Kursy języka francuskiego w Kanadzie

Naucz się francuskiego w Kanadzie! Francuski jest razem z angielskim oficjalnym językiem tego wielkiego kraju Ameryki Północnej. Wybierając jeden z naszych programów nauki języka francuskiego, możesz połączyć efektywny kurs językowy z ekscytującym urlopem i niezapomnianymi doświadczeniami, poprzez zanurzenie się w interesującej kanadyjskiej kulturze oraz poznawanie narodowych tradycji i zwyczajów. Sprawdź Nasze kursy francuskiego w Kanadzie bo to Twoja inwestycją zarówno językowa jak i turystyczna.

Mix kulturowy

Amerykański lifestyle i brytyjski szyk - tak można w skrócie przedstawić Kanadę, ale to nie wszystko! Wpływ na jej charakter ma jeszcze wiele innych kultur, o czym warto przekonać się osobiście.

Angielski i francuski

Kanada jest krajem dwujęzycznym, to znaczy, że zarówno angielski jak i francuski są językami urzędowymi, dlatego to idealny cel podróży dla uczących się obu tych języków.

Piękne miasta, mili ludzie

Kanadę warto odwiedzić z wielu powodów - nietylko wspaniałych miast i krajobrazów, ale też jej wyjątkowo gościnnych i serdecznych mieszkańców.

Ogrom wrażeń

Kanada jest olbrzymim państwem, już podczas lotu przekonasz się, że w czasie podróży czeka Cię mnóstwo pozytywnych emocji.

Poznaj kulturę tego fascynującego kraju między górami i morzem, łączącego metropolie z przyrodą, europejski i amerykański styl życia. Zanurz się w tradycjach podczas podróży językowej po Kanadzie i poznaj zwyczaje i obyczaje Kanadyjczyków z bliska. Twoje wakacje językowe w Kanadzie to wyjątkowe przeżycie i niezapomniany czas.

Kursy językowe w Kanadzie:

Francuski w Montrealu

Dwujęzyczne miasto na wyspie

Przewodnik po Kanadzie

Ważne informacje i praktyczne wskazówki przedwyjazdowe

Zobacz więcej »

Spełnij swoje marzenie i ucz się francuskiego na kursie językowym w Kanadzie. Poznaj wielokulturowy styl Montrealu w Quebecu, francuskojęzycznym centrum Kanady. Kursy językowe w Montrealu oferują wyjątkową okazję do skutecznego uczenia się francuskiego podczas odkrywania Kanady.

Dlaczego kursy francuskiego w Kanadzie ze Sprachcaffe?

Nasze kursy francuskiego w Kanadzie są nie tylko szansą na poprawę znajomości języka ale również możesz poznać niesamowity kraj. Zanurz się w dzikiej i imponującej przyrodzie, jaką oferuje ten ogromny kraj. Rozpocznij swoją przygodę! Podczas Twojego pobytu w Kanadzie możesz również poznać tradycje i zwyczaje mieszkańców, ich ciepło, otwartość i styl życia - to wszystko możesz poznać podczas jednego z programów francuskiego Sprachcaffe w Kanadzie!

Katalogi Sprachcaffe

✓ Wszystkie najlepsze oferty w Twoich rękach
✓ Kompaktowo i przejrzyście
✓ Szkoły w ciekawych miejscach
✓ Katalog otrzymasz jeszcze dzisiaj
✓ Plik PDF wysyłamy na Twój email

Zamów katalog

Nasz magazyn online

W naszym magazynie o językach obcych i podróżach znajdziesz interesujące artykuły, z których dowiesz się o ekscytujących wyprawach, przygodach oraz zgłębisz swoją wiedzę na temat różnych kultur. Podrzucamy także rady, jak skutecznie uczyć się języków!

Czytaj »

*/