🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Twoje kroki do sukcesu ! - Analiza

Sprawdź swoją znajomość języka, zobacz na jakim jesteś aktualnie poziomie.

Pierwszego dnia kursu każda szkoła przeprowadza test, który kwalifikuje uczestników do grup o odpowiednim poziomie. Przed wyjazdem radzimy sprawdzić orientacyjnie swój poziom znajomości języka oraz cel, który chcesz osiągnąć, a także zaplanować ilość czasu, jaką możesz zainwestować w kurs.

Poniższa tabela pomoże Ci wybrać długość kursu odpowiednią do poziomu, jaki chcesz osiągnąć. Schemat bazuje na kursie intensywnym, obejmującym 30 lekcji tygodniowo i jest schematem orientacyjnym, ponieważ rezultaty zależą także od indywidualnych czynników, jak wiek czy uzdolnienia

GWARANCJA JAKOŚCI

Posiadamy 25 lat doświadczenia w organizacji kursów językowych za granicą i wiemy, co decyduje o dobrej jakości wyjazdu językowego. Gwarantujemy szkoły w atrakcyjnym otoczeniu, profesjonalnych lektorów i sympatyczną kadrę pracowników

OBECNY POZIOM

  • C2 - BIEGŁY: Znając perfekcyjnie gramatykę i słownictwo, porozumiewasz się prawie tak płynnie jak native speaker.
  • C1 - ZAAWANSOWANY: Porozumiewasz sie płynnie i pewnie, tylko w pewnych sytuacjach brakuje Ci słownictwa. Potrafisz wyrazić swoją opinię i argumentować.
  • B2 - WYŻSZY ŚREDNIOZAAWANSOWANY: Twoja kompetencja językowa pozwala na dyskutowanie codziennych tematów i uczestniczenie w konwersacji. Rozpoznajesz ponadto niuanse językowe.
  • B1 - ŚREDNIOZAAWANSOWANY: Dobrze rozumiesz niespecjalistyczne teksty, posługujesz się bardzo dobrze gramatyką.
  • ŚREDNIOZAAWANSOWANY: Potrafisz spontanicznie komunikować się w każdej sytuacji, pisać listy i czytać proste artykuły prasowe.
  • A2 - ŚREDNIOZAAWANSOWANY NIŻSZY: Jesteś w stanie rozmawiać na tematy dotyczące codziennych aktywności, używając podstawowych konstrukcji gramatycznych. Rozumiesz proste wiadomości, instrukcje i polecenia.
  • A1 - PODSTAWOWY: Nawet jeśli jesteś absolutnym początkującym i nie znasz ani jednego słowa w obcym języku, z nami szybko zaczniesz porozumiewać się w codziennych sytuacjach.

TWÓJ CEL

1. Rozwiń skrzydła:Chciałbyś rozumieć i wyrażać się w języku obcym wykorzystując również niuanse językowe. Chcesz posługiwać się językiem przy przedstawianiu skutecznych prezentacji. Możliwe, że będziesz chciał wykorzystywać język w celach naukowych.

2. Rozkręć się: Chcesz wyrażać się bez wysiłku i bez konieczności myślenia w swoim języku ojczystym. Starasz się rozumieć rozmawiających ze sobą oraz w mediach native speakerów i próbujesz wysławiać się w podobny sposób.

3. Przyspiesz: Twoim celem jest radzenie sobie w większości sytuacji posługując się językiem obcym. Chcesz z łatwością wyrażać swoje myśli i opinie na wiele tematów posługując się rozwiniętym słownictwem i gramatyką.

4. Sięgnij dalej: Chciałbyś z łatwością i z większą płynnością rozmawiać z native speakerami. Chcesz komunikować się spontanicznie i skutecznie na tematy ogólne i/lub abstrakcyjne.

5 Postęp: Twoim celem jest nauczenie się często używanych wyrażeń, rozmawianie o swoim życiu, pracy, rodzinie i innych codziennych tematach

6. Wystartuj: Chcesz umieć mówić o sobie, zadawać pytania i odpowiadać na proste pytania, znać podstawowe zwroty i komunikować się z innymi wykorzystując podstawową gramatykę i słownictwo

 

Zaplanuj osiągnięcie celu na podstawie tabeli poniżej:

 

Twój obecny poziom/ Cel654321
C2 - BIEGŁY2 tyg.-----
C1 - ZAAWANSOWANY4 tyg.2 tyg.----
B2 - WYŻSZY ŚREDNIOZAAWANSOWANY6 tyg.4 tyg.2 tyg.---
B1 - ŚREDNIOZAAWANSOWANY12 tyg.6 tyg.4 tyg.2 tyg.--
A2 - ŚREDNIOZAAWANSOWANY NIŻSZY24 tyg.12 tyg.6 tyg.4 tyg.2 tyg.-
A1 - PODSTAWOWY48 tyg.24 tyg.12 tyg.6 tyg.4 tyg.2 tyg.
POCZĄTKUJĄCY-48 tyg.24 tyg.12 tyg.6 tyg.4 tyg.