İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Dil Sertifikaları ve Dil Sınavlarına Hazırlık Kursları

Dil sertifikası (dil diploması veya dil sınavı olarak da bilinir), geçerli dil seviyenizi standartlaştırılmış bir dil testi ile belgelendiren ve bunu karşılaştırılabilir bir şekilde belgeleyen bir sınava girmek için kullanılan bir sertifikadır.

Neden Dil Sertifikasına İhtiyacım Var?

Yurtdışında çalışmak veya eğitim almak için dil sertifikaları gereklidir. Ancak buradaki işverenler, dil becerilerinizin profesyonel olarak sertifikalandırıldığını görmek ister.

Cambridge Sertifikası, IELTS, TOEFL, DELE, DELF, CILS, TestDAF ve TELC gibi dil sertifikaları için sınavlar kolay değildir, ileri düzeyde bir dil seviyesi göstermekle ilgilidir. Bu nedenle, belirli sertifikalara özel olarak hazırlanan dil kursları vardır.

Dil Sertifikalarına Genel Bakış

İngilizce Dil Eğitimi Sertifikaları

En önemli İngilizce sınavları Cambridge Sertifikaları (örneğin Cambridge Sınavı İngilizce), TOEFL ve IELTS'dir.

detaylı bilgi

İspanyolca Dil Eğitimi Sertifikaları

En önemli İspanyolca sertifikası DELE'dir (Lengua Extranjera Diploması de Español como)

detaylı bilgi

Fransızca Dil Eğitimi Sertifikaları

En önemli Fransızca sınavı DELF sertifikasıdır. (diplôme d'études en langue française)

detaylı bilgi

İtalyanca Dil Eğitimi Sertifikaları

En önemli İtalyanca sınavı, "Università per Stranieri di Siena" dan alınan CILS sertifikasıdır (Certificazione di Italiano, Lingua Straniera gelir)

detaylı bilgi

Almanca Dil Eğitimi Sertifikaları

En önemli Almanca sınavları TestDAF (Test Deutsch als Fremdsprache) veya TELC Deutsch B1 sınavıdır.

detaylı bilgi

Dil Eğitim Sertifikası için Dil Kursları

Sprachcaffe tanınmış dil sertifikalarına hazırlanmak için özel kurslar sunmaktadır. Sprachcaffe ile Cambridge Sertifikası (FCE, CAE), IELTS, TOEFL, DELE, DELF, CILS, TestDAF ve TELC'ye hazırlanabilirsiniz. Bu derslerin ortalama süresi 12 haftadır. Bu kurslara katılabilmek için, önceden ilgili dil hakkında iyi bir bilgiye sahip olmanız gerekir. Haftada 20 derste sözlü ve yazılı iletişim biçimleri geliştireceksiniz. Odak noktası dilbilgisini anlamaktır. Özel hazırlık için, öğretmenlerimiz örnekleri ve alıştırmaları kullanarak ilgili sınavların prosedürü ve yapısına aşina olacaklardır. Dil sertifikanız için hazırlanın, örneğin bir dil kursunda veya çevrimiçi dil kursunda! Resmi sertifika sınav kurslarımızdan birine katıldığını teyit eder ve ilgili yabancı dil bilginizi objektif bir şekilde belgeler. Bu nedenle, bir çalışma veya iş yeri için başvururken özgeçmişinizin bir parçası olarak önemli bir fayda olabilir. Dil sertifikaları birçok yabancı üniversite ve işveren tarafından tanınır.

Hazırlık Derslerinin Yapısı

Hazırlık kurslarının yapısı Dinleme becerileriniz, kullanım metinleri yardımıyla geliştirilecektir. Eğitimcilerimiz bilgi edinme tekniklerini öğretir. Bilgi paylaşırken daha fazla güvenlik ve daha fazla özgüven elde edersiniz. Dil bilgisi kullanımı ile anlamak, öğretmenlerimizin en son materyalleri kullanarak yoğun bir şekilde teşvik ettikleri odak noktalarından biridir.
  • Kurs süresi: yaklaşık 12 hafta
  • Dersler: Haftada 20 veya 30 ders özel sınav hazırlığı
  • Minimum yaş: 16 yaş (ebeveynlerin rızasıyla 18 yaşın altında)
Haftalık dil sınıflarının bir kısmı seçilen sınavın hedeflenen hazırlanması için kullanılır. Öğretmenlerimiz ilgili sınavların prosedürü ve yapısını tanımak için örnekler ve alıştırmalar kullanacaktır. Tam program öğrenci, öğretmen ve kurs türüne göre değişebilir. Çok yönlü kaygısız paketimizden yararlanın ve gelecek dil sınavına hazırlanmaya tamamen konsantre olun. Ayrılan hazırlık kursuna ek olarak, dil kurslarımızda çok sayıda başka hizmet de bulunmaktadır.
Dil Eğitimi Sertifikalı Dil Kursları

Diğer benzer düşüncelere sahip insanlarla birlikte rahat bir ortamda bir dil gezisinde sertifikanıza hazırlanın. Kendinizi tamamen ilgili dile odaklar ve dil seviyenizi 24 saat içinde geliştirirsiniz - İngilizce dilini yaşarsınız.

Dil Kursları
Dil Eğitimi Sertifikalı Online Dil Kursları

Kendi evinizin rahatlığında dil sertifikanız için online olarak hazırlanın. Diğer çevrimiçi düşünen kişiler ve öğretmeninizle birlikte küçük çevrimiçi gruplarda dil seviyenizi geliştirirsiniz ve dil sınavınız için ideal bir seçenektir.

Online Kurslar

Sorularınız mı var veya bireysel tavsiye mi istiyorsunuz?

Pazartesiden cumaya 09:00-18:00 saatleri arasında açık, her zaman güler yüzlü ekibimiz ile, Dil Eğitimi ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 BİZE ULAŞIN!