Sprachcaffe Ortaklık Programı

Sprachcaffe, seyahat acenteleri, seyahat acenteleri, tur operatörleri ve çevrimiçi seyahat sağlayıcıları için bir ortak programı için çeşitli seçenekler sunar. İsteklerinize ve gereksinimlerinize yanıt veriyoruz ve böylece değerli bir bireysel ortaklık sağlıyoruz!

Zaten ortağımız mısınız ve yeni kataloglar ister misiniz?

İletişim formu aracılığıyla şimdi kolayca sipariş verin

Katalog Sipariş Edin


Sprachcaffe ailesinin bir parçası olmak ister misiniz?

Yaklaşık 40 yıldır, Sprachcaffe dil kursları ve dil gezilerinin önde gelen sağlayıcılarından biridir ve her şeyi tek bir kaynaktan organize etme avantajını sunar. Sprachcaffe'nin benzersiz teklifi, yalnızca yetişkinler ve öğrenciler için dil gezilerini değil, aynı zamanda Latin Amerika'ya yapılan gezileri ve ayrıca resmi olarak tanınan eğitim tatillerini veya gençler için gezileri içerir. Sprachcaffe ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, acentelik sözleşmemize önceden (PDF) göz atabilir ve ardından iletişim formunu kullanarak bize yazabilirsiniz!

Sprachcaffe iş ortağı olarak avantajlarınız

KEP teklifleri

Düşük sezonda bir dil gezisinde Sprachcaffe'nin neler sunabileceğini deneyimleyebilirsiniz:

  • Avrupa veya Küba'da dil kursu: 110 EUR/hafta
  • ABD, Kanada veya Çin'de dil kursu: 130 EUR/hafta
  • Dil kursu yoğun kursu (eğitim izni olarak kabul edilir): + 40 EUR/hafta

Mevcut bir acentelik sözleşmesi ve kataloğumuzun seyahat acentenizde sergilenmesi ile gidiş-dönüş seferlerimizde %25 seyahat acentesi indirimi kazanın!

%11 Komisyon

ilk rezervasyondan itibaren

Adil ücretlendirmeye ek olarak, bizimle birçok avantajın tadını çıkaracaksınız.

Daha yüksek rezervasyon sayısıi ile komisyon artar!

İş Ortağı Portalı

Bir Sprachcaffe iş ortağı olarak, özel iş ortağı portalımıza erişebilirsiniz. Burada tüm rezervasyonlarınızı gözden geçirebilir ve yönetebilir, istatistikleri görüntüleyebilir veya yeni rezervasyonlar ekleyebilirsiniz.


İletişim Formu

İşbirliği ile ilgileniyorsanız, formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca iletişim formunu kullanarak kataloglarımızı hızlı ve kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Bunu yapmak için istediğiniz katalogları seçin ve ihtiyacınız olan miktarı belirtin. Daha sonra onları size göndereceğiz.