✓ Włochy

Biznesowe kursy języka włoskiego

Jeśli myślimy o Włoszech, mamy na myśli wspaniałe krajobrazy i pyszne jedzenie. Nie tylko na wakacjach, ale także w pracy, włoski daje wspaniałe możliwości. Włochy to jedna z najpopularniejszych destynacji wakacyjnych na świecie, a język włoski jest bardzo ceniony w branży turystycznej.

Także w zawodach związanych z kulturą, znajomość języka włoskiego może być wyjątkowo korzystna. Włoski jest językiem sztuki. Niezależnie od tego, czy pracujesz w teatrze, operze czy muzeum, Twoi partnerzy biznesowi pokochają Twoje umiejętności językowe.

Włoski należy do języków romańskich. Oznacza to, że rozwinął się z Łaciny. Nauka włoskiego jest łatwiejsza dla osób, które opanowały już jakieś języki romańskie, np. angielski, hiszpański lub francuski. Kurs biznesowy Sprachcaffe pomoże w realizacji zawodowych wyzwań językowych.

  • Popraw znajomość języka za granicą - włoski biznesowy
  • Kursy włoskiego za granicą dopasowane do Twoich potrzeb

Miejsce

Piękna Florencja. W tym historycznym mieście nowoczesna szkoła językowa.

Nauka 24/7

Uczysz się języka tam, gdzie używa się go na co dzień. Dzięki temu, nauka trwa także po lekcjach.

Wybór kursów

W naszych szkołach wybierzesz kurs na miarę swoich potrzeb. Zapewnimy odpowiedni poziom i zakres materiału.

(Do)finansowanie

Warto dowiedzieć się u swojego pracodawcy, czy jest możliwość zdobycia (do)finansowania do kursu językowego.

Biznesowy włoski we Włoszech

Gdzie należy uczyć się włoskiego, jeśli nie we Włoszech? Oprócz melodyjnego języka narodowego Włochy oferują także urokliwe krajobrazy, śródziemnomorski klimat i wyjątkowe dziedzictwo kulturowe. Poza tym kraj ten jest jednym z najpopularniejszych celów turystycznych w Europie i stosunkowo łatwo dostępny. Odkryj bella Italia!

Podróżuj do skąpanej w słońcu Kalabrii! Kalabria jest najbardziej wysuniętą na południe częścią Włoch i charakteryzuje się malowniczą przyrodą, pasmami górskimi i urokliwymi wioskami. Świetną alternatywą jest romantyczna i renesansowa Florencja, która jest stolicą Toskanii na północy Włoch. Łagodniejszy klimat, wspaniałe wina, pyszne jedzenie i wspaniałe szerokie pagórkowate krajobrazy sprawiają, że okolica jest fascynująca. Spaceruj romantycznymi ulicami, starym miastem. Florencja jest uważana za kolebkę sztuki i kultury, w tej metropolii będziesz kroczyć śladami Leonarda da Vinci.

Podczas podróży możesz skorzystać z okazji, aby wybrać się na wycieczki do okolicznych regionów, aby poznać mieszkańców. Dzięki naszemu kursowi językowemu będziesz w stanie szybko i łatwo komunikować się z lokalną ludnością.

W obu miastach możesz wybierać między intensywnymi, bardzo intensywnymi lub łączonymi kursami. Na intensywnych kursach masz lekcje w małych grupach. Nauczysz się podstawowej gramatyki, poszerzysz swoje słownictwo i będziesz mógł bardzo szybko rozmawiać w grupie. Lekcje łączone to codzienne lekcje indywidualne i grupowe. Podczas indywidualnych lekcji nasi trenerzy językowi mogą jeszcze lepiej reagować na Twoje potrzeby.

W szkołach językowych we Włoszech oferujemy wysoce wyspecjalizowanych trenerów językowych i skuteczne kursy językowe, które pozwolą Ci w krótkim czasie podnieść swoje umiejętności językowe do pożądanego poziomu. Oferujemy również wyjątkowy program aktywności i kultury, który poprawi Twoje umiejętności uczenia się i zapewni ciekawy wgląd w kulturę włoską. Nasze szkoły są nowocześnie wyposażone i posiadają wysoko kwalifikowaną kadrę. Biznesowy kurs włoskiego jaki oferujemy pozwoli Ci na poznanie zasad używania tego języka w środowisku biznesowym. Z pewnością znajdziesz w naszej ofercie odpowiadające Twoim preferencjom zakwaterowanie, dodatkowo organizujemy czas wolny, wycieczki i zapewniamy wyżywienie. Grzech nie skorzystać z naszego kursu jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje i spędzić przyjemny urlop.