Językowa podróż na Maltę w czasach pandemii

Nareszcie można znowu wybrać się na wycieczkę językową na Maltę! Nasza szkoła językowa Sprachcaffe zostanie ponownie otwarta 1 czerwca 2021 roku. Oczekujemy na wielu uczniów, którzy chcieliby nauczyć się języka angielskiego i jednocześnie spędzić niezapomniane wakacje z międzynarodowymi uczestnikami na różnorodnej wyspie. W Sprachcaffe opracowaliśmy kompleksową koncepcję bezpieczeństwa, która umożliwia beztroskie wakacje na Malcie. Dowiedz się również, jak możesz zaoszczędzić do 300 € w ramach językowych podróży na Maltę!

Gotowi na wakacje 2022!

Również w tym roku będzie można cieszyć się Maltą w ramach wakacyjnych podróży! Dzięki naszej rozbudowanej koncepcji bezpieczeństwa umożliwiamy kursantom na naszych kursach bezpieczną podróż! Obejmuje to między innymi lekcje na świeżym powietrzu, przepisy dotyczące dystansu i higieny, a także dalsze przestrzeganie naszego certyfikowanego protokołu. W naszym legendarnym kampusie Sprachcaffe z przestronnymi terenami zewnętrznymi Twoja podróż na Maltę będzie wspaniałym przeżyciem nawet w nowych warunkach! Dowiedz się więcej o naszej koncepcji wakacji »

Zarezerwuj wycieczkę językową na Maltę i otrzymaj do 300 €!

Spędź niezapomniane wakacje w 2021 roku, naucz się angielskiego i otrzymaj 10 € za każdy dzień spędzony na Malcie! Malta Tourism Authority zapewnia w sumie 1 milion euro i wspiera studentów języków obcych, którzy przebywają na Malcie od 15 do 30 nocy, przyznając codziennie voucher o wartości 10 euro, który można wydać w różnych sklepach na wyspie! Zapewnij sobie miejsce i zarezerwuj wycieczkę językową »
Przez cały rok możesz zwiedzić Maltę podczas kursu językowego za granicą. Na naszym kampusie, z jego przestronnymi terenami zielonymi i basenem, będziecie mogli cieszyć się swoją podróżą językową na Maltę nawet w nowych warunkach. Dlatego też dostosowaliśmy naszą koncepcję wakacji do nowych wyzwań. Dowiedz się więcej jak wygląda nowa normalność w Sprachcaffe!

Koncepcja bezpieczeństwa szkoły językowej Sprachcaffe na Malcie została uznana przez maltańskie władze w ramach "Certified Compliant COVID-19 Safety Protocol". Oznacza to, że mamy certyfikowany katalog środków, aby utrzymać ryzyko Covid-19 na jak najniższym poziomie. Mamy jasne procedury i wzorce zachowań, a wszyscy nasi pracownicy zostali przeszkoleni.

Więcej informacji o tym certyfikacie można znaleźć na stronie mta.com.mt.

Niesamowicie cieszymy się, że pracownicy naszej szkoły są już zaszczepieni!
Liczba potwierdzonych przypadków zachorowań na koronawirusa zdecydowanie maleje.
Wybierz wyjazd językowy na Maltę dopasowany do Twoich potrzeb!

Obóz młodzieżowy

Jeśli masz ochotę spędzić wspaniałe wakacje w międzynarodowym gronie nastolatków, a tym samym podszkolić swój angielski, sprawdź naszą szkołę w St. Julian's lub St. Paul's Bay!

Kurs dla dorosłych

Marzy Ci się urlop w ciepłym kraju, a do tego potrzebujesz podszlifować swój angielski? Możesz to połączyć w ramach naszego kursu dla osób dorosłych. Sprawdź kampus w St. Julian's.