2 tygodnie od 11 516zł

W cenie: Kurs standardowy, rodzina goszcząca, pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (min 2 tyg.) i opieka naszych Teamer'ów. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź ceny

Obóz młodzieżowy z językiem angielskim w Vancouver!

Naucz się angielskiego w mieście przygody, Vancouver. Miasto otoczone górami i Oceanem Spokojnym, zapewniające wspaniałe widoki. Vancouver jest miastem dla osób pragnących przygody. Szkoła zlokalizowana w centrum miasta znajduje się blisko centrum handlowego na słynnej Robson Street.


Vancouver jest bezpiecznym miejscem dla młodzieży na obóz językowy a szkoła Sprachcaffe zlokalizowana jest w pięknym wyremontowanym zabytkowym budynku w modnej dzielnicy Gastown.

  • Międzynarodowy mix
  • Wycieczka do Viktorii w cenie
  • Atrakcje dla młodzieżu 14-21 lat

W cenie kursu 2 tygodniowego w Vancouver darmowa wycieczka całodniowa!

Viktoria – miasto, będące stolicą Kolumbii Brytyjskiej. Usytuowane na wyspie. Wyróżnia się niepowtarzalnym stylem, szykiem i elegancją, które poczuć można w trakcie spokojnego spaceru ulicami pełnymi zabytków.

Miasto posiada dla każdego coś specjalnego. Jesteś fanem dobrej kuchni? Spróbuj lokalnych przysmaków jak owoce morza lub skosztuj kuchni azjatyckiej.  Kochasz przyrodę?  Przejdź się znanym Capilano Suspension Bridge albo odwiedź akwarium w Vancouver.

Vancouver było gospodarzem Igrzysk Olimpijskich w 2010 tak więc dla wszystkich fanów sportu czeka wiele stadionów i innych kompleksów sportowych.

Studenci bardzo szybko opanowują język angielski podczas nauki na obozie. Bariery językowe są przełamywane w naturalny sposób.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Vancouver?

Vancouver

Vancouver jest jednym z najbardziej wielokulturowych miast na świecie.

Doskonała lokalizacja szkoły - dzielnica Gastown, naprzeciwko słynnego zegara parowego, w odległości krótkiego spaceru do węzła komunikacyjnego miasta, stacji Waterfront.

Szeroki wybór programów nauczania

Zajęcia dodatkowe po lekcjach: wędrówki po górach, sporty na plaży, malarstwo, joga, jazda na rowerze w Stanley Park

Dobra szkoła

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami

Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Przyjazny personel i rodzinna atmosfera

Szkoła średnia w Kanadzie

Jeśli kilka tygodni to dla Ciebie za mało, co powiesz na naukę w liceum w Vancouver?  To świetna okazja, by intensywnie doskonalić swoją znajomość języka angielskiego w Kolumbii Brytyjskiej i każdego dnia odwiedzać ciekawe miejsca. Możesz też zwziąć udział w czterodniowym zwiedzaniu Toronto podczas naszego wydarzenia Toronto-Experience! Więcej informacji można znaleźć tutaj: Kanada»


Szkoła Sprachcaffe w Vancouver:

Nasza Szkoła w Vancouver jest wyposażona w:

  • 10 wygodnych klimatyzowanych sal
  • Miejsce na lunch
  • Pokój z komputerami i darmowe WiFi
  • Materiały do nauki dostępne w szkole

Maksymalna liczba studentów w grupie to 15 osób

Lokalizacja

Szkoła w Vancouver zlokalizowana jest w centrum miasta, przystanek autobusowy znajduje się tuż obok, stacja metra jest ok 5 min od szkoły.

Większość atrakcji turystycznych miasta można zobaczyć, idąc pieszo ze szkoły, więc komunikacja publiczna nie jest zawsze potrzebna. Lokalizacja szkoły jest jej ogromnym atutem.

 

 


Kursy w Vancouver

Szkoła Sprachcaffe Languages Plus łączy różnorodne formy i metody nauczania angielskiego, potwierdzone przez wieloletnie doświadczenie jak i akredytacje, które szkoła posiada. Lektorami są anglojęzyczni obywatele Kanady lub Stanów Zjednoczonych z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego w różnych grupach wiekowych jak i na różnym poziomie zaawansowania. Największą zaletą i cechą obozu językowego za granicą jest ciągłe otoczenie językiem angielskim podczas pobytu. Od momentu wylądowania na lotnisku w Vancouver aż do wylotu do Polski głównym powszechnie używanym językiem będzie tylko angielski.

Test językowy przeprowadzony jeszcze w Polsce pozwoli na umiejscowienie kursanta w odpowiedniej grupie zaawansowania języka, dzięki czemu wszyscy studenci w grupie lekcyjnej są na bardzo podobnym poziomie zaawansowania.

Rodzaje kursów w Vancouver

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin)
Min. czas: 2 tygodnie
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut


Zakwaterowanie w Vancouver

W Sprachcaffe doskonale wiemy, że komfortowe zakwaterowanie jest bardzo ważnym elementem obozu językowego. Lokalizacja, wyposażenie jak i rodzaj zakwaterowania ma istotny wpływ na efektywność nauki angielskiego gdyż np. mieszkając z osobą z zagranicy u rodziny goszczącej praktycznie cały czas używamy języka angielskiego.

Gdzie chcesz mieszkać w Vancouver?

Rodzina goszcząca

Pokój 2-osobowy
Pełne wyżywienie
Wyposażenie typowe dla kraju, zróżnicowane w zależności od gospodarzy
Dojazd od szkoły: do 70 min transportem publicznym

Rezydencja

Pokój 1-osobowy

30 minut komunikacją publiczną od szkoły
Pełne wyżywienie


Zajęcia dodatkowe w Vancouver

 

Vancouver słynie z położenia między górami a morzem, które przyciągają turystów i nowych mieszkańców, tworząc miasto, na które duży wpływ ma wspaniałe otoczenie. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem przyrody, zakupoholikiem, utalentowanym narciarzem czy pasjonatą kultury, Vancouver naprawdę ma to, co najlepsze dla wszystkich! Leży nad morzem i zaledwie 30 minut od Gór North Shore. Nie jest przesadą, gdy ludzie mówią, że możesz rano trafić na stok i wrócić do Vancouver popołudniu, żeby zrelaksować się na piaszczystej plaży!

Organizujemy nasz własny program zajęć dla ciebie i Twoich kolegów, kiedy tu jesteście. Ta kombinacja zajęć oznacza, że ​​po zajęciach będziesz mieć dużo zabawy i relaksu, a także różnorodne możliwości ćwiczenia nowych umiejętności języka angielskiego w różnych sytuacjach.

Przykładowy program zajęć w Vancouver

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
Zwiedzanie szkoły i wycieczka po okolicy

Wieczorem:
Impreza powitalna

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
Stanley park: sport

Wieczorem:
Wolne

Środa

Rano:
lekcje

Po południu:
Wolne

Wieczorem:
Wolne

Czwartek

Rano:
lekcje

Po południu:    
Park botaniczny Van Dusen

Wieczorem:
Wolne

Piątek

Rano:
lekcje

Po południu:
Muzeum Science World

Wieczorem:
Noc burgerów

Sobota


Wycieczka do Victorii

lub

wyjazd

Niedziela

Czas wolny

Przyjazd nowych kursantów

Dodatkowo w weekendy oferujemy całodniowe wycieczki, takie jak:

Whistler: Narty lub wspinaczka: 580 PLN

Kajaki/ Paddling: 290 PLN

Gastown + lot nad Kanadą: 135 PLN

Najlepsze atrakcje

  • Stanley Park - ogromny park, z którego roztaczają się piękne nadmorskie widoki.
  • Rogers Arena - siedziba jednej z najlepszych drużyn hokejowych w Północnej Ameryce - Vancouver Canucks.

Ceny

Nasze obozy językowe w Vancouver oferują wszystkim kursantom pewną i efektywną formę nauki angielskiego pod opieką zaufanych opiekunów Sprachcaffe. Zaletą obozu jest także pełny pakiet usług w jednej cenie. Loty nie są zawarte w cenie obozu. Transfer jest dodatkowo płatny (910 zł z i na lotnisko)

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu. Tranfer można zamówić dodatkowo (Koszt tranferu z i na lotnisko 910 zł).

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

*/