🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem na Maltę! 🛫 Dołącz od 7 do 21 lipca. Ostatnie miejsca! Start z Warszawy Chopin. Zapisz się teraz!

Obozy językowe w St. Julian's

Uniknij nieprzyjemnej pogody w domu i ciesz się intensywnym kursem angielskiego na naszym kampusie w St. Julian's na słonecznej Malcie - numer jeden wśród miejsc oferujących kursy angielskiego na Morzu Śródziemnym. Wspaniały klimat, zrelaksowana atmosfera i angielski jako oficjalny język wyspy - czego można chcieć więcej? Jest bardzo niewiele miejsc na świecie, które pozwolą ci uczyć się i rozwijać w tak zrelaksowanym i zróżnicowanym środowisku.

Malownicze nadmorskie miasteczko St. Julian's leży na wschodnim wybrzeżu wyspy. Kiedyś wioska rybacka, teraz jest tętniącym życiem miastem i doskonałym miejscem dla młodych ludzi do nauki angielskiego i nawiązywania trwałych przyjaźni. Charakteryzujące się wspaniałym klimatem i uroczym krajobrazem, St. Julian's jest jak żadne inne miejsce.

Słoneczna pogoda

Z ponad 300 dniami słońca, St. Julian's ma najlepszy klimat na Morzu Śródziemnym! Jaka lepsza metoda nauki angielskiego, niż robiąc to kilka kroków od plaży?

Międzynarodowy mix

Dzięki stałemu kontakcie z miejscowymi mieszkańcami i międzynarodowymi studemtami, nauczysz się języka szybciej i bardziej efektywnie.

Zróżnicowany program rekreacyjny

Nadzorowane aktywności rekreacyjne dla osób w wieku 14-17 lat, a także bardziej elastyczne osób w wieku 18+: wyjazd językowy, którego nigdy nie zapomną!

Dostępny opiekun lotu

Z przyjemnością towarzyszymy Ci w podróży za dodatkową opłatą, dbając o bezpieczną i przyjemną podróż.

Naucz się angielskiego w najbardziej malowniczym miejscu

Kiedyś niewielka wioska rybacka na wschodnim wybrzeżu Malty, St. Julian's jest teraz malowniczym nadmorskim miasteczkiem, które zachowało urok przeszłości pomimo niezwykle tętniącego życiem codziennego rytmu. Szkoła Sprachcaffe znajduje się w samym sercu tego malowniczego idyllicznego miejsca, które stało się ulubionym miejscem wielu naszych obecnych i byłych uczniów. St. Julian's ma naprawdę coś dla każdego, zarówno dla tych, którzy wolą spacerować ulicami pełnymi historii, jak i dla tych, którzy po prostu chcą zrelaksować się w jednej z licznych restauracji i kawiarni miasta.

Kiedy studenci nie uczestniczą w lekcjach angielskiego, można ich znaleźć ochładzających się w krystalicznie czystych wodach Morza Śródziemnego, grających w siatkówkę plażową lub eksplorujących różnorodność małych butików i popularnego pobliskiego centrum handlowego. Wieczorem lokalna okolica przekształca się w tętniące życiem miejsce spotkań młodych ludzi, a tętniące życiem centrum nocne Paceville znajduje się w zasięgu spaceru. Z wspaniałą pogodą i bogactwem dostępnych aktywności łatwo zrozumieć, dlaczego St. Julian's jest tak popularnym miejscem dla nastolatków z całego świata!

Jeśli masz ponad 18 lat, oferujemy również kursy językowe na Malcie dla dorosłych - mamy coś dla każdego na Malcie!

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w SC Malta?

Bar i Restauracja

Posiłki, napoje bezalkoholowe i przekąski dostępne bezpośrednio na kampusie.

Duży basen

Zrelaksuj się i popływaj w naszym niesamowitym basenie

Siatkówka plażowa

Wyzwij swoich przyjaciół do przyjaznego turnieju w siatkówce plażowej

WiFi

Surfuj nie tylko po morzu, ale również po internecie, ile dusza zapragnie.

Dlaczego zapisywać się na jeden z naszych kursów angielskiego w St. Julian's?

Uczestnictwo w kursie angielskiego dla nastolatków na Malcie to wyjątkowe doświadczenie, nie tylko ze względu na niesamowitą lokalizację: możesz uczyć się angielskiego od wykwalifikowanych, rodzimych nauczycieli, jednocześnie relaksując się w śródziemnomorskim kurorcie - czego można chcieć więcej! Ciesz się bezkończonym latem na Malcie, zawieraj przyjaźnie z innymi nastolatkami z całego świata i jednocześnie doskonal swój angielski. Nasi studenci mogą wybierać spośród szerokiej gamy kursów: od początkującego po przygotowanie do egzaminu A-level. Pewność siebie w komunikowaniu się po angielsku stała się obecnie fundamentalna, dlatego uczestnictwo w kursie angielskiego to prawdziwa inwestycja w Twoją przyszłość. Jednak wyjazdy językowe Sprachcaffe to nie tylko nauka języka: to bezcenna okazja do nawiązania trwałych przyjaźni i podjęcia pierwszych niezależnych kroków w bezpiecznym i zrelaksowanym środowisku. Czego więc czekasz? Zapisz się i odkryj liczne korzyści z uczestnictwa w kursie angielskiego w St. Julian's!

Zarezerwuj teraz


Szkoła językowa w St. Julian's

Nasza szkoła języka angielskiego w St. Julian's znajduje się w ekskluzywnym Club Village, prywatnym otoczeniu edukacyjnym należącym do Sprachcaffe. Oprócz kilku w pełni wyposażonych sal lekcyjnych, duży obiekt obejmuje także różnorodne, starannie zaprojektowane apartamenty dla studentów.

A to jeszcze nie wszystko... Na terenie szkoły języka angielskiego mamy również restaurację i bar, w których wieczorem odbywają się imprezy. A lista udogodnień nie kończy się tutaj... Na zewnątrz znajduje się boisko do siatkówki plażowej, duży zacieniony ogród i ogromny basen, oferując wszystkim możliwość relaksu, zabawy i ochłodzenia się, nie opuszczając nawet naszego terenu. Dla tych, którzy po prostu chcą leniuchować .

Lokalizacja

Szkoła językowa znajduje się na terenie legendarnego kampusu Sprachcaffe.

Zalety

Kampus obejmuje m.in. rezydencję dla uczniów, restaurację, bar, basen, boisko do siatkówki plażowej oraz ogród.

WIFI

Na terenie kampusu internet jest darmowy.

Lekcje

Materiały do nauki języka są dostępne na miejscu bez konieczności wnoszenia dodatkowej opłaty.

Akredytowana FELTOM

Jakość szkoły językowej regularnie jest sprawdzana i potwierdzana przez FELTOM (Federację Organizacji Nauczania Języka Angielskiego na Malcie) według rygorystycznych kryteriów. System akredytacji zapewnia osiągnięcie i utrzymanie doskonałości akademickiej. Wspólnie z FELTOM dążymy do ustanowienia standardów jakości we wszystkich aspektach związanych z pobytem studenta na Malcie, w tym bezpieczeństwem, opieką, zakwaterowaniem i wymaganiami związanymi z czasem wolnym.

Centrum Przygotowań do Egzaminów Cambridge

Sprachcaffe Malta to Centrum Przygotowań Cambridge. Z nami możesz przygotować się do konkretnego certyfikatu z języka angielskiego, a następnie przystąpić do egzaminu Cambridge według własnego wyboru. Więcej informacji na temat kursów językowych przygotowujących do certyfikatów z języka angielskiego znajdziesz w sekcji dotyczącej kursów językowych na Malcie.

To najbardziej znana & lubiana szkoła angielskiego w St. Julian's!

Szczegóły Kursu

W naszej szkole językowej na Malcie oferujemy kursy angielskiego dla studentów na każdym poziomie zaawansowania językowego. Od absolutnych początkujących po zaawansowanych uczniów, każdy znajdzie u nas idealny kurs językowy. Dostępne są także kursy zaawansowane dla tych, którzy na pewien czas zapomnieli o nauce angielskiego i teraz chcieliby zacząć od nowa. Abyśmy mogli umieścić Cię w odpowiedniej grupie nauczania zgodnie z Twoim poziomem, przeprowadzamy najpierw test poziomujący. Poprzez określenie Twojego poziomu językowego przed rozpoczęciem kursu, możemy zapobiec sytuacji, w której uczestnik byłby zbyt mało lub zbyt mocno wymagany w nieodpowiednim kursie angielskiego.

Skuteczny kurs językowy dla studentów naturalnie wymaga kompetentnych nauczycieli. Nasi nauczyciele języków są wysoko wykwalifikowanymi pedagogami, pełnymi entuzjazmu i zaangażowania, a wszyscy posługują się językiem angielskim na poziomie ojczystym. Oznacza to, że zawsze masz kompetentne wsparcie podczas kursu angielskiego, jeśli kiedykolwiek będziesz niepewny co do używania języka.

Dla Młodzieży

Dla uczniów w wieku od 14 do 21 lat

Rodzaje Kursów

Nasze standardowe lub intensywne kursy czekają na Ciebie na Malcie. Oferujemy również liczne warsztaty, takie jak Biznesowy Angielski.

Małe Grupy Szkoleniowe

Dla lepszego procesu nauki dbamy o to, aby rozmiar grupy kursowej na Malcie nie był zbyt duży.

Certyfikat

Certyfikat uczestnictwa na zakończenie kursu.

Szczegółowe informacje dotyczące naszych kursów angielskiego.

Kurs standardowy

W kursie standardowym uczysz się angielskiego w ramach 20 lekcji po 45 minut każda, przy maksymalnej liczbie uczestników w grupie wynoszącej 15 osób. Minimalny okres trwania kursu standardowego to 1 tydzień.

Przejdź do kursu standardowego »

Kurs intensywny

W kursie standardowym uczysz się angielskiego w ramach 30 lekcji po 45 minut każda, przy maksymalnej liczbie uczestników w grupie wynoszącej 15 osób. Minimalny okres trwania kursu standardowego to 1 tydzień.

Przejdź do kursu intensywnego »

Warsztaty

Warsztaty składają się z 10 lekcji. Wybierz spośród różnych obszarów skupienia dla swojego kursu angielskiego. Minimalny okres trwania to 1 tydzień, a maksymalna liczba uczestników w grupie wynosi 14 studentów.

Przejdź do Warsztatów »

Nasze Kursy Angielskiego

W St. Julian's oferujemy trzy rodzaje kursów angielskiego: standardowy, intensywny oraz dodatkowe kursy związane z specjalistycznymi umiejętnościami lub tematami (warsztaty). Wybór odpowiedniego kursu zależy głównie od twojego obecnego poziomu umiejętności i tego, jak szybko chcesz się doskonalić swój poziom języka. Jeśli preferujesz więcej czasu spędzanego w sali lekcyjnej i mniej przy basenie, wybierz kurs intensywny. Jeśli zależy ci na bardziej spokojnym tempie nauki, to kurs standardowy będzie dla ciebie odpowiedni.

Anna (Polska)

"Jeśli zapytasz mnie, wzięcie udziału w kursie w Sprachcaffe było niesamowitą przygodą dla mnie. Przyjechałam sama, ale teraz nie jestem w stanie policzyć, ile osób z całego świata poznałam. To najlepszy sposób, aby doskonalić swój angielski i dobrze się bawić, więc nie powinieneś się wahać!"

Alessandro (Włochy)

"Tutaj, w Sprachcaffe, spotkałem wielu ludzi z różnych krajów. Dzięki temu znacznie poprawiłem swój angielski. Animatorzy i nauczyciele byli bardzo przyjaźni, świetnie się z nimi bawiłem. Lekcje były interesujące. Polecam przyjechać tutaj na Maltę, aby doskonalić angielski i jednocześnie świetnie się bawić."

Lukas (Niemcy)

"Moja podróż językowa na Malcie była fantastycznym doświadczeniem. Lekcje angielskiego były interesujące, a atmosfera w klasie przyjazna. Dodatkowo, różnorodne aktywności i możliwość poznawania ludzi z różnych krajów sprawiły, że to było niezapomniane wakacyjne przeżycie."

Kierujesz przebiegiem swojego kursu angielskiego na Malcie

W naszych kursach językowych na Malcie możesz sam wpływać na strukturę lekcji i proponować tematy. Nasi nauczyciele angielskiego chętnie wysłuchają twoich sugestii i dostosują plan lekcji. Aby wprowadzić różnorodność w procesie nauki, niektóre lekcje odbywają się czasami przy basenie. Aby zapewnić, że czas nie zostanie stracony, prześlemy ci link do naszego testu online przed rozpoczęciem podróży. Wtedy możesz rozpocząć lekcje od razu w poniedziałek rano. Po pomyślnym ukończeniu kursu językowego dla studentów otrzymasz certyfikat Sprachcaffe potwierdzający udział w kursie językowym dla studentów na Malcie.


Twoje zakwaterowanie podczas nauki języka na Malcie w St. Julian's

Oprócz kursu językowego udany wyjazd językowy obejmuje także zakwaterowanie, w którym będziesz się czuć jak w domu. W St. Julian's masz do wyboru trzy różne rodzaje zakwaterowania. Poza Club Village na kampusie Sprachcaffe, możesz wybierać między Beach Club Residence a rodziną goszczą. Dowiedz się tutaj szczegółów, czego możesz się spodziewać w różnych rodzajach zakwaterowania!

Club Village

Kampus Sprachcaffe

Duży basen

Na kampusie znajduje się ogromny basen.

Lokalizacja kampusu

Wszystko w jednym miejscu: szkoła, zakwaterowanie, bistro, basen.

Mieszkanie razem

Dziel się mieszkaniem ze swoimi przyjaciółmi

Teamer

Całodobowa opieka i zajęcia rekreacyjne na miejscu.

Nasz Club Village na kampusie Sprachcaffe na Malcie oferuje doskonałe miejsce startowe dla Twojej podróży językowej. Tutaj znajdziesz dobrze wyposażone klasy oraz zespół teamerów, którzy są dostępni dla Ciebie przez całą dobę.

Na kampusie znajduje się także duży basen, bar-restauracja oraz boisko do siatkówki plażowej, abyś mógł się zrelaksować i dobrze bawić po zakończeniu kursu językowego. Jest także pralnia, gdzie za niewielką opłatą możesz zrobić pranie. Nieopodal miejsca zakwaterowania znajduje się wiele sklepów.

Wybierz Club Village aby być w samym centrum wydarzeń podczas całego pobytu na Malcie i spędzić niezapomniany czas. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie Cię do naszej szkoły językowej na Malcie!

Rezydencja Beach Club

Widok na plażę

Twoje zakwaterowanie jest tuż przy plaży.

W Paceville'u

Bądź w centrum akcji, w środku Paceville.

Pokój z łazienką

Prywatna łazienka w twoim pokoju.

Teamer

Poranna i wieczorna asysta w podróży do i z miejsca zamieszkania.

W Beach Club Residence znajdziesz się bezpośrednio przy plaży, a kampus Sprachcaffe będzie oddalony tylko o kilka minut. Nasze teamery będą towarzyszyć Ci codziennie rano i wieczorem w drodze do Beach Club Residence. Komfortowy pokój z widokiem na rajskie Morze Śródziemne zapewni Ci najlepsze warunki do udanego dnia w szkole językowej. Jest dostępny wyłącznie dla studentów powyżej 16 roku życia.

To tylko rzut kamieniem do centrum St. Julians, gdzie znajdziesz liczne możliwości zakupów i malowniczą, typowo maltańską przystań rybacką.

Po lekcjach zrelaksuj się przy basenie, na plaży lub w zadbanym ogrodzie rezydencji. Mieszkanie znajduje się w samym Paceville, jednej z najpopularniejszych dzielnic na Malcie. To sprawia, że residencja to doskonały punkt wyjścia do ekscytujących wakacji językowych na Malcie. Wybierz Beach Club Residence i przeżyj luksusowe wakacje językowe na Malcie!

Rodzina goszcząca na Malcie

Chciałbyś doświadczyć gościnności Malty, jej stylu życia i tradycji podczas pobytu? W takim razie pobyt u rodziny goszczącej na Malcie jest tym, czego potrzebujesz! Tutaj nie tylko możesz doskonalić swoje umiejętności języka angielskiego, ale także mieszkać z innymi studentami w Twoim wieku. To pozwala na dzielenie się codziennym rytmem życia i szybkie nawiązywanie nowych przyjaźni. Jeśli masz jakieś szczególne życzenia dotyczące jedzenia, pokoju lub zakwaterowania z przyjacielem, nie martw się - chętnie dostosujemy się do Twoich preferencji!

Rodzina goszcząca to:

  • Pokój jednoosobowy, dwuosobowy lub współdzielony
  • Pełne wyżywienie
  • 15 minut od kampusu Sprachcaffe
  • Typowe wyposażenie pokoju (może się różnić)
  • Spojrzenie na codzienne życie na Malcie

Twoje animacje podczas kursu na Malcie

Wyjazd językowy nie powinien dotyczyć tylko nauki języka. Powinien również obejmować zanurzenie się w kulturze, spotkania z ludźmi oraz doświadczenie tradycji kraju. Dlatego nasza edukacyjna wyprawa na Maltę obejmuje zróżnicowany program aktywności poza salą lekcyjną, takich jak jazda konna, go-karting, kręgle i zakupy w popularnym miejscu - Sliemie.

Co tydzień oferujemy również wycieczki, podczas których możesz zwiedzać tętniącą życiem stolicę Vallettę, odwiedzać Błękitną Lagunę na sąsiedniej wyspie Comino, czy zwiedzać całą wyspę podczas naszej słynnej "Malta Tour".

Fascynujące wycieczki całodniowe

Następujące wycieczki są już wliczone w nasze kursy językowe dla studentów na Malcie:

  • Dla pobytu 2-tygodniowego: 2 wycieczki półdniowe i 1 wycieczka całodniowa
  • Dla pobytu 3-tygodniowego: 3 wycieczki półdniowe i 2 wycieczki całodniowe

Program wieczorny nie pozostawia nic do życzenia. Doświadcz imprez na plaży, rejsów statkiem, wieczorów karaoke czy wieczorów komediowych. Na naszych legendarnych imprezach studenckich świetnie się bawisz ze swoimi nowymi międzynarodowymi przyjaciółmi. Ci z was, którzy są nieco starsi, na pewno odkryją pulsujące życie nocne na najpopularniejszej maltańskiej alei dyskotekowej, Paceville, zaledwie kilka minut spacerem od kampusu Sprachcaffe.

Nasz program rekreacyjny

Tabela poniżej przedstawia niektóre z aktywności, które oferujemy naszym uczniom. Różne z nich są dostępne podczas dwu- lub trzytygodniowych wyjazdach, dzięki czemu uczniowie wybierający dłuższe programy nie mają ryzyka znudzenia. Nasz zespół w St. Julian's będzie codziennie informować cię o dostępnych aktywnościach, w których możesz wziąć udział.

Poniedziałek

Rano:
test kwalifikacyjny językowy oraz lekcje

Po południu:
wycieczka orientacyjna: wizyta w szkole, zapoznanie się z okolicą

Wieczorem:
Turniej siatkówki oraz impreza powitalna

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
poznaj Maltę - wycieczka po najpiękniejszych zabytkach*

Wieczorem:
mecz piłki nożnej i karaoke z przyjaciółmi ze Sprachcaffe

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Wycieczka do oceanarium*

Wieczorem:

Wieczór filmowy (w kinie*)

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Zabawy na plaży Golden Gate*

Wieczorem:

Wieczór tematyczny (na przykład "Pimp my Teamer")

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Gra terenowa w St. Julian's: znajdź ukryte skarby.

Wieczorem:

Impreza pożegnalna

Sobota

Najlepsza wycieczka po Malcie

Dla pobytów trwających 2 tygodnie lub dłużej, wliczona jest całodniowa wycieczka.

Niedziela

Serce Malty - Wycieczka po Wyspie

Wieczór: Wieczór gier

Proszę zauważyć:

Aktywności w naszym przykładowym tygodniu są jedynie przykładem wyjazdu językowego. Wycieczki, godziny i aktywności mogą różnić się od Twojego wyjazdu językowego i wiązać się z dodatkowymi kosztami na miejscu.

Jeszcze więcej zabawy z Intensywnym Pakietem Zajęć Dodatkowych!

Dzięki intensywnemu pakietu zajęć dodatkowych masz możliwość uczestniczenia w dodatkowych wycieczkach i aktywnościach. Ten pakiet jest dostępny za dodatkową opłatą w wysokości 336 PLN za tydzień.


Ceny i terminy - obóz językowy w St. Julian's

Stymulujemy kreatywność uczniów, rozwijamy płynność językową i umiejętność pracy w grupie. Opiekun grupyjest zawsze do dyspozycji dla uczestników obozu. Zajęcia dodatkoweto czas na poznanie Malty jak i dalszą, naturalną edukację językową w atmosferze zabawy i odpoczynku. 

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych! 

Osoby powyżej 18 lat mogą zarezerwować również kurs dla dorosłych. Zobacz szczegóły kursu w St. Julian's dla osób dorosłych. Główną różnicą jest brak wyżywienia, wycieczek i transferu wliczonego w cenę wyjazdu w opcji dla dorosłych.

Rekomendujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia medycznego.

 

 

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem na Maltę! Ostatnie miejsca!

Kup bilety na przelot z opiekunem u nas za 1990 zł! (cena podana n aprzelot w dwie strony)

Dotyczy lotu z 20-kilogramowym bagażem rejestrowany + bagaż podręczny

Mamy jeszcze wolne miejsca w terminie:

07.07-21.07

Przy tym samolocie potrzebny jest 1 dodatkowy nocleg. Koszt dodatkowego noclegu przy zakwaterowaniu w Rodzinie goszczącej: 480 PLN, w Club Village (pokój 3-ososbowy) : 470 PLN, w Club Village (pokój 2-ososbowy) : 509 PLN, w Beach Club (pokój 3-ososbowy) : 730 PLN, w Beach Club (pokój 2-ososbowy) : 874 PLN

Zarezerwuj obóz w St. Julian's

Ważne informacje

Transfer: z/na lotnisko Malta International Airport (MLA) o każdej porze w dzień przyjazdu i wyjazdu. (+250 zł z i na lotnisko)

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursy w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy odpłatnie, wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.