★ Viareggio ★

Najlepsze włoskie wakacje

Młodzieżowy obóz językowy we Włoszech

Wszystkich chętnych do nauki języka włoskiego zapraszamy na nasz obóz językowy we Włoszech. Kursy włoskiego dla młodzieży są idealnym pomysłem na spędzenie wakacji 2018, łącząc przyjemne z pożytecznym. Język włoski jest odzwierciedleniem włoskiego temperamentu, energii i jest najprawdopodobnie najbardziej lubianym językiem na świecie.

Uczestnicząc w obozie młodzieżowym we Włoszech szybko osiągniesz postępy w nauce, ponieważ będziesz używać języka włoskiego zarówno w trakcie jak i po zakończonych zajęciach w szkole.

Pobyt na obozie językowym we Włoszech to również okazja aby zanurzyć się we włoskiej kulturze i poznać panujące tam tradycje i zwyczaje. Włochy, kraj o charakterystycznym kształcie buta oblane są morzami: Jońskim, Liguryjskim, Tyrreńskim i Adriatyckim, należącymi do basenu Morza Śródziemnego, które tworza niepowtarzalny klimat, cudowne krajobrazy i idealne miejsce do spędzenia udanych słonecznych wakacji. Włochy umownie dzielą sie na 3 regiony: część północną kontynentalną, część południową oraz wyspy. Nasze obozy młodzieżowe odbywają się w nadmorskim Viareggio, natomiast dorośli mogą uczyć się włoskiego we Florencji.

Obóz młodzieżowy z językiem włoskim

Dlaczego właśnie językowe obozy młodzieżowe we Włoszech ze Sprachcaffe?

Nasze efektywne kursy językowe we Włoszech to nie tylko nauka włoskiego, ale również szansa na poznanie Włoch. We Włoszech bardzo łatwo nawiążesz nowe znajomości! Podczas kursu językowego poznasz Włochów, ich niesamowity temperament i będziesz mógł delektować się ich znaną na całym świecie, pyszną kuchnią. Weź udział w jednym z naszych fantastycznych programów nauki włoskiego dla młodzieży we Włoszech! Sprachcaffe zaprasza na efektywne wakacje językowe w ciepłych i słonecznych Włoszech!

Kurs języka obcego online

Cały czas jesteśmy dla Was online! Wszystkie nasze kursy językowe możliwe są bez wychodzenia z domu w internecie.

Zaprojektuj swój kurs online

*/