Obozy z językiem angielskim za granicą

Czy wiesz, że na świecie funkcjonuje ponad 6000 języków? Który z nich jest najpopularniejszy? Oczywiście język angielski! Dla około 330 milionów osób jest to język ojczysty, a posługują się nim miliony osób na całym świecie. Najbardziej efektywnym sposobem na poprawę znajomości języka angielskiego jest uczestnictwo w młodzieżowym obozie z językiem obcym za granicą. Jeśli więc nadal nie masz planów na nadchodzące Lato, nie wahaj się - wyjedź na wakacje z angielskim! Im wcześniej nauczysz się dobrze mówić po angielsku, tym lepiej.

Język angielski odgrywa ważną rolę w życiu prywatnym oraz zawodowym.

Obozy z językiem angielskim są zatem najchętniej wybieranymi przez młodzież obozami językowymi. Nauka, zabawa, podróże, nowe znajomości, imprezy i natychmiastowe efekty nauki! Z nami zaczniesz swobodnie rozmawiać po angielsku!

Kurs angielskiego dla młodzieży to też doskonały pomysł na prezent na 18. urodziny czy na spędzenie wakacji na obozie z językiem angielskim.

  • Szybka nauka!
  • Już od 13 roku życia
  • Tylko native spekarzy

Obozy młodzieżowe z językiem angielskim

Wybierz miejsce, do którego chcesz wyjechać na angielski obóz językowy za granicę zgodnie ze swoimi preferencjami. Posiadamy szkoły angielskiego na Malcie, w Anglii, w Kanadzie, w USA, a nawet w Niemczech, więc możesz wybrać obóz angielskiego dla młodzieży.

Nasze kursy prowadzona są na wszystkich poziomach od początkującego po zaawansowany, a w zależności od liczby lekcji oferujemy kursy standardowe i intensywne. Dla osób powyżej 18 lat oferujemy kursy angielskiego dla dorosłych.

Nauka w jednej ze szkół Sprachcaffe jest niezapomnianym doświadczeniem i na długo pozostanie w Twojej pamięci! Sam wybierz, kiedy i gdzie chcesz przeżyć swoją językową przygodę z angielskim!

Kurs języka angielskiego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy z języka angielskiego w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

Dlaczego nauka angielskiego na obozach młodzieżowych za granicą?

Na obozie młodzieżowym z językiem angielskim spędzisz niezapomniane wakacje, spotkasz sympatycznych rówieśników i poznasz kulturę, mentalność oraz gościnność mieszkańców kraju, do którego się wybierzesz.

W ofercie Sprachcaffe na pewno znajdziesz idealny zagraniczny obóz językowy! To co nas wyróżnia to proste formalności, kreatywne podejście do nauki, profesjonalni nauczyciele, aktualne materiały do nauki, a dla stałych klientów atrakcyjne rabaty! Przyłącz się do rozmowy w szkole angielskiego Sprachcaffe!

Dlaczego warto pojechać na obóz językowy do Anglii?

Obozy językowe - wszystko w pakiecie

Zakwaterowanie, jedzenie, transfer z lotniska, kurs angielskiego, wycieczki i opieka w pakiecie.

Certyfikowane obozy języka angielskiego

Idealne połączenie obozu i kursu angielskiego.

Bez pośrednika.

38 lat doświadczenia w nauczaniu

Ponad 55 000 kursantów rocznie może potwierdzić, że oferujemy coś więcej niż tylko wysokiej jakości kurs angielskiego.

Ucz się języków podczas zabawy

Nauka jest relaksująca - w małych grupach, w których wszyscy czują się komfortowo.

Twój sukces w nauce jest gwarantowany!

Najważniejsze informacje w zasięgu ręki

Całkowicie bezpłatny, ale pełny ważnych informacji: oferowane języki, miejsca docelowe, rózne rodzaje kursów i zakwaterowania.

Zamów bezpłatny katalog

*/