2 tygodnie od 9072 zł

W cenie: kurs standardowy, rodzina goszcząca , pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (min 2 tyg.) i opieka naszych Teamer'ów. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź ceny

Nauka języka angielskiego w Brighton

"Kraina przyjemności", "Londyn nad morzem"... tak Anglicy nazywają Brighton. Jeszcze 200 lat temu była to niewielka wioska rybacka, teraz to czarujący kurort nadmorski, przyciągający przez cały rok zarówno mieszkańców Anglii jak i młodych ludzi z całego świata w celu nauki języka i wypoczynku.

To tutaj znajduje się słynny The Royal Pavilon króla George'a IV, który zadziwia swoja oryginalną architekturą przynoszącą na myśl egzotyczne indyjsko - chińskie klimaty. Brighton może równiez pochwalić sie uroczą starówką, którą tworzą byłe domki rybackie obecnie przekształcone w liczne puby, sklepiki, kawiarnie. Ikonicznym obiektem kojarzącym się  z Brighton jest wesołe miasteczko znajdujące się w porcie i przysparzające wszystkim odwiedzającym mnóstwo radości.

Obozy językowe w Brighton to idealna opcja nauki j. angielskiego, szerokie plaże, wspaniała marina, tylko 1 godzina drogi od Londynu i tylko kilka minut spacerem od wszystkich lokalnych atrakcji. Napij sę słynnej “5-o’clock tea” z nowo poznanymi przyjaciółmi, rozkoszuj się szumem fal i rozmawiaj po angielsku!

  • Wiek: 12-17 lat
  • Uniwersyteckie miasto
  • Najpopularniejszy kurort Angielskiej Riwiery
  • Szkoła przy plaży
  • Akredytacja British Council
  • Całodniowa wycieczka do Londynu w cenie

 

 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w SC Brighton?

Wygodne zakwaterowanie

Rezydencja szkolna znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od szkoły nad brzegiem morza.

Możliwość zakwaterowania u rodziny goszczącej lub w collegu.

Udogodnienia

Doskonałe wyposażenie szkoły, w tym mini-kuchnia z kawą i herbatą, ogródek i salonik dla studentów. Dostęp do Internetu.

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami.

Dobra szkoła

Szkoła położona w angielskim wielokulturowym kurorcie, w centrum, blisko plaży.

Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Brighton jest wielokulturowym miastem. Wiele klubów i barów przyciąga do niego młodzież z całego świata i całej Anglii. Słynny Brighton Festival odbywa się tu każdego roku i obejmuje szereg imprez, w tym wydarzenia muzyczne oraz przedstawienia teatralne i artystyczne. Dodatkowo w Brighton znajduje się wiele muzeów i odbywają się różne wydarzenia sportowe, w których możesz uczestniczyć podczas swojego obozu językowego.

 

W cenie kursu 2 tygodniowego w Brighton darmowa wycieczka całodniowa!

Londyn – jak na stolicę przystało zachwyca nietuzinkową architekturą. Klimatu nadają miastu charakterystyczne czerwone autobusy i budki telefoniczne. Oddechu od gwarnego centrum zaczerpnąć można w parkach – na przykład w słynnym Hyde Parku. 

Nauka w szkole średniej w Anglii

Chcesz lepiej poznać brytyjskie życie? Dzięki pobytowi w liceum w Brighton lub innym angielskim mieście możesz cieszyć się życiem na południowym wybrzeżu Anglii i doskonalić swoje umiejętności językowe w ciągu semestru szkolnego. Dodatkową atrakcją nauki w szkole średniej za granicą będzie odkrywanie światowej metropolii w ramach London Experience. Więcej informacji można uzyskać tutaj »


Szkoła angielskiego w Brighton w Anglii

Nasza szkoła językowa w Brighton znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od rezydencji i znajduje się w samym sercu Brighton. Wszystko, czego potrzebujesz, jest stąd w zasięgu ręki: Przede wszystkim pobliska długa nadmorska promenada i niezliczone sklepy na okolicznych ulicach. Małe parki i kawiarnie wokół szkoły zapraszają do relaksu i spędzania czasu z przyjaciółmi.

Będziesz nauczany w małych grupach liczących nie więcej niż 15 uczniów. Nasi oddani nauczyciele specjalizują się w tym, aby lekcje były interesujące i atrakcyjne, abyś mógł naprawdę robić postępy. Wszystkie materiały dydaktyczne są zapewnione na czas trwania kursu.

W sezonie część zajęć odbywa się w naszej szkole letniej, około 30 minut jazdy komunikacją miejską od rezydencji. Jednak kursy językowe dla studentów odbywają się głównie w naszych budynkach przy Holland Road i Queens Road. W miesiącach letnich masz również możliwość uczęszczania do college'u.


Kursy językowe w Brighton

Jeśli zdecydowałeś się już na pobyt w Brighton, pozostaje Ci wybór rodzaju kursu, jaki będzie Ci najbardziej odpowiadał. Młodzieżowe kursy angielskiego w Brighton to kursy standardowe lub intensywne. Nauka odbywa się w relaksującej atmosferze. Kursy angielskiego odbywają się rano lub po południu i składają się z czterech lub sześciu lekcji dziennie (każda lekcja trwa 45 minut). Przy takiej liczbie godzin zrobisz znaczne postępy w nauce i pozostanie Ci jeszcze sporo czasu wolnego na zwiedzanie okolicy.

Angielski 24 godziny na dobę! Dzięki temu poprawisz umiejętności komunikacyjne,  odchodząc od tradycyjnego mało efektywnego modelu nauczania skupionego na teorii. Główną techniką stosowaną przez naszych nauczycieli jest stawianie ucznia w centrum zainteresowania, co oznacza, że tematyka, metodologia, tempo nauczania są elastyczne i dostosowane do potrzeb i umiejętności uczniów.

Rodzaje kursów

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Na młodzieżowych kursach angielskiego w Brighton oprócz nacisku kładzionego na umiejętność swobodnej komunikacji rozwijany jest również zasób słownictwa oraz znajomość zasad gramatyki, bez których znajomość języka nie jest pełna.

Przed kursem angielskiego w Brighton rozwiążesz test językowy on-line. W ten sposób określimy Twój obecny poziom językowy oraz wybierzemy dla Ciebie odpowiednią grupę zaawansowania. Na zakończenie otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie.

Sprachcaffe zaprasza młodzież na kursy angielskiego w Brighton!

Nasza szkoła w Brighton posiada akredytację British Council i Education UK.


Zakwaterowanie na obozie w Brighton

W trakcie obozu językowego w Brighton będziesz przebywać razem z innymi uczniami szkoły językowej w naszym szkolnym collegu. Dostępne są tutaj pokoje 1-osobowe. Każde 'mieszkanie' składa się z 6 lub 8 sypialni dzielących 2 toalety i 2 łazienki z prysznicem. Na terenie kampusu będziesz mieć sporo okazji do wspólnego spędzania czasu ze znajomymi z całego świata. Lekcje językowe również mieszczą się w tym miejscu, więc nie trzeba martwić się o codzienne dojazdy.

Gdzie będziesz mieszkać

College

Pokój jednoosobowy
Pełne wyżywienie
Bezpłatny internet
Biurko
Lodówka
Własna lub dzielona łazienka

Rodzina goszcząca

Pokój jednoosobowy
Pełne wyżywienie
Wyposażenie typowe dla kraju, zróżnicowane w zależności od gospodarzy

Minimalny wiek: 14 lat


Proponowane zajęcia dodatkowe

W Brighton z pewnością nie będziesz się nudzić, gdyż nasz program animacji jest wyjątkowo bogaty i nie pozostawia czasu na nudę. Życie tego tętniącego miasta toczy się wokół plaży, morza i młodych ludzi. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, od imprez na plaży, wypadów do kina, gry w siatkówkę, po sławny Royal Pavilion czy Brighton Pier.

Organizujemy wycieczki po okolicy Brighton. Możesz na przykład poznać Seven Sisters lub Devil’s Dyke czy też odwiedzić interesujące miasta regionu, takie jak Oxford, Lewes lub Eastbourne. Ogranizujemy zajęcia kulturalne, sportowe oraz wypełniamy zabawą wieczory.

Nie wszystkie animacje są obowiązkowe. Zajęcia zawsze obowiązkowe to m.in: impreza powitalna, spotkania w grupie, wycieczki. Inne zajęcia będą indywidualnie już do wyboru z minimum 2 zajęć.

Nasze darmowe wycieczki:

  • Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
  • Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2  półdniowe
  • Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe

Głównym punktem programu jest oczywiście wycieczka do Londynu – niezapomniane doświadczenie, niemal obowiązkowe dla każdego ucznia szkoły językowej przebywającego w Anglii. Co najważniejsze - wycieczka ta jest zawarta w cenie obozu językowego!

Uczestnicy w wieku 17 lat i młodsi są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

Przykładowy plan tygodnia

Poniedziałek

Test kwalifikacyjny językowy oraz lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu : wycieczka orientacyjna: wizyta w szkole, zapoznanie się z okolicą 

Wieczorem : impreza powitalna – zapoznaj się ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy

Wtorek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

wycieczka do Royal Pavillon

Wieczorem:

*wjazd na i360

Środa

Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

*pół dniowa wycieczka do Seven Sisters

Wieczorem:

noc filmowa 

Czwartek

Rano:

lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

Strefa laserów

Wieczorem

* rejs motorówką

Piątek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

sport lub sztuka i rzemiosło

Wieczorem:

pożegnalna pizza

Sobota

Wyjazd 

lub *całodniowa wycieczka

do Londynu

- muzeum Madame Tussaud’s

Niedziela

Przyjazd nowych kursantów

Animacje rozszerzone

to dodatkowo płatny program (+534 PLN/ 1 tydz.).

Zajęcia oznaczone * są w rozszerzonym planie zajęć.

Liczba zajęć dodatkowych w porównaniu do standardowego programu jest dwukrotnie zwiększona.


Ceny i terminy - obóz językowy w Brighton

Weź udział w jednym z obozów młodzieżowych i spotkaj sympatycznych rówieśników z całego świata w wyjątkowym miejscu. W Brighton organizujemy różnorodny program animacji - wycieczki, gry, zabawy. Zaangażuj się w życie kulturalne i historyczne Anglii. Przyjęcie powitalne odbywa się pierwszego dnia zajęć w szkole. Przygodę językową czas zacząć!

Jeśli masz powyżej 18 lat możesz również zarezerwować kurs dla dorosłych. Zobacz ofertę dla dorosłych w Brighton.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu i transferu.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Przelot

Zapytaj nas czy nasz opiekun leci w okresie kiedy wybierasz się na kurs

Zarezerwuj obóz w Brighton

Ważne informacje


Ceny nie obejmują biletów lotniczych! W naszym biurze można dokupić transfer z i na lotnisko.

Transfer: Zarezerwuj przylot na lotnisko London Heathrow (LHR) (+812 zł - z i na lotnisko) lub London Gatwick (LGW) (+464 zł - z i na lotnisko) w godzinach 9 - 19.

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursy w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze. Nie jest ona rekomendowana przez szkołę.

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

*/