✓ Francja

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Biznesowe kursy języka francuskiego

Od wielu lat Francja pełni ważną rolę na arenie politycznej, ale także gospodarczej. To nie przypadek, że wiele firm nawiązuje relacje z instytucjami działającymi na terenie Francji. Francuski stał się jednym z najważniejszych języków urzędowych w Europie i stał się niezbędny do komunikacji z organizacjami międzynarodowymi i zagranicznymi partnerami biznesowymi.

W takich przypadkach oznacza to również, że w pracy często ma się kontakt z francuskimi współpracownikami. Zrozumienie i mówienie po francusku w życiu zawodowym to ekscytujące wyzwanie. Dlatego pracodawcy lubią widzieć, jak mówisz w tym języku i chcą, byś kontynuował naukę.

Nawet jeśli masz już dobrą znajomość języka w codziennych sytuacjach, zauważysz, że w życiu zawodowym czasem ważne są inne priorytety językowe. Pokażemy Ci, jak uczyć się specjalistycznego francuskiego i sprytnie go stosować. Od pierwszych kroków w codziennej komunikacji do języka negocjacji, pomagamy Ci czuć się pewnie w życiu zawodowym, szczególnie jeśli chodzi o język francuski.

Dzięki Sprachcaffe podróżujesz do Francji, Kanady lub Maroka, poznajesz ludzi z całego świata, poznajesz nową kulturę i po prostu uczysz się francuskiego. Nie tylko zdobywasz wspaniałe doświadczenia i zdobywasz nowe umiejętności językowe, ale także otrzymujesz certyfikat potwierdzający udział w kursie językowym.
  • Popraw znajomość biznesowego francuskiego za granicą
  • Biznesowe kursy dopasowane do Twoich potrzeb
  • Kursy języka francuskiego w 2 szkołach językowych

Miejsce

3 państwa: Kanada, Francja, Maroko. W każdej z tych wyjątkowych destynacji nowoczesna szkoła językowa.

Nauka 24/7

Uczysz się języka tam, gdzie używa się go na co dzień. Dzięki temu, nauka trwa także po lekcjach.

Wybór kursów

W naszych szkołach wybierzesz kurs na miarę swoich potrzeb. Zapewnimy odpowiedni poziom i zakres materiału.

(Do)finansowanie

Warto dowiedzieć się u swojego pracodawcy, czy jest możliwość zdobycia (do)finansowania do kursu językowego.

Francuski jest jednym z najważniejszych języków w Europie i oficjalnym językiem wielu organizacji międzynarodowych, a także w niektórych kręgach biznesowych. Nasze biznesowe kursy francuskiego za granicą pozwolą Ci swobodniej posługiwać się językiem francuskim w pracy – od podstawowych, prostych elementów konwersacji do skomplikowanych zwrotów używanych w negocjacjach biznesowych.

W Sprachcaffe oferujemy biznesowe kursy francuskiego za granicą zorientowane na osiągnięcie celu i efektywne nauczanie przez profesjonalnych nauczycieli, co potwierdza nasze 30 letnie doświadczenie. Nasi nauczyciele języka francuskiego, którzy są native speakerami posiadają profesjonalne przygotowanie do nauczania osób dorosłych. Podczas nauczania, bierzemy pod uwagę Twoje oczekiwania i poziom jaki prezentujesz tak więc wybierając biznesowy kurs francuskiego za granicą ze Sprachcaffe Twój sukces jest gwarantowany.

Biznesowy kurs francuskiego we Francji

Biznes po francusku w Paryżu

Francuski w Stolicy Miłości

Język francuski oczywiście wywodzi się z Francji i jest tu pierwszym i jedynym językiem narodowym. Ponadto Francja oferuje różnorodne i urokliwe krajobrazy, łagodny klimat oraz unikalne dziedzictwo artystyczne i kulturowe. Poznaj język francuski, kulturę i historię!

Wakacje edukacyjne możesz spędzić w stolicy, czyli romantycznym Paryżu lub urokliwym nadmorskim mieście Nicei pośrodku Lazurowego Wybrzeża. Oba miasta mają swoje zalety. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i wysokiej jakości kursom językowym Sprachcaffe we Francji i po prostu spróbuj sam. Zabierzesz do domu niezapomniane wrażenia.

W obu miastach możesz wziąć intensywny kurs, w którym szybko i skutecznie uczysz się francuskiego w 30 lekcjach tygodniowo. Ponadto oferujemy również bardzo intensywny kurs. Zawiera 10 dodatkowych jednostek tygodniowo. Możesz pogłębić i zintensyfikować to, czego się nauczyłeś. Obejmuje to lekcje indywidualne i grupowe. Lekcje grupowe koncentrują się na gramatyce, słownictwie i retoryce. Na lekcjach indywidualnych nauczyciel języka może indywidualnie dostosować Twoje potrzeby i pomóc w usunięciu słabości.

Biznesowy kurs francuskiego w Kanadzie

Biznesowy francuski w Montrealu

Dwujęzyczna metropolia

Ciągnie cię na drugi koniec świata? Tam też możesz spędzić urlop i wziąć udział w kursie językowym. W Kanadzie panują dwa języki urzędowe: angielski i francuski. Jest to idealne miejsce na kurs języka francuskiego. Kanadyjczycy to bardzo otwarci i przyjaźni ludzie, powitają cię z otwartymi ramionami i łatwo będzie Ci nawiązać z nimi relacje.

Nasza szkoła językowa znajduje się w mieście Montréal, które znajduje się we francuskojęzycznej prowincji Quebec. Miasto charakteryzuje się mieszanką różnych kultur: francuskiego, brytyjskiego i amerykańskiego stylu życia. Poznasz nie tylko nowy język, ale także wielu nowych ludzi różnych narodowości.

Podczas kursu językowego możesz wybierać między kursem intensywnym, superintensywnym lub łączonym. Kursy różnią się liczbą jednostek tygodniowo lub, w przypadku kursu łączonego, tym, że są połączeniem lekcji indywidualnych i grupowych. Jednak komunikacja ustna jest zawsze na pierwszym planie. Dzięki temu optymalnie przygotowujemy Cię do spotkań, negocjacji i prezentacji.

Biznesowy kurs francuskiego w Maroko

Biznes po francusku w Rabacie

Metropolia o Orientalnym Klimacie

>> Więcej »
Również w Maroku, oprócz arabskiego, językiem urzędowym jest francuski. Marokańczycy mówią nim płynnie i używają go w życiu codziennym. Zarezerwuj wakacje językowe w Maroku i poznaj urzekającą historię, żywe tradycje i niezwykłą gościnność Maroka!

W Maroku nasza szkoła językowa znajduje się w Rabacie. Stolica Maroka od razu Cię oczaruje. Tutaj możesz doświadczyć fascynacji Orientem w cudownym wakacyjnym raju. Fantastyczne plaże, śródziemnomorski klimat, spektakularne krajobrazy i ekscytująca kultura sprawiają, że Rabat jest wszechstronnym celem podróży.

Możesz wybierać spośród różnych kursów językowych: intensywnego, bardzo intensywnego lub łączonego. Szczególną cechą Rabatu jest to, że możesz nie tylko wybrać kurs łączony, który łączy lekcje indywidualne i grupowe, ale także kurs łączony, który łączy kursy języka francuskiego i arabskiego. Możesz nauczyć się dwóch nowych języków lub poszerzyć swoją wiedzę!