Kursy chińskiego w Szanghaju

Nauka w Szanghaju
  • Nauczyciele - native speakerzy
  • Test poziomujący i certyfikat w cenie
  • Program nauczania dostosowany do kursantów
  • Kursy standardowe, intensywne i indywidualne

Kursy chińskiego oferowane w Szanghaju odbywają się od poniedziałku do piątku w naszej szkole zlokalizowanej w samym centrum miasta. Nasi wysoko wyspecjalizowani i zmotywowani nauczyciele, którzy są native speakerami są  zawsze pomocni i dostępni zarówno na zajęciach jak i po nich aby odpowiadać na pytania i wątpliwości kursantów.

Zajęcia prowadzone w szkole Sprachcaffe różnią się od lekcji, które być może pamiętasz ze szkoły. Nasze lekcje idą z duchem czasu, stosujemy innowacyjne metody nauczania indywidualnie dostosowane do zainteresowań i umiejętności danej grupy lub osoby. Grupa zajęciowa liczy maksymalnie 10 osób, a nauczyciele kładą duży nacisk na komunikację i swobodne wypowiadanie się. W ten sposób łatwo zapamiętasz i utrwalisz nowo poznane słownictwo i struktury gramatyczne. Gwarantujemy znaczne postępy w krótkim czasie!

 

Liczba lekcji w tygodniu*

Minimalny okres

Wielkość grupy

 

Kurs Standardowy

20

2 tygodnie

do 10 osób

Szczegóły

Kurs Intensywny

30

1 tydzień

do 10 osób

Szczegóły

Zajęcia indywidualne

20 lub 30

1 tydzień

1 osoba

Szczegóły

* 1 lekcja = 45 minut

Minimalny wiek uczestników kursu to 18 lat. Aby wyjechać na kurs do Szanghaju będziesz potrzebował wizy, którą uzyskasz w ambasadzie Chin w Twoim kraju.

W dniu rozpoczęcia naszego kursu chińskiego w Szanghaju zostaniesz poproszony o wypełnienie testu językowego, na podstawie wyników którego zostaniesz przydzielony do odpowiedniej grupy zaawansowania. Pod koniec kursu otrzymasz nasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie.