2 tygodnie od 11 516zł

W cenie: Kurs standardowy, rodzina goszcząca , pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (min 2 tyg.) i opieka naszych Teamer'ów. (Transfery z i na lotnisko płatne dodakowo.)

Sprawdź ceny

Obozy języka angielskiego w Toronto

Najbardziej wieloetniczne według ONZ miasto świata czeka właśnie na Ciebie! Toronto, w języku Indian Huron, to "miejsce spotkań”. To miasto jest przykładem spotkania się prawdziwego amerykańskiego stylu życia, z brytyjską klasą, orientalną feerią barw i latynoskim temperamentem - idealne połączenie starego i nowego świata.

Nasze obozy w Toronto, największym mieście Kanady to możliwość bycia na bieżąco ze wszystkimi trendami największych metropolii świata. W Toronto mieszka 3 miliony osób z ponad 150 grup etnicznych. Jest to metropolia kolorowa i pełna życia - jest jednocześnie jednym z najczystszych i najbezpieczniejszych miast w Ameryce Północnej.

  • Wiek: 14-21 lat
  • 3 miliony mieszkańców
  • Bezpieczne i czyste miasto, leżące między jeziorem a górami

"Różnorodność Naszą Siłą" - dewiza Toronto

W cenie kursu 2 tygodniowego w Kanadzie darmowa wycieczka całodniowa!

Wodospad Niagara – jeden z największych wodospadów świata, zlokalizowany na pograniczu Stanów Zjednoczonych i Kanady. Bardziej widowiskowa część wodospadu leży jednak na terytorium Kanady. Miejsce, oprócz zapierającej dech w piersiach panoramy wodospadów, oferuje także szereg atrakcji turystycznych, takich jak rejs statkiem, podpływającym pod niemalże same kaskady czy... kasyno. W okolicy znajduje się także zabytkowy fort i kanał pozwalający na ominięcie wodospadu statkom. 

Akredytacja:

Kosmopolityczne Toronto to najbardziej zielona metropolia świata. Tereny zielone zajmują około 1/5 obszaru miasta, nie brakuje więc miejsc relaksu i odpoczynku w czasie wolnym. W mieście znajdują się teatry, galerie sztuki i kina, a wśród nich słynne muzeum obuwia. To miasto spełni każde Twoje życzenie. Poznaj jego uroki podczas nauki angielskiego na obozie młodzieżowym w Kanadzie.

Jeżeli masz powyżej 18 lat, to kursy językowe w Toronto dla dorosłych również mogą być dla Ciebie idealną opcją.

 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Toronto?

Toronto

Toronto jest jednym z najbardziej wielokulturowych miast na świecie.

Szkoła blisko słynnych zabytków, światowej klasy restauracji i sklepów.

Szeroki wybór programów nauczania

Program wolontariatu i stażu daje studentom doświadczenie w pracy dla lokalnej społeczności i możliwość ćwiczenia angielskiego.

Warsztaty umiejętności zawodowych.

Dobra szkoła

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami

Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Szkoła średnia w Kanadzie

Jeśli kilka tygodni to dla Ciebie za mało, co powiesz na naukę w liceum w Toronto lub innym kanadyjskim mieście? Tutaj możesz intensywnie doskonalić swoje umiejętności i każdego dnia dać się oczarowywać niesamowitej okolicy. Najważniejszym wydarzeniem jest odkrywanie ekscytującej metropolii przez cztery dni podczas naszego wydarzenia Toronto-Experience! Więcej informacji można znaleźć tutaj: Kanada»


Szkoła angielskiego w Toronto

Nasza szkoła angielskiego leży w centrum  Toronto, w dzielnicy Old Town. Zaledwie kilka minut od naszej szkoły zlokalizowana jest Yonge Street, która znajduje się w Księdze rekordów Guinessa, jako najdłuższa ulica na świecie. W ciągu kilku minut możesz również znaleźć się przy najsławniejszych atrakcjach Toronto, takich jak CN Tower, sportowa arena czy port.

Na Starym Mieście znajdziesz wiele kawiarni i sklepów, możesz stąd również dojechać do wielu interesujących miejsc. Szkoła angielskiego w Toronto oferuje lekcje prowadzone przez wykwalifikowanych native speakerów w grupach po maksymalnie 15 osób. Na czas trwania kursu, zapewniamy materiały edukacyjne.

  • Lokalizacja w "Old Town Toronto"
  • Łatwy dojazd tramwajem i metrem
  • Zapewniamy materiały edukacyjne
Poznaj naszą szkołę

Kursy angielskiego w Toronto dla młodzieży

Nasze obozy dla młodzieży w Toronto to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Przy 4 lekcjach dziennie będziesz mieć wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie, a także wspólne wyjścia na miasto z nowo poznanymi znajomymi, jednocześnie wciąż szkoląc swój angielski. Lekcje w szkole to tylko część procesu nauki w Sprachcaffe!

Angielski będzie Cię otaczać z każdej strony 24 godziny na dobę. W ten sposób nauka będzie spontaniczna i przyjemna. 

Rodzaje kursów w Toronto

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin)
Min. czas: 2 tygodnie
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut

Zajęcia na naszych kursach angielskiego dla młodzieży to głównie konwersacje, dzięki którym zdobędziesz większą swobodę i pewność mówienia w dużo szybszym czasie. Na zajęciach poszerzysz również słownictwo, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej czuć się w międzynarodowym środowisku.

Po przyjazdem poprosimy Cię o wypełnienie testu online, aby móc stwierdzić, która grupa językowa jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Sprachcaffe serdecznie zaprasza na kursy, po których zauważysz duży postęp językowy!


Oferta zakwaterowania w Toronto

W naszej rezydencji będziesz zakwaterowany w pokoju 1-osobowym. Bedzisz zakwaterowany w jednej rezydencji z innymi uczniami, którzy również mieszkają w rezydencji będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz się w szkole językowej oraz nawiążesz nowe znajomości. Nasza rezydencja jest oddalona o 25 minut drogi transportem publicznym od szkoły językowej.

Urodziny goszczącej oferujemy pokoje 2-osobowe. Będziesz mógł ćwiczyć to, czego nauczysz się w szkole z native speakerami 24h na dobę. Rodziny goszczące są oddalone zazwyczaj o około 45 minut drogi transportem miejskim od szkoły językowej.

Nasz obóz w Toronto to dni wypełnione przyjemną nauką, zwiedzaniem oraz nawiązywaniem nowych znajomości. W rezydencji zapewniamy pełne wyżywienie z lunchem w formie suchego prowiantu, co pomoże Ci naładować baterie rano oraz wieczorem, po intensywnym dniu.

Szkoła oddalona jest  o 25 minut drogi transportem publicznym od szkolnej rezydencji i o około 45 minut od rodzin goszczących. W pobliżu znajduje się  przystanek metra. 

Gdzie chcesz mieszkać w Kanadzie?

Rodzina goszcząca

Pokój 2-osobowy
Pełne wyżywienie
Wyposażenie typowe dla kraju, zróżnicowane w zależności od gospodarzy
Dojazd od szkoły: do 45 min transportem publicznym

Rezydencja

Pokój 1-osobowy

25 minut komunikacją publiczną od szkoły
Pełne wyżywienie
Kuchnia, salon, 2 łazienki na 6 pokoi


Zajęcia dodatkowe dla młodzieży

Kochasz naturę? Odwiedź jezioro Ontario i miejskie zoo. Jeśli interesuje Cię kultura i sztuka, w Toronto znajduje się wiele muzeów, takich jak Art Gallery of Ontario lub Fort York. Ponadto organizujemy dla Was imprezy dla młodzieży z całego świata!

W weekend zapewniamy ekscytujące wycieczki, podczas których lepiej poznasz okolicę. Znajduje się tu wiele miejsc wartych odwiedzenia, jak na przykład zoo, CN Tower czy znany na całym świecie wodospad Niagara.

W zależności od długości wybranego kursu otrzymasz:

  • 1 wycieczkę półdniową - kurs 1 tyg. 
  • 1 wycieczkę całodniową i 2  półdniowe - kurs 2 tyg. 
  • 3 wycieczki półdniowe i 2 całodniowe - kurs 3 tyg. 

W Toronto jest także wiele możliwości robienia zakupów. Jeżeli chcesz upolować wyjątkowe okazje, oryginalne pamiątki, ciekawe ubrania, to Toronto jest idealnie się do tego nadaje! Oprócz niezliczonych małych i dużych sklepów i supermarketów, w centrum miasta znajduje się znane “Eaton Center” oraz największe podziemne centrum handlowe “Path”.

Przykładowy plan tygodnia

Poniedziałek

Rano:

Test kwalifikacyjny językowy oraz lekcje:  konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

wycieczka orientacyjna: wizyta w szkole, zapoznanie się z okolicą 

Wieczorem:

impreza powitalna – zapoznaj się ze swoimi kolegami i koleżankami z klasy

Wtorek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

*wycieczka do Ripley’s Aquarium

Wieczorem:

noc filmowa – angielski w kinie

Środa

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

zwiedzanie wieży Canadian National Tower

Wieczorem:

czas wolny

Czwartek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

*kajaki na wyspę Toronto Island

Wieczorem:

wycieczka do Harbourfron Centre – miejsca wydarzeń wielokulturowych

Piątek

Rano:

lekcje: konwersacje, rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, gramatyka i ćwiczenia pisemne 

Po południu:

dzień na plaży – gry i sport w Parku  Algonquin

Wieczorem:

miedzynarodowa impreza uczniowska

Sobota

Wyjazd lub

wycieczka nad wodospad Niagara

(lub *parku rozrywki Wonderland)

Niedziela

Wycieczka całodniowa

Animacje rozszerzone

to dodatkowo płatny program (+510 PLN/ 1 tydz.).

Zajęcia oznaczone * są w standardowym planie zajęć.

Liczba zajęć dodatkowych w porównaniu do standardowego programu jest dwukrotnie zwiększona.

Uczestnicy w wieku 18-21 lat, mają gwarantowaną opiekę i wsparcie pracowników Sprachcaffe jednak nie są oni zobowiązani do uczestnictwa w programie zajęć dodatkowych. Mogą oni jednak brać udział w proponowanych zajęciach i wycieczkach. Uczestnicy w wieku 17 lat i mniej są zobowiązani do uczestnictwa w programie dodatkowym oraz przestrzegania wyznaczonych przez Sprachcaffe godzin powrotów do miejsca zakwaterowania.


Ceny i terminy - obóz językowy w Toronto

Serdecznie polecamy nasze obozy w przepięknym Toronto! Wykwalifikowana kadra nauczycieli będzie Cię motywować do nauki i będzie pomocna w każdej sytuacji. Organizujemy różnorodny program zajęć dodatkowych oraz wycieczki. Opiekun grupy jest do dyspozycji kursantów.

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

Masz powyżej 18 lat? Możesz również wybrać kurs dla dorosłych.

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu i transferu.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Zarezerwuj swój obóz językowy w Toronto

Ważne informacje

Transfer: Zarezerwuj przylot na lotnisko Toronto Pearson International Airport (YYZ) w godzinach 9 - 21. Inne godziny - na zapytanie. (Koszt transferu z i na lotnisko 910 zł)

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursu w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Ubezpieczenie zdrowotne: Sugerujemy wykupienie pakietu opieki medycznej. Możesz wykupić ubezpieczenie na własną rękę lub zrobić to w szkole.

*/