1 tydzień: od 4730zł

W cenie kurs standardowy, zakwaterowanie z wyżywieniem, transfer lotniskowy, animacje, opieka

Sprawdź oferty!

Obozy języka francuskiego w Paryżu

Paryż miasto świateł i zakochanych, jedna z najpiękniejszych stolic europejskich, zwana zresztą "stolicą świata" to najczęściej odwiedzane miasto na kuli ziemskiej! Przebywając w tej metropolii, spacerując uliczkami wypełnionymi licznymi zabytkami, pomnikami i wspaniałą architekturą, poczujesz się jakbyś odbywał podróż w czasie.

Paryż jest modny, nowoczesny i pełen życia - pobyt ze Sprachcaffe w Paryżuto o wiele więcej niż tylko nauka! Sztuka, muzyka, teatr, moda, literatura i architektura – to wszystko przyciąga do stolicy kreatywne osoby, które stworzyły niepowtarzalny klimat tego miasta oraz liczne, kulturalne opcje spędzania czasu wolnego!

Paryż to ikoniczne budowle jak Wieża Eiffla, majestatyczna odbudowywana katedra Notre Dame, Łuk Triumfalny czy wieża Montparnasse oraz wypełnione zakochanymi bulwary wzdłuż Sekwany. Poczuj klimat tego cudownego miasta, spróbuj wybornych francuskich naleśników - crepes, francuskiego wina, serów i chrupiących bagietek podczas pikniku na Polach Elizejskich i przełam swoją barierę językową już w tydzień i zacznij mówić po francusku!

  • Wiek: 15-21 lat
  • Liczne rozrywki i możliwości spędzania czasu wolnego
  • Dobra szkoła dla rozpoczynających naukę. Poziomy: od zera do B1

 

W cenie kursu 2 tygodniowego w Paryżu darmowa wycieczka całodniowa!

Wersal – miejscowość z zespołem paryskich pałaców i ogrodów przyciągająca miliony turystów z całego świata. Pałac w Wersalu zaprojektowali najwybitniejsi królewscy architekci a w 1682 roku stał się on rezydencją króla. Z powodu swojej elegancji, piękna i imponującego rozmiaru Pałac Wersalski uważany jest za 3 największą atrakcję turystyczną Francji. 

Pobyt na obozie językowym w Paryżu to spełnienie marzeń! Wystarczy dzień spędzony na Polach Elizejskich, w Luwrze czy w pobliżu Wieży Eiffla, aby zakochać się w Paryżu. Ze Sprachcaffe będziesz mógł zyskać znacznie więcej… Nasz obóz to połączenie nauki jak i wypoczynku, a wszystko to w gronie młodych osób z całego świata.

Masz ponad 18 lat? sprawdź kursy językowe w Paryżu.

 

Szkoła średnia we Francji

Chcesz żyć jak prawdziwy Paryżanin? W takim razie mamy coś dla Ciebie: Pobyt w liceum w Paryżu pozwala na doskonalenie francuskiego i poznawanie różnorodnego miasta. Dowiedz się więcej o pobycie w szkole średniej we Francji.

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w stolicy Francji?

Paris, Paris

Paryż to historyczne, kulturalne, artystyczne i ekonomiczne centrum Francji, oraz idealne miejsce do nauki francuskiego.

Centralnie położona szkoła w odległości spaceru od wielu muzeów, restauracji, butików i barów.

Francuski 24/7

Pół dnia w szkole, a po lekcjach dodatkowe zajęcia w międzynarodowej grupie. Używaj francuskiego w praktyce!

Dobra szkoła

Dobra szkoła francuskiego z jasnymi klasami, komfortowym salonikiem dla studentów, biblioteką i kącikiem internetowym.

Dlaczego młodzieżowy obóz języka francuskiego w Paryżu?

Poznaj Paryż i Paryżanów, Francję i Francuzów! Nasz obóz młodzieżowy w Paryżu to wyjątkowe doświadczenie językowo-kulturowe. Na kursach językowych będziesz uczyć się francuskiego od wykwalifikowanych native speakerów i jednocześnie korzystać z uroków miasta zakochanych. Do Paryża bez problemu można dolecieć tanimi liniami lotniczymi, które oferują coraz bardziej atrakcyjne ceny lotów. Przyjedź i poznaj miasto pachnące świeżymi bagietkami i ekskluzywnymi perfumami! Obóz językowy w Paryżu jest inwestycją w Twoją przyszłość oraz szansa na nawiązanie międzynarodowych znajomości! Sprachcaffe zaprasza do rezerwacji!


Nasza szkoła językowa w Paryżu

Szkoła Sprachcaffe w Paryżu położona jest na spokojnej ulicy w południowo-wschodniej części 9 dzielnicy “Arrondissement de l’Opera”. W pobliżu znajduje się centrum Boulevard Hausmann, gdzie znaleźć można wiele restauracji, kawiarni, sklepów i butików. Blisko szkoły znajduje się również m.in. Paryska Opera.

Dzięki dobrej lokalizacji szkoły, od razu po zajęciach będziesz mógł rozpoczynać samodzielne eksplorowanie miasta. Będziesz mógł również odpocząć w pobliskich kawiarniach, na świeżym powietrzu i po prostu wsłuchiwać się w osoby mówiące po francusku! Szkoła znajduje się na parterze budynku i posiada 8 jasnych sal lekcyjnych z wyposażeniem audio-video, salę do wypoczynku, bibliotekę i kącik komputerowy. W szkole dostępny jest również bezprzewodowy internet. Obóz Sprachcaffe w Paryżu dla młodzieży to kilka tygodni prawdziwego francuskiego życia, które zapamiętasz na długo.

Poznaj naszą szkołę

Nauka języka francuskiego dla młodzieży

Nauka francuskiego w Paryżu ze Sprachcaffe to szybkie postępy, relaksująca atmosfera i osłuchanie się z językiem 24h na dobę. Nasz kurs standardowy to 4 godziny lekcyjne dziennie - wystarczająco aby uczynić duże postępy w nauce ale też skorzystać z wszelkich dobrodziejstw tego pięknego miasta jakim jest Paryż.

Przed przyjazdem do Paryża wypełnisz test językowy on-line, dzięki któremu określimy Twój obecny poziom językowy i wybierzemy odpowiednią dla Ciebie grupę zaawansowania. Na zakończenie kursu językowego otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach.

Poznaj naszych nauczycieli

Mr Jacques Button prowadzi naszą szkołę w Paryżu już od 1998 r. Wcześniej pracował jako nauczyciel i dyrektor paryskiej szkoły średniej. Jacques ukończył studia ekonomiczne, prawnicze i psychologiczne a prywatnie pochłania niezliczone ilości książek. Jaqcues jest rodowitym Francuzem z krwi i kości i jest uwielbiany przez swoich uczniów.

Rodzaje kursów w Paryżu

Kurs standardowy

20 lekcji 
Min. czas: 2 tygodnie
Wielkość grupy: do 15 osób

* 1 lekcja = 45 minut

Lekcje na naszych kursach francuskiego w Paryżu składają się głównie z konwersacji, dzięki czemu zdobędziesz większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie poszerzysz również swoje słownictwo, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej rozumieć teksty w języku francuskim.

Język francuski będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmowy w tym języku z mieszkańcami oraz innymi uczniami naszej szkoły. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ty będziesz zaskoczony szybkimi postępami!


Opcje zakwaterowanie w Paryżu

Podczas naszego obozu z językiem francuskim w Paryżu będziesz zakwaterowany w rezydencji. Zapewniamy tu pokoje trzyosobowe. Pokój możesz dzielić ze swoim przyjacielem lub być zakwaterowany z innym uczniami z naszej szkoły. W ten sposób będziesz mieć możliwość rozmowy po francusku również po zajęciach.

Podczas pobytu w Paryżu w miejscu zakwaterowania otrzymasz pełne wyżywienie, dzięki czemu będziesz mieć zapewnioną energię na intensywne dni wypełnione nauką i zwiedzaniem. Lunch otrzymasz w formie suchego prowiantu i będziesz mógł go zjeść razem z innymi uczniami w szkole, natomiast śniadanie i kolację będziesz jeść w rezydencji, w której będziesz mieszkać.

Gdzie chcesz mieszkać w Paryżu?

Rezydencja

Pokój 3-osobowy
Pełne wyżywienie


Obozy w Paryżu – zajęcia dodatkowe

Czy chciałbyś uczestniczyć w niezapomnianym obozie językowym dla młodzieży w Paryżu? W takim razie powinieneś wybrać obóz językowy Sprachcaffe, na którym spędzisz niezapomniane chwile i osiągniesz znaczne postępy w nauce. Prawie każde popołudnie lub wieczór, po Twoich lekcjach francuskiego, będą wypełnione różnorodnym programem zajęć dodatkowych.

Nie wszystkie zajęcia dodatkowe są obowiązkowe. Zajęcia zawsze obowiązkowe to m.in: impreza powitalna, spotkania w grupie, wycieczki. Inne zajęcia będą indywidualnie już do wyboru z minimum 2 zajęć.

Darmowe wycieczki w Paryżu:

  • Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
  • Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2  półdniowe
  • Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe

W ramach zajęć dodatkowych, Sprachcaffe oferuje różnorodne formy rozrywki począwszy od sportu, jak na przykład piłka nożna i kręgle, poprzez urozmaicony program wieczorny, kino na powietrzu i imprezy, po zwiedzanie Paryża oraz wycieczki do Luwru, na Wieżę Eiffla i do Notre Dame. W weekendy organizujemy wycieczki do Wersalu czy do "Parque de la Science“. Paryż to również raj dla miłośników mody i zakupocholików. To tu znajdują się najsłynniejsze i najdroższe butiki znanych projektantów takich jak Hermès, Chanel, Dior czy Cartier. Nie trzeba być jednak milionerem żeby zaszaleć w słynnych paryskich centrach handlowych jak np.: “Les Halles” z ok. 200 butikami czy znana “Galeries Lafayette”. Większość sklepów w Paryżu otwarta jest w godzinach od 9:00 lub 10:00 do 19:00.

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka zapoznawcza

Wieczorem:
Przyjęcie powitalne

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka Notre Dame

Wieczorem:
Czas wolny

Środa

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka - Pola Elizejskie

Wieczorem:
Wieczór filmowy

Czwartek

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka Sacre-Coeur

Wieczorem: 
Czas wolny

Piątek

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka Wersal

Wieczorem:
Rejs po Sekwanie

Sobota

Rano:
Czas wolny

Po południu:
Wycieczka Luwr

Wieczorem:
Czas wolny

Niedziela

Rano:
Czas wolny

Po południu:
Czas wolny

Wieczorem:
Czas wolny

 

Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mają gwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników Sprachcaffe jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Mogą oni jednak brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.


Ceny i terminy kursów w Paryżu

Romantyczny Paryż, młodzież z całego świata, efektywna nauka francuskiego i smak przygody! Zobacz ceny i terminy naszych obozów w Paryżu poniżej i znajdź dla siebie najlepszą opcję!

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

Osoby powyżej 18 lat mogą zarezerwować również kurs dla dorosłych. Zobacz kursy dla dorosłych w Paryżu.

<link polski bilety-lotnicze.htm internal-link>✈ Chcesz zarezerwować bilet lotniczy? Napisz >> tutaj

 

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

 

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Zarezerwuj swój obóz językowy w Paryżu

Ważne informacje

Transfer:  z/na lotnisko Charles de Gaulle (CDG) lub Orly (ORY) w godzinach 9 – 17. Zobacz lotniska.

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd jest w niedzielę, kurs rozpoczyna się w poniedziałek, wyjazd jest w sobotę.

*/