🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem na Maltę! 🛫 Dołącz od 7 do 21 lipca. Ostatnie miejsca! Start z Warszawy Chopin. Zapisz się teraz!

Młodzieżowe obozy w St. Paul's Bay

Złote plaże i krystalicznie czyste Morze Śródziemne: to właśnie zobaczysz podczas swojej podróży językowej na kurs języka angielskiego w St. Paul's Bay! Zapomnij o nudnych salach lekcyjnych i monotonnych lekcjach - interaktywne uczenie się, nowe przyjaźnie i ekscytujące aktywności czekają na ciebie na Malcie!

Słoneczna pogoda

Zaufaj nam: nauka nowego języka jest o wiele łatwiejsza przy słonecznej pogodzie i w towarzystwie przyjaznych ludzi w Twoim wieku!

Ożywione miejsce wypoczynkowe

St. Pauls to bardzo popularny kurort, zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy chcą zawrzeć dużo nowych przyjaźni!

Zróżnicowany program rekreacyjny

Nasza podróż językowa oferuje wiele aktywności do uczestnictwa po zakończeniu lekcji!

Dostępny opiekun lotu

Chętnie towarzyszymy ci w podróży za dodatkową opłatą, zapewniając bezpieczną i przyjemną podróż.

Malta: Piękne piaszczyste plaże i międzynarodowi studenci uczące języka

Malta to wyspa wiecznego słońca. Archipelag na południowym krańcu Europy, pomiędzy wybrzeżem Afryki Północnej a Sycylią, to idealne miejsce do korzystania z całorocznych wakacji językowych dla studentów w ciepłych temperaturach. Co może być lepszego niż siedzenie w kawiarni z szklanką Kinnie i doświadczanie kultury maltańskiej? Na Malcie nawet nauka słownictwa jest zabawą - możesz to robić na plaży z palmami, na tarasie na dachu czy leżaku obok basenu.

Masz więcej niż 18 lat? W takim razie może cię zainteresować nasza inna szkoła na Malcie - w St. Julians!

Dlaczego nauka angielskiego na Malcie w St. Paul’s Bay?

Uczestnictwo w naszym obozie angielskiego w St. Paul's Bay na Malcie będzie dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem: na lekcjach angielskiego możesz uczyć się od  native speakerów, a po ich zakończeniu odkrywać słoneczną Maltę. Po zajęciach, rozmawiając z innymi uczniami naszej szkoły, możesz ćwiczyć to, czego nauczysz się na zajęciach. Nasz obóz młodzieżowy to inwestycja w Twoją przyszłość i  możliwość odwiedzenia wielu wyjątkowych miejsc, zdobycia cennego życiowego doświadczenia oraz nawiązania nowych przyjaźni.

Zapraszamy na obozy języka angielskiego w St. Paul's Bay!

Poznaj naszą szkołę

Szkoła języka angielskiego w St. Paul's Bay

Kto powiedział, że szkoła musi być nudna? W Sprachcaffe dbamy o każdy aspekt twojego kursu angielskiego w luźnym otoczeniu wakacyjnym, utrzymując motywację i zapewniając rozrywkę. Na Malcie możliwości są nieograniczone, podobnie jak jej 300-dniowe lato! Nasłoneczniony krajobraz i rajskie plaże sprawiają, że każdy uczeń budzi się pełen entuzjazmu, by iść na lekcje i tworzyć nowe wspomnienia z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Uczniowie są nauczani przez native speakerów, wysoce wykwalifikowanych nauczycieli angielskiego, w niewielkich grupach, gdzie maksymalna liczba uczniów wynosi 15, co gwarantuje optymalny sukces nauki. Materiały dydaktyczne są dostarczane na czas trwania kursu językowego bez dodatkowych opłat.

Sprachcaffe inwestuje wiele w środowiska nauczania oferowane swoim uczniom, a nasza szkoła w St. Paul's Bay nie jest wyjątkiem. Jak widać na poniższej mapie, znajduje się w sercu tętniącej życiem wioski Bugibba, gdzie można cieszyć się cienistymi ogrodami, dzikimi plażami i chłodnymi falami Morza Śródziemnego, schodząc zaledwie kilka kroków poza kampus.

Akredytowana FELTOM

Jakość szkoły językowej regularnie jest sprawdzana i potwierdzana przez FELTOM (Federację Organizacji Nauczania Języka Angielskiego na Malcie) według rygorystycznych kryteriów. System akredytacji zapewnia osiągnięcie i utrzymanie doskonałości akademickiej. Wspólnie z FELTOM dążymy do ustanowienia standardów jakości we wszystkich aspektach związanych z pobytem studenta na Malcie, w tym bezpieczeństwem, opieką, zakwaterowaniem i wymaganiami związanymi z czasem wolnym.


Kursy językowe w St. Paul's Bay

W naszej ekskluzywnej szkole w St. Paul's Bay oferujemy dwie opcje kursów, obie zapewniające pełne emocji i skuteczne doświadczenie nauki języka, podczas którego poprawisz swoją gramatykę, słownictwo, zrozumienie czytanego i pisanego tekstu, a także umiejętności komunikacyjne. Chcesz zainwestować całe wysiłki w intensywny kurs, czy może wolisz uczyć się angielskiego w bardziej spokojnym tempie za pomocą naszego standardowego kursu angielskiego? W obu przypadkach twój kurs angielskiego w St. Paul's Bay zagwarantuje ci wartościowe i niezapomniane doświadczenie.

Kurs językowy dla studentów odbywa się od poniedziałku do piątku, ponieważ tylko dzięki regularnym lekcjom angielskiego można wewnętrznie przyswajać to, co się nauczyłeś na długo. Liczba uczestników w grupach nauczania jest ograniczona do maksymalnie 15 uczniów, aby zagwarantować efektywną naukę w kursie angielskim. Materiały dydaktyczne są oczywiście dostarczane na czas trwania kursu.

Dla uczniów w wieku od 13 do 17 lat.

Standardowe lub intensywne kursy językowe

Małe Grupy Szkoleniowe

Certyfikat uczestnictwa na zakończenie kursu

Nasza oferta kursów języka angielskiego.

Kurs standardowy

W kursie standardowym uczysz się angielskiego w ramach 20 lekcji po 45 minut każda, przy maksymalnej liczbie uczestników w grupie wynoszącej 15 osób. Minimalny okres trwania kursu standardowego to 1 tydzień.

Przejdź do kursu standardowego »

Kurs intensywny

W kursie standardowym uczysz się angielskiego w ramach 30 lekcji po 45 minut każda, przy maksymalnej liczbie uczestników w grupie wynoszącej 15 osób. Minimalny okres trwania kursu standardowego to 1 tydzień.

Przejdź do kursu intensywnego »


Nasze zakwaterowanie dla uczniów na kursach językowych na Malcie w St. Paul's Bay

Myślisz, że Malta jest zbyt piękna, by spędzać tam czas na spaniu? Prawdopodobnie masz rację! Niemniej jednak po wielu doświadczeniach związanych z kursem, będziesz potrzebować przerwy, aby nowe wrażenia i zdobytą wiedzę mogły na ciebie zadziałać.

W St. Paul's Bay zatrzymasz się w naszym 4-gwiazdkowym hotelu, który oferuje doskonałe udogodnienia. Tutaj masz okazję nawiązać kontakt z innymi międzynarodowymi studentami i wypróbować swoje nowe umiejętności językowe w rozmowie. Podzielisz też zakwaterowanie z innymi uczestnikami kursu.

Basen na świeżym powietrzu

Basen na świeżym powietrzu jest częścią zakwaterowania.

Taras słoneczny

Skorzystaj z relaksującego tarasu słonecznego.

Łazienka

Łazienka z dostępem tylko dla ciebie, zapewniająca prywatność.

Opiekun

Doskonałe wsparcie ze strony doświadczonych opiekunów.

Rezydencja na Malcie w St. Paul's Bay

Co na ciebie czeka

W zakwaterowaniu masz wszystko, czego potrzebujesz do udanych wakacji. Po kursie angielskiego możesz zrelaksować się przy basenie i cieszyć się panoramicznym widokiem na morze. Do basenu jest niedaleko na piechotę. Zakwaterowanie obejmuje także saunę, siłownię, bar przy basenie i kawiarnię. Szkoła, w której odbywać się będzie twój kurs angielskiego, jest zaledwie kilka minut stąd. Studenci w grupach wiekowych 13-14 i 15-17 zazwyczaj dzielą pokój. Opiekunowie są zawsze gotowi zapewnić kompleksowe wsparcie.

Na pierwszy rzut oka:

  • Pokój dwuosobowy i trzyosobowy
  • Balkon
  • Prywatna łazienka
  • Klimatyzacja w pokoju
  • Telewizor, Wi-Fi, sejf

Aktywności na kursie językowym w St. Paul's Bay - Malta

Lato, słońce, światło - na Malcie tego nie brakuje, i po prostu trzeba to wykorzystać! I to właśnie zrobi dla was zespół Sprachcaffe! Planujemy dla was zróżnicowany program rozrywkowy, który z pewnością nie będzie nudny.

Organizujemy aktywności sportowe dla grupy, takie jak siatkówka plażowa. Oprócz sportu, nocni markotnicy będą mieli także okazję do zabawy. Nasze legendarnie międzynarodowe imprezy studenckie, ekscytujące imprezy plażowe, wieczory grillowe i imprezy na łodziach to oczywiście konieczność!

Poznaj Maltę poprzez ekscytujące wycieczki

Chcesz naprawdę poznać każdy zakątek Malty? Weź udział w naszych niesamowitych cotygodniowych wycieczkach i odkryj tętniącą życiem stolicę Vallettę, Błękitną Lagunę na sąsiedniej wyspie Comino, czy też całą wyspę podczas wycieczki Malta Tour. A najlepsze jest to, że w przypadku dwutygodniowego kursu językowego na Malcie, w cenie kursu już zawarte są dwie wycieczki półdniowe i jedna całodniowa, natomiast przy trzytygodniowym kursie angielskiego - trzy wycieczki półdniowe i dwie całodniowe.

Czy rozrywki nigdy dla ciebie dość? W takim razie dokup nasz Intensywny Program Rozrywkowy za jedyne 336 PLN dodatkowo na każdy tydzień!

Aktywności Sprachcaffe w skrócie

Aby zobaczyć, co może obejmować przeciętny tydzień z Sprachcaffe w St. Paul's Bay, zajrzyj do naszego przykładowego programu poniżej. Udział w wielu z tych aktywności jest dobrowolny, i masz wolność wyboru tych, które najbardziej cię interesują!

Program rozrywkowy w skrócie w St. Paul's Bay

Poniedziałek

Rano:

Test poziomujący lub lekcje

Po południu:

Wycieczka po okolicy

Wieczorem:

Siatkówka i przyjęcie powitalne

Wtorek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Poznaj Maltę - wycieczka po najpiękniejszych zabytkach*

Wieczorem:

Piłka nożna i karaoke

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Wycieczka do oceanarium*

Wieczorem:

Wieczór filmowy (w kinie*)

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Zabawy na plaży Golden Gate*

Wieczorem:

Wieczór tematyczny (na przykład "Pimp my Teamer")

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Gra terenowa w St. Julian's: znajdź ukryte skarby.

Wieczorem:

Impreza pożegnalna

Sobota

Wycieczka jednodniowa na Gozo

Dla pobytów trwających 2 tygodnie lub dłużej, wliczona jest całodniowa wycieczka.

Niedziela

Serce Malty - Wycieczka po Wyspie

Wieczór: Wieczór gier

Proszę zauważyć:

Aktywności w naszym przykładowym tygodniu są jedynie przykładem wyjazdu językowego. Wycieczki, godziny i aktywności mogą różnić się od Twojego wyjazdu językowego i wiązać się z dodatkowymi kosztami na miejscu.

Jeszcze więcej zabawy z Intensywnym Pakietem Zajęć Dodatkowych!

Dzięki intensywnemu pakietu zajęć dodatkowych masz możliwość uczestniczenia w dodatkowych wycieczkach i aktywnościach. Ten pakiet jest dostępny za dodatkową opłatą w wysokości 336 PLN za tydzień.


Ceny i terminy - obóz językowy w St. Paul's Bay

Stymulując kreatywność uczniów, rozwijamy umiejętności pracy w grupie oraz te językowe. Na lekcjach, w przyjaznej atmosferze poznasz struktury gramatyczne i poszerzysz zasób słownictwa. Organizujemy również różnorodny program zajęć dodatkowychoraz wycieczki. W ten sposób studenci angażują się w życie towarzyskie i kulturalne kraju, w którym przebywają. Podczas obozu językowego zawsze jest obecny opiekun grupy.

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

Osoby powyżej 18 lat mogą zarezerwować również kurs dla dorosłych w naszej szkole w St. Julian's.

Rekomendujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia medycznego

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie. Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem na Maltę! Ostatnie miejsca!

Kup bilety na przelot z opiekunem u nas za 1990 zł! (cena podana n aprzelot w dwie strony)

Dotyczy lotu z 20-kilogramowym bagażem rejestrowany + bagaż podręczny

Mamy jeszcze wolne miejsca w terminie:

07.07-21.07

Przy tym samolocie potrzebny jest 1 dodatkowy nocleg. Koszt dodatkowego noclegu przy zakwaterowaniu w Rezydencji 3 gwiazdki (pokój trzyosobowy): 595 PLN, Rezydencji 4 gwiazdki (pokój trzyosobowy): 806 PLN,

Zarezerwuj obóz w St. Paul's Bay

Ważne informacje

Transfer: z/na lotnisko Malta International Airport (MLA) o każdej porze w dzień przyjazdu i wyjazdu. (Transfer z i na lotnisko +250 zł)

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursy w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy odpłatnie, wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.