2 tygodnie od 6200zł

W cenie: Kurs standardowy, rodzina goszcząca + pełne wyżywienie, standardowy program animacji, wycieczka (min. 2 tyg.) i opieka naszych Teamerów. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź ceny

🌼 Skorzystaj z naszej wiosennej zniżki! 🌼

­Już teraz zaplanuj wyjazd na naukę języka i zapewnij sobie atrakcyjną zniżkę! Dostępne tylko przez ograniczony czas!

Zapisz się teraz

Obozy językowe w St. Julian's

Szukasz gwarantowanej słonecznej pogody, życiowej przygody i wakacji będących połączeniem przyjemnego z pożytecznym? Obozy językowe na Malcie w  najlepszej & najpopularniejszej szkole Sprachcaffe to propozycja stworzona dla Ciebie.Malta to prawdopodobnie najlepsze miejsce  na naukę angielskiego dla miłośników słońca! Ciepłe morze, wspaniały śródziemnomorski klimat, słoneczna aura przez cały rok, a angielski jest tam językiem urzędowym – czy można chcieć czegoś więcej?

Malownicze St. Julian’s, niedaleko którego znajduje się szkoła, leży na wschodnim wybrzeżu Malty. Ta była wioska rybacka, dziś jest popularnym kurortem, do którego młodzi ludzie z całego świata przyjeżdżają na obozy językowe. Szkoła i kampus Sprachcaffe znajdują się jedynie 10 minut na piechotę od rozrywkowego centrum miasta!

 

Słoneczna pogoda

St. Julian's ma najlepszy śródziemnomorski klimat, idealny na spędzenie wakacji na plaży. Nie mogłeś trafić lepiej!

Międzynarodowy mix

Dzięki stałemu kontaktowi z mieszkańcami Wyspy oraz innymi kursantami z całego świata, nauka staje się bardziej efektywna.

Program animacji

Dla każdego coś dobrego! Nasza podróż to kurs językowy połączony z wieloma aktywnościami w czasie wolnym.

Wyjątkowy kampus

Sprachcaffe Club Village to wspaniały obiekt, na terenie którego nie tylko się uczysz, ale też świetnie bawisz!

Zapraszamy na Maltę!

Zachęcamy do zwiedzania Malty podczas pobytu na kursie językowym za granicą. Na naszym kampusie, z jego przestronnymi terenami zielonymi i basenem, będziecie mogli cieszyć się swoją podróżą językową na Maltę nawet w nowych warunkach. Dlatego też dostosowaliśmy naszą koncepcję wakacji do nowych wyzwań. Dowiedz się więcej jak wygląda nowa normalność w Sprachcaffe!

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w SC Malta?

Kampus

 obejmuje klasy, rezydencję, restaurację, bar, basen, boisko do siatkówki plażowej i ogród.

W spokojnej części Pembroke, a jednocześnie blisko centrum rozrywki Paceville.

Bezpłatne WiFi

Klimatyzowane klasy, studia i komfortowe apartamenty.

Rodziny goszczące blisko szkoły.

Dobra szkoła

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami

Szkoła założona w 1991 roku i akredytowana przez ALTO, FELTOM i WYSE.

Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Każdy miłośnik zakupów będzie oczarowany tym miejscem zarówno ze względu na mnogość licznych lokalnych sklepików jak i obecność popularnego centrum handlowego. Wieczorem miasto zmienia się w miejsce spotkań, gdzie razem ze znajomymi z kursu językowego można zagłębić się w tętniące życie nocne w dzielnicy Paceville. Wspaniały klimat i bogactwo możliwości sprawiają, że St. Julian’s jest bardzo popularnym miejscem na obozy angielskiego dla młodzieży z całego świata.

Jeżeli masz powyżej 18 lat, to sprawdź kursy w St. Julian’s dla dorosłych.

Dlaczego obozy angielskiego w St. Julian's ze Sprachcaffe?

Pobyt na obozie językowym w St. Julian's to wyjątkowe doświadczenie życiowe jak i lingwistyczne dla każdego uczestnika bez względu na wiek. Na kursach językowych jednocześnie uczysz się języka angielskiego i korzystasz z uroków słonecznej wyspy Morza Śródziemnego. To inwestycja w przyszłość  i niepowtarzalna możliwość nawiązania nowych przyjaźni. Odkryj wszystkie korzyści jakie niesie dla Ciebie uczestnictwo w jednym z  młodzieżowych obozów językowych w mieście St. Julian's! Proste formalności i już możesz jechać!

Zapraszamy na szalone i efektywne wakacje połączone z nauką angielskiego na słonecznej Malcie! :)

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Całkowicie bezpłatny, ale pełny ważnych informacji: oferowane języki, miejsca docelowe, rózne rodzaje kursów i zakwaterowania.

Zamów bezpłatny katalog


Szkoła językowa w St. Julian's

Szkoła w St. Julian’szlokalizowana jest na naszym słynnym kampusie Club Village. Na jego terenie znajdują się 23 sale lekcyjne w budynku i 6 miejsc do nauki w grupie w ogrodzie. Do dyspozycji są również recepcja czynna 24h, pokój gier, pokój z TV oraz DVD, restauracja, ogród i bar, gdzie wieczorami odbywają się imprezy integracyjne. Jeśli kochasz sport to boisko do siatkówki plażowej oraz ogromny odkryty basen będą  ulubionymi miejscami relaksu po zajęciach. Jeśli potrzebujesz spokoju to biblioteka i pokój do nauki jest do Twojej dyspozycji. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane.

W sezonie wakacyjnym korzystamy także z dodatkowego budynku szkolnego zlokalizowanego na tyłach naszego głównego kampusu.

Lekcje odbywają się w małych grupach, liczących maksymalnie 15 osób pochodzących z całego świata. Na czas trwania kursu zapewniamy materiały edukacyjne. Oprócz kursu językowego, razem z  zespołem opiekunów organizujemy urozmaicony program zajęć rekreacyjnych. W szkole angielskiego St. Julian's na Malcie oferujemy możliwość nauki angielskiego w słonecznej i międzynarodowej atmosferze! Przyjemna nauka w otoczeniu młodzieży, słońca i maltańskiego klimatu...

Lokalizacja

Szkoła językowa znajduje się na terenie legendarnego kampusu Sprachcaffe.

Zalety

Kampus obejmuje m.in. rezydencję dla uczniów, restaurację, bar, basen, boisko do siatkówki plażowej oraz ogród.

WIFI

Na terenie kampusu internet jest darmowy.

Lekcje

Materiały do nauki języka są dostępne na miejscu bez konieczności wnoszenia dodatkowej opłaty.

To najbardziej znana & lubiana szkoła angielskiego w St. Julian's!

Kursy języka angielskiego w St. Julian's

Oferujemy dwa rodzaje kursów języka angielskiego: kursy standardowe lub intensywne, czyli 4 lub 6 lekcji dziennie, 20 lub 30 lekcji tygodniowo. Angielski na Malcie w St. Julian's to nauka, która przebiega w bezstresowej, przyjaznej atmosferze. Liczba godzin gwarantuje znaczny postęp w nauce jednocześnie uczniom pozostaje wystarczająco dużo czasu wolnego na odkrywanie okolicy z nowo poznanymi znajomymi.

Lekcje angielskiego w St. Julian's skupiają się na konwersacjach, co pomaga w zdobyciu większej swobody i pewności mówienia. Angielski na Malcie w St. Julian's dla młodzieży to kurs, w trakcie którego poszerzysz również swoje słownictwo, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej rozumieć teksty w języku angielskim.

Pierwszego dnia napiszesz test, dzięki któremu określimy Twój poziom językowy oraz wybierzemy odpowiednią grupę zaawansowania. Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach. Sprachcaffe zaprasza na Maltę do St. Julian's na kurs dla młodzieży.

Wszyscy nasi nauczyciele posiadają pozwolenie nauczania j. angielskiego wydane przez Ministerstwo Edukacji na Malcie.

Rodzaje kursów w St. Julian's

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Warsztaty

10 dodatkowych lekcji (7,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut

Warsztaty - dodatkowo płatne

- angielski biznesowy - start zajęć w każdy poniedziałek

- umiejętności komunikacyjne - start zajęć w każdy poniedziałek

- rozmowa kwalifikacyjna i aplikowanie do pracy- start zajęć w 1 i 3 poniedziałek miesiąca 

- publiczne przemówienia i prezentacje - start zajęć w 2 i 4 poniedziałek miesiąca

- Teatr - start zajęć w 1 i 3 poniedziałek miesiąca – pomaga rozwinąć umiejętności aktorskie, przygotowuje do występów przed publicznością

Podczas pobytu na Malcie będziesz miał styczność z językiem angielskim 24 godziny na dobę! Dzięki temu nauka będzie kontynuowana również po zajęciach, a Ty będziesz mile zaskoczony szybkimi postępami. Angielski w St. Julian's dla młodzieży to efektywne, przyjemne i niezapomniane wakacje, podczas których uczestnicy świadomie i podświadomie chłoną umiejętności językowe zarówno w czasie lekcji jak i w czasie wolnym.


Formy zakwaterowania w St. Julian's

W St. Julian’s oferujemy dwa rodzaje zakwaterowania: Club Village lub rodzinę goszczącą.

Jeśli chciałbyś poznać maltańską gościnność, mentalność, kuchnię oraz tradycje - wybierz zakwaterowanie u rodziny goszczącej. Podczas pobytu u rodziny goszczącej będziesz mógł ćwiczyć te umiejętności językowe, których nauczysz się na zajęciach. Masz specjalne życzenia np. dotyczące Twojej diety, pokoju lub towarzystwa, z którym chciałbyś mieszkać w pokoju? Nie ma problemu – postaramy się znaleźć dla Ciebie odpowiednią rodzinę. Większość rodzin goszczących mieszka około 15 minut pieszo lub autobusem od szkoły.

Miejsca w pokojach rozdzielane są wg następujących grup wiekowych: 14-16, 16-17 i 18-21 lat.

Na naszym obozie na każde 15 osób przypada jeden opiekun.

Chcesz być bardziej niezależny? Zamieszkaj na naszym słynnym kampusie z ogromnym basenem! Na terenie kampusu oferujemy zakwaterowanie w Club Village, gdzie można zamieszkać w pokojach2-, 3- lub wieloosobowych.Mieszkaj na terenie kampusu ze studentami z różnych krajów, tuż obok szkoły językowej oraz naszego dużego basenu. Przy każdej opcji zakwaterowania masz zapewnione pełne wyżywienie, w tym ciepły lunch na terenie kampusu.

Zobacz wybrane formy zakwaterowania:

Club Village

 • Pokoje 2- lub kilkuosobowe
 • Pełne wyżywienie
 • Łazienka dzielona z współlokatorami
 • Kuchnia
 • Pralka na terenie kampusu

Rodzina goszcząca

 • Pokoje 2- lub kilkuosobowe
 • Pełne wyżywienie
 • maks. 15 minut pieszo lub autobusem od szkoły
 • wyposażenie pokoi typowe dla kraju, zróżnicowane w zależności od gospodarzy

Twoje animacje podczas kursu

Chciałbyś uczyć się języka i jednocześnie poznać słoneczną wyspę Maltę? Na naszym obozie oprócz lekcji angielskiego w szkole, oferujemy zróżnicowany program animacji. Nasi pracownicy organizują wiele atrakcji, takich jak jazda konna, gra w kręgle czy zakupy w popularnej miejscowości Sliema. Organizujemy również wycieczki, podczas których możesz poznać Vallettę, błękitną lagunę sąsiedniej wyspy Comino, a nawet całą wyspę.

Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mają gwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników Sprachcaffe oraz mogą brać udział w proponowanych animacjach oraz  wycieczkach - nie są jednak do tego zobowiązani. Uczestnicy w wieku 17 lat i młodsi są zobowiązani do uczestnictwa w programie animacji oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

Nie wszystkie animacje są obowiązkowe. Zajęcia zawsze obowiązkowe to m.in: impreza powitalna, spotkania w grupie, wycieczki. Inne zajęcia będą indywidualnie już do wyboru z minimum 2 zajęć.

Darmowe wycieczki:

 • Kurs 1 tyg. zawiera minimum 1 wycieczkę półdniową
 • Kurs 2 tyg. zawiera minimum 1 wycieczkę całodniową i 2  półdniowe
 • Kurs 3 tyg. zawiera minimum 2 wycieczki całodniowe  i 2 półdniowe

Dodatkowo zapewniamy ekscytujący program animacyjny: przyjęcia na łodziach, karaoke, grill na plaży, wieczory komedii i wspólne wyjścia do tętniącej życiem dzielnicy Paceville, która znajduje się zaledwie kilka minut od Sprachcaffe.

Przykładowy rozkład zajęć dodatkowych (pakiet podstawowy i *intensywny) na tym obozie:

Poniedziałek

Rano:
test kwalifikacyjny językowy oraz lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne

Po południu:
wycieczka orientacyjna: wizyta w szkole, zapoznanie się z okolicą

Wieczorem:
turniej siatkarski oraz impreza powitalna – zapoznaj się ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
poznaj Maltę – wycieczka po najpiękniejszych zabytkach*

Wieczorem:
mecz piłki nożnej i karaoke z przyjaciółmi ze Sprachcaffe

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Wycieczka do oceanarium

Wieczorem:

*Gra terenowa

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Zabawy na plaży Golden Gate*

Wieczorem:

Konkurs Instagramowy

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Gra terenowa w St. Julian's

Wieczorem:

Kino: Sprwadź swój angielski

Sobota

Wycieczka Blue Lagoon

(lub wyspa Gozo*)

lub wyjazd 

Piłka nożna i karaoke

Niedziela

Przyjazd nowych kursantów

Jeszcze więcej rozrywki: Intensywny program zajęć dodatkowych

Jeśli zdecydujesz się na intensywny program animacji FunPack będziesz mógł skorzystać z 2 razy większej liczby wycieczek i zajęć (oznaczone *). Taki pakiet to dodatkowy koszt 400 PLN/ tydzień.


Ceny i terminy - obóz językowy w St. Julian's

Stymulujemy kreatywność uczniów, rozwijamy płynność językową i umiejętność pracy w grupie. Opiekun grupyjest zawsze do dyspozycji dla uczestników obozu. Zajęcia dodatkoweto czas na poznanie Malty jak i dalszą, naturalną edukację językową w atmosferze zabawy i odpoczynku. 

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych! 

Osoby powyżej 18 lat mogą zarezerwować również kurs dla dorosłych. Zobacz szczegóły kursu w St. Julian's dla osób dorosłych. Główną różnicą jest brak wyżywienia, wycieczek i transferu wliczonego w cenę wyjazdu w opcji dla dorosłych.

Rekomendujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia medycznego.

 

 

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

W okresie wakacyjnym oferujemy przeloty na Maltę liniami czarterowymi.

Kup bilety Air Malta WAW-MLA-WAW u nas za 1490 zł!

Dotyczy lotu z 20-kilogramowym bagażem rejestrowany + bagaż podręczny

Mamy jeszcze bilety w terminach:

24.06-26.08

Przy tym samolocie potrzebny jest 1 dodatkowy nocleg. Koszt dodatkowego noclegu przy zakwaterowaniu w Rodzinie goszczącej: 450 PLN, w Club Village (pokój 3-ososbowy) : 521 PLN, w Club Village (pokój 2-ososbowy) : 561 PLN, w Rezydencji: 650 PLN

Zarezerwuj obóz w St. Julian's

Ważne informacje

Transfer: z/na lotnisko Malta International Airport (MLA) o każdej porze w dzień przyjazdu i wyjazdu. (+250 zł z i na lotnisko)

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursy w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy odpłatnie, wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

*/