Biznesowy kurs językowy

Zainwestuj w szkolenia językowe

🌟 Grupa na Przelot z Opiekunem Do Anglii i na Maltę! Ostatnie miejsca!

Dowiedz się więcej

Kursy angielskiego biznesowego za granicą

Ucz się angielskiego na wakacyjnym kursie językowym – Twój krok na przód!

Twój biznesowy kurs języka angielskiego

Język angielski to Twoja szansa! Wyobraź sobie:
Chcesz mieć świetne kwalifikacje do satysfakcjonującej pracy? Chcesz się do niej odpowiednio przygotować? Jesteś gotowy na nowe wyzwania? To jest właściwy moment, żeby zgłosić się na nasz biznesowy kurs! Dzięki niemu, będziesz miał szansę na udział w świetnych projektach, nauczysz się wygłaszać prezentacje w języku angielskim przed kolegami, partnerami biznesowymi i klientami. To wielkie wyzwanie, ponieważ trzeba płynnie posługiwać się językiem obcym!
  • Najlepsza inwestycja we własną przyszłość
  • Biznesowe kursy angielskiego dopasowane do Twoich potrzeb
  • Kursy w różnych zakątkach świata

Miejsce

12 miast do wyboru w czterech krajach. W każdej z tych wyjątkowych destynacji nowoczesna szkoła językowa.

Nauka 24/7

Uczysz się języka tam, gdzie używa się go na co dzień. Dzięki temu, nauka trwa także po lekcjach.

Wybór kursów

W naszych szkołach wybierzesz kurs na miarę swoich potrzeb. Zapewnimy odpowiedni poziom i zakres materiału.

(Do)finansowanie

Warto dowiedzieć się u swojego pracodawcy, czy jest możliwość zdobycia (do)finansowania do kursu językowego.

To okazja, na którą czekałeś. Czy w czasie nauki w szkole, a może podczas studiów, uczyłeś się angielskiego? Nawet jeśli twoje umiejętności językowe z czasem stały się nieco zardzewiałe, nasze kursy językowe pomogą Ci w krótkim czasie zabłysnąć. Możesz osiągnąć naprawdę wysoki poziom językowy. Stopniowo dojdziesz z nami do płynnej znajomości angielskiego. Łatwo opanujesz zdobyte umiejętności językowe i zainspirujesz swoich kolegów.

W jakich sytuacjach będziesz mógł używać angielskiego?

• telefonowanie do klientów
• wysyłanie e-maili i ofert
• prowadzenie prezentacji i spotkań
• zarządzanie projektami
• prowadzenie negocjacji
• udział w rozmowach kwalifikacyjnych

Angielski to nie tylko język świata i integralna część codziennego życia. W naszych ukierunkowanych kursach językowych przygotowujemy Cię do najważniejszych sytuacji w życiu zawodowym. Nasz angielski kurs biznesowy jest bardzo popularny wśród pracodawców, można go uznać za urlop edukacyjny.

Z nami podróżujesz do kraju anglojęzycznego, wraz z ludźmi z całego świata, odkryjesz nową kulturę i łatwo nauczysz się angielskiego w życiu codziennym. Oprócz dużego doświadczenia i zdobytych znajomości, otrzymasz oczywiście certyfikat potwierdzający Twoje umiejętności językowe.

Oferta biznesowych kursów językowych

Angielski biznesowy na Malcie

Spędź wakacje edukacyjne na Malcie i połącz niezapomniane wakacje z profesjonalnym i efektywnym kursem językowym. Malta była niegdyś brytyjską kolonią koronną, dlatego angielski jest drugim językiem urzędowym narodu wyspiarskiego. Maltańczycy mówią zatem po angielsku w języku ojczystym i są idealnymi nauczycielami! Ze względu na położenie w basenie Morza Śródziemnego Malta oferuje idealne połączenie pięknych plaż, śródziemnomorskiego klimatu i urokliwych wakacji. Tylko tutaj spotykasz ludzi o włoskim temperamencie i nieco hiszpańskim podejściu do życia, a przy tym rozmawiasz po angielsku.

Na Malcie możesz wybrać między kursem klasycznym a biznesowym. W ciągu kilku dni możesz poprawić swoje umiejętności językowe, niezależnie od tego, czy jesteś na poziomie początkującym, czy zaawansowanym. Kurs klasyczny koncentruje się na interakcji i wolnej wymianie myśli, co można wykorzystać na spotkaniach i prezentacjach. Kurs biznesowy natomiast przygotowuje Cię do bardziej ukierunkowanego podejścia do życia zawodowego. Chodzi o to, abyś pracował w języku angielskim jako języku negocjacji. Nacisk kładziony jest na tematy z biznesu, finansów, marketingu i sprzedaży. Oczywiście możesz także wysunąć swoje propozycje, które chcesz, by były poruszone w ramach zajęć.

W zależności od tego, czy wybierzesz kurs standardowy, czy intensywny, masz 20 lub 30 jednostek lekcji grupowych. Dodatkowo możesz dobrać 10 lekcji indywidualnych. Zwłaszcza na lekcjach prywatnych ustala się indywidualne priorytety ze swoim nauczycielem.

Angielski biznesowy w Anglii

Anglia, Brighton

Wyjątkowy kurort na południowym wybrzeżu

>>więcej »

Anglia, Londyn

Multikulturowa stolica brytyjskiego angielskiego

>>więcej »
Anglia i nauka angielskiego to połączenie idealne. Kurs językowy w Anglii to klasyczny i na pewno właściwy wybór na urlop edukacyjny!

Jeśli zdecydujesz się na wakacje edukacyjne w Anglii, możesz wybrać między metropolią londyńską a nadmorską miejscowością Brighton! Oba miasta mają swoje zalety. Londyn jest burzliwym miastem znanym ze swojej wielokulturowości i zmienności. Wiele banków i firm finansowych ma tu swoją siedzibę. Brighton natomiast jest mniejszym nadmorskim miastem. Kurort nadmorski położony jest na wybrzeżu kanału La Manche i emanuje ciszą i spokojem. Tutaj możesz uczyć się zrelaksować między lekcjami na plaży i obserwować lokalnych mieszkańców.

Zarówno w Londynie, jak i w Brighton oferujemy klasyczny kurs angielskiego i biznesowy kurs angielskiego. Od Ciebie zależy, czy chcesz bardziej skoncentrować się na łatwej rozmowie, czy na języku biznesu. Łatwość w prowadzeniu konwersacji pomaga w rozmowach telefonicznych i spotkaniach oraz zapewnia bezpieczeństwo w kontaktach z klientami. Język negocjacji pomaga, jak sama nazwa wskazuje, w negocjacjach, projektach i umowach. Oba kursy obiecują wielki sukces w mgnieniu oka! Wszystkie lekcje odbywają się w grupach. Jeśli jesteś zainteresowany prywatnymi lekcjami w celu indywidualnego rozwoju, oferujemy również łączony kurs lekcji indywidualnych i grupowych. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, Twój sukces zostanie potwierdzony świadectwem ukończenia kursu.

Angielski biznesowy w USA

USA, Nowy Jork

Nauka angielskiego w światowej stolicy

USA, Boston

Nauka angielskiego w najstarszym mieście USA

USA, Los Angeles

Nauka angielskiego w słonecznej Kalifornii

Przewodnik po USA

Praktyczne wskazówki przed wyjazdem do USA

Chcesz iść do przodu także na arenie globalnej? Wybierz wakacje edukacyjne w USA i popraw swoje umiejętności językowe w ciągu zaledwie kilku dni! Jak najlepiej się uczyć w celach zawodowych? Podróżując do kraju, w którym angielski jest pierwszym językiem urzędowym. Tam możesz odświeżyć swoją wiedzę w najważniejszych ekonomicznie metropoliach „Nowego Świata” z gwarantowancją najnowszych strategii skutecznego uczenia się.

W Stanach Zjednoczonych możesz wybierać między trzema różnymi miastami: Nowym Jorkiem, Bostonem i Los Angeles. W Nowym Jorku Twoja szkoła językowa znajduje się w sercu Manhattanu. Po zajęciach możesz odkryć „Wielkie Jabłko” i zastosować nowo nabyte umiejętności językowe. Również w Bostonie języka angielskiego uczy się w samym sercu miasta - w zabytkowym budynku szkoły. Boston nie jest tak burzliwy i zaskakujący jak Nowy Jork. Miasto zaprasza na spokojne zwiedzanie. Los Angeles oferuje natomiast niekończące się słońce, długie piaszczyste plaże i ocean. To także zaledwie 30 minut spacerem od szkoły językowej do centrum Los Angeles, dzięki czemu zyskujesz idealny sposób na zwiedzanie miasta. Amerykanie są bardzo zrelaksowani i otwarci i łatwo z nimi rozmawiać. Dzięki temu nie będziesz mieć problemów z posługiwaniem się językiem angielskim.

Wszystkie trzy szkoły językowe oferują klasyczny i biznesowy kurs. Możesz pogłębić i zintensyfikować to, czego się nauczyłeś. Możesz także zarezerwować kursy łączone. Składają się one z lekcji indywidualnych i grupowych. Na lekcjach grupowych będziesz uczyć się od podobnie myślących osób; podczas lekcji indywidualnych nauczyciel języka może wziąć pod uwagę Twój indywidualny typ uczenia się i dostosować się do niego w 100%. Na przykład możesz ćwiczyć konwersacje na spotkaniach lub prowadzić prezentacje.

Angielski biznesowy w Kanadzie

Kanada, Calgary

Miasto dla miłośników natury

Kanada, Victoria

Historyczne miasto z brytyjskim klimatem

Kanada, Ottawa

Angielski w stolicy Kanady

Kanada, Montreal

Dwujęzyczna kanadyjska metropolia

Kanada jest jednym z najpopularniejszych celów podróży do nauki języka angielskiego. W tym rozległym kraju na północ od kontynentu północnoamerykańskiego mówi się po angielsku, jednym z dwóch oficjalnych języków od czasu kolonizacji Brytyjczyków. Nasze edukacyjne wakacje w Kanadzie to cenna inwestycja w Twoją karierę!

Mamy sześć różnych miast do wyboru w Kanadzie: Calgary, Montréal, Ottawa, Toronto, Vancouver, Victoria. Przekonasz się, jak się uczy w naszych szkołach językowych. Ponadto powinieneś skorzystać z wycieczek do okolicznych miast i regionów oprócz uczestniczenia w lekcjach, aby poznać specjalne cechy i zabytki Kanady.

Możesz wybrać na przykład kurs intensywny lub połączyć go z lekcjami indywidualnymi. Kursy są prowadzone w małych grupach, co dotyczy głównie rozmów z innymi studentami. Zajęcia indywidualne są prowadzone przez native speakera. Pomożemy Ci zrealizować Twoje cele edukacyjne!