2 tygodnie: od 3900 zł

W cenie: kurs standardowy, zakwaterowanie, opłaty rejestracyjne, test kwalifikujący i dyplom ukończenia kursu

Sprawdź oferty!

Nauka języka hiszpańskiego w Madrycie

Podróżowanie jest najlepszą nauką! Uczysz sie wtedy i spontanicznie i z przyjemnością wszystkimi zmysłami jednocześnie! Dlatego najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem nauki hiszpańskiego jest przebywanie właśnie w Hiszpanii. Szkoła hiszpańskiego w Madrycie zaprasza na efektywną i szaloną naukę hiszpańskiego w stolicy Hiszpanii, Madrycie.

Madryt to pełne energii miasto będące jednocześnie centrum kultury, sztuki, muzyki i mody. To miasto jest pełne życia: Madrileños rozmawiają w kawiarniach, barach i klubach, ciesząc się sobą i pięknym miastem. Poznaj miasto i jego mieszkańców.

Dlaczego warto pojechać na kurs hiszpańskiego do Madrytu?

Stolica

Hiszpańskie centrum władzy politycznej o międzynarodowym stylu i niepowtarzalnej atmosferze.

Zabytki

Madryt oferuje wiele atrakcji kulturalnych, takich jak Museo del Prado, Palacio Real czy targ Mercado de San Miguel.

Hiszpania

Połącz Madryt i Barcelonę lub Madryt. Poznaj najatrakcyjniejsze miasta w Hiszpanii.

Centrum

Dokładnie w środku Madrytu jest ... nasza szkoła językowa! Idealna lokalizacja, by zwiedzać miasto.

Jakość prowadzonych kursów w naszej szkole potwierdza akredytacja

Hiszpański w Madrycie

Podróżowanie jest nauką... dlatego w Sprachcaffe wierzymy, że najłatwiejszym i najefektywniejszym sposobem nauki języka jest przyjechanie do kraju, w którym danym językiem mówi się na co dzień; zapraszamy Cię, żebyś sprawdził czy to prawda podczas nauki z Nami - Efektywna i szaona nauka hiszpańskiego w Madrycie.

Madryt - to miejsce, w którym możesz niemalże dotknąć duszy. Pełna energii stolica jest centrum kultury, muzyki i mody. Nawet o czwartej rano miasto jest pełne życia: Madrileños rozmawiają w kawiarniach, barach i klubach, ciesząc się sobą i pięknym miastem.

Jak wygląda pobyt w Madrycie?

Kurs hiszpańskiego w Madrycie to szansa na poznanie hiszpańskiego stylu życia. Madryt znajduje się w samym sercu Półwyspu Iberyjskiego i jest atrakcyjną mieszanką katolickiej tradycji, hiszpańskiej historii i nowoczesnego stylu życia.  Nasze kursy w Madrycie są bardzo różnorodne i oferują dla każdego coś odpowiedniego. Różne poziomy zaawansowania jak i intensywności nauki są możliwe. Hiszpański temperament, doświadczenie Sprachcaffe i międzynarodowe grupy to właśnie wakacje z hiszpańskim w Madrycie.

Przeczytaj opinię o szkole

Dlaczego nauka w szkole Sprachcaffe w Madrycie?

Nauka języka hiszpańskiego w Madrycie to szczególne doświadczenia. Nasze kursy to możliwość nauki hiszpańskiego od lokalnych native speakerów i jednocześnie odkrywanie jednego z najbardziej ekscytujących miast w Europie jakim jest stolica Hiszpanii. Dumą Madrytu jest unikalny styl życia, połączenie nowoczesności z hiszpańskim spokojem. Program nauki hiszpańskiego w Madrycie jest inwestycją w przyszłość, a udział w kursie daje możliwość odwiedzenie unikalnych miejsc, zebrania doświadczenia i nawiązania nowych międzynarodowych znajomości.Sprachcaffe zaprasza na szaloną, ale zarazem efektywną naukę hiszpańskiego w stolicy Hiszpanii. Posiadamy liczne międzynarodowe akredytacje, które  najlepiej świadczą o poziomie prowadzonej nauki w Hiszpanii w szkole Sprachcaffe.


Szkoła języka hiszpańskiego w Madrycie

Szkoła hiszpańskiego Sprachcaffe w Madrycie założona została w 1990 roku i mieści się w historycznym budynku w centrum stolicy. Maksymalna wielkość grupy to 10 osób.Zajęcia językowe prowadzone mogą być na jednym z tarasów, skąd rozciąga się imponujący widok na Operę i Pałac Królewski.

Szkoła hiszpańskiego w Madrycie:

  • 7 dobrze wyposażonych sal lekcyjnych
  • Dostęp do sprzętu audio-wizualnego
  • Pokój do nauki i relaksu
  • Kącik internetowy z darmowym internetem
  • 2 tarasy, gdzie prowadzone są zajęcia
  • Szkoła blisko Puerta del Sol i muzeum 'El Prado'
  • Akredytacje: FEDELE, ALTO, WYSE, CEELE, AEEEM

Zobacz jakie kursy hiszpańskiego w Madrycie oferuje szkoła Sprachcaffe.

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Madrycie?

Edukacja w sercu miasta

Uczniowie i nauczyciele są jak jedna duża rodzina.

Panuje doskonały kulturowo-językowy miks.

Doskonałe warunki

Centralna lokalizacja.

Najważniejsze zabytki i sklepy w zasięgu ręki.

Zakwaterowanie blisko szkoły.

Dobra szkoła

Nasza szkoła jest akredytowana przez Instituto Cervantes.

Nauczyciele to native speakerzy języka hiszpańskiego.

Lokalizacja szkoły Sprachcaffe w Madrycie

Szkoła Sprachcaffe w Madrycie położona jest przy Calle Arenal, w pobliżu Puerta del Sol, jednej z najczęściej odwiedzanych części miasta i popularnego miejsca spotkań. Szkoła znajduje się w centrum. Wszystkie dobrze znane atrakcje turystyczne są w odległości spaceru, jak: Opera, Pałac Królewski, Plaza de España. Szkoła hiszpańskiego mieści się w starym budynku: grube mury oddzielają od ulicznych odgłosów, zapewniając w ten sposób spokój niezbędny do nauki.

 


Kursy języka hiszpańskiego w Madrycie

Stolica Hiszpanii - Madryt położony w centrum państwa na rzeką Manzanares zaprasza na efektywne kursy hiszpańskiego do szkoły językowej Sprachcaffe zlokalizowanej w centrum miasta. Madyt jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast turystycznie w Europie, tak więc mix kulturowo-językowy będzie Ci towarzyszył podczas pobytu na kursie językowym. Hiszpański będzie oczywiście numerem 1, gdyż tylko w tym języku będziesz się porozumiewać.

Kursy językowe w Madrycie zaczynają się od testu językowego, który wypełnisz pierwszego dnia. Jego wynik pozwoli dopasować Nam Twój poziom jezykowy, tak abyś uczestnczył w zajęciach z osobami na swoim poziomie. Czas wolny to 2 dni weekendu i wszystkie wieczory.

Zobacz jakie kursy w Madrycie oferujemy w szkole:

Oferujemy kursy języka hiszpańskiego na wielu poziomach zaawansowania. Od początkującego po bardzo zaawansowany. Najbardziej efektywna nauka to kurs trwający minimum 2-3 tygodnie. Wybór jest duży: kurs standardowy, intensywny, indywidulany czy part-time? Dopasuj go tak aby był efektywny i przyjemny dla Ciebie. Energiczne zajęcia to szansa na naukę hiszpańskiego w spontaniczny sposób wszystkimi naszymi zmysłami jednocześnie. Jakie narodowości możesz spotkać w Madrycie? Moga to być np. Niemcy, Włosi, Rosjanie, Amerykanie czy Japończycy. Zapraszamy na następujące kursy hiszpańskiego w Madrycie:

Rodzaje kursów z języka hiszpańskiego

Kurs part-time

10 lekcji tygodniowo (7,5 godziny)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 10 osób

Kurs standardowy

20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 10 osób

Kurs Egzaminacyjny DELE

20 lekcji (15 godzin) tygodniowo
Czas trwania: 8 tygodni
Wielkość grupy: do 10 osób

Kurs part-time wieczorowy

20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 10 osób
17:00 - 18:30

Kurs standardowy wieczorowy

20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 10 osób
17:00 - 20:15

Program Uniwersytecki

20 lekcji (15 godzin) tygodniowo
Czas trwania: 12 tygodni
Wielkość grupy: do 10 osób
Dodatkowa opłata: +1055 PLN

Kurs intensywny

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 10 osób

Kurs indywidualny

10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
Min. czas: 1 tydzień

* 1 lekcja = 45 minut

Minimalny wiek uczestników kursu to 18 lat. W przypadku osób w wieku 16 -  17 lat istnieje możliwość uczestnictwa w kursie na specjalne zapytanie.

Aby wziąć udział w kursie, musisz mieć ukończone 18 lat. Zgłoszenia osób w wieku 16-17 lat rozpatrujemy indywidualnie. Kurs można rozpocząć w każdy poniedziałek, z wyjątkiem kursów dla początkujących. Nie musisz się wcześniej martwić o materiał dydaktyczny: możesz go po prostu kupić w szkole językowej na miejscu lub wypożyczyć za opłatą.

Certyfikat hiszpańskiego w Madrycie

Masz możliwość przystąpienia do kursu egzaminacyjnego D.E.L.E. w Madrycie.

Przygotujemy Cię do egzaminu w trakcie 8-tygodniowego kursu egzaminacyjnego w maksymalnie 10-osobowej grupie! Opłata egzaminacyjna nie jest wliczona w cenę. Dowiedz się więcej o certyfikacie z języka hiszpańskiego tutaj »


Formy zakwaterowania w Madrycie

Dla uczestników naszych kursów z języka hiszpańskiego Sprachcaffe w Madrycie oferujemy rożne rodzaje zakwaterowania. Możesz wybrać opcję, która będzie Cinajbardziej odpowiadać; naprawdę zależy nam żeby nasi studenci czuli się komfortowo podczas kursu hiszpańskiego w Madrycie.

Wszystkie typy zakwaterowania w Madrycie dają studentom szansę na komunikowanie się z innymi osobami - mieszkańcami lub studentami językowymi, a poprzez to ćwiczenia umiejętności nabytych podczas zajęć. Jesteśmy przekonani, że możesz lepiej i na dłużej utrwalić zdobytą wiedzę, jeżeli bezpośrednio będziesz z niej korzystać.

Dostępne formy zakwaterowania w Madrycie

Rodzina goszcząca

pokój 1- lub 2-osobowy
10-30 minut od szkoły
wyżywienie BB lub HB (śniadania i obiadokolacje)

Pensjonat

pokój 2-osobowy
10-20 minut transportem publicznym od szkoły
bez wyżywienia

Rezydencja

pokój 1- lub 2-osobowy
10-20 minut od szkoły
wyżywienie BB lub HB

BB - śniadanie, HB - śniadanie i obiadokolacja, FB - pełne wyżywienie

UWAGA

W miejscu zakwaterowania może być wymagana kaucja w wysokości 75 Euro, która zostanie Państwu zwrócona w dniu wyjazdu.


Czas wolny w Madrycie

 Stolica Hiszpanii jest przepięknie położona na wyżynie Kastylijskiej nad rzeką Manzanares. Miasto oferuje unikalne atrakcje turystyczne zarówno kulturalne jak i stricte rozrywkowe. Położenie miasta na wysokości 600 m.n.p.m. pozwala podziwiać panoramę stolicy z góry - gdzie szybko można zdecydować, gdzie warto się udać.

Każdy z nas ma oczywiście inne potrzeby zarówno duszy, jak i ciała jednak wolne wieczory czy weekendy na pewno będą satysfakcjonująco wykorzystane w Madrycie przez każdą osobę. Na pewno warto zobaczyć: muzeum Prado, Pałac Królewski, Pałac Sprawiedliwości, Katedrę Almundena.
 
Dla osób kochających zakupy Madryt będzie najlepszym miejscem w Hiszpanii, gdyż gdzie jak nie w stolicy znajdziemy wszystkie międzynarodowe jak i lokalne sklepy. Szczególnie polecamy spacer na pchli targ "El Rastro".

Zajęcia dodatkowe ze Sprachcaffe

Nasi przyjaźni pracownicy w szkole hiszpańskiego w Madrycie organizują wycieczki dla studentów, jak na przykład zwiedzanie muzeów, zwiedzanie miasta, wyjścia do baru, kina, teatru. Z przyjemnością udzielą Ci wszelkich informacji i wskazówek dotyczących indywidualnego zwiedzania i atrakcji w mieście.

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
poznanie szkoły i kursantów

Wieczorem:
czas wolny

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
wycieczka po mieście

Wieczorem:
czas wolny

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Tapas

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Pałac Królewski

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Miasto nocą

Sobota

Całodniowa wycieczka

do Toledo

 

Niedziela

Wycieczka do Salamanki

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

 

Proszę pamiętać, że jest to przykładowy rozkład zajęć i może nieznacznie się zmienić. Wymienione zajęcia jak np. wycieczki fakultatywne lub inne formy aktywności mogą być dodatkowe płatne w kwocie 10 - 40 EUR.

Najważniejsze wydarzenia kulturalne w Madrycie

Poniżej przedstawiamy kilka corocznych wydarzeń w Madrycie. Te i wiele innych naprawdę warto odwiedzić! W razie pytań lub sugestii prosimy o kontakt z naszym personelem w Sprachcaffe Madryt.

Międzynarodowe Targi Sztuki (luty): ARCOmadrid to drugie co do wielkości targi sztuki współczesnej w Hiszpanii. Każdego roku miłośnicy sztuki mogą przez cały weekend podziwiać nowoczesną sztukę krajowych i międzynarodowych artystów na 4000 metrów kwadratowych.

Festimad (maj): od 1995 roku w ostatnim tygodniu maja odbywa się festiwal rocka alternatywnego Festimad, który obejmuje również kilka równoległych festiwali. Występowały tu takie zespoły jak Radiohead, Amaral, Dover, Rage Against the Machine, Beck, Cypress Hill i Molotov.

Festiwal Virgen de la Paloma (sierpień): Jeśli chcesz przeżyć tradycyjny festiwal w Madrycie, nie możesz przegapić tej ceremonii: w Madrycie obchodzony jest tydzień na cześć Madonny. Najbardziej liturgiczną częścią festiwalu jest procesja, w której tłum niesie obraz Madonny. Z tej okazji mieszkańcy noszą tradycyjne szaty i tańczą tradycyjne tańce.

Międzynarodowy Festiwal Jazzowy (listopad): Co roku w stolicy Hiszpanii odbywa się duży festiwal jazzowy pod hasłem „Jazz of Diversity”. Różni muzycy grają różnorodne koncerty jazzowe przez cały listopad.


Ceny i terminy Hiszpania, Madryt

Co jest zawarte w cenie kursu językowego?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie kursu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia (4 euro /tydzień, 15 euro depozyt)

List wizowy dla osób spoza Unii Europejskiej.

Przeloty.

Ważne! Transport na miejsce kursu nie jest zawarty w cenie.

Polecamy przeloty do Madrytu tanimi liniami lotniczymi. Siatka połączeń między lotniskami w Polsce a Madrytem jest dość dobrze rozwinięta. Linie, jakimi polecimy z Polski w dobrej cenie to m.in.: Ryanair, Wizzair, Iberia, Air Berlin, LOT.

Wybierz i zaplanuj swój kurs językowy
*/