków!

Czytaj »