2 tygodnie od 11 516zł

W cenie: Kurs standardowy, rodzina goszcząca , pełne wyżywienie, podstawowe animacje, wycieczka (min 2 tyg.) i opieka naszych Teamer'ów. (Transfery z i na lotnisko płatne dodakowo.)

Sprawdź ceny

Obozy języka angielskiego w Toronto

Najbardziej wieloetniczne według ONZ miasto świata czeka właśnie na Ciebie! Toronto, w języku Indian Huron, to "miejsce spotkań”. To miasto jest przykładem spotkania się prawdziwego amerykańskiego stylu życia, z brytyjską klasą, orientalną feerią barw i latynoskim temperamentem - idealne połączenie starego i nowego świata.

Nasze obozy w Toronto, największym mieście Kanady to możliwość bycia na bieżąco ze wszystkimi trendami największych metropolii świata. W Toronto mieszka 3 miliony osób z ponad 150 grup etnicznych. Jest to metropolia kolorowa i pełna życia - jest jednocześnie jednym z najczystszych i najbezpieczniejszych miast w Ameryce Północnej.

 • Wiek: 14-21 lat
 • 3 miliony mieszkańców
 • Bezpieczne i czyste miasto, leżące między jeziorem a górami

"Różnorodność Naszą Siłą" - dewiza Toronto

W cenie kursu 2 tygodniowego w Kanadzie darmowa wycieczka całodniowa!

Wodospad Niagara – jeden z największych wodospadów świata, zlokalizowany na pograniczu Stanów Zjednoczonych i Kanady. Bardziej widowiskowa część wodospadu leży jednak na terytorium Kanady. Miejsce, oprócz zapierającej dech w piersiach panoramy wodospadów, oferuje także szereg atrakcji turystycznych, takich jak rejs statkiem, podpływającym pod niemalże same kaskady czy... kasyno. W okolicy znajduje się także zabytkowy fort i kanał pozwalający na ominięcie wodospadu statkom. 

Akredytacja:

Kosmopolityczne Toronto to najbardziej zielona metropolia świata. Tereny zielone zajmują około 1/5 obszaru miasta, nie brakuje więc miejsc relaksu i odpoczynku w czasie wolnym. W mieście znajdują się teatry, galerie sztuki i kina, a wśród nich słynne muzeum obuwia. To miasto spełni każde Twoje życzenie. Poznaj jego uroki podczas nauki angielskiego na obozie młodzieżowym w Kanadzie.

Jeżeli masz powyżej 18 lat, to kursy językowe w Toronto dla dorosłych również mogą być dla Ciebie idealną opcją.

 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Toronto?

Toronto

Toronto jest jednym z najbardziej wielokulturowych miast na świecie.

Szkoła blisko słynnych zabytków, światowej klasy restauracji i sklepów.

Szeroki wybór programów nauczania

Program wolontariatu i stażu daje studentom doświadczenie w pracy dla lokalnej społeczności i możliwość ćwiczenia angielskiego. Warsztaty umiejętności zawodowych.

Dobra szkoła

Zróżnicowany program dodatkowy z zajęciami i wycieczkami

Wykwalifikowani nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem.

Szkoła średnia w Kanadzie

Jeśli kilka tygodni to dla Ciebie za mało, co powiesz na naukę w liceum w Toronto lub innym kanadyjskim mieście? Tutaj możesz intensywnie doskonalić swoje umiejętności i każdego dnia dać się oczarowywać niesamowitej okolicy. Najważniejszym wydarzeniem jest odkrywanie ekscytującej metropolii przez cztery dni podczas naszego wydarzenia Toronto-Experience! Więcej informacji można znaleźć tutaj: Kanada»

Szkoła angielskiego w Toronto

Nasza szkoła angielskiego leży w centrum  Toronto, w dzielnicy Old Town. Zaledwie kilka minut od naszej szkoły zlokalizowana jest Yonge Street, która znajduje się w Księdze rekordów Guinessa, jako najdłuższa ulica na świecie. W ciągu kilku minut możesz również znaleźć się przy najsławniejszych atrakcjach Toronto, takich jak CN Tower, sportowa arena czy port.

Na Starym Mieście znajdziesz wiele kawiarni i sklepów, możesz stąd również dojechać do wielu interesujących miejsc. Szkoła angielskiego w Toronto oferuje lekcje prowadzone przez wykwalifikowanych native speakerów w grupach po maksymalnie 15 osób. Na czas trwania kursu, zapewniamy materiały edukacyjne.

 • Lokalizacja w "Old Town Toronto"
 • Łatwy dojazd tramwajem i metrem
 • Zapewniamy materiały edukacyjne
Poznaj naszą szkołę

Kursy angielskiego w Toronto dla młodzieży

Nasze obozy dla młodzieży w Toronto to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Przy 4 lekcjach dziennie będziesz mieć wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie, a także wspólne wyjścia na miasto z nowo poznanymi znajomymi, jednocześnie wciąż szkoląc swój angielski. Lekcje w szkole to tylko część procesu nauki w Sprachcaffe!

Angielski będzie Cię otaczać z każdej strony 24 godziny na dobę. W ten sposób nauka będzie spontaniczna i przyjemna. 

Rodzaje kursów w Toronto

Kurs standardowy

20 lekcji (15 godzin)
Min. czas: 2 tygodnie
Wielkość grupy: 13-15 osób

* 1 lekcja = 45 minut

Zajęcia na naszych kursach angielskiego dla młodzieży to głównie konwersacje, dzięki którym zdobędziesz większą swobodę i pewność mówienia w dużo szybszym czasie. Na zajęciach poszerzysz również słownictwo, poprawisz znajomość gramatyki i będziesz lepiej czuć się w międzynarodowym środowisku.

Po przyjazdem poprosimy Cię o wypełnienie testu online, aby móc stwierdzić, która grupa językowa jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Sprachcaffe serdecznie zaprasza na kursy, po których zauważysz duży postęp językowy!


Zakwaterowanie w Toronto

Mimo że Toronto nigdy prawie nie zasypia, z pewnością docenisz chwilę przerwy po długim i pełnym wydarzeń dniu w Kanadzie. Nasze zakwaterowanie w rodzinie gwarantuje Ci miejsce, gdzie możesz się zrelaksować, czuć się komfortowo od samego początku i spędzać wieczory z nowymi przyjaciółmi oraz rodziną goszczącą.

W zakwaterowaniu u rodziny gosczącej, studenci zazwyczaj śpią w pojedynczych pokojach, a często w tej samej rodzinie mieszka również kolega z klasy. Zakwaterowanie u rodziny daje studentom możliwość praktykowania języka angielskiego, który uczą się na lekcjach, z native speakerami i budowania trwałych relacji z rodziną goszczącą. Rodziny goszczące zazwyczaj mieszkać będą około 45 minut od naszej szkoły językowej komunikacją publiczną.

Alternatywnie studenci mogą zatrzymać się w naszej rezydencji, gdzie mają szansę nawiązywania przyjaźni i praktykowania angielskiego z innymi studentami, kiedy tylko zechcą.

Nasz obóz w Toronto to dni wypełnione przyjemną nauką, zwiedzaniem oraz nawiązywaniem nowych znajomości. W rezydencji zapewniamy pełne wyżywienie z lunchem w formie suchego prowiantu, co pomoże Ci naładować baterie rano oraz wieczorem, po intensywnym dniu.

Szkoła oddalona jest  o 25 minut drogi transportem publicznym od szkolnej rezydencji i o około 45 minut od rodzin goszczących. W pobliżu znajduje się  przystanek metra. 

Rodzina goszcząca

 • Pokój ze wspólnym łóżkiem*
 • Pełne wyżywienie
 • Około. 30-45 min komunikacją miejską
 • Typowe wyposażenie kanadyjskie

Rezydencja

 • Pokój wieloosobowy
 • Pełne wyżywienie
 • 70 max komunikacją miejską
 • Kuchnia
 • Pokój wspólny, telewizor
 • Wspólna łazienka

Udział w kursie angielskiego w Toronto oznacza dni wypełnione przyjemnymi zajęciami nauki i zwiedzania, a także czas spędzony na spotykaniu przyjaznych ludzi i zawieraniu nowych przyjaźni. Aby pomóc Ci naładować baterie przed lub po długim i pełnym wydarzeń dniu, studenci mieszkający zarówno w rodzinie goszczącej, jak i w rezydencji otrzymują pełne wyżywienie: serwowane są śniadania i obiady, a studenci otrzymują pyszny lunch do zabrania ze sobą, gdziekolwiek spędzają popołudnie.

Szkoła językowa znajduje się w 45 minutach komunikacją publiczną od rodzin goszczących. Szkoła jest 25 minut komunikacją publiczną od rezydencji. W pobliżu szkoły i rezydencji znajdują się stacje metra. Będziesz w pełni mobilny i gotowy na ekscytujące przygody w Toronto!


Zajęcia dodatkowe dla młodzieży w Toronto

Toronto oferuje coś dla każdego! Kochasz naturę? W takim razie udaj się nad Jezioro Ontario lub do światowej sławy zoo. Jeśli interesuje cię sztuka i kultura, z pewnością docenisz liczne muzea, takie jak Galeria Sztuki Ontario czy Fort York. Nie brakuje również imprez - organizujemy międzynarodowe imprezy z udziałem młodzieży z całego świata!

W weekendy organizujemy ekscytujące wycieczki, dzięki którym możesz lepiej poznać okolicę. Jest wiele miejsc do odwiedzenia, takich jak Wieża CN czy światowej sławy Niagara Falls.

Toronto oferuje również mnóstwo możliwości zakupów. Jeśli szukasz niepowtarzalnej okazji, najbardziej oryginalnej pamiątki lub modnego dodatku do ubioru, to raj zakupowy w Toronto to idealne miejsce! Oprócz licznych małych i dużych sklepów oraz supermarketów, znajduje się tutaj popularny "Eaton Center" w centrum miasta i unikalny "Path", największe podziemne centrum handlowe na świecie.

Spójrz na nasz przykładowy program poniżej, aby lepiej zrozumieć, co cię czeka podczas tygodnia z nami w Toronto. Udział w wielu z wymienionych aktywności jest dobrowolny. Masz wolność wyboru tych aktywności, które cię najbardziej interesują!

Prosimy zauważyć, że aktywności z naszego przykładowego tygodnia to tylko przykłady, a rzeczywisty program zależy od pogody i innych okoliczności.

Przykładowy plan tygodnia

Poniedziałek

Rano:

Test językowy oraz lekcje

Po południu:

Wycieczka orientacyjna

Wieczorem:

Impreza powitalna

Wtorek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Wycieczka do Ripley's Aquarium*

Wieczorem:

Wieczór kina

Środa

Rano:

Lekcje

Po południu:

Zwiedzanie wieży Canadian National Tower

Wieczorem:

Czas wolny

Czwartek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Kajaki na wyspę Toronto Island*

Wieczorem:

Wycieczka do Harbourfron Centre - miejsca wydarzeń wielokulturowych

Piątek

Rano:

Lekcje

Po południu:

Dzień na plaży - gry i sport w Parku Algonquin

Wieczorem:

Miedzynarodowa impreza studentska

Sobota

Całodniowa wycieczka do Wodospadu Niagara (lub wycieczka do Krainy Czarów*)

lub Wyjazd

Dla pobytów trwających 2 tygodnie lub dłużej, wliczona jest całodniowa wycieczka.

Niedziela

Przyjazd

Proszę zauważyć:

Aktywności w naszym przykładowym tygodniu są jedynie przykładem wyjazdu językowego. Wycieczki, godziny i aktywności mogą różnić się od Twojego wyjazdu językowego i wiązać się z dodatkowymi kosztami na miejscu.


Ceny i terminy - obóz językowy w Toronto

Serdecznie polecamy nasze obozy w przepięknym Toronto! Wykwalifikowana kadra nauczycieli będzie Cię motywować do nauki i będzie pomocna w każdej sytuacji. Organizujemy różnorodny program zajęć dodatkowych oraz wycieczki. Opiekun grupy jest do dyspozycji kursantów.

Ważne! Ceny poniżej nie obejmują biletów lotniczych!

Masz powyżej 18 lat? Możesz również wybrać kurs dla dorosłych.

Zalecamy dodatkowe ubezpieczenie medyczne. Można je wykupić samodzielnie lub zarezerwować u nas.

W wypadku dojazdu do szkoły komunikacją miejską kursanci powinni zaopatrzyć się w kartę miejską/bilet tygodniowy na komunikację miejską. Warto wziąć to pod uwagę planując kieszonkowe.

Co jest zawarte w cenie?

W Sprachcaffe otrzymujesz wszechstronny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do udanego pobytu na kursie językowym, jest wliczone w cenę. Twój pakiet obejmuje wycieczki, zakwaterowanie, kurs językowy, materiały dydaktyczne, certyfikat językowy i oczywiście bezcenne wspomnienia i nowe przyjaźnie.

Cena nie obejmuje natomiast przelotu i transferu.

Przeczytaj więcej o tym, co jest zawarte w cenie obozu językowego!

Zarezerwuj swój obóz językowy w Toronto

Ważne informacje

Transfer: Zarezerwuj przylot na lotnisko Toronto Pearson International Airport (YYZ) w godzinach 9 - 21. Inne godziny - na zapytanie. (Koszt transferu z i na lotnisko 910 zł)

Uwaga: Usługę asysty dla nieletnich oferujemy wyłącznie, jeśli jest wymagana przez linie lotnicze.

Przyjazd/wyjazd: Przyjazd w niedzielę, rozpoczęcie kursu w poniedziałek, wyjazd w sobotę.

Ubezpieczenie zdrowotne: Sugerujemy wykupienie pakietu opieki medycznej. Możesz wykupić ubezpieczenie na własną rękę lub zrobić to w szkole.