Niemcy ➡ Frankfurt i Monachium

Naucz się niemieckiego!

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Obozy językowe z językiem niemieckim

Jeżeli chciałbyś uczyć się niemieckiego w bezstresowej atmosferze podczas niezapomnianych wakacji za granicą to nasz obóz językowy jest właśnie dla Ciebie! Obóz młodzieżowy za granicą to ciekawy i efektywny sposób na poprawę znajomości niemieckiego dla młodzieży w wieku 12-21 lat.

Będziesz otoczony rówieśnikami z całego świata a jedynym językiem, w którym będą porozumiewać się wszyscy wokół Ciebie będzie właśnie niemiecki - nauka więc będzie odbywać się 24 godziny na dobę w różnych okolicznościach i sytuacjach. Wszystko to wpłynie pozytywnie i efektywnie na proces nauki języka niemieckiego.

Obóz językowy w Niemczech

Przyjemne z pożytecznym

2 w 1: uczysz się języka, a jednocześnie masz świetne wakacje!

Odkrywanie świata

Nasze szkoły mieszczą się w ciekawych miastach: poznaj Frankfurt lub Monachium.

Nowe przyjaźnie

W trakcie podróży językowej poznasz kolegów i koleżanki z całego świata!

Wybierz język

W naszej szkole we Frankfurcie możesz uczyć się angielskiego i niemieckiego!

Czy uważasz, że lekcje językowe w Twojej szkole są po prostu zbyt mało skuteczne i że Twoi koledzy z klasy robią szybsze postępy i osiągają lepsze wyniki w nauce niż Ty? Lekcje angielskiego czy niemieckiego zawsze odbywają się według sztywnego programu nauczania. Każdy uczeń otrzymuje tę samą lekcję, z tym samym słownictwem i pracą domową. Przecież każdy uczeń jest inny i uczy się inaczej. Dlatego też Twoi koledzy z klasy osiągają sukcesy w nauce, podczas gdy Ty możesz nie nadążać za tempem nauczania. Wiemy, że każdy uczeń ma inne predyspozycje językowe. Dotyczy to zarówno języka ojczystego, jak i języków obcych.
 
Zarówno wymowa, gramatyka, jak i całe słownictwo są nauczane indywidualnie. Nasi nauczyciele biorą pod uwagę poziom wiedzy każdego ucznia i tworzą odpowiednie grupy edukacyjne dla uczniów w tym samym wieku i podobnym poziomie językowym. W małych grupach (8-12 uczniów) żaden uczestnik nie jest zaniedbywany, a częstotliwość mówienia bardzo wysoka, dzięki czemu język może być również aktywnie używany. W dłuższej perspektywie przezwycięża się zahamowania i rozbudza entuzjazm dla nowego języka. Na naszych obozach językowych dzieci uczą się angielskiego i niemieckiego przez cały czas, nie tylko w szkole. W ten sposób wszyscy uczestnicy uczą się aktywnie używać języka angielskiego i niemieckiego w dłuższej perspektywie, uczyć się samodzielnie, dzięki czemu uzyskują coraz lepsze oceny.

Niemiecki: obozy językowe w Monachium i we Frankfurcie

Dlaczego młodzieżowy obóz językowy za granicą ze Sprachcaffe?

Niemiecki jest jednym z ważniejszych języków w Europie, a wybierając naukę na kursie dla młodzieży, poznasz ten język w kraju, gdzie używa się go na co dzień. Uczestnicząc w jednym z naszych obozów młodzieżowych spędzisz niezapomniane wakacje, spotkasz sympatycznych rówieśników i poznasz kulturę, mentalność oraz gościnność Niemców. Historia i tradycje Niemiec są bardzo interesujące – poznaj je przy okazji nauki niemieckiego. Biorąc udział w programie dla młodzieży pogłębisz znajomość niemieckiego i będziesz czerpać z tego przyjemność. Jeśli kurs niemieckiego to tylko obozy językowe za granicą ze Sprachcaffe!

Dlaczego warto pojechać na obóz z j. niemieckim?

Obozy językowe - wszystko w pakiecie

Zakwaterowanie, jedzenie, kurs niemieckiego, wycieczki i opieka w pakiecie.

Certyfikowane obozy językowe

Idealne połączenie obozu i kursu niemieckiego.

40 lat doświadczenia

Ponad 55 000 kursantów rocznie może potwierdzić, że oferujemy coś więcej niż tylko wysokiej jakości obóz językowy niemieckiego.

Ucz się niemieckiego podczas zabawy

Nauka niemieckiego jest relaksująca - w małych grupach, w których wszyscy czują się komfortowo.

Kurs języka obcego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy językowe możliwe są bez wychodzenia z domu w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online