2 tygodnie od 9700 zł

W cenie: Kurs standardowy, rezydencja, 3 posiłki dziennie, podstawowe animacje, wycieczka (min 2 tyg.) i opieka naszych Teamer'ów. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź ceny

🌼 Skorzystaj z naszej wiosennej zniżki! 🌼

­Już teraz zaplanuj wyjazd na naukę języka i zapewnij sobie atrakcyjną zniżkę! Dostępne tylko przez ograniczony czas!

Zapisz się teraz

Młodzieżowe obozy w St. Paul's Bay

Obozy angielskiego w St. Paul's Bay to efektywna nauka oraz gwarancja udanych wakacji. Na Malcie słońce świeci prawie każdego dnia w roku. To małe państwo na południu Europy, położone pomiędzy północnym wybrzeżem Afryki i Sycylią, ma przyjemny śródziemnomorski klimat.

Jest idealnym miejscem na obozy angielskiego łączące naukę angielskiego z wypoczynkiem.

St. Paul's Bay to nowoczesna miejscowość na wybrzeżu Malty, na jej północnym półwyspie. To miejsce pełne restauracji, barów i plaż. Nasza szkoła znajduje się tylko 5 minut spacerem od wybrzeża w cichej rezydencjonalnej dzielnicy, w pobliżu małego parku.

Po Malcie najłatwiej i najtaniej podróżować autobusami, które docierają prawie w każdy zakątek wyspy i kursują regularnie. Cena biletu to ok 0.50 - 1.50 EUR za bilet w jedną stronę.

Co może być przyjemniejszego od przesiadywania w maltańskiej kawiarni z tradycyjnym czekoladowym ciastem i rozmowy z pogodnymi mieszkańcami wyspy? Dni na Malcie płyną spokojnie i leniwie a nauka w takich relaksujących okolicznościach przychodzi łatwo i jest źródłem przyjemności. Możesz powtarzać nowo poznane słówka opalając na plaży, na malowniczym tarasie, w cieniu palm, lub na leżaku przy basenie…

  • Wiek: 12-17 lat
  • Piękne skaliste płaskowyże, malownicze piaszczyste plaże
  • Bezpieczne i spokojne miasteczko

Obozy dla młodzieży z językiem angielskim na Malcie w St. Paul's, które leży na północy wyspy, około 17 kilometrów od Valletty, to moc atrakcji i niezapomniane wspomnienia. Obszar znany jest z pięknych skalistych płaskowyżów i wyjątkowych plaż. Ostatnio St. Paul’s Bay stało się dużym centrum turystycznym, które przyciąga zagranicznych turystów i jest doskonałym miejscem pobytu dla młodzieży. Jeżeli masz powyżej 18 lat, to sprawdź również naszekursy angielskiego dla dorosłych.

W cenie kursu 2 tygodniowego w St. Paul's darmowa wycieczka całodniowa!

Blue Lagoon – Płytka, krystalicznie czysta woda o bajecznym kolorze, a do tego delikatny, biały piasek. Wokół skaliste wybrzeże, a nad nami idealnie błękitne niebo i gorące słońce.

Dlaczego nauka angielskiego na Malcie w St. Paul’s Bay?

Uczestnictwo w naszym obozie angielskiego w St. Paul's Bay na Malcie będzie dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem: na lekcjach angielskiego możesz uczyć się od  native speakerów, a po ich zakończeniu odkrywać słoneczną Maltę. Po zajęciach, rozmawiając z innymi uczniami naszej szkoły, możesz ćwiczyć to, czego nauczysz się na zajęciach. Nasz obóz młodzieżowy to inwestycja w Twoją przyszłość i  możliwość odwiedzenia wielu wyjątkowych miejsc, zdobycia cennego życiowego doświadczenia oraz nawiązania nowych przyjaźni.

Zapraszamy na obozy języka angielskiego w St. Paul's Bay!

Akredytacja:


Szkoła języka angielskiego w St. Paul's Bay

Szkoła w St. Paul's Bay znajduje się w centrum Buggiby, uroczej nadmorskiej dzielnicy, ok. 10 minut na piechotę od plaży. Przyjazna atmosfera sprawia, że nauka angielskiego własnie tam będzie dla Ciebie przyjemnością.Szkoła składa się z 9 klimatyzowanych sal i spokojnych zakątków do nauki oraz wypoczynku. Do dyspozycji uczniów znajduje się niezbędne wyposażenie i materiały dydaktyczne. W pobliżu szkoły znajduje się supermarket, w którym można robić zakupy spożywcze.Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli Sprachcaffe, w grupach liczących maksymalnie 15 osób. Nasi lektorzy są zmotywowani i entuzjastycznie nastawieni do swojej pracy, a  język angielski jest ich językiem ojczystym. Na czas trwania kursu zapewniamy materiały edukacyjne. Po lekcjach z pewnością nie będziesz się nudzić dzięki różnorodnym animacjom. Malta to raj zarówno turystyczny, jak i językowy!

  • W centrum Buggiby, nad morzem
  • Różne zajęcia dodatkowe
  • Akredytacje międzynarodowe

 

Angielski na Malcie

Szkoła angielskiego w St. Paul's  dla młodzieży zlokalizowana jest w centrum Buggiby. Buggiba jest pięknym i uroczym miasteczkiem położonym nad morzem. Przyjazna atmosfera sprawia, że nauka angielskiego będzie dla Ciebie przyjemnością.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, w małych grupach po maksymalnie 15 osób, co zapewnia efektywną naukę. Nasi lektorzy są zmotywowani, entuzjastycznie nastawieni do swojej pracy i dla wszystkich nauczycieli angielski jest językiem ojczystym. Na czas trwania kursu zapewniamy materiały edukacyjne.

Po lekcjach w szkole z pewnością nie będziesz się nudzić dzięki różnorodnym zajęciom dodatkowym. Szkoła angielskiego w St. Paul's  dla młodzieży na wyspie gdzie jest tyle do odkrycia!


Kursy językowe w St. Paul's Bay

W szkole w St. Paul’s Bay na Malcie możesz zarezerwować kurs standardowy lub intensywny z języka angielskiego i uczyć się w relaksującej atmosferze. Angielski  w St. Paul 's dla młodzieży to cztery lub sześć lekcji dziennie, czyli 20 lub 30 lekcji tygodniowo. Przy takiej ilości godzin zrobisz znaczne postępy w nauce a sporo wolnego czasu zostanie Ci jeszcze na zwiedzanie.

Język angielski będzie Cię otaczać na co dzień i będziesz mieć wiele możliwości rozmów w tym języku z mieszkańcami oraz innymi uczniami naszej szkoły. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ty będziesz zaskoczony szybkimi postępami. Angielski w St. Paul 's dla młodzieży to efektywny kurs na Malcie.

Rodzaje kursów w St. Paul's Bay

Standardowy kurs na Malcie

20 lekcji (15 godzin tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

Intensywny kurs na Malcie

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut

Nauka angielskiego w St. Paul 's Bay to głównie konwersacje, które pomogą Ci zwiększyć swobodę i pewność mówienia. Na kursie angielskiego w St. Paul's Bay poszerzysz również zasób słownictwa, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej rozumieć teksty w języku angielskim.

Przed przyjazdem na kurs angielskiego rozwiążesz test językowy on-line. W ten sposób określimy Twój  poziom językowy oraz wybierzemy odpowiednią dla Ciebie grupę zaawansowania. Na zakończenie otrzymasz certyfikat.Formy zakwaterowania w St. Paul's Bay

Malta jest tak piękna, że szkoda czasu na spanie. Jednak po każdym ekscytującym dniu naszego obozu należy się odpoczynek i relaks.

W St. Paul’s Bay możesz wybrać pomiędzy zakwaterowaniem u rodziny goszczącej a szkolną rezydencją. Obydwie opcje mają wiele zalet, możesz m.in. ćwiczyć to czego nauczysz się na zajęciach z innymi uczniami lub mieszkańcami. W obydwu miejscach otrzymasz pełne wyżywienie. Lunch u rodziny goszczącej jest w formie suchego prowiantu, natomiast w rezydencji podawany jest ciepły posiłek.

Większość rodzin goszczących mieszka około 15 minut pieszo od szkoły. Będziesz u nich zakwaterowany w pokoju trzyosobowym i poznasz maltańską gościnność.

W naszej Rezydencji będziesz zakwaterowany w pokoju trzyosobowym z łazienką. Rezydencja oddalona jest kilka minut spacerem od szkoły i plaży, ok. 10 min od supermarketu. W Rezydencji nie ma klimatyzacji. W czasie wolnym możesz skorzystać z małego basenu na dachu rezydencji. Pobyt z rówieśnikami w takim otoczeniu stwarza możliwość ćwiczenia angielskiego i nawiązania nowych przyjaźni!

Sklepy na Malcie są zazwyczaj otwarte w godzinach: 09:00 - 13:00 i 16:00 - 19:00 od poniedziałku do soboty. W niedziele i święta sklepy są zazwyczaj zamknięte.

Wybierz gdzie chcesz mieszkać

Rezydencja

Pokój 2 lub 3-osobowy
Pełne wyżywienie
Wspólna kuchnia.

Łazienka w pokoju.

Kilka minut od szkoły i plaży


Animacje w St. Paul's dla młodzieży

Plaże, słońce, krystalicznie czyste zatoki – to wszystko znajdziesz na Malcie. My natomiast zadbamy o różnorodny program animacji, abyś się nie nudził!

Nasi opiekunowie organizują różne bezpłatne zajęcia sportowe np. grę w siatkówkę plażową. Oprócz zajęć sportowych, na obozie często odbywają się imprezy integracyjne. Dodatkowo zapewniamy zabawę na plaży, wspólne grillowanie oraz przyjęcia na łodzi.

Z nami możesz brać udział w ekscytujących wycieczkach, podczas których poznasz tętniącą życiem stolicę Vallettę, błękitną lagunę sąsiedniej wyspy Comino i wiele innych ciekawych miejsc na wyspie. W centrum Paceville znajduje się również duży tor bowlingowy oraz centrum IMAX a na całej wyspie znaleźć można mnóstwo sklepików z pamiątkami, odzieżą, bizuterią, które są zwykle otwarte od 09:00 do 13:00 i od 16:00 do 19:00 od poniedziałku do soboty. Zatem miłośnicy zakupów na pewno nie będą zawiedzeni.

Nie wszystkie animacje są obowiązkowe. Zajęcia zawsze obowiązkowe to m.in: impreza powitalna, spotkania w grupie, wycieczki. Inne zajęcia będą indywidualnie już do wyboru z minimum 2 zajęć.

Młodzież jest zobowiązana do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.

Oferujemy darmowe wycieczki fakultatywne:

  • Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
  • Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2 półdniowe
  • Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe

Plan tygodnia młodzieży w St. Paul's Bay

Poniedziałek

Rano:

Test poziomujący lub lekcje

Po południu:

Wycieczka po okolicy

Wieczorem:

Siatkówka i przyjęcie powitalne

Wtorek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Serce Malty - wycieczka*

Wieczorem:

Piłka nożna i karaoke

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Wycieczka do oceanarium

Wieczorem:

*Gra terenowa

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Zabawy na plaży Golden Gate*

Wieczorem:

Konkurs Instagram

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Gra terenowa w St. Julian's

Wieczorem:

Wieczór w kinie*

Sobota

Rano:

Rejs statkiem

Po południu:

Piłka nożna i karaoke

lub wyjazd

Niedziela

Przyjazd nowych kursantów

Animacje rozszerzone

Jest to dodatkowo płatny program w cenie: 400 PLN / tydzień.

Zajęcia te oznaczone są * w planie zajęć.

Liczba zajęć dodatkowych w porównaniu do standardowego programu jest dwukrotnie zwiększona.


Ceny i terminy - obóz językowy w St. Paul's Bay

Stymulując kreatywność uczniów, rozwijamy umiejętności pracy w grupie oraz te językowe. Na lekcjach, w przyjaznej atmosferze poznasz struktury gramatyczne i poszerzysz zasób słownictwa. Organizujemy również różnorodny program zajęć dodatkowychoraz wycieczki. W ten sposób studenci angażują się w życie towarzyskie i kulturalne kraju, w którym przebywają. Podczas obozu językowego zawsze jest obecny opiekun grupy.

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

Osoby powyżej 18 lat mogą zarezerwować również kurs dla dorosłych w naszej szkole w St. Julian's.

Rekomendujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia medycznego

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

W okresie wakacyjnym oferujemy przeloty na Maltę liniami czarterowymi.

Kup bilety Air Malta WAW-MLA-WAW u nas za 1490 zł!

Dotyczy lotu z 20-kilogramowym bagażem rejestrowany + bagaż podręczny

Mamy jeszcze bilety w terminach:

24.06-26.08

Przy tym samolocie potrzebny jest 1 dodatkowy nocleg. Koszt dodatkowego noclegu przy zakwaterowaniu w Rodzinie goszczącej: 450 PLN, w Club Village (pokój 3-ososbowy) : 521 PLN, w Club Village (pokój 2-ososbowy) : 561 PLN, w Rezydencji: 650 PLN

Zarezerwuj obóz w St. Paul's Bay

Ważne informacje

Transfer: z/na lotnisko Malta International Airport (MLA) o każdej porze w dzień przyjazdu i wyjazdu. (Transfer z i na lotnisko +250 zł)

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursy w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy odpłatnie, wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

*/