Oszczędzaj nawet do 1 900 złotych dzięki Rabatowi Sprachcaffe Espresso!

­Oszczędzaj dużo podczas swojej następnej podróży językowej! Rozpakuj nasze niesamowite rabaty i spełnij swoje marzenia. Nie czekaj; zacznij oszczędzać już dziś!

Zapisz się teraz

Filmy ze szkół Sprachcaffe

Jak najlepiej zobaczyć co dzieje się na kursie? Jak wygląda szkoła i kim są kursanci? Najlepiej obejrzeć nagrania z takiego właśnie wyjazdu. Zapraszamy poniżej do obejrzenia najciekawszych filmików ze szkół Sprachcaffe.

 

Malta - St. Julian's

Film przedstawiający szkołę angielskiego na Malcie w w sezonie wakacyjnym. Więcej o szkole, kursie, zakwaterowaniu dla osób dorosłych dowiesz się tutaj.

Malta - St. Julian's

Film przedstawia szkołę angielskiego na Malcie w sezonie wakacyjnym. Więcej o szkole, kursie, zakwaterowaniu dla młodzieży w wieku 14-21 lat dowiesz się tutaj.

Malta, jak przebiega pobyt na wyjeździe młodzieżowym

Film pokazuje dzień po dniu pobyt na Malcie w szkole w St. Julian's od samego przylotu na wyspę jak i już w trakcie zajęć językowych.

Anglia - Londyn

Film przedstawiający szkołę angielskiego w Londynie w sezonie letnim. Więcej o szkole, kursie, zakwaterowaniu dla osób dorosłych dowiesz się tutaj, a dla młodzieży tutaj.

Anglia - Brighton

Film przedstawiający szkołę angielskiego w Brighton w wakacje. Więcej o szkole, kursie, zakwaterowaniu dla młodzieży dowiesz się tutaj, a dla dorosłych tutaj.

Więcej ciekawych filmików znajdziecie w zakładce z opiniami naszych kursantów.