2 tygodnie: od 7300zł!

W cenie: Kurs standardowy, rodzina goszcząca, pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (min 2 tyg.) i opieka naszych Teamer'ów. (Transfery z i na lotnisko płatne dodatkowo.)

Sprawdź oferty!

Obozy z języka hiszpańskiego w Maladze

Nauka hiszpańskiego w sercu Andaluzji i Wybrzeża Słońca czyli Costa del Sol -  Maladze. Korzystne położenie nad Morzem Śródziemnym, sprzyjający klimat oraz 320 dni słonecznych w roku, przyciąga niezliczoną liczbę turystów i studentów. Malaga oferuje prawdziwą hiszpańską kuchnię i tradycje, których na próżno szukać w innych regionach Hiszpanii. Otoczenie kulturą jak i językiem hiszpańskim 24 godziny na dobę zdecydowanie wpływa na szybkość nauki języka. Andaluzja została okrzyknięta najlepszym regionem w Europie pod względem przyjemności i jakości życia! Sprawdź sam i zamieszkaj u rodzin goszczących w Maladze

 • Program z opieką: 14-17 lat
 • Program elastyczny: 18-21 lat
 • Morze, plaża, barwne życie nocne

Bezpieczeństwo kursantów przede wszystkim!

Czy wiecie, że szkoła hiszpańskiego Sprachcaffe Malaga ma certyfikat "ELE Safe School", co oznacza, że szkoła przestrzega procedur zmniejszających ryzyko zakażenia i posiada plan działania na wypadek zagrożenia koronawirusem?

Nasi pracownicy zostali przeszkoleni, żeby wiedzieć jak zminimalizować ryzyko zakażenia własnego i kursantów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie FEDELE.

Szkoła średnia w Hiszpanii

Zaledwie kilka tygodni to dla Ciebie za mało? W takim razie mamy dla Ciebie coś odpowiedniego: dzięki nauce w liceum w Maladze udoskonalisz swoje umiejętności hiszpańskiego w ciągu semestru lub dwóch i spędzisz wspaniały czas na Costa de Sol. Więcej informacji o pobycie w liceum można znaleźć tutaj: Hiszpania.

 

W cenie kursu 2 tygodniowego w Maladze darmowa wycieczka całodniowa!

Granada – miasto, będące niegdyś centrum państwa muzułmańskiego położone jest wśród gór na terenach Andaluzji. Zachwyca swoją arabską architekturą – widząc zdjęcia z Granady można łatwo pomylić hiszpańskie miasteczko z krajobrazem Maroka. Budowle sprzed kilku wieków zachowane są w prawie idealnym stanie, a najważniejszymi z nich jest zespół pałacowy – Alhambra. Pałace, zamek i ogrody są majestatyczne, a ponieważ są położone na wzgórzu mają cudowną panoramę na miasto. Dzielnica Albacin natomiast to najczęsciej białe budowle mieszkalne, restauracje i przede wszystkim bary tapas, ozdobione ornamentami i często kwiatami. To właśnie tu w Granadzie skosztować można tapas.

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Maladze?

Edukacja w sercu miasta

Uczniowie i nauczyciele są jak jedna duża rodzina.

Klimat śródziemnomorski i skarby kultury.

Doskonałe warunki

Szkoła znajduje się w andaluzyjskiej willi, 100 m od plaży.

Szkolny bar plażowy La Tortuga to idealne miejsce na imprezę i nawiązanie nowych przyjaźni.

Zajęcia często odbywają się na świeżym powietrzu.

Dobra szkoła

Nasza szkoła jest akredytowana przez Instituto Cervantes.

Opinie o szkole w Maladze

Dlaczego młodzieżowy obóz językowy w Maladze ze Sprachcaffe?

Nasze obozy w hiszpańskiej Maladze to szansa na połączenie efektywnej nauki języka hiszpańskiego z wymarzonymi wakacjami z gwarantowaną słoneczną pogodą i andaluzyjskim temperamentem. Ucz się hiszpańskiego  mieście Pabla Picasso i Antonio Banderasa, delektuj się tapas i paellą. Ucz się języka w cieniu drzew pomarańczowych. Nasi nauczyciele to native speakerzy, którzy sprawią, że nauczysz się żywego języka. Poznaj historię i tradycje wciąż ważne dla mieszkańców Malagi. Obóz młodzieżowy jest inwestycją w Twoją przyszłość. Odkryj jak wiele korzyści niesie ze sobą uczestnictwo w obozie z językiem hiszpańskim w Maladze!


Szkoła hiszpańskiego w Maladze dla młodzieży

Nauka w andaluzyjskiej willi? Tylko ze Sprachcaffe w Maladze! Kursy hiszpańskiego odbywają się często "al fresco" czyli na świeżym powietrzu na tarasie usytuowanym na dachu. Szkoła jest oddalona o 2 kilometry od centrum i około 100 metrów od plaży. Możesz korzystać ze spokoju przedmieścia, ale również nie jest stąd daleko do “El Palo”, dzielnicy znanej z tętniącego życia nocnego Malagi.

Do centrum Malagi szybko dojedziesz autobusem - najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w pobliżu naszej szkoły. Wzdłuż promenady mieści się wiele barów oraz restauracji z owocami morza.Szkoła posiada własną winiarnię “La Tortuga”, w której odbywają się często imprezy dla naszych studentów.

Szkoła hiszpańskiego w Maladze wyposażona jest w sprzęt niezbędny do prowadzenia efektywnych zajęć. Szkoła składa się z 2 budynków oddalonych od siebie nie więcej niż 25 metrów. Znajduje się w nich 13 klas, recepcja, sala komputerowa i taras na dachu, na którym czasami prowadzone są zajęcia. Wszystkie sale lekcyjne są klimatyzowane. Lekcje odbywają się w małych grupach i prowadzone są przez wykwalifikowanych native speakerów.

Na czas trwania kursu zapewniamy materiały edukacyjne.

 • Typowa andaluzyjska willa
 • Liczne atrakcje i plaża niedaleko szkoły
 • Zapewniamy materiały edukacyjne

 

Poznaj naszą szkołę

Kursy hiszpańskiego w Maladze dla młodzieży

Kursy hiszpańskiego w Maladze to 4 lub 6 lekcji dziennie. Przy takiej liczbie godzin zrobisz znaczne postępy w nauce i pozostaje Ci jeszcze sporo czasu wolnego na odkrywanie okolicy.

Język hiszpański będzie Cię otaczać z każdej strony i będziesz mieć wiele możliwości rozmów po hiszpańsku z mieszkańcami oraz innymi uczniami naszej szkoły językowej. W ten sposób nauka będzie trwać również po zajęciach, a Ty będziesz zaskoczony szybkimi postępami.

Poznaj nasze nauczycielki:

Ms Lucía Árcas to dyrektor Sprachcaffe Malaga i nauczycielka hiszpańskiego. To ona otworzyła szkołę hiszpańskiego w Maladze 22 lata temu, a teraz koordynuje pracę nauczycieli w szkole.

Ms Auxiladora García uczy w  Sprachcaffe Málaga od 18 lat. Uwielbia tę pracę, ze względu na miks narodowościowy kursantów, z którym przychodzi jej pracować. Ponadto umiejętnie wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, aby zmotywować uczniów do rozmów między sobą juz od pierwszych minut kursu.

 • Kursy standardowe oraz intensywne
 • Maksymalnie 15 osób w grupie
 • Certyfikat ukończenia kursu

Rodzaje kursów w Maladze

Kurs standardowy

20 lekcji 
Min. czas: 2 tygodnie
Wielkość grupy: 13-15 osób

Kurs intensywny

30 lekcji 
Min. czas: 2 tygodnie
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut

Pierwszego dnia kursu hiszpańskiego w Maladze napiszesz test językowy. W ten sposób określimy Twój obecny poziom językowy oraz wybierzemy odpowiednią dla Ciebie grupę zaawansowania. Na zakończenie kursu językowego otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w zajęciach.

Nasze lekcje hiszpańskiego skupią się na konwersacji, co pozwoli Tobie zdobyć większą swobodę i pewność mówienia. Na kursie poszerzysz również swoje słownictwo, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej rozumieć teksty w języku hiszpańskim. Sprachcaffe zaprasza na  młodzieżowe kursy hiszpańskiego w  Maladze.


Zakwaterowanie na obozie młodzieżowym w Maladze

Podczas kursu hiszpańskiego w Maladze będziesz zakwaterowany u rodziny goszczącej lub w rezydencji.

W trakcie pobytu u rodziny poznasz andaluzyjski styl życia, a także będziesz mógł w praktyce ćwiczyć to, czego nauczysz się na zajęciach z hiszpańskiego.

U rodziny goszczącej będziesz mieszkać w pokoju dwuosobowym. Niektóre z naszych rodzin znajdują się w pieszej odległości od szkoły i plaży, od innych trzeba dojechać transportem publicznym maksymalnie 45 minut. W okolicach zamieszkałych przez nasze rodziny znajdują się sklepy i supermarkety. Mieszkając u rodziny goszczącej, poznasz życie rodziny mieszkającej a Maladze oraz dowiesz się ciekawych informacji o mieście. Z członkami rodziny będziesz mógł również ćwiczyć hiszpański, co sprawi, że zaczniesz swobodnie się komunikować w tym języku.

W rezydencji dla naszych kursantów przygotowane są pokoje 2-4-osobowe. Są również 2 salony oraz patio, w których młodzież chętnie spędza wspólnie czas. Dużą zaletą tej opcji zakwaterowania jest fakt, że do szkoły dojdziesz stąd w zaledwie 7 minut.

Śniadanie i kolację otrzymasz w miejscu zakwaterowania, a lunch dostaniesz w formie suchego prowiantu. W szkole  znajduje się specjalne miejsce, w którym spokojnie będziesz mógł zjeść lunch, podczas przerw, z innymi uczniami.

 

Gdzie chcesz mieszkać w Maladze?

Rodzina goszcząca

 • Pokój 2-osobowy
 • Pełne wyżywienie, ciepły lunch
 • Wyposażenie typowe dla kraju, zróżnicowane w zależności od gospodarzy
 • Dojazd od szkoły: do 45 min transportem publicznym

Rezydencja

 • Pokój wieloosobowy ze wspólną łazienką
 • Pełne wyżywienie, ciepły lunch
 • 7 minut od szkoły

Kampus

 • Pokój wieloosobowy ze wspólną łazienką
 • Pełne wyżywienie, ciepły lunch
 • Pokój jednoosobowy
 • Dostępny tylko z 2 lipca po 27 sierpnia

Animacje

Malaga to niepowtarzalny klimat, wyjątkowa kultura i nieskończone możliwości spędzania czasu wolnego. Piękna plaża, urokliwe miasto, cudowna słoneczna pogoda a do tego nasze wycieczki, zajęcia dodatkowe i imprezy!

Darmowe wycieczki:

 • Kurs 1 tyg. zawiera 1 wycieczkę półdniową
 • Kurs 2 tyg. zawiera 1 wycieczkę całodniową i 2  półdniowe
 • Kurs 3 tyg. zawiera 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe

Oprócz zwiedzania Malagi, nasi studenci spędzają wspólnie czas na imprezach, pokazach flamenco, podczas wieczornych quizów i turniejów siatkówki plażowej. Wspólne grillowanie o zachodzie słońca, to wydarzenie, które zapamiętasz na długo. Poprzez uczestnictwo w organizowanych przez szkołę wydarzeniach i imprezach, na pewno poznasz swoich kolegów i koleżanki z kursu językowego, z którymi się zaprzyjaźnisz.

W Maladze znajduje się wiele sławnych muzeów, piękne ogrody botaniczne oraz arena, na której odbywały się walki byków. Rynki i małe kręte uliczki ze sklepami zachęcają do spacerów w ciągu dnia. W weekend zobaczysz wspaniałe miasta, jak Sewilla czy Granada. Podczas pobytu powinieneś również przeznaczyć czas na zwiedzanie zabytków Andaluzji, które przyciągają tysiące turystów każdego roku.

Przykładowy plan tygodnia młodzieży w Maladze

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:    
Wycieczka po okolicy

Wieczorem:
Przyjęcie powitalne

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu: 
Muzeum Picassa

Wieczorem:
Kurs Flamenco*

Środa

Rano:
lekcje

Po południu:
Siatkówka plażowa

Wieczorem:
Wieczór filmowy*

Czwartek

Rano:
lekcje

Po południu:
Wycieczka Castillo de Gibralfaro*

Wieczorem:
Czas wolny

Piątek

Rano:
lekcje

Po południu:
Zakupy

Wieczorem:
Tapas*

Sobota

Rano:
Wycieczka Granada całodniowa

Po południu:
Wycieczka Granada lub rejs*

Wieczorem:
Grill*

Niedziela

Rano:
Czas wolny

Po południu:
Czas wolny
    
Wieczorem:
Czas wolny

Animacje rozszerzoneto dodatkowo płatny program (+500 PLN/ 1 tydz.).

Zajęcia te oznaczone są * w planie zajęć.

Liczba zajęć dodatkowych w porównaniu do standardowego programu jest dwukrotnie zwiększona.

Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mają gwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników Sprachcaffe jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Mogą oni jednak brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.


Ceny & terminy - obóz językowy w Maladze

Słoneczna Malaga w sercu gorącej Andaluzji... forma zakwaterowania i długość pobytu zależy od Ciebie. Może być to już min. 1 tydz. Wypoczniesz i podszkolisz język hiszpański!

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych! Transfer z i na lotnisko jest dodatkowo płatny.

Masz powyżej 18 lat? Możesz także zarezerwować kurs dla dorosłych w Maladze. Zobacz i porównaj kurs dla osób dorosłych.

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu. Transfer z i na lotnisko jest dodatkowo płatny.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Zarezerwuj swój obóz językowy w Maladze

Ważne informacje:

Transfer: z/na lotnisko Malaga International Airport (AGP) w godzinach 9 - 19. (Koszt transferu z i na lotnisko 450 zł)

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Przyjazd/wyjazd: Kurs rozpoczyna się w poniedziałek, przyjazd jest w niedzielę, a wyjazd w sobotę.

*/