🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Egzotyczne kursy języka chińskiego w Chinach

Kursy językowe w egzotycznych Chinach są z pewnością najbardziej efektywnym sposobem na naukę chińskiego. Tak zwane "Państwo Środka" jest bez wątpienia warte odwiedzenia, ponieważ oprócz języka chińskiego oferuje również cudowną scenerię, unikalne dziedzictwo kulturowe oraz legendarną gościnność.

Z Chin wywodzi się kaligrafia, to państwo wypełnione jest kolorami, dźwiękami i zapachami; oczaruje Cię od pierwszego momentu i zabierze w podróż do legendarnej przeszłości. Kurs chińskiego w Chinach będzie niezapomnianym i wartościowym doświadczeniem.

Popularność chińskiego

Chiński (mandaryński) jest najczęściej używanym językiem na świecie. Będziesz mógł więc rozmawiać z wieloma ludźmi.

Wyjątkowa kultura

Wycieczkę językową do Pekinu będziesz pamiętać całe życie. Poznanie chińskiej kultury to niesamowite doświadczenie.

Język przyszłości

Chiński staje się coraz ważniejszy, szczególnie w biznesie, i może być ważnym elementem Twojego CV.

Centrum miasta

Nasza szkoła językowa znajduje się w centrum Pekinu, w pobliżu Zakazanego Miasta. Zobacz Pekin z bliska.

Miasto zachwyci Cięswoimi kontrastami tradycji z nowoczesnością, imponującymi zabytkami i różnorodną kuchnią. Będziesz pod wrażeniem naszej chińskiej szkoły w Zakazanym Mieście i przekonasz się, że kurs językowy w Chinach sprawi, że nauka jest łatwa i przyjemna. Dlaczego więc nie miałbyś poznać tego miasta i poprawić znajomości języka poprzez wybór kursu chińskiego w Chinach.

Gdzie na kurs chińskiego?

Dlaczego kurs chińskiego w "Państwie Środka" w szkole w Pekinie?

Kursy chińskiego w Chinach to szansa  nie tylko na poprawę swoich umiejętności językowych, ale również możliwość poznania tego cudownego kraju. Fascynacja Chinami sprawia, że staja się one coraz bardziej popularną destynacją turystyczną. Wyjdź na spotkanie z przygodą i odkryj wspaniały kraj, który ma wiele skarbów do zaoferowania. Podczas pobytu na kursie językowym, możesz również poznać tradycje i zwyczaje Chińczyków, ich kolorowe festiwale oraz unikalną kuchnię - to wszystko możesz poznać wybierając naukę w Chinach.

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Całkowicie bezpłatny, ale pełny ważnych informacji: oferowane języki, miejsca docelowe, rózne rodzaje kursów i zakwaterowania.

Zamów bezpłatny katalog