Wakacje influencerów - spędź wakacje w szkołach Sprachcaffe, to tańsze niż myślisz

Twój plan urlopowy dalej świeci pustkami? Chciałbyś znaleźć się w tych wszystkich instagramowych miejscówkach, które oglądasz codziennie na ekranie telefonu na profilach swoich ulubionych influencerów? Malta, Maroko, Lazurowe Wybrzeże i wiele innych. Oprócz tego, jest okazja, by w tak zwanym międzyczasie podszkolić język obcy (angielski czy też coraz bardziej ceniony francuski), żeby nie stracić w oczach szefostwa... Myślisz, że Ciebie nie stać na tak fajne wakacje? Pójdziesz za to na kurs językowy do szkoły tuż za rogiem?
Może uda nam się wyprowadzić Cię z błędu, bo koszty podróży nie są zbyt wysokie. A mamy dla Ciebie nawet coś więcej - możesz połączyć super wakacje z kursem językowym. Wchodzisz w to?

Krótko i na temat: co zrobić, żeby nie przepłacić?

Pomyśl = sprawdź


Myślisz, że zagraniczny kurs językowy to zbędny luksus? Wolisz chodzić raz czy 2 razy w tygodniu na kurs w swoim mieście? Ok, Twój wybór, ale spójrz.
Stacjonarny kurs językowy to wydatek rzędu ok. 1500 zł za semestr (3000 zł za rok). Intensywność zajęć jest niewielka, bo chodzisz na nie raz w tygodniu, w domu nie masz czasu, a jeszcze czasem trafi się jakaś przerwa, ze względu na chorobę, święto, wyjazd, itp. Wyjeżdżając na kurs językowy za granicę, spędzasz na lekcji parę godzin dziennie, a po lekcji przebywasz w międzynarodowym środowisku. Języka obcego używasz wszędzie - na basenie, w restauracji, sklepie, na imprezie. Chłoniesz język wszystkimi zmysłami - totalnie się w nim zanurzasz. Płacisz niewiele więcej, a zyskujesz bardzo dużo!

Unikaj najdroższego sezonu

Nie od dziś wiadomo, że najwięcej kosztują wyjazdy w okresie wakacji. Jeśli więc masz możliwość wziąć urlop poza lipcem i sierpniem, zrób to, a zaoszczędzisz. Na pewno znajdziesz też wtedy tańsze przeloty (o tym poniżej) i być może taniej wyniesie Cię sam pobyt na miejscu. Oprócz nauki w czasie podróży ze Sprachcaffe, masz zapewniony cały pakiet usług związanych z wyjazdem. Oferujemy różne opcje zakwaterowania, kursu, wyżywienia. Z doświadczenia powiemy, że najbardziej budżetowa jest opcja z zakwaterowaniem u rodziny goszczącej. Macie wtedy zapewnione również wyżywienie (zazwyczaj HB = śniadanie + obiadokolacja).
W naszym formularzu sprawdzisz różne kombinacje i będziesz mógł wybrać tę która odpowiada Ci najbardziej. Możesz też zamówić bezpłatny katalog z cennikiem.

Szukaj

Promocje First Minute, Last Minute, Wiosenna, z okazji Dnia Kobiet, Walentynek i co my tam jeszcze mamy… Dopytujcie o zniżki i bierzcie udział w konkursach. Najświeższe informacje są do znalezienia zawsze w naszych mediach społecznościowych, dlatego warto śledzić @sprachcaffepolska na Facebooku i Instagramie.
Dodatkowo, wystarczy wyszukać najtańszej opcji przelotu, w czym pomogą Wam z pewnością wyszukiwarki internetowe takie jak Kayak czy Skyscanner. Rozpiętość cenowa jest spora - w przypadku Malty od 250 do 1400 zł za lot w dwie strony. Wyszukiwarki te umożliwiają również ustawienie alertu cenowego - nie musisz codziennie odświeżać wyszukiwania - zrobią to za Ciebie i wyślą powiadomienie o super obniżce!
To jak? Wpiszesz zagraniczny kurs językowy do swojego budżetu? Pamiętaj jeszcze o jednym, być może najcenniejszym. W czasie podróży językowej zdobywasz doświadczenia, umiejętności, wspomnienia i znajomości, które są bezcenne. Warto zainwestować w swój rozwój i zbudować przy okazji niepowtarzalny networking.