Sprachcaffe'deki deneyimlerin

Ben Monica ve Sprachcaffe’nin yardımı ile Barselona’da İspanyolca öğrenmeye karar verdim. Bu kararımdan dolayı çok mutluyum ve İspanyolca öğrenmek isteyen herkese Sprachcaffe Barselona’yı tavsiye ediyorum!Bu dili öğrenmeyi tavsiye ediyorum çünkü hem çok eğlenceli hem de dünyada en çok konuşulan üçüncü dil.

Öğretmenler sevecen, arkadaş canlısı, kibar ve inanılmaz bir espri anlayışına sahipler, bu sayede dersler her zaman eğlenceli geçiyor ve takip etmesi kolay oluyor. Sıklıkla yeni oyunlar buluyorlar ve böylece dersler daha eğlenceli geçiyor, hem de yeni konseptleri öğrenmiş oluyoruz. Hoşuma giden bir başka detay ise ders programlarının bir çok aktiviteye zaman ayırabileceğimiz şekilde ayarlanmış olması, bu sayede boş zamanımız oluyor ve takım liderlerimizin bizim için organize ettiği gerçekten ilginç gezilere katılıyoruz. Takım liderlerini çok seviyorum, her zaman bizimle birlikteler ve bize çok yardımcı oluyorlar.

Burada İspanyol bir aile ile birlikte kaldım ve bu çok güzel bir deneyimdi, farklı insanlar, yemekler, kültürler tanıdım... Kendimi çok şanslı hissediyorum ve kararımdan dolayı çok mutluyum. Tekrar tavsiye ediyorum: İspanyolca öğrenmek için Barselona’yı seçin ve güneşin tadını çıkarın!
Mónica Angelova