2 tygodnie od 11 516zł

W cenie: Kurs standardowy, rodzina goszcząca, pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (min 2 tyg.) i opieka naszych Teamer'ów. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź ceny

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Obóz młodzieżowy z językiem angielskim w Vancouver!

Naucz się angielskiego w mieście przygody, Vancouver. Miasto otoczone górami i Oceanem Spokojnym, zapewniające wspaniałe widoki. Vancouver jest miastem dla osób pragnących przygody. Szkoła zlokalizowana w centrum miasta znajduje się blisko centrum handlowego na słynnej Robson Street.


Vancouver jest bezpiecznym miejscem dla młodzieży na obóz językowy a szkoła Sprachcaffe zlokalizowana jest w pięknym wyremontowanym zabytkowym budynku w modnej dzielnicy Gastown.

 • Międzynarodowy mix
 • Wycieczka do Viktorii w cenie
 • Atrakcje dla młodzieżu 14-21 lat

W cenie kursu 2 tygodniowego w Vancouver darmowa wycieczka całodniowa!

Viktoria – miasto, będące stolicą Kolumbii Brytyjskiej. Usytuowane na wyspie. Wyróżnia się niepowtarzalnym stylem, szykiem i elegancją, które poczuć można w trakcie spokojnego spaceru ulicami pełnymi zabytków.

Miasto posiada dla każdego coś specjalnego. Jesteś fanem dobrej kuchni? Spróbuj lokalnych przysmaków jak owoce morza lub skosztuj kuchni azjatyckiej.  Kochasz przyrodę?  Przejdź się znanym Capilano Suspension Bridge albo odwiedź akwarium w Vancouver.

Vancouver było gospodarzem Igrzysk Olimpijskich w 2010 tak więc dla wszystkich fanów sportu czeka wiele stadionów i innych kompleksów sportowych.

Studenci bardzo szybko opanowują język angielski podczas nauki na obozie. Bariery językowe są przełamywane w naturalny sposób.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Vancouver?

Vancouver

Vancouver jest jednym z najbardziej wielokulturowych miast na świecie. Doskonała lokalizacja szkoły - dzielnica Gastown, naprzeciwko słynnego zegara parowego, w odległości krótkiego spaceru do węzła komunikacyjnego miasta, stacji Waterfront.

Szeroki wybór programów nauczania

Zajęcia dodatkowe po lekcjach: wędrówki po górach, sporty na plaży, malarstwo, joga, jazda na rowerze w Stanley Park

Dobra szkoła

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem. Przyjazny personel i rodzinna atmosfera

Szkoła średnia w Kanadzie

Jeśli kilka tygodni to dla Ciebie za mało, co powiesz na naukę w liceum w Vancouver?  To świetna okazja, by intensywnie doskonalić swoją znajomość języka angielskiego w Kolumbii Brytyjskiej i każdego dnia odwiedzać ciekawe miejsca. Możesz też zwziąć udział w czterodniowym zwiedzaniu Toronto podczas naszego wydarzenia Toronto-Experience! Więcej informacji można znaleźć tutaj: Kanada»

Szkoła Sprachcaffe w Vancouver:

Nasza Szkoła w Vancouver jest wyposażona w:

 • 10 wygodnych klimatyzowanych sal
 • Miejsce na lunch
 • Pokój z komputerami i darmowe WiFi
 • Materiały do nauki dostępne w szkole

Maksymalna liczba studentów w grupie to 15 osób

Lokalizacja

Szkoła w Vancouver zlokalizowana jest w centrum miasta, przystanek autobusowy znajduje się tuż obok, stacja metra jest ok 5 min od szkoły.

Większość atrakcji turystycznych miasta można zobaczyć, idąc pieszo ze szkoły, więc komunikacja publiczna nie jest zawsze potrzebna. Lokalizacja szkoły jest jej ogromnym atutem.

 

 


Kursy w Vancouver

Szkoła Sprachcaffe Languages Plus łączy różnorodne formy i metody nauczania angielskiego, potwierdzone przez wieloletnie doświadczenie jak i akredytacje, które szkoła posiada. Lektorami są anglojęzyczni obywatele Kanady lub Stanów Zjednoczonych z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego w różnych grupach wiekowych jak i na różnym poziomie zaawansowania. Największą zaletą i cechą obozu językowego za granicą jest ciągłe otoczenie językiem angielskim podczas pobytu. Od momentu wylądowania na lotnisku w Vancouver aż do wylotu do Polski głównym powszechnie używanym językiem będzie tylko angielski.

Test językowy przeprowadzony jeszcze w Polsce pozwoli na umiejscowienie kursanta w odpowiedniej grupie zaawansowania języka, dzięki czemu wszyscy studenci w grupie lekcyjnej są na bardzo podobnym poziomie zaawansowania.

Rodzaje kursów w Vancouver

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin)
Min. czas: 2 tygodnie
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut


Zakwaterowanie w Vancouver

W Sprachcaffe zdajemy sobie sprawę, że wygodne i relaksujące zakwaterowanie odgrywa fundamentalną rolę w zadowoleniu i, co za tym idzie, sukcesie w nauce podczas pobytu. Z tego powodu oferujemy zakwaterowanie u rodzin goszczących oraz w naszej własnej rezydencji. Studenci mogą cieszyć się wygodą domu z dala od domu wśród naszych rodzin goszczących lub poznawać się i praktykować angielski razem w naszej rezydencji!

 • Rodziny goszczące - Nasze rodziny goszczące są starannie wybierane, a wiele z nich od lat serdecznie przyjmuje studentów do swoich domów i swoich kultur. Studenci mają okazję doświadczyć języka angielskiego w naturalnym otoczeniu i są zachęcani do eksperymentowania ze swoimi nowymi umiejętnościami językowymi, jednocześnie ciesząc się unikalnym stylem życia w Kanadzie.
 • Rezydencja - Życie pod jednym dachem z innymi studentami tworzy atmosferę wspólnotową i kameralną, której na pewno pokochasz!

Gdzie chcesz mieszkać w Vancouver?

Rodzina goszcząca

 • Pokój 2-osobowy
 • Pełne wyżywienie
 • Maksymalnie 30 min od szkoły komunikacją miejską

Rezydencja

 • Pokoje jednoosobowe
 • Wspólna łazienka
 • Pełne wyżywienie
 • Typowe wyposażenie
 • 70 minut od szkoły

Zajęcia dodatkowe w Vancouver

Vancouver jest znane ze swojego położenia między górami a morzem, które przyciągają odwiedzających i nowych mieszkańców, tworząc miasto silnie oddziałujące na swoje wspaniałe otoczenie. Czy jesteś miłośnikiem natury czy zakupoholikiem, doświadczonym narciarzem czy kulturystą, Vancouver naprawdę ma to, co najlepsze z obu światów! Położone nad morzem i zaledwie 30 minut od North Shore Mountains, nie jest przesadą, gdy ludzie mówią, że rano możesz być na stokach, a po południu wrócić do Vancouver, relaksując się na piaszczystej plaży!

Aby uatrakcyjnić twój pobyt, organizujemy własny program aktywności dla ciebie i twoich kolegów z kursu podczas twojego pobytu tutaj. Mieszanka aktywności oznacza, że będziesz miał dużo zabawy i relaksu po zajęciach, a także różnorodne możliwości praktykowania nowych umiejętności języka angielskiego w różnych sytuacjach.

Zajrzyj do przykładowego tygodnia z Sprachcaffe w Vancouver:

Poniedziałek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Zwiedzanie szkoły i wycieczka po okolicy

Wieczorem:
Impreza powitalna

Wtorek

Rano:
Lekcje

Po południu:
Sport w Stanley park

Wieczorem:
Wolny wieczór

Środa

Rano:
lekcje

Po południu:
Czas wolny

Wieczorem:
Wolny wieczór

Czwartek

Rano:
lekcje

Po południu:
Park botaniczny Van Dusen

Wieczorem:
Wolny wieczór

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Muzeum Nauki Świata

Wieczorem:

Wieczór Burgerów

Sobota

Całodniowa wycieczka do Viktorii

lub Wyjazd

Dla pobytów trwających 2 tygodnie lub dłużej, wliczona jest całodniowa wycieczka.

Niedziela

Przyjazd

Proszę zauważyć:

Aktywności w naszym przykładowym tygodniu są jedynie przykładem wyjazdu językowego. Wycieczki, godziny i aktywności mogą różnić się od Twojego wyjazdu językowego i wiązać się z dodatkowymi kosztami na miejscu.


Ceny

Nasze obozy językowe w Vancouver oferują wszystkim kursantom pewną i efektywną formę nauki angielskiego pod opieką zaufanych opiekunów Sprachcaffe. Zaletą obozu jest także pełny pakiet usług w jednej cenie. Loty nie są zawarte w cenie obozu. Transfer jest dodatkowo płatny (910 zł z i na lotnisko)

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu. Tranfer można zamówić dodatkowo (Koszt tranferu z i na lotnisko 910 zł).

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!