2 tygodnie: od 5385zł

W cenie: kurs standardowy, zakwaterowanie, opłaty rejestracyjne, test kwalifikujący i dyplom ukończenia kursu

Sprawdź oferty!

Nauka francuskiego w romantycznym Paryżu

Żadne słowo nie jest w stanie oddać uroku tej francuskiej stolicy. Wystarczy się tam wybrać aby zanużyć się we francuskiej atmosferze. Nawet jeden dzień spędzony pomiędzy Wieżą Eiffla, Luwrem i Polami Elizejskimi wystarczy, żebyś zakochał się w Paryżu.

Szkoła Sprachcaffeoferuje naukę francuskiego w Paryżu gdzie kontynuowana jest ona również już po za szkołą, w naturalnym  środowisku z nowymi międzynarodowymi znajomymi. Niezależnie od tego, jakiego kursu poszukujesz znajdziesz odpowiedni program nauki francuskiego dla siebie w Paryżu.  

Atrakcje turystyczne

Odwiedź Wieżę Eiffla, Luwr, Łuk Triumfalny, zorganizuj piknik nad brzegiem Sekwany lub zajrzyj do imponującej katedry Notre-Dame.

Francuskie przysmaki

W Paryżu jesteś w dobrych rękach: poznasz wszystkie smaki miasta.

Rekreacja

Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę zajęć pozalekcyjnych. W ten sposób podczas zabawy poznajesz nowych przyjaciół .

Miasto miłości

Miasto zakochanych czeka na Ciebie. Podczas wyjazdu odkryjesz z pewnością wiele aspektów Paryża.

Paryż będący kosmopolitycznym miastem będzie idealnym wyborem zarówno w aspekcie nauki języka jak i wakacji, podczas których zwiedzisz liczne atrakcje turystyczne miasta. To, czego nauczysz się na zajęciach będziesz mógł ćwiczyć, rozmawiając z innymi studentami lub z mieszkańcami Paryża, jak również podczas wycieczki po stolicy, spaceru nad Sekwaną. Wybierz się na wycieczki do okolicznych miast Francji, żeby lepiej poznać to państwo. Szkoła językowa znajduje się w centrum miasta!

Nauka francuskiego w Paryżu jest doskonałym wyborem na poprawę znajomości francuskiego. Dlaczego miałbyś nie odkryć tego miasta i jego okolicy, uczestnicząc jednocześnie w jednym z kursów języka francuskiego?

Dlaczego nauka języka francuskiego w stolicy Francji? Zobacz opinie!

Nauka francuskiego to niesamowite doświadczenia i to nie tylko w aspekcie językowym: na naszych kursach możesz nauczyć się francuskiego od native speakerów i jednocześnie odkrywać jedno z najbardziej ekscytujących miast. Ucz się słówek razem z innymi studentami naszej szkoły na ławkach nad Sekwaną albo wybierz się na rejs wodny, podczas którego dowiesz się wielu interesujących rzeczy na temat architektury budynków miasta. Dlaczego miałbyś nie spróbować kieliszka francuskiego wina razem z nowymi znajomymi, dzieląc się własnymi doświadczeniami!

Przeczytaj opinie o szkole


Szkoła języka francuskiego w Paryżu

Szkoła Sprachcaffe w Paryżu mieści się w centrum kosmopolitycznego Paryża. Miła atmosfera gwarantowana jest m.in. z powodu przytulnych sal, gdzie kursanci szybko się integrują. Liczba osób w grupie nie przekracza 12 kursantów.

Szkoła francuskiego w Paryżu:

  • 8 sal lekcyjnych (nowoczesny sprzęt audio-wizualny)
  • Recepcja
  • Hall
  • Biblioteka
  • Kafeteria (automat z napojami)
  • Darmowy dostęp do internetu (wi-fi)
  • Kącik z komputerami do dyspozycji kursantów

Zobacz jakie kursy francuskiego w Paryżu oferuje szkoła Sprachcaffe.

Lokalizacja szkoły Sprachcaffe w Paryżu

Szkoła francuskiego w Paryżu położona jest w spokojnej dzielnicy w południowo-wschodniej części 9 dzielnicy “Arrondissement de l’Opera”. Blisko znajduje się Boulevard Hausmann, gdzie jest wiele restauracji, sklepów i butików. Paryska Opera, Giełda i wiele innych kulturalnych, historycznych i architektonicznych budynków znajduje się w pobliżu naszej szkoły francuskiego. Do innych atrakcji turystycznych, jak na przykład Luwr, Łuk Triumfalny, Notre Dame można bardzo szybko dojechać transportem publicznym.

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w stolicy Francji?

Paris, Paris

Paryż to historyczne, kulturalne, artystyczne i ekonomiczne centrum Francji, oraz idealne miejsce do nauki francuskiego.

Centralnie położona szkoła w odległości spaceru od wielu muzeów, restauracji, butików i barów.

Francuski 24/7

Zakwaterowanie u dobrze dobranych i przyjaznych rodzin goszczących.

Dobra szkoła

Dobra szkoła francuskiego z jasnymi klasami, komfortowym salonikiem dla studentów, biblioteką i kącikiem internetowym.

Założona w 1986 r. Akredytacja Rectorat de Paris, ALTO, WYSE, Ministerstwa Pracy i CSN.

W Paryżu możesz robić wiele różnorodnych rzeczy. Po pierwsze wybierz się na wycieczkę po Paryżu. Możesz odwiedzić: Łuk Triumfalny, przespacerować się przez Pola Elizejskie i odwiedzić różne sklepy i odpoczywać na słońcu w jednej z zatłoczonych kawiarni. Szkoła francuskiego w Paryżu czeka na Twoją edukację, a sam Paryż na niesamowitą przygodę turystyczną, w którą wyruszysz z nowo poznanymi międzynarodowymi znajomymi.


Kursy języka francuskiego w Paryżu we Francji

Romantyczna stolica Francji, Paryż położony nad Sekwaną zaprasza na kurs francuskiego do szkoły zlokalizowanej w centrum w rejonie Cours Rougemont. Nasza szkoła posiada akredytację Ministerstwa Pracy i Edukacji Rectorat de Paris. Paryż będący kosmopolitycznym i turystycznym numerem 1 we Francji zamieszkuje 2 miliony mieszkańców, a rocznie miasto odwiedza ponad 30 milionów turystów! Idealne miejsca na wakacje i naukę języka? Kursy francuskiego w Paryżu zaczyna się od testu językowego. Jego wynik będzie miał wpływ na wybór grupy językowej, do której będziesz przydzielony. Nauka w Paryżu odbywa się od poniedziałku do piątku. 

Zobacz jakie kursy językowe w Paryżu oferujemy:

Oferujemy kursy w Paryżu na wszystkich poziomach od absolutnie początkującego po zaawansowany. Jeśli zależy Ci na szybkiej nauce to kurs intensywny, czyli 30 godzin lekcji tygodniowo jest tutaj najodpowiedniejszym wyborem. Jeśli natomiast chcesz mieć więcej czasu na poznawanie miasta, to rekomendujemy kurs standardowy, czyli 20 godzin lekcyjnych tygodniowo. Będziesz przebywał w międzynarodowej maksymalnie 12-osobowej grupie kursantów pochodzących m.in z: Włoch, Japonii, Brazylii, Austrii, Niemiec.

Rodzaje kursów w Paryżu

Kurs standardowy

20 lekcji tygodniowo (15 godzin)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 12 osób

Więcej informacji>>

Kurs intensywny

30 lekcji (22,5 godziny tygodniowo)
Min. czas: 1 tydzień
Wielkość grupy: do 12 osób

Więcej informacji>>

Kółko naukowe

2 lekcje (1,5 godziny) tygodniowo
Min. czas: 1 tydzień

Więcej informacji>>

Kurs indywidualny

10/ 20 lub 30 lekcji tygodniowo
Min. czas: 1 tydzień

Więcej informacji>>

* 1 lekcja = 45 minut

Minimalny wiek uczestników kursu to 18 lat. W przypadku osób w wieku 16 -  17 lat istnieje możliwość uczestnictwa w kursie na specjalne zapytanie.

Opinie naszych kursantów z Paryża:

"I am writing to thank the French course which I took with Sprachcaffe in Paris this summer. It has been a very enriching personal experience both in terms of language and fellowshop. A very warm greeting."

Eduardo Daumal (Spain)

"Everything was to our satisfaction and for all, a repeatable experience. In fact, we will contact you to plan another possible French course next June."
 
Ana Maria Gonzalez (Spain)

"Sprachcaffe Paris - c'était inoubliable, génial, merci beaucoup!!!!"

Vera (Hungary)


Zakwaterowanie w Paryżu ze Sprachcaffe

Podczas kursu francuskiego w Paryżu mamy Ci do zaoferowania komfortowe zakwaterowanie. Zależy nam, żebyś czuł się dobrze podczas Twojego kursu językowego w Paryżu zarówno przed jak i po zajęciach z francuskiego. Oczywiście miejsce Twojego zakwaterowania może mieć znaczny wpływ na niezapomniane doświadczenia podczas kursu francuskiego we Francji.

Jesteśmy pewni, że mamy dla Ciebie odpowiedni rodzaj zakwaterowania: możesz mieszkać z przyjaznymi studentami szkoły językowej w rezydencji, do którego będziesz wracać po całym dniu pełnym wrażeń.

Forma zakwaterowania w Paryżu

Rezydencja

pokój 1- lub 2*-osobowy
prywatna łazienka

* Pokój 2-osobowy tylko dla 2 osób rezerwujących razem.

 


Czas wolny w Paryżu

Stolica Francji jak i mody, sztuki, turystyki Paryż położony jest majestatycznie nad Sekwaną w północno-wschodniej Francji. Rocznie Paryż odwiedzany jest przez ponad 30 milionów turystów z całego świata. Najczęściej odwiedzane są oczywiście: Wieża Eiffla, muzeum Louvr, katedra Notre-Dame, Panteon, Łuk Triumfalny i najsłynniejszy paryski kabaret czyli Moulin Rouge.

Paryż będzie przygodą dla wszystkich Twoich zmysłów, gdzie rano zjesz pyszną paryską bagietkę, popijając lampką wina francuskiego - podziwiając promenadę nad Sekwaną, po zajęciach w szkole Sprachcaffe zwiedzisz stare miasto, a wieczorem spędziesz wieczór według upodobań np. w klubie czy restauracji.
 

Paryż, kulturalne i ekonomiczne centrum Francji, ma coś dla każdego: miasto słynie na całym świecie z imponującej architektury i muzeów najwyższej klasy, zwłaszcza „Luwru”. Oczywiście warto również zobaczyć katedrę „Notre-Dame” i dzielnicę artystów „Montmartre”. Najstarsze budynki w mieście znajdują się w „Dzielnicy Łacińskiej”, tradycyjnej dzielnicy studenckiej.

Paryż słynie z pokazów mody haute couture i prêt-à-porter, a także z dobrego francuskiego jedzenia. Na każdym rogu znajdują się butiki z odzieżą, w których możesz odkrywać najnowsze trendy i robić zakupy według własnych upodobań. Nie musisz daleko szukać przytulnych kawiarni i restauracji z typowym francuskim jedzeniem: bagietki, pot-au-feu i crème brûlée można znaleźć wszędzie w Paryżu.

Absolutnym obowiązkiem w Paryżu jest romantyczny rejs statkiem po Sekwanie, w odległości krótkiego spaceru od szkoły językowej.

Twój wyjazd językowy w pigułce

Poniedziałek

Rano:
lekcje

Po południu:
zwiedzanie miasta i Katedry Notre Dame

Wieczorem:
impreza powitalna

Wtorek

Rano:
lekcje

Po południu:
czas wolny

Wieczorem:
rejs statkiem po Sekwanie

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Wycieczka do Luwru

Wieczorem:

Czas wolny

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Zwiedzanie Sainte Chapelle

Wieczorem:

Czas wolny

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Czas wolny

Wieczorem:

Czas wolny

Sobota

 

Całodniowa wycieczka

Park de la Villette oraz

Muzeum "Miasto Nauki i Przemysłu"

 

Niedziela

 

Całodniowa wycieczka

do Wersalu

Proszę mieć na uwadze, że podany plan to tylko przykładowy tydzień i nasze rekomendacje, co do spędzania czasu wolnego. Wycieczki, godziny i zajęcia mogą różnić się w zależności od terminu podróży językowej i mogą za nie obowiązywać dodatkowe opłaty (płatne na miejscu).

Paryskie kalendarium

Poniżej znajduje się całoroczny przegląd wydarzeń w Paryżu, które warto odwiedzić. W czasie Twojej podróży nic się nie dzieje? Nie obawiaj się, to tylko kilka wybranych przez nas wydarzeń, Paryż ma do zaoferowania wiele więcej. W przypadku pytań lub sugestii prosimy o kontakt z naszym personelem w Sprachcaffe Paris!

Festiwal Saint-Denis (maj): Każdego roku w gminie Saint-Denis, 9 km od centrum miasta, odbywa się seria klasycznych koncertów symfonicznych. Międzynarodowi dyrygenci i soliści grają dzieła Mahlera, Mozarta lub Schuberta, ale także utwory współczesne. Niektóre koncerty są także transmitowane na ekranie przed bazyliką.

Europejska Noc Muzeów (maj): Nie przegap długiej nocy muzeów w Paryżu! Wiele muzeów jest czynnych do późnych godzin nocnych, odbywają się również czytania, koncerty, warsztaty i przedstawienia. Dzięki tym działaniom muzea chcą przyczynić się do demokratyzacji i otwarcia miasta. Najlepsze jest to, że wstęp do wszystkich uczestniczących muzeów jest tego dnia bezpłatny.

Fete de la Musique (czerwiec): świętujemy, śpiewamy i tańczymy w całym Paryżu: na „Święcie Muzyki” w całym mieście występują profesjonalni i amatorscy muzycy z różnych gatunków muzycznych. Od klasyki, punka po reggae - każdy znajdzie coś dla siebie. Wejście jest za darmo.

Festiwal jazzowy w Paryżu (czerwiec - lipiec): Lato, przyroda, muzyka i bycie w sercu Paryża - czego chcieć więcej? Jazz, soul, funk, latin i dance są grane w ogrodzie botanicznym przez 8 tygodni. To wydarzenie dla wszystkich pokoleń. Dodatkowo organizowane są warsztaty muzyczne.

Więcej o Francji w naszym przewodniku tutaj.


Ceny i terminy - Francja, Paryż

Co jest zawarte w cenie kursu językowego?

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie kursu językowego!

Dodatkowo płatne:

Książki do wypożyczenia.

List wizowy dla osób spoza Unii Europejskiej.

Uwaga! Ceny nie obejmują transportu do Paryża!  

Najlepszym sposobem na dotarcie na miejsce jest przelot np. Ryanair i Wizzair. Warto również śledzić ofertę  LOT-u.

O bilet lotniczy możesz zapytać tutaj 

Wybierz kurs & termin & zakwaterowanie w Paryżu

*/